Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1 - 31.6. 2003

 

Trenčín - MVP 26. 1. 2003
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - mezitřída
DJAHID Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/52                                          V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Francie - Troyes 1. 2. 2003
Rozhodčí: M. Dupas
 
psi - třída otevřená
Asban Dau al Gamar                                               V1, CACIB, CACS 
ch. R. Schwender, m. Dufour
feny - třída otevřená
Meidoum                                                                    V1, CACIB, CACS
ch. + m. A. Perret 
Rahima Itchali de la Cité du Guerrier                  V2
ch. M. a L. Gouzy, m. Marion
R'aasifa al Tizgha D'Imi-N-Tanout                        V3
ch. F. Marin, m. Dolot
 
 
Brno - MVP 8. 2. 2003
Rozhodčí: JUDr. Karel Kocourek
 
psi - třída dorostu
Salmon                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/62/-02/02                    VN1                                              
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Judr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00 Praha
psi - mezitřída
DJAHID Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/52                                          V1, CAC, res.CACIB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída dorostu
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                    VN1                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
C’CHERAME Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/47                                         V2
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. +  m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Francie - Valence, speciální - Slag 2. 3. 2003
Rozhodčí: Calendrin
 
psi - třída dorostu
Talib Walid as Sahra'ai of Love Arab Beauty    VN1
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. Martin 
Tib'n Shahid Sa‘aim of Love Arab Beauty         VN2
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. Martin 
psi - třída mladých
Targui de la Horde d'Or                                          V1
Coubilay Khan de la Horde d'Or - Bersheba's Jordanah Malikia
ch. Rey, m. Dufour
psi - třída otevřená
Ramahd el Aziz de la Cité du Guerrier               V1, CACS, RCACIB
Tayeb Kaheela de Moreau - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
ch. Gouzy, m. Reguerre
Magistère Shaadin                                                 V2, RCACS
Magistère Pharid - Ben Bahram Ifni 
ch. + m. Cadosh
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier     V3
Tayeb Kaheela de Moreau - Mechra el bahia de la cité du Guerrier
ch. Gouzy, m. Martin
Isiwun R' d'un Nomade                                         VD4
Giavole du Montouchet de la Horde d'Or - Bersheba 's Jordanah Malikia
ch. Dufour, m. Cadosh
psi - třída šampionů
Asban Dau al Gamar                                             V1, CACIB, BOB
Fadjedan Razel e Salam - V‘Ifricija Nuri al Baida
ch. Schwender, m. Dufour
13. 6. 2003 Asban Dau al Gamar - přiznán titul INTRCHAMPION.
 
feny - třída dorostu
Ta'ayyana Waasama Aswidah of Love Arab Beauty VN1
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. Martin 
Taswi'irah Taila Bahia of Love Arab Beauty   VN2
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch .+ m. Martin
feny - třída mladých
Tianouna de la Horde d'Or                                  V1
Coubilay Khan de la Horde d'Or - Bersheba's Jordanah Malikia
ch. Rey, m. Ayuso
feny - třída mladých 
Taza el Kelaa de la Cité du Guerrier                  V1
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
ch. Gouzy, m. Mollica
feny - třída otevřená
Rahima Ichali de la Cité du Guerrier                 V1, CACS, CACIB
Yao Schuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Gouzy, m. Marion
feny - třída šampionů
Love Djoy de la Horde d'Or                                 V1, RCACIB
El Sahab du Montouchet de la Horde d'Or - Dienna de la Horde d'Or
ch. Rey, m. Martin
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 8. 3. 2003
Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová
 
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, KV
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - mezitřída
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                         V1, CAC, KV, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
Český junior šampion
feny - třída otevřená
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                         V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída vítězů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V1, CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Nitra - CAC 23. 3. 2003
Rozhodčí: Iveta Vojteková, Slovensko
 
feny - třída otevřená
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
České Budějovice - MVP 26. 4. 2003
Rozhodčí: Vladimír Panuška
 
psi - mezitřída
DJAHID Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/52                                          V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - mezitřída
Magistére SHANTI-DARSHAN 
* 15. 09. 2001 CMKU-Z Reg./SL/64/-03/01                    VD
Magistére Pharid - Ben-Bahram Ifni
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Lysá nad Labem - speciální 3. 5. 2003
Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová
 
psi - třída otevřená
C’CHELAH Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/44                                         VD
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jan Heřmanský, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův Měšec
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                VD
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - mezitřída
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                         V1, CAC, VSV, BOB, BIG-1.
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                         V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V2, res.CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
C’COTTA Bohemia Genao                                  
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/51                                           V3
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Heřmanská, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův měšec 
 
