Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.12. 2002

 

Holandsko - AMSTERDAM - světová 5. 7. 2002
Rozhodčí pro psy: Dr. A. el Baroudi, Maroko
Rozhodčí pro feny: N. Bleyi-Pors, NL
 
psi - třída mladých
Chamoun Schuru-esch-Schams                   V1, JSV
m. Schritt, D
Chabib Schuru-esch-Schams                        V2
m. Aumüller/Knopf, D
Bashar Schuru-esch-Schams                       V3
m. Hilkenbach/Heddergott, D
Montasar Min Dárazja Lóewwla                    V4
m. S. v. Rij - L. v. Baarle, NL
Chafi Schuru-esch-Schams                           V
m. Freiwald, D
Massaoud Min Dárazja Lóewwla                  V
m. S. v. Rij - L. v. Baarle, NL
psi - mezitřída
Isiwun R‘ d‘une Berbere                                  VD
m. Dufour, F
psi - třída otevřená
Xenos Schuru-esch-Schams                        V1, CAC,CACIB, BOB, SV
m. Hilkenbach/Heddergott, D
Yardan Jameilon Qeil Jezira                          V2, R-CAC,R-CACIB, RSV
m. Aertselaer, B 
Asban Dau al Gamar                                         V3
m. Dufour, F
psi - třída pracovní
Abu Azhar Sheik el Arab                                  V1
m. Lauer,D
psi - třída šampionů
Nadim Schuru-esch-Schams                         V1
m. Schritt, D
Phed de la Cité du Guerrier                             V2
m. Judas, F
psi - třída veteránů
Gánim Min Dárazja Lóewwla                          V1, Best Vet., BOG Vet., BIS 3Vet.
m. Stout, NL
feny - třída mladých
Madinah Min Dárazja Lóewwla                       V1, JSV
m. S. v. Rij - L. v. Baarle, NL
Bint Saariyah Sheik el Arab                             V2
m. Lauer, D
Bakhta Baha'an Sheik el Arab                         V3
m. Zuszek, D
Mauri Min Dárazja Lóewwla                             V4
m. Langenberg, NL
feny - třída otevřená
Waqi Nuri al Baida                                              V1, RCACIB, RSV
m. Meise / Groß von Hübbenet, D
Afsana Schuru-esch-Schams                         V2
m. Apeldoorn / Sierat, NL
Ziya Schuru-esch-Schams                               V3
m. Apeldoorn / Sierat, NL
Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier          V4
m. Srpová / Hetflejš, CZ
feny - třída pracovní
Yashaya Jameilon Qeil Jezira                          V1
m. Korpiva, D
feny - třída šampionů
Sema-Nur Schuru-esch-Schams                    V1, CAC,CACIB, SV
m. Schritt, D
Djumai's Uva                                                         V2
m. Arnauts, B
Nasla Schuru-esch-Schams                             V3
m. Schwerdtfeger, D
Vahdani Nuri al Baida                                          V4
m. Eberhardt, D
Jamna Schuru-esch-Schams                           V
m. Bertram, D
feny - třída veteránů
Shirin Schuru-esch-Schams                             V1
m. Aumüller/Knopf, D
 
 
Německo - Oberward 13. 7. 2002
Rozhodčí: L’udmila Fintorová, Slovensko
 
psi - třída otevřená
ASBAN Dau al Gamar                                              V1, CACA, CACIB, BOB
Fadjedan Razel e Salam - V'Ifricija Nuri al Baida
ch. Schwender
m. N. Dufour
AKHCHAR Madina Al-Fadila                                    V1, CACA, res.CACIB
Farouk Bo-Amar - Fadila Schuru-esch-Schams
ch. Timm-Schwertfeger
m. U. Tonne
 
 
Kolín - Krása a výkon  12. - 13. 7. 2002
Rozhodčí: ?
 
