Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1 - 31.12. 2000

 

Brno - MVP 5. 2. 2000
Rozhodčí: Dr. Tomasz Borkowski, Polsko
 
psi - třída otevřená
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38               V1, CAC, CACIB, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
AGBAR EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36               V2, res. CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                V1, CAC, CACIB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 4. 3. 2000
Rozhodčí: ?
 
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                    V1, CAC
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
České Budějovice - MVP 29. 4. 2000
Rozhodčí: Antonín Mudra
 
psi - třída otevřená
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                 V1, CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                  V1, CAC
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída mladých
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                 V1, CAC, CACIB, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Litoměřice - NV 20. 5. 2000
Rozhodčí: František Bouček
 
psi - třída otevřená
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                 V1, CAC, NV
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                 V1, CAC, NV, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Praha - Velká Chuchle - MVP 10. 6. 2000
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - třída otevřená
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                 V1, CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, CACIB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída otevřená
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                               V1, CAC, CACIB, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Brno - MVP 1. 7. 2000
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - třída otevřená
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                            V1, CAC, CACIB, BOB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                             V1, CAC, CACIB
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Kolín - Krása a výkon 15. 7. 2000
Rozhodčí: ?
 
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, VT, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Dačice - klubová KSCH 29. 7. 2000
Rozhodčí: Iveta Vojtková, Slovensko
 
psi - třída otevřená
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                  V1, CAC, KV, NP
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
AGBAR EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36                  V2, res. CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
ARIS EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/37                  VD3
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
m. Božena Píšová, Gagarinova 394, 530 09 Pardubice
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                  V1, CAC
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída otevřená
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                   V1
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. +  m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída vítězů
AISHA GENAO
* 10. 06. 1995 CMKU-Z Reg./SL/25                  V1
Irkoutz de Tin-Tazarift - Ilmarinem de Tin-Tazarift
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Dana Rosulková, Ciolkovského 13, Mariánské Údolí
feny - třída veteránů
ITHREN de Tin-Tazarift
* 13. 05. 1990 ČKS Reg 4-90/90                    V1, Nejlepší veterán, NF
Z‘Tak - Faline de Tin-Tazarift
ch. Helene Brun Yousei, 483 Chemin du Mas Barbut 30129 Redessan, Francie/Alžír
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
                                                     AZAWAKH
psi - třída mladých
FULBA Farada Bohemia                                   VD3
* 25. 01. 1999 CMKU/AZ Reg 153
Djanet Farada Bohemia - Gris-Gris
ch. Ing. Dana Kupková, Slapy u Tábora 45
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
Mladá Boleslav - speciální 8. 10. 2000
Rozhodčí: Radana Marešová
 
psi - mezitřída
X‘KSAR des Hammadates de Merzouga                                                                                  
* 13. 03. 1999 CMKU/SL/40/-99/99                              D
Ouskai des Hammadates de Merzouga - Saida des Hammadates de Merzouga
ch. Nadia a Pietro Ali Basciano, 32 Rue Des Tabors Casa, Maroko
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247