Jdi na obsah Jdi na menu
 


coursing 1.1. - 31.8. 2014

18. 5. 2014
 
11.-12. 1. 2014 Sněžník - SnowCoursing, CACT, CACIL
Azavak - mix
1. místo pes Aulad Al Sahra´s L´Agadez 369 bodů, CACT, CACIL, m. Elena Kahler
2. místo fena Agg Amaias Faara Fidat 364 bodů, CACT, R. CACIL, m. Christine Thier-Rostaing, D
3. místo pes Bastien´s Warui 362 bodů, R. CACT, m. Sylvia Gaischnek, A
4. místo pes Agg Amaias Fouad 361 bodů, m. Christine Thier-Rostaing, D
5. místo fena Bastien´s W´lfelayah 361 bodů, R. CACT, m. Sylvia Gaischnek, A
6. místo fena Tagola 179+181=360 bodů, m. Christiane Thier-Rostaing , D
7. místo fena Bastien´s Wilde Upendi 182+178=360 bodů, m. Shirin Foroutan, A
8. místo pes Bastien´s Wanjala 353 bodů, m. Shirin Foroutan a Lang, A
9. místo pes Bushra Ginever 341 bodů, m. Petra Molanová, CZ
10. místo fena Agg Amaias Daffiinah 340 bodů, m. Christine Thier-Rostaing, D
 
 
25. 1. 2014 Slovensko - Horky - trénink
Sloughi + Afgáni (mix)
fena Bassira ag Dalvit 2x sólo běh, m. Ivan Pádej
 
 
1.-2. 2. 2014 Hrdoňov - Snow Wind Cup, CACT, CACIL
Azavak - feny
1. místo Bastien´s Wilde Upendi 360 bodů, CACT, CACIL, m. Shirin Foroutan
2. místo Bastien´s W´lfelayah 360 bodů, R. CACT, R. CACIL, m. Sylvia Gaischnek
3. místo Azenfouk 353 bodů, m. Dr. Röder E. Naumann
Azavak - psi
1. místo Para Bellum of Silverdale 359 bodů, CACT, m. Dr. Röder E. Naumann
2. místo Bastien´s Wanjala 357 bodů, R. CACT, m. Shirin Foroutan a Lang
3. místo Bastien´s Warui 356 bodů, m. Sylvia Gaischnek
 
 
1. 3. 2014 Slovensko - Horky - trénink
Sloughi - feny
Bassira ag Dalvit 1x sólo běh, m. Ivan Pádej
 
 
15. 3. 2014 Německo - Babenhausen CACC
Sloughi - mix
1. místo fena Tahuara´s Baylah bint Yaman 49+ 56=105 bodů, CACC, m. Bellendir
2. místo fena Emine Mahanaim 55+50=105 bodů, r.CACC, m. Hasenstab
3. místo fena Bella El Guerrouj 47+55=102 bodů, m. Hasenstab
4. místo pes Finjan Mahanaim 48+51=99 bodů, m. Sebert
5. místo pes Djebel Mahanaim 42+51=93 bodů, m. Schlenkrich
 
 
16. 3. 2014 Chlumec nad Cidlinou - trénink
Sloughi - psi
Eydin Schuru-esch-Schams 1x sólo licenční běh, m. Vlasta Kostřížová
 
 
22. 3. 2014 Kralupy nad Vltavou - Jarní Kralupy
Azawakh - mix
1. místo pes Vuai ak Ilaman, 181+183=364 bodů, m. Václava Lukešová
2. místo fena Aliyyah Ginever, 174+188=362 bodů, m. Václava Lukešová
3. místo fena Anisah Ginever, 173+181=357 bodů, m. Václava Lukešová
4. místo pes Baraouéli Ginever, 102+169=271 bodů, m. Václava Lukešová
pes Ghat de Nulle Part Ailleurs - licenční běh - licence splněna, m. Věra Samogyiová
 
