Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1. - 31.6. 2002

 

Trenčín - MVP 26. 1. 2002
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
psi - třída šampionů
PHAIQ de la Cité du Guerrier
* 22. 03. 1999 ÖHZB SL 25                                         V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar's Ahlam - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Birgit Laminger, A
feny - třída mladých
C’CHERAME Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/47                                           V1, CAJC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Patrik Panýrek, CZ
 
 
Francie - Montpellier, MVP 26. - 27. 1. 2002 
Rozhodčí: Hermel, F
 
psi - třída otevřená
Rehbel-el-Ta'i-Kalb de la Cité du Guerrier       V1, CACS, CACIB
ch. Angignard, m. Latapie
Asban Dau al Gamar                                            V2, RCACS, RCACIB
ch. Schwender, m. Dufour
feny - třída otevřená
Love Djoy de la Horde d'Or                                 V1, CACS, CACIB
ch. Rey, m. Martin
 
 
Brno - MVP 9. 2. 2002
Rozhodčí: JUDr. Karel Kocourek
 
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída mladých
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAJC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V1, CAC, CACIB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
Český šampion
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 2. 3. 2002
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, KV
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, CZ 
PHAIQ de la Cité du Guerrier                                  V2, res.CAC
* 22. 03. 1999 ÖHZB SL 25 
Intissar’s Ahlam - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, F
m. Birgit Laminger, A
psi - třída pracovní
ASAD Schuru-esc-Schams                                            
* 07. 07. 1993                                                               V1, CAC
Platon Schuru-esch-Schams - Latima Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Birgit Laminger, A
feny - třída otevřená
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                V1, CAC, KV, BOB, BIG-2.
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, F
m. Lucie Srpová, CZ
Intissar’s CALINE  
* 31. 12. 1998                                                               V2, res.CAC
Intissar’s Azrou - Rayna de Moreau
ch. Karin Schirmer, I
m. Birgit Laminger, A
 
 
Ostrava - NV 6. 4. 2002
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
feny - třída dorostu
DAHIJA Bohemia Genao                                          
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                         VN1
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Český junior šampion
C’CHEBKET Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/48                                         V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao        
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247                             
m. Jana Tomešková + Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00 Praha 8
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                        V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Rakousko - Wieselburg, MVP 24. 4. 2002
Rozhodčí: Piesik, D
 
psi - třída otevřená
Asban Dau al Gamar                                              V1, CAC, Res.CACIB 
ch. Schwender, m. Dufour
psi - třída šampionů
Pha`iq de la Cité du Guerrier                                V1, CAC, CACIB, BOS
ch. Gouzy, m. Laminger
Interchampion
psi - třída veteránů
Asad Schuru-esch-Schams                                V1, Vet.-CAC
ch. Schritt + Zimmermann, m. Laminger
Rakouský veterán šampion
feny - třída šampionů
Ta`ila Schuru-esch-Schams                               V1, CAC, CACIB, BOB
ch. Schritt + Zimmermann, m. Altenhof
 
 
Kačina u Kutné Hory - speciální 11. 5. 2002
Rozhodčí: Zdena Holmerová
 
psi - třída otevřená
C’CHELAH Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/44                                         V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jan Heřmanský, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův Měšec
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, VSV
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída mladých
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                          V1, CAJC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, VSV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
C’COTTA Bohemia Genao                                  
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/51                                           V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 m. Jana Heřmanská, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův měšec 
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V2, res CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
              
Litoměřice - MVP 25. 5. 2002
Rozhodčí: František Bouček
 
feny - třída mladých
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                          V1, CAJC, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
DAHIJA Bohemia Genao                                          
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                         V2
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                              
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                         V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               VD2
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Nitra - MVP 1. 6. 2002
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Praha - MVP 8. 6. 2002
Rozhodčí: Iveta Vojteková, Slovensko
 
psi - třída otevřená
C’CHELAH Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/44                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jan Heřmanský, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův Měšec
feny - třída mladých
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                          V1, CAJC, VTM
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
Český junior šampion
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
C’COTTA Bohemia Genao                                   
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/51                                         V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Heřmanská, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův měšec 
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V2, res.CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 32420 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Brno - MVP 29. 6. 2002
Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
 
feny - třída mladých
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                          V1, CAJC, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266