Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.12. 2003

 

Kunštát - klubová KSCH 19. 7. 2003
Rozhodčí: Kurt Summer, Rakousko
 
feny - třída mladých
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                     VD1                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, KV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída vítězů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                               V1, CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Saint Denis de Pile - speciální - NV 20. 7. 2003 
Rozhodčí: Jean - Louis Grünheid, Freancie
 
psi - třída začínajících
Tarek Chah Name de la Cité du Guerrier          VN1
Intissar's Firoush - Oujda de la Cité du Guerrier
ch. GOUZY, m. MORCH
Rais Siyada Tapilalt                                                VN2
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Naia
ch. ANGIGNARD, m. ROUSSEL
psi - třída mladých
Tib'n Shahid Sa’aim of Love Arab Beauty        V1
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. MARTIN
psi - třída pracovní
Raiq Chams D'Imi-N-Tanout                                V1, CACS
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
ch. + m. MARIN
Ouaran D'In Salah                                                 V2
Jahel du Laissez Dire - Rais Siyada Gleila
ch. + m. RENAULT
Rais Siyada Schaban al Kamil Sayf                  V3
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Nour al Nadjir
ch. + m. ANGIGNARD
Magistére Shaadin                                                V4
Magistére Pharid - Ben Bahram Ifni
ch. CAZIM, m. CAHOSCH
Rais Siyada Said al Kamil Samit                        V5
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Nour al Nadjir
ch. + m. ANGIGNARD
psi - třída otevřená
Tarkan Chah Name de la Cité du Guerrier      V1, RCACS
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
ch. GOUZY, m. BONNET
Asban Dau al Gamar                                            V2
Fadjedan Razel e Salam - V'Ifricija Nuri al Baida
ch. SCHWENDER, m. DUFOUR
Intissar's Erfoud                                                   V3
Intissar's Alham - Amuna Adfal al Rijah
ch. SCHIRMER, m. GOUZY
Talib Walid as Sahra of Love Arab Beauty    V4
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. MARTIN
Magistére Sarkar                                                V5
Magistére Pharid - Ben Bahram Ifni
ch. + m. CAZIN
Ramahd el Aziz de la Cité du Guerrier           V6
Tayeb Kaheela de Moreau - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
ch. GOUZY, m. MIGNONAT
Timur Schuru-esch-Schams                           V
Jafu Schuru-esch-Schams - Bidda Schuru-esch-Schams
ch. SCHRITT, m. MORCH
Rif al Khan D'Imi-N-Tanout                                VD 
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
ch. MARIN + m. BEL
psi - třída šampionů
Intissar's Firoush                                                V1, BOB, BIS
Akid Adfal al Rijah - Nahawa Schuru-esch-Schams
ch. SCHIRMER, m. GOUZY
Oggar al Hakam D'Imi-N-Tanout                      V2
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
ch. + m. MARIN
Magistére P'Tit Boheme                                    V3
Berbere du Montouchet de la Horde d'Or - Ben Bahram Ifni
ch. + m. CAZIN
M'Nefertoum                                                        V4
Jahel du Laissaz Dire - Fayoum
ch. + m. PERRET
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier V5
Tayeb Kaheela de Moreau - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
ch. GOUZY, m. MARTIN
psi - třída veteránů
Irham Chams de la Cité du Guerrier              V1
Gengis Khan de la Cité du Guerrier - Djain de la Cité du Guerrier
ch. GOUZY, m. LATAPIE
psi - třída super veteránů
Rais Siyada Gerza                                               V1
Djahil Pacha de la Cité du Guerrier - Al Djebel Kahloul de la Treille
ch. + m. ANGIGNARD 