 
Karle 29.3. a 30.3. 2014 - trénink
Sloughi - mix
pes Eydin Schuru-esch-Schams 2x spol. licenční běh - licence splněna, m. Kostřížová
pes Sabba Bohemia Genao 1x spol. licenční běh - licence splněna, m. Plouček
pes Simba Bohemia Genao 2x spol. licenční běh - licence splněna, m. Šimková
pes Vulkan Bohemia Genao 2x spol. licenční běh - licence splněna, m. Šimková
pes Vahab Bohemia Genao 1x sólo licenční běh - licence splněna, m. Tomešková
fena Zahra Bohemia Genao 2x spol. licenční běh - licence splněna, m. Malátková
fena Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére 1x sólo + 2x spol. licenční běh - licence splněna,
m. Malátková
fena Ula Rašaja Bohemia Genao - sparingpartner, m. Malátková
fena Usamya Rašaja Bohemia Genao - sparingpartner, m. Malátková
pes Urkan Rašaja Bohemia Genao - sparingpartner, m. Štanclová
fena Victory Bohemia Genao - sparingpartner, m. Malátková
fena Jamuna Bohemia Genao - sparingpartner, m. Malátková
fena Lajjina Bohemia Genao - sparingpartner, m. Malátková
 
 
6. 4. 2014 Brno - Medlánecký sysel, CACT, CACIL, bodovací
Sloughi - feny
1. místo Bassira ag Dalvit, 175+167=342 bodů, m. Ivan Pádej, SK
Azawakh - mix
1. místo pes Bastien´s Warui 347 bodů, CACIL, CACT, m. Sylvia Gaischnek
2. místo fena Bastien´s Wilde Upendi 341 bodů, R. CACIL, CACT, m. Shirin Foroutan
3. místo fena Bastien´s W´lfelayah 339 bodů, R. CACT, m. Sylvia Gaischnek
4. místo pes Bastien´s Xamboo 338 bodů, R. CACT, m. Sylvia Gaischnek
5. místo fena Bastien´s Xolani 337 bodů, m. Sylvia Gaischnek
6. místo pes Bastien´s Xentek 337 bodů, m. Michael Riegler
7. místo pes Bastien´s Wanjala 336 bodů, m. Shirin Foroutan a Lang
8. místo fena Bastien´s Xola 334 bodů, m. Sylvia Gaischnek
9. místo fena Bastien´s Ximenah 332 bodů, m. Sylvia Gaischnek
 
 
12. 4. 2014 Polsko - Švierklaniec, MISTROVSTVÍ SLEZSKA, CACIL
Sloughi - mix
1. místo pes Urkan Rašaja Bohemia Genao, CACIL, m. Štanclová
2. místo fena Usamya Rašaja Bohemia Genao, res.CACIL, m. Malátková
3. místo pes Vahad Bohemia Genao, m. Tomešková
4. místo fena Ula Rašaja Bohemia Genao, m. Malátková
5. místo pes Vagar Bohemia Genao, m. Tomešková
6. místo fena Zahra Bohemia Genao, m. Malátková
 
 
Rakousko - Spitzerberg 20. 4. 2014
Sloughi - feny
1. místo Bassira ag Dalvit 159 + 154 = 313 bodů, m. Ivan Pádej, SK
 
 
26. - 27. 4. 2014 ŽILINA - Mezinárodní Mistrovství Slovenska, CACIL, CACT
Sloughi - psi
1. místo C´Sahran Nuri-al-Baida 181+177=358 bodů, CACIL, CACT, MSR, m. Baernthaler, AT
2. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao 175+182=357 bodů, R.CACIL, R.CACT, m. Štanclová, CZ
3. misto Basir El Guerrouj 174+179=353 bodů, m. Ferko, SK
4. místo Kásir Bohemia Genao 176+159=335 bodů, m. Židkovi, CZ
nedoběh Vagar Bohemia Genao 0 bodů, m. Tomešková, CZ
nedoběh Pharao Bohemia Genao 0 bodů, m. Židkovi, CZ
Sloughi - feny
1. místo Ula Rašaja Bohemia Genao 181+181=362 bodů, CACIL, CACT, MSR, m. Malátková, CZ
2. místo Usamya Rašaja Bohemia Genao 179+182=361 bodůR.CACIL, R.CACT, m. Malátková, CZ
3. místo Victory Bohemia Genao 171+178=349 bodů, m. Malátková, CZ
4. místo Lajjina Bohemia Genao 178+171=349 bodů, m. Malátková, CZ
5. místo Bassira ag Dalvit 163+168=331 bodů, m. Pádej, SK
6. místo Zahra Bohemia Genao 171 bodů, m. Malátková, CZ
Sloughi - mix
pes Ahagar ag Dalvit - ukázkový běh, m. Petrovská, SK
fena Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére - ukázkový běh, m. Malátková, CZ
 