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, VT
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída vítězů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V1, CAC, VT, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Francie - NV - speciální červenec - ( 7.) 2002
Rozhodčí: Calendin
 
psi - třída dorostu
Magistère Sarkar                                                   VN1
Magistére Phahid - Ben Bahram Ifni
m. Cazin
Swahili de Slouaz                                                   VN2
Unyl des Hammadates de Merzouga - Warda des Hammadates de Merzouga
m. Descheemaeker
Magistère Shaadin                                                VN3
Magistére Phahid - Ben Bahram Ifni
m. Cadosch
Magistère Souren                                                 VN4
Magistére Phahid - Ben Bahram Ifni
m. Cazin
psi - třída mladých
Rais Siyada Sellam Azrak el Kabir                   VD
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Ghzala
m. Angignard
Rozhodčí: Voilet
psi - třída pracovní
Raiq Chams D'Imi-N-Tanout                              V1 R-CAC
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
m. Marin
psi - třída otevřená
Magistère P'Tit Bohème                                    V1, CAC, BOS 
Berbère du Montouchet de la Horde d'Or - Ben Bahram Ifni
m. Cazin
Rais Siyada Schaban al Kamil Sayf                V2
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Nour al Nadjir
m. Angignard
Asban Dau al Gamar                                           V3
Fadjedan Razel el Salem - V'Ifricija Nuri al Baida
m. Dufour
Sellick de Slouaz                                                 VD4
Mellick - Uta des Hammadates de Merzouga
m. Descheemaeker
Isiwun R' d'un Nomade                                      VD
Giavole du Montouchet de la Horde d'Or - Bersheba's Jordanah Malikia
m. Cadosch
Magistère Pharid                                                D
Ben Bahram Emi Koussi el Kahal - Ben Bahram Guenize
m. Cazin
psi - třída šampionů
Oggar al Hakam D'Imi-N-Tanout                     V1
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
m. Marin
M'Nefertoum                                                       V2
Jahel du Laissez Dire - Fayoum
m. Perret
Pahim de la Cité du Guerrier                           V3
Intissar's Alham - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
m. Ribardière
Rozhodčí: Calendin
psi - třída super veteránů
Rais Siyada Gerza                                             V1
Djahil Pacha de la Cité du Guerrier - Al Djebel Kahloul de la Treille
m. Angignard
 
Rozhodčí: Calendin
feny - třída štěňat
Zagoura des Hammadates de Merzouga   VN1
Yolis des Hammadates de Merzouga - Xenos des Hammadates de Merzouga
m. Heidmann
feny - třída dorostu
Intissar's Hanan                                                VN1
Yao Schuru-esch-Schams - Intissar's Dyemma
m. Targhetti
Salam de la Baume Cromagnon                   VN2
Unyl des Hammadates de Merzouga - Lalla Guedra de la Baume Cromagnon
m. Hervieu
feny - třída mladých
Souadima al Mahdi de la Cité du Guerrier  V1, Junior BOB
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Izzah al Mahdi de la Cité du Guerrier
m. Latapie
feny - třída pracovní
Rais Siyada Nour al Nadjir                              VD1
Jazz - Rais Siyada Ghzala
m. Angignard
Rozhodčí: Voilet
feny - třída otevřená
Oujda al Jiaw D'Imi-N-Tanout                        V1, CAC, BOB, BIS
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
m. Hermel
Magistère P'Souad                                          V2
Berbère du Montouchet de la Horde d'Or - Ben Bahram Ifni
m. Cazin
Meidoum                                                            V3
Jahel du Laissez Dire - Fayoum
m. Perret
Nepher de Slouaz                                            V4
Isly el Ghardia de Germigny - Q'Rouicha Ighoud
m. Heidmann
R'Aasifa al Tizgua D'Imi-N-Tanout               V
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
m. Dolot
Paloma de Slouaz                                           V
Isly el Ghardia de Germigny - Q'Rouicha Ighoud
m. Di Mascio
Selma de Slouaz                                             V
Mellick - Uta des Hammadates de Merzouga
m. Di Mascio
Djumai's Urania                                              V
Hismanal Min Dárzja Loéwwla - Irissene de la Baume Cromagnon
m. Olivek
feny - třída šampionů
Magistère Phayrouz                                      V1
Ben Bahram Emi Koussi el Kahal - Ben Bahram Guenize
m. Cazin
Ta'ila Schuru-esch-Schams                       V2
Ja'Fu Schuru esch Schams - Bidda Schuru esch Schams
m. Altenhof
Djumai's Unisa                                               V3
Hismanal Min Dárzja Loéwwla - Irissene de la Baume Cromagnon
m. Olivek
Rozhodčí: Calendin
feny - třída veteránů
Yarma Schuru-esch-Schams                    V1
Arziw de la Cité du Guerrier - Orani Schuru-esch-Schams
m. Altenhof
Irrisene de la Baume Cromagnon            V2
Janh des Ouled Maachou - L'Hzala
m. Oliver
feny - třída super veteránů
Rais Siyada Ghzala                                      V1
Djahil Pacha de la Cité du Guerrier - Al Djebel Kahloul de la Treille
m. Angignard
 