feny - třída dorostu
Uadi el Djemilla de la Cité du Guerrier            VN1
Intissar's Firoush - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
ch. + m. GOUZY
feny - třída začínajících
Tahira al Mahdi de la Cité du Guerrier            VN1
Intissar's Firoush - Oujda de la Cité du Guerrier
ch. + m. GOUZY
Rais Siyada Tizourhanf                                      VN2
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Naia
ch. ANGIGNARD, m. GRAL - PESLIER
feny - třída mladých
Ta'ayyanna Waasama Aswidah of Love Arab Beauty V1, BOBjr, BISjr 
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. MARTIN
Intissar's Jnah                                                      V2
Intissar's Doyan - Nahawa Schuru-esch-Schams
ch. SCHIRMER, m. GOUZY
Tarda Ourika D'Imi-N-Tanout                             V3
Pandit Schuru-esch-Schams - Ophyr D'Imi-N-Tanout
ch. + m. MARIN
feny - třída pracovní
Ourlane d'In Salah                                                V1
Jahel du Laissez Dire - Rais Siyada Gleila
ch. + m. RENAULT
Rais Siyada Raissa                                              V2
Mellick - Rais Siyada Ghzala
ch. ANGIGNARD, m. SIEBERT
Orane d'In Salah                                                   V3
Jahel du Laissez Dire - Rais Siyada Gleila
ch. + m. RENAULT, m. EISENBETH
Rais Siyada Nour al Nadjir                                 V4  
Jazz - Rais Siyada Ghzala
ch. + m. ANGIGNARD
Rais Siyada Rayanaa
Mellick - Rais Siyada Ghzala
ch. ANGIGNARD, m. SIEBERT
Rais Siyada Sade
Rais Siyada Gerza - Rais Siyada Ghzala
ch. ANGIGNARD, m. MARION/RIVET
feny - třída otevřená
Taswi'irah Taila Bahia of Love Arab Beauty V1, CACS
Nadjie el Aziz de la Cité du Guerrier - Love Djoy de la Horde d'Or
ch. + m. MARTIN
Razela al Mahdi de la Cité du Guerrier           V2, RCACS
Yao Schuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. + m. GOUZY
Souadima al Mahdi de la Cité du Guerrier     V3
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Izzah al Mahdi
m. GOUZY, ch. LATAPIE
Taza el Kelaa de la Cité du Guerrier               V4
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Mechra el Bahia de la Cité du Guerrier
m. GOUZY, m. MOLICCA
Rahzan Wad Araba D'Imi-N-Tanout                V5
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima  D'Imi-N-Tanout
ch. MARIN, m. DOUBLON
Meidoum                                                               V6
Jahel du Laissez Dire - Fayoum 
ch. + m. PERRET
Magistére Phoul - Phoul                                    V
Berbere du Montouchet de la Horde d'Or - Ben Bahram Ifni
ch. + m. CAZIN
Maidhy                                                                   V
Isly el Ghardaia de Germigny - Fissa
ch. PERRET, m. BEL
Isiwun R‘ d‘une Boheme                                   VD
Giavole du Montouchet de la Horde d'Or - Bersheba's Jordanah Malikia
ch. + m. DUFOUR
Selma de Slouaz                                                 VD
Mellick - Uta des Hammadates de Merzouga
ch. HEIDMANN, m. DI MASCIO
feny - třída šampionů
Ophyr al Nefoud D'Imi-N-Tanout                     V1
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D'Imi-N-Tanout
ch. + m. MARIN
Nouria el Djemila de la Cité du Guerrier       V2
Djamir de la Cité du Guerrier - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. + m. GOUZY
Rais Siyada Naia                                                V3
Jazz - Rais Siyada Ghzala
ch. + m. ANGIGNARD
Love Djoy de la Horde d'Or                              V4
El Sahab du Montouchet de la Horde d'Or - Djenna de la Horde d'Or
ch. REY + m. MARTIN
Dido el Athal                                                       V5
Ramadij Schuru-esch-Schams - Chaira el Athal
ch. + m. RIEDER
feny - třída super veteránů
Rais Siyada Ghzala                                          V1
Djahil Pacha de la Cité du Guerrier - Al Djebel Kahloul de la Treille
ch. + m. ANGIGNARD
 