 
13. 4. 2014 Roupov - Galloway Cup, CACT, bodovací
Azawakh - mix
1. místo fena Aliyyah Ginever 353 bodů, CACT, m. Václava Lukešová
2. místo fena Anisah Ginever 349 bodů, R.CACT, m. Václava Lukešová
3. místo pes Baraouéli Ginever 336 bodů, m. Václava Lukešová
 
 
 
3.-4. 5. 2014 Německo - Hünstetten, CACC, CACIL
Sloughi - mix
1. místo pes El Jessim Mahanajim, 56+50=106 bodů, CACC, CACIL, m. Rudat
2. místo fena Tahuara`s Baylah bint Yaman, 49+51=100 bodů, CACC, R.CACIL, m. Bellendir
3. místo fena Bella el Guerrouj, R.CACC, 53+ 47=100 bodů, m. Hasenstab
4. místo pes El Faiz Mahanajim, 49+50=99 bodů, m. Hölter
5. místo fena Emine Mahanajim, 49+48=97 bodů, m. Hasenstab
6. místo pes Fidawi el Hichem de la Berondiere, 47+49=96 bodů, m. Pelletier
 
 
8. 5. 2014 Chlumci nad Cidlinou - Kchch ADP, nominační, CACT, bodovací
Sloughi - mix
1. místo pes Eydin Schuru-esch-Schams, 363 bodů, CACT, m. Vlasta Kostřížová
2. místo fena Lajjina Bohemia Genao, 353 bodů, CACT, m. Věra Malátková
3. místo pes Kásir Bohemia Genao, 341 bodů, R.CACT, m. Lucie a Radek Židkovi
4. místo fena Zahra Bohemia Genao, 339 bodů, R.CACT, m. Věra Malátková
5. místo fena Victory Bohemia Genao, 297 bodů, m. Věra Malátková
disqalifikace pes Pharao Bohemia Genao, 0 bodů, m. Lucie a Radek Židkovi
Azawakh - mix
1. místo fena Amirah Ginever CACT, 347 bodů, m. Anastázie Barvířová
2. místo pes Ghat de Nulle Part Ailleurs, R.CACT, 345 bodů, m. Věra Somogiová
3. místo fena Tombouktou´s Etiki, 338 bodů, m. Lenka Fridrychová 
 
 
11. 5. 2014 Chlumec nad Cidlinou - CHLUMECKÝ STŘAPEC
Sloughi - mix
1. místo fena Lajjina Bohemia Genao, CACT, 332 bodů, m. Věra Malátková
2. místo pes Eydin Schuru esch Schams, R.CACT, ? bodů, m. Vlasta Kostřížová
3. místo fena Victory Bohemia Genao, 316 bodů, m. Věra Malátková
4. místo fena Zahra Bohemia Genao, 309 bodů, m. Věra Malátková
Azawakh - mix
1. místo pes Ghat de Nulle Part Ailleurs, CACT, m. Věra Samogyiová
2. místo fena Anisah Ginever, R.CACT, m. Václava Lukešová
3. místo pes Baraouéli Ginever, m. Václava Lukešová
nedoběh fena Aliyyah Ginever, m. Václava Lukešová
 
 
1. 6. 2014 Kolesa - SUMMER WIND CUP, CACT, bodovací
Sloughi - mix
1. místo pes Eydin Schuru esch Schams, 188+185=373 bodů, Nejlepší pes, CACT,
m. Vlasta Kostřížová
2. místo pes Urkan Rašaja Bohemia Genao, 182+181=363 bodů, R.CACT, m. Jiřina Štanclová
3. místo fena Lajjina Bohemia Genao, 180+180=360 bodů, m. Věra Malátková
4. místo fena Zahra Bohemia Genao, 178+169=347 bodů, m. Věra Malátková
5. místo fena Victory Bohemia Genao, 172+165=337 bod, m. Věra Malátková
Azawakh - mix
1. místo pes Vuai ak Ilaman, 177+176=353 bodů, CACT, m. Václava Lukešová
nedoběh fena Tombouktou's Etiki, 167 bodů, m. Lenka Fridrichová
nedoběh fena Aliyyah Ginever, m. Václava Lukešová
nedoběh fena Anisah Ginever, m. Václava Lukešová
nedoběh pes Baraouéli Ginever, m. Václava Lukešová
 
 
Itálie - Lavarone - MISTROVSTVÍ EVROPY 28. 6. 2014
Azavak - psi (12)
1. místo Aulad al Sahra´s L´Agadez 264+258=522 bodů, CACIL, EM, m. Elena Kahler, D
2. místo Bastien´s Xentek 261+258=519 bodů, R. CACIL, m. Michael Riegler, A
3. místo Basten´s Warui 266+253=519 bodů, m. Mgr. Silvia Gaischnek, A
4. místo Djago von Rantanplans Erben 257+261=518 bodů, m. Gerhard Jadwitschack, D
5. místo Bastien´s Wanjala 263+255=518 bodů, m. Martina Lang, A
6. místo Bastien´s Xamboo 259+258=517 bodů, m. Mgr. Silvia Gaischnek, A
7. místo Wangugu Ak Ilaman
8. místo Diego von Rantanplans Erben
9. místo Para Bellum of Silverdale
10. místo Chandu von Rantanplans erben
11. místo Goumsao De Nulle Part Ailleurs
nedoběh Fahim Kel Az Amour, Agg Amaias Fouad n.d
Azavak - feny (14)
1. místo Kainda Adowa el Ghafiri 277+264=541 bodů, CACIL, ME, m. M. M. van Dijk, NL
2. místo Agg Amaias Ghuraya 269+262=531 bodů , R. CACIL, m. Dagmar Pieper, D
3. místo Agg Amaias Faara-Fiddat 265+258=523 bodů, m. Christiane Thier-Rostaing, D
4. místo Agg Amaias Fa´izah 262+261=523 bodů, m. Nicole Weber, D
5. místo Bastien´s W´Ifelayah 264+258=522 bodů, m. Mgr. Silvia Gaischnek, A
6. místo Bastien´s Wilde Upendi 259+262=521 bodů, m. Shirin Foroutan, A
7. místo Bastien´s Xolani
8. místo Bastien´s Xola
9. místo Umm Timnit n´shat-ehad
10. místo Bastien´s Ximenah
11. místo Ult Tessoum n´shat-ehad
12. místo Chara von Rantanplans Erben
13. místo Wangari Ak Ilaman
14. místo Tigidit Savannah
Sloughi - psi (10)
1. místo El Jessim Mahanajim 264+266=530 bodů, V, CACIL, ME, m. Daniele Rudat, D
2. místo Sayyad min Alamira al Zarifa 264+263=527 bodů, V, R. CACIL, m. Ian+Susan Mothersill,CH
3. místo D´jafar de la Bérondiere 262+253=515 bodů, V, m. Heidi Pfenninger, CH
4. místo Tillieville Wukari 254+260=514 bodů, V, m. Ian+Susan Mothersill, CH
5. místo Djebel Mahanajim 260+254=514 bodů, V, m. Sabine Schlenkrich, D
6. místo C´Sahran Nuri al Baida 257+255=512 bodů, V, m. Christine Bärnthaler, A
7. místo Chazir Sabiih al Sahra 258+254=512 bodů, V, m. Gregor a Marcus Arndt, D
8. místo Fadawi El Hichem de la Bérondiére 259+251=510 bodů, V, m. Bernard Pelletier, F
9. místo Futuk Mahanajim 255+251=506 bodů, V, m. Thomas Fidler, D
10. místo Parviz Schuru esch Schams 255+242=497 bodů, V, m. Ian+Susan Mothersill,CH
Sloughi - feny (18)
1. místo Hafida el Faraon de la Bérondiére 259+265=524 bodů,V, CACIL, ME, m. Rosy Bächtiger, CH
2. místo Bella el Guerrouj 259+265=524 bodů, V, R. CACIL, m. Monika Hasenstab, D
3. místo Jawhara 265+258=523 bodů, V, m. Eliane Cadosch, F
4. místo Tahuara´s Baylah Bint Yaman 259+262=521 bodů, V, m. Uschi Bellendir-Schneider, D
5. místo Ula Rašaja Bohemia Genao 263+257=520 bodů, V, m. Bc. Věra Malátková, CZ
6. místo Tala-al Neyla min Alamira Al Zarifa 262+256=518 bodů, V, m. Thomas+Iréne Schrempp, CH
7. místo Emine Mahanajim 263+255=518 bodů, V, m. Monika Hasenstab, D
8. místo Chaua Nuri al Baida 255+262=517 bodů, V, m. Liz Gross von Hubbenet, D
9. místo Daia de la Bérondiére 262+254=516 bodů, V, m. Daniele Kohler, CH
10. místo Xafira Schuru esch Schams 260+256=516 bodů, V, m. Sarah Rodin, D
11. místo Ebbi Mahanajim 260+255=515 bodů, V, m. Daniela Kraft, D
12. místo Djamila Libibah Sabiih al Sahra 262+252=514 bodů, V, m. Ilka Rhode, D
13. místo Lajjina Bohemia Genao 258+254=512 bodů, m. V, Bc. Věra Malátková, CZ
14. místo Farah Ahlem Siham Sahara 259+252=511 bodů, V, m. Eliane Cadosch, F
15. místo Bersheba´s Wahfah 257+254=511 bodů, V, m. Christine+Reto Frei, CH
16. místo Samira min Alamira Al Zarifa 259+251=510 bodů, V, m. Thomas+Iréne Schrempp, CH
17. místo Bersheba´s Basilah 250+251=501 bodů, V, m. Claudia Speranza, CH
odstoupila Usamya Rašaja Bohemia Genao 252+1=253 bodů, D, m. Bc. Věra Malátková, CZ
 
