Jdi na obsah Jdi na menu
 


dostihy 2015

13. 6. 2015

 

 

Kolín - Inter Bohemia Sofa Dog Wear, CACT, 4. 4. 2015, 480 m.

Sloughi - mix

1. místo fena Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére F 35.64s, CACTm. Věra Malátková

2. místo fena Ula Rašaja Bohemia Genao F 37.41s, res.CACT, m. Věra Malátková

Disqalifikace pes Urkan Rašaja Bohemia Genao m. Jiřina Štanclová

 

Kolín - Jarní pohár, CACT, 18. 4. 2015, 480 m.

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao F 35.25s, m. Jiřina Štanclová

 

Lednice - Lednický pohár, CACT, bodovací, 1. 5. 2015

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao m. Jiřina Štanclová

Azawakh - psi

1. místo Ghat de Nulle Part Ailleurs CACT 

2. místo Bastien´s Warui res.CACT 

3. místo Bastien´s Wanjala

Azawakh - feny

1. místo Bastien´s Ximenah CACT

2. místo Bastien´s Xolanií res.CACT

3. místio Bastien´s Xola

5. místo Bastiens W´lfelayah

 

Maďarsko v Rábapatomě - MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SLOVENSKA 9. 5. 2015

Sloughi - mix

1. místo fena Ula Rašaja Bohemia Genao MMS, CACIL, CACT, m. Věra Malátková, CZ

2. místo fena Usamya Rašaja Bohemia Genao res.CACIL, res.CACT, m. Věra Malátková, CZ

3. místo pes Básir Guerrouj MMS, m. Vlado Ferko, SK

4. místo fena Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére m. Věra Malátková, CZ

Disqalifikace fena Zahra Bohemia Genao m. Věra Malátková

Disqalifikace fena Victory Bohemia Genao m. Věra Malátková

 

Kolín - Kolínský zajíc, bodovací, 16. 5. 2015 , 480 m.

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao F 35.47s, m. Jiřina Štanclová

 

Mladá Boleslav - GRAND PRIX BOHEMIA, CACIL, bodovací 24. 5. 2015, 480 m.

Sloughi - feny

1. místo Ula Rašaja Bohemia Genao R 36.18s, F 36.31s, m. Věra Malátková

2. místo Usamya Rašaja Bohemia Genao R 36.47s, F 36.52s, m. Věra Malátková

3. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére R 37.84s, F 38.64s, m. Věra Malátková

nedoběh Altaira Ibn El Bohemia Genao sólo + společný ukázkový běh, m. Kateřina Pokorná

Malika Bohemia Genao společný ukázkový běh - sparingpartner, m. Kateřina Pokorná

 

Kolín - Pohár města Kolína, bodovací, nominační 30. 5. 2015, 480 m.

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao F 34.79s, m. Jiřina Štanclová

Sloughi - feny

1. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére F 35.41s, m. Věra Malátková

2. místo Usamya Rašaja Bohemia Genao F 36.39s, m. Věra Malátková

Azawakh - psi

1. místo Ghat de Nulle Part Ailleurs F 37.04s, m. Věra Samogyiová

 

Mladá Boleslav - Velká cena, CACT, bodovací 14. 6. 2015, 480 m.

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao R 36.21s, F 36.20s, m. Jiřina Štanclová

Sloughi - feny na 345 m.

Altaira Ibn El Bohemia Genao sólo + společný ukázkový běh 33.78s, m. Kateřina Pokorná

Malika Bohemia Genao - společný ukázkový běh - sparingpartner, m. Kateřina Pokorná

 

Lednice na Moravě - Lednický zajíc, bodovací 28. 6. 2015

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao F 34.27s., m. Jiřina Štanclová

 

Kolín - Krása a výkon 12. 7. 2015, 480 m.

Sloughi - mix 

1. místo Vahab Bohemia Genao F 37.86s., CACT, m. Věra Malátková + Jana Tomešková

Šampion pro krásu a výkon

2 místo Usamya Rašaja Bohemia Genao F 38.09s., res.CACT, m. Věra Malátková

3. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére F 41.81s., m. Věra Malátková

Sloughi - psi 

Urkan Rašaja Bohemia Genao - sólo běh, m. Jiřina Štanclová

 

Kolín - DG DOG 18. 7. 2015, 480 m.

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao m. Jiřina Štanclová

 

Křešín - Krása a výkon - KCHCH, rovinný dostih do vrchu 26. 7. 2015

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao m. Jiřina Štanclová

Šampion pro krásu a výkon KCHCH

2. místo Vahab Bohemia Genao m. Věra Malátková + Jana Tomešková

Sloughi - feny

1. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére m. Věra Malátková

Šampion pro krásu a výkon KCHCH

2. místo Usamya Rašaja Bohemia Genao m. Věra Malátková

Sloughi - feny - senior

1. místo Lajjina Bohemia Genao m. Věra Malátková

- Šampion pro krásu a výkon KCHCH - senior 

 

Kolín - Sauda Cup 1. 8. 2015, 480 m.