 
DORTMUND - světová 1. 6. 2003
Rozhodčí: Henri Huyghues - Despointes, F
 
psi - třída mladých
Bahi Mahanajim                                                   V1, SVM
ch. Dr. S. Schlenkricht, D, m. David Kraft, D
Adanos Ksar Ghilane                                          V2
ch. Nürnberg/Yilmaz, D, m. Cora Nagel, D
Fachir Schuru-esch-Schams                           V3
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Aumüller + Knopf , D
Chareg Ibn Gerza Sheik el Arab                      V4
ch. P. Lauer, D, m. Beate Stiller, D
psi - třída otevřená
Chabib Schuru-esch-Schams                         V1, CAC, VDH, resCACIB
ch. I. + E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Aumüller + Knopf , D
Zalif Schuru-esch-Schams                             V2, resCAC, resVDH
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Isabell Gasparini, D
Volkan  Schuru-esch-Schams                       V3
ch. I. + E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Mothersill + Baumann, CH
Chadi Schuru-esch-Schams                          V4
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Mothersill + Baumann, CH  
Baschar Schuru-esch-Schams                     V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Hilkenbach + Heddergott, D
Chafi Schuru-esch-Schams                           V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Angelika Freiwald, D
Zuran Schuru-esch-Schams                          V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Brigitte Steinmasl, D
Intissar's Gazal                                                  V
ch. K. Schirmer, I, m. K. Herold + Daniela Siegel, D
Cimba Schuru-esch-Schams                         V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Uwe + Ellen Fechner, D,
Chamoun Schuru-esch-Schams                   V
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt , D
psi - třída pracovní
Sha'ir  Schuru-esch-Schams                         V1, VDH
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Uwe + Ellen Fechner , D
psi - třída šampionů
Xenox Schuru-esch-Schams                         V1, VDH, CACIB, SV, BOB
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Christiane Hilkenbach, D
Targi  Schuru-esch-Schams                           V2, resVDH
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Karinn+Jochen Schröder, D
Nadim  Schuru-esch-Schams                         V3
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt, D
Vadim  Schuru-esch-Schams                         V4
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Bernard Dreher, D
Rais Siyada Nilda                                                V
ch. J. a C. Angignard, F, m. Lucie Srpová, CZ
Yardan Jameilon Qeil Jezira                           V
ch. Coenen, m. Ann Aertselaer, B
feny - třída mladých
Adana Ksar Ghilane                                          V1, SVM    
ch. Nürnberg/Yilmaz, D, m. Stephan Nagel, D
Famen Schuru-esch-Schams                        V2
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Schneele Rolf, D
Bishara Mahanajim                                          VD3
ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, D
feny - třída otevřená
Falconcrag Zouala                                            V1, VDH, CAC, CACIB, BOS, SV
ch. + m. P. Marston-Polloch, GB
El Halima Schuru-esch-Schams                    V2
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Karola Cosan, D
Dakiya Schuru-esch-Schams                        V3
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Melanie Gill, D
Shemissa Schuru-esch-Schams                  V4
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Gottschild Désirée, D
El Asma Schuru-esch-Schams                      V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Heide+Peter Friedrich, D
En Noqra Schuru-esch-Schams                    V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Isabell Gasparini, D
Bakhta Baha'an Sheik el Arab                       V
ch. P. Lauer, D, m. Iris Zuszak, D
El Lana Schuru-esch-Schams                      V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. W. + Dagmar Vetter, D
Chahrazad Schuru-esch-Schams                V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Gottschild Désirée, D
Chirina Schuru-esch-Schams                       V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Monika Rupp, D
feny - třída pracovní
Xaada Schuru-esch-Schams                        V1, VDH, res.CAC
ch. + m. Ingeborg a Eckhartd Schritt, D
Yashaya Jameilon Qeil Jeziva                       V2
ch. Coenen, m. Stefan Kopriva, D
Xelia Schuru-esch-Schams                           V3
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Alexander Rücker, D
feny - třída šampionů
Oujda al Jiaw D'Imi-N-Tanout                         V1, VDH, resCACIB
ch. F. Marin, F, m. Maurice Hermal, F
Rahina el Bahia de la Cité du Guerrier         V2, resVDH
ch. M. a L. Gouzy, F, m. Tina Wallgren, S
Sema-Nur Schuru-esch-Schams                 V3
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt, D
Xyra Schuru-esch-Schams                           V4
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Manfred Brauer, D
Waqi Niri al Baida                                             V
ch. L. Hübbenet, D, m. Marion Meise + Lis Gross von Hübbenet, D
Rais Siyada Rainine                                         V
ch. J. a C. Angignard, F, m. Patricia Lauer, D
Vakia Schuru-esch-Schams                         V
ch. I. a E. Schritt + Zimmermann, D, m. Iris + Braselmann Karczewski, D
Bersheba's Makanah                                      V
ch. D. Grams, CH, m. Ute Schweitzer, D
Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier       V
ch. M. a L. Gouzy, F, m. Lucie Srpová, CZ
Shahzadi Schuru-esch-Schams                   V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. W. + Dagmar Vetter, D
Hawwa Schuru-esch-Schams                      V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. Alexander Rücker + Sarah Rodin, D
Jamna Schuru-esch-Schams                       V
ch. I. a E. Schritt + E. Zimmermann, D, m. D. + H. Bertram, D
 
 
Nitra - MVP 8. 6. 2003
Rozhodčí: Jean Louis Grünheid, F
 
feny - mezitřída
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                         V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao               
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                         V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Praha - MVP 14. 6. 2003
Rozhodčí: PhDr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
psi - třída šampionů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, CACIB, BOB
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
feny - třída mladých
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                     VD1                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V2, res.CAC, res.CACIB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
                                             AZAWAKH
psi - třída otevřená
FULBA Farada Bohemia                                              V2, res.CAC
* 25. 01. 1999 CMKU/AZ Reg 153
Djanet Farada Bohemia - Gris-Gris
ch. Ing. Dana Kupková, Slapy u Tábora 45
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
Brno - MVP 28. 6. 2003
Rozhodčí: Iveta Vojteková, Slovensko
 
feny - třída mladých
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                     VD1                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - mezitřída
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                          V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                         V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší