Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1. - 31.12. 1999

 

Brno - MVP 6. 2. 1999
Rozhodčí: JUDr. Karel Kocourek
 
psi - třída otevřená
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                      V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 6. 3. 1999
Rozhodčí: Vladimíra Panušková
 
psi - třída mladých
BARS Bohemia Genao
* 20. 03. 1998 CMKU/SL/31                                 V1, CAJC
Ushba Schuru-esch-Schams - Amira od Pěti rybníků
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Zdeňka Azzollini, U laboratoře 22, 160 00 Praha 6
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                    V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída mladých
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                   VD1
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída otevřená
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                   V1, CAC, KV, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
 
 
České Budějovice - MVP 1. 5. 1999
Rozhodčí: JUDr. Karel Kocourek
 
psi - třída mladých
BARS Bohemia Genao
* 20. 03. 1998 CMKU/SL/31                                V1, CAJC
Ushba Schuru-esch-Schams - Amira od Pěti rybníků 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Zdeňka Azzollini, U laboratoře 22, 160 00 Praha 6
psi - třída otevřená
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                             V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch: Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
Český šampion
 
 
Ostrava - NV 29. 5. 1999
Rozhodčí: JUDr. Karel Kocourek
 
psi - třída mladých
BAR S Bohemia Genao
* 20. 03. 1998 CMKU/SL/31                                      V1, CAJC
Ushba Schuru-esch-Schams - Amira od Pěti rybníků
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Zdeňka Azzollini, U laboratoře 22, 160 00 Praha 6
Český junior šampion
 
 
Litoměřice - NV 22. 5. 1999
Rozhodčí: František Bouček 
 
psi - třída mladých
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05.1998 CMKU-Z Reg./SL/38                  V1, CAJC, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
AGBAR EL-KOU
* 15. 05.1998 CMKU-Z Reg./SL/36                   V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída otevřená
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                   V1
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
 
 
Praha - Velká Chuchle - MVP 5. 6. 1999
Rozhodčí: Ing Hana Petrusová
 
psi - třída mladých
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                V1, CAJC, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
AGBAR EL-KOU
* 15. 05.1998 CMKU-Z Reg./SL/36                V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída mladých
BARS Bohemia Genao
* 20. 03. 1998 CMKU/SL/31                          VD3
Ushba Schuru-esch-Schams - Amira od Pěti rybníků
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Zdeňka Azzollini, Arbesovo náměstí 7, 150 00, Praha 5
psi - třída otevřená
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                V1, CAC, CACIB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
 
 
Brno - MVP 3. 7. 1999
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - třída otevřená
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                 V1, CAC, CACIB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
 
 
Kolín - Krása a výkon 10. - 11. 7.1999
Rozhodčí: Vladimíra Panušková
 
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                  V1, VT
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
Šampion pro krásu a výkon
 
 
Chlumec nad Cidlinou - speciální 17. 7. 1999
Rozhodčí: Dr. Tomasz Borkowski, Polsko
 
psi - třída mladých
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                  V1, CAJC, VSV, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
Český junior šampion
AGBAR EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36                V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída mladých
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                  V1, CAJC, VSV
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Křížová - klubová KSCH 31. 7. 1999
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková
 
psi - třída štěňat
X‘KSAR des Hammadates de Merzouga                                                                                  
* 13. 03. 1999 CMKU/SL/40/-99/99                           N
Ouskai des Hammadates de Merzouga - Saida des Hammadates de Merzouga
ch. Nadia a Pietro Ali Basciano, 32 Rue Des Tabors Casa, Maroko
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída mladých
AGBAR EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36                          V1, CAJC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                         V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - tída.mladých
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                         V1, CAJC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
OCEÁNE d'In-Salah
* 29. 10. 1998 CMKU/SL/41/-99/98                         VD2
Jahel du Laissaz Dire - Rais Syiada Gleila
ch. Renault Jean Pierre, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247              
feny - třída otevřená
AISHA GENAO
* 10. 06. 1995 CMKU-Z Reg./SL/25                      V1, CAC, KV, BOB
Irkoutz de Tin-Tazarift - Ilmarinem de Tin-Tazarift
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Dana Rosulková, Ciolkovského 13, Mariánské Údolí
Český šampion
BARAKA Bohemia Genao
* 20. 03. 1998 CMKU/SL/34                                       V2, res.CAC
Ushba Schuru-esch-Schams - Amira od Pěti rybníků
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
                          
 
Mladá Boleslav - MVP 4. 9. 1999
Rozhodčí: Rita van Nechrlen, Belgie
 
psi - třída mladých
AGBAR EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36                          VD1
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                          V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
feny - třída mladých
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                         V1, CAJC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
Český junior šampion
 
                                             AZAWAKH
psi - třída mladých
FULBA Farada Bohemia                                        V1, CAJC
* 25. 01. 1999 CMKU/AZ Reg 153
Djanet Farada Bohemia - Gris-Gris
ch. Ing. Dana Kupková, Slapy u Tábora 45
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
České Budějovice - MVP 9. 10. 1999
Rozhodčí: Radana Marešová
 
psi - třída mladých
AGBAR EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36                           VD
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída mladých
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                           V
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
BARAKA Bohemia Genao
* 20. 03. 1998 CMKU/SL/34                                          VD
Ushba Schuru-esch-Schams - Amira od Pěti rybníků
ch. +  m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
 
Německo - Top show 1999
 
Best Dog - 1. místo
Abu Azhar Sheik el Arab - 177 bodů ze 13 výstav v konkurenci 31 slug, 4x BOB
* 05. 06. 1997
Gazil Schuru-esch-Schams - Usawa Schuru-esch-Schams
m. + ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D - 45699 Herten
 
Best Bitch - 1. místo
Aljana Sheik el Arab - 188 bodů z 15 výstav v konkurenci 33 slug, 1x BOB
* 05. 06. 1997
Gazil Schuru-esch-Schams - Usawa Schuru-esch-Schams
m. + ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D - 45699 Herten