Sloughi - feny 

1. místo Ula Rašaja Bohemia Genao F 35.75s, CACT, m. Věra Malátková

Šampion pro krásu a výkon

2. místo Usamya Rašaja Bohemia Genao F 36.43s, res.CACT, m. Věra Malátková

3. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére F 36.89s., m. Věra Malátková

Sloughi - psi 

Urkan Rašaja Bohemia Genao - sólo běh, m. Jiřina Štanclová

 

Kolín - Mistrovství ČR na 280 m. 8. 8. 2015

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao Mistr ČR, m. Jiřina Štanclová

 

Německo - Hünstetten - Mistrovství Evropy 5. - 6. 9. 2015, 480 m.
Sloughi - feny

1. místo Galia-Gislet Mahanajim R1 33,910s R2 33,780s F 33,400s, CACIL, EM, m. Fiedler, D
2. místo Tala-al Numani min Alamira Al Zarifa R1 34,280s R2 34,120s  F 34,190 RCACIL, m. Karczewski, D 
3. místo Yusra Schuru-esch-Schams R1 34,260s R2 34,030s F 34,590s, m. Lübben, D
4. místo
Aliha Dar al-Malak R1 34,450s R2 34,150s F 34,610s, m. Mann, D
5. místo
Insha Schuru-esch-Schams R1 34,310s R2 34,200s F 34,890s, m. Mann, D
6. místo
Khalissa Esma Siham Sahara  R1 34,290s R2 34,310s F 37,970s, m. Kohler, CH
 Hafida el Faraon de la Bérondiere  R1 33,680s R2 35,150s, m. Bächtiger, CH
disq.
Khalina Schuru-esch-Schams R1 34,340 R2 disq., m. Gelbert, D 
 Zaadi Schuru-esch-Schams R1 34,400s R2 34,650s, m. Gelbert, D
 Gulperi Mahanajim R1 34,730s R2 34,540s, m. Dr. Schlenkrich, D
 Imani Schuru-esch-Schams R1 34,750s R2 34,700s, m. Popov, D
 Tala-al Neyla min Alamira al Zarifa R1 35,220s R2 36,600s, m. Schrempp, CH
 Emine Mahanajim R1 35,400s R2 35,640s, m. Hasenstab, D
 Samira min Alamira Al Zarifa R1 35,540s R2 35,570s, m. Schrempp, CH
 Fariba Schuru-esch-Schams R1 35,690s R2 35,610s, m. Regitz, D 
 Daia de la Bérondiere R1 35,980s R2 36,400s, m. Kohler, CH
nedoběh
Ula Rašaja Bohemia Genao R1 37,020s OB(fakultativní běh) 36,120s R2 n.d., m. Malátková, CZ
 Usamya Rašaja Bohemia Genao R1 36,460s OB 36,650s R2 36,730s, m. Malátková, CZ
 Xarifa Schuru-esch-Schams R1 36,650s OB 36,720s, m. Rodin, D
nedoběh
Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiere R1 38,900s OB n.d., m. Malátková, CZ
Sloughi - psi
1. místo
Ganoosh Areen Ksar Ghilane R1 32,850s 32,R2 32,740s F 32,970s, CACIL, EM, m. Schwarzat, D
2. místo Ghaffay Mahanajim R1 33,220s R2 33,710s F 33,120s, RCACIL, m. Hristov, D
3. místo
Tall’Aziz Najid min Alamira Al Zarifa R1 33,100s R2 32,970s F 33,160s, m. Mörch, D
4. místo
Tall’Aziz Numan min Alamira Al Zarifa R1 32,970s R2 32,910s F 33,460s, m. Karczewski, D
5. místo
Amir Dar al-Malak R1 34,790s R2 34,460s F 34,300s, m. Mann, D 
disq.
Futuk Mahanajim R1 33,800s R2 34,100s F disq., m. Fiedler, D
 Tall'Aziz Namir min Alamira Zarifa R1 34,230s R2 34,480s, m. Mörch, D
 Chalis Schuru-esch-Schams R1 36,240s R2 37,030s, m. Kieninger, D 
disq.
Xafir Schuru-esch-Schams R1 disq., m. Hessberger-Schneider, D

 

Kolín - Mistrovství Čech na 480m., 19. 9. 2015

Sloughi - psi

1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao F 36.19s, Mistr Čech, m. Jiřina Štanclová

 

Polsko - Mezinárodní Mistrovctví Polska 19. 9. 2015
Sloughi - mix

1. místo Vahab Bohemia Genao CCWC, Mezinárodní  Mistr PL, m. Věra Malátková + Jana Tomešková

2. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére res.CCWC, m. Věra Malátková

3. místo Ula Rašaja Bohemia Genao m. Věra Malátková

nedoběh Usamya Rašaja Bohemia Genao m. Věra Malátková

 

Mladá Boleslav - Mistrovství ČR, CACT 4. 10. 2015, 480 m.

Sloughi - mix 

1. místo Vahab Bohemia Genao  R 36.80s, F 36.22s., CACT, Mistr ČR,

m.Věra Malátková + Jana Tomešková

2 místo Usamya Rašaja Bohemia Genao R 36.68s, F 36.45s., res.CACT, Mistr ČR,

 m. Věra Malátková

3. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére R 39.39s, F 41.60s, m. Věra Malátková

 

Lednice na Moravě - Zlatý box 17. 10. 2015, 480 m.

Sloughi - mix 

1. místo Vahab Bohemia Genao CACT, m.Věra Malátková + Jana Tomešková

2 místo Usamya Rašaja Bohemia Genao res.CACT, m. Věra Malátková

3. místo Hanifa el Bohemia Genao de la Bérondiére m. Věra Malátková

 

Dostihový vítěz ČR 2015
Sloughi - psi 
1. místo Urkan Rašaja Bohemia Genao 
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty 
(Rahman Chan Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty)
Jamuna Bohemia Genao 
(Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout – Djahirah Bohemia Genao) 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jiřina Štanclová, Pardubice 
Sloughi - feny
1. místo Usamya Rašaja Bohemia Genao 
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty 
(Rahman Chan Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty)
Jamuna Bohemia Genao
(Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout – Djahirah Bohemia Genao) 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247