 
Německo - Hünstetten, CACC, CACIL 6. 7. 2014
Sloughi - mix
1. místo pes Eydin Schuru-esch-Schams 53+56=109 bodů, m. Kostřížová, CZ
2. místo fena Ghaliyah al Din Sheik el Arab 52+51=103 bodů, CACC, m. Wöffler, D
3. místo pes Jadid Azhar Sheik el Arab 49+50=99 bodů, RCACC, m. Rollnik, D
 
 
Slovensko - GRAND PRIX BRATISLAVA 2. 8. 2014
Azawakh - feny
1. místo fena Bastien's Wangari 141+180=321 bodů, m. Monika Gschwendner , AT
Sloughi - mix
1. místo fena Ula Rašaja Bohemia Genao 188+178=366 bodů, CACIL, CACT
m. Věra Malátková,CZ
2. místo fena Usamya Rašaja Bohemia Genao 177+177=354 bodů, r.CACIL, r.CACT,
m. Věra Malátková, CZ
3. místo fena Victory Bohemia Genao 170+177=347 bodů, m. Věra Malátková, CZ
4. místo fena Zahra Bohemia Genao 169+176=345 bodů, m. Věra Malátková, CZ
5. místo pes Eydin Schuru-esch-Schams 173+165=338 bodů, m. Vlasta Kostřížová, CZ
6. místo fena Bassira ag Dalvit 165+160=325 bodů, m. Ivan Pádej, SK
Šampion pro krásu a výkon SK, 10 bodů výstava + 2 body dostih = 12 bodů
7. místo fena Lajjina Bohemia Genao 151+151=302 bodů, m. Věra Malátková, CZ
 
 
Chlumec nad Cidlinou - Gold Rabitt Trophy , CACT 2. 8. 2014
Azawakh - mix
1. místo pes Vuai ak Ilaman 363 bodů, CACTm. Václava Lukešová
2. místo fena Anisah Ginever 353 bodů, Res.CACT, m. Václava Lukešová
3. místo pes Baraouéli Ginever 342 bodů, m. Václava Lukešová
 
 
Německo - Trautskirchen 24. 8. 2014
Sloughi - mix
1. místo Fariba Schuru-esch-Schams CACC
2. místo Tahuara's Baylah bint Yaman Res. CACC
3. místo Chanua Nuri al Baida
4. místo Eydin Schuru-esch-Schams
5. místo Emeryah Nawari Nuri al Baida
 
 
LITOMYŠL - VELKÁ CENA 30. 8. 2014
Sloughi - feny
1. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére CACT, 346 bodů, m. Věra Malátková, CZ
2. místo Zahra Bohemia Genao res CACT, 340 bodů, m. Věra Malátková, CZ
3. místo Victory Bohemia Geano 336 bodů, m. Věra Malátková, CZ