 
Mladá Boleslav - NV 27. 7. 2002
Rozhodčí: Vladimír Panuška
 
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                        V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                        V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída otevřená
C’CHAIRA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/50                                       V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Michal Kristen, Severovýchodní VI 30, 141 00 Praha 4
 
 
Práskačka - klubová KSCH 3. 8. 2002
Rozhodčí: Maciej Lipiec, Polsko
 
psi - třída mladých
DJERID Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/56                                       V1, CAJC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jan Heřmanský, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův měšec
psi - třída otevřená
C’CHELAH Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/44                                       V1, CAC, KV
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jan Heřmanský, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův Měšec
ARIS EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/37                           V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
m. Božena Píšová, Gagarinova 394, 530 09 Pardubice
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                             V1, CAC
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
AZÍZ EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                            V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída mladých
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                       V1, CAJC, KVM
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - mezitřída
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                      V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                      V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
C’COTTA Bohemia Genao                                   
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/51                                     V1, CAC, KV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Heřmanská, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův měšec 
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                     V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída vítězů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                           V1, CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                           V2, res.CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída veteránů
ITHREN de Tin-Tazarift
* 13. 05. 1990 ČKS Reg 4-90/90                             V1, Nejlepší veterán
Z‘Tak - Faline de Tin-Tazarift
ch. Helene Brun Yousei, 483 Chemin du Mas Barbut 30129 Redessan, Francie/Alžír
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Bratislava Bratislava - klubová 23. 8. 2002
Rozhodčí: Maciej Lipietc, Polsko
 
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                           V1, CAC, KV
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                           V1, CAC, KV, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Bratislava - Incheba - MVP 24. 8. 2002
Rozhodčí: Dany Gilmoor, GB
 
psi - třída otevřená
C’CHELAH Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/44                                     V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jan Heřmanský, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův Měšec
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                           V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída otevřená
C’COTTA Bohemia Genao                                  
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/51                                     V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Heřmanská, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův měšec 
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier    
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                           V1, CAC, CACIB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Bratislava - MVP 25. 8. 2002
Rozhodčí: Blutecher Knuth, N
 
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                            V1, CAC, CACIB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - mezitřída
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                      V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                            V1, CAC, CACIB, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
Slovenský šampion
 
 
Mladá Boleslav - MVP 7. 9. 2002
Rozhodčí: František Bouček
 
feny - třída mladých
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                       V1, CAJC, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
Český junior šampion
feny - mezitřída
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                       V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01, Turnov
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                       VD2
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
( Toto je jediné VD, které C’Chabia Bohemia Genao dostala za 6let vystavování z více než 70 výstav
z toho má více než 60x CAC z kterých je každý desátý res. CAC, jakožto Národní vítěz, více než 10x Klubový vítěz nebo Vítěz speciální výstavy, více než 30x CACIB z toho je každý desátý res. CACIB.
Více než 40x vítěz plemene - BOB, BIG a Top Dogs 2004 a 2005.)
psi - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                      V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
C’CHAIRA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/50                                      VD2
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Michal Kristen, Severovýchodní VI 30, 141 00 Praha 4
 
 
Slovenia - Maribor 21. 9. 2002
 
Asban Dau al Gamar   
* 25. 01. 2000 ID 2 AXL 797, LOF A 927 10 SLOU. 1864/439, VDH/DWZB XXXIX SL 1120
Fadjedan Razel E Salam - V'Ifricija Nuri al Baida
ch. Romina Schwender, Isen, D
m. Natacha Dufour, Red Road Ranch, F - 392 03 la Chassagne
Slovenia šampion