 
Mladá Boleslav - NV 26. 7. 2003
Rozhodčí: PhDr. Miroslav Gruniš, Slovensko
 
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Bratislava - MVP 16. 8. 2003
Rozhodčí: Zdena Holmerová
 
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
  
Bratislava - MVP 17. 8. 2003
Rozhodčí: Lokodi Csaba Zsold, ROM
 
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Mladá Boleslav - MVP 6. 9. 2003
Rozhodčí: PhDr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
feny - třída otevřená
C’CASBA Bohemia Genao
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                          V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
Český šampion
Dostihový vítěz 2003 - I. místo, Mistr ČR 2003
 
                                             AZAWAKH
psi - třída otevřená
FULBA Farada Bohemia                                            V2, res.CAC
* 25. 01. 1999 CMKU/AZ Reg 153
Djanet Farada Bohemia - Gris-Gris
ch. Ing. Dana Kupková, Slapy u Tábora 45
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
Brno - NV 25. 9. 2003
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - třída mladých
TALAL Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/65/-03/02                               V1, CAJC                             
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. G. Kříž, Praha
feny - třída mladých
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                               V1, CAJC                
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
DJAHIRAH Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/60                                         V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Martin Sedlačík, Brno
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Bratislava - Evropská 3. 10. 2003
Rozhodčí: Texeira Luis Pinto, Portugalsko
 
psi - třída mladých
Garbijj Schuru-esch-Schams                                 V1
USHUR SCHURU-ESCH-SCHAMS - SHAHZADI SCHURU-ESCH-SCHAMS
m. Hatzis Dimitrios, D
Anamur Ksar Ghilane                                               VD2
JASUR SCHURU-ESCH-SCHAMS - OYA SCHURU-ESCH-SCHAMS
m. Isabell Gasparini, D
psi - třída otevřená
V'Sahib Nuri al Baida                                                V1, CAC, CACIB, BOS, EV
IBN JAMIL OF MUMTAZ-I-JAVANADMI - TAMRI NURI AL BAIDA
m. Karin Peter, CH
W'Qamar Nuri al Baida                                            V2 , RCAC, RCACIB
FADJEDAN RAZEL E SALAM - UHADA NURI AL BAIDA
m. Karin Peter, CH
Zalif Schuru-esch-Schams                                     VD3
PLATON SCHURU-ESCH-SCHAMS - NADIDA SCHURU-ESCH-SCHAMS
m. Isabell Gasparini, D
psi - třída šampionů
Phaiq de la Cité du Guerrier                                    VD1
INTISSAR’S AHLAM - IFRANE AL DJAIN DE LA CITÉ DU GUERRIER
m. Birgit Laminger, A
Rais Siyda Nilda                                                         VD2
JAZZ - RAIS SIYADA GHZALA
m. Lucie Srpová, CZ
feny - třída mladých
Basmala Mahanajim                                                V1, CAJC, EVM
DUKAL UMM BERSHEBA´S EL ABID - ASIRA MAHANAJIM
m. Werner a Ursula Metzler, H
feny - třída otevřená
Dahija Bohemia Genao                                            V1, CAC
ASBAN DAU AL GAMAR - BARAKA BOHEMIA GENAO
m. Lenka Malinovská, CZ
En Noqra Schuru-esch-Schams                           V2, RCAC
KALIM SCHURU-ESCH-SCHAMS - IMSCHI SCHURU-ESCH-SCHAMS
m. Isabell Gasparini, D
feny - třída šampionů
Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier               V1, CAC, CACIB, BOB, EV
YAO SCHURU-ESCH-SCHAMS - IFRANE AL DJAIN DE LA CITÉ DU GUERRIER
m. Lucie Srpová, CZ
C'Chabia Bohemia Genao                                         V2, RCAC, RCACIB
X´KSAR DES HAMMADATES DE MERZOUGA - BARAKA BOHEMIA GENAO
m. Romana Vlčková, CZ
C'Chemala Bohemia Genao                                      V3
X' KSAR DES HAMMADATES DE MERZOUGA - BARAKA BOHEMIA GENAO
m. Lenka Malinovská, CZ
Oujda of Jiaw D'Imi-N-Tanout                                  V4
IRHAM CHAMS DE LA CITÉ DU GUERRIER - JAIMA D´IMI-N-TANOUT
m. Maurice Mermel, F
Waqi Nuri al Baida                                                      V
FADJEDAN RAZEL E SALAM - UHADA NURI AL BAIDA
m. Lis Gross von Hübbenet & Meise, D
 
 
Bratislava - klubová KCHCH 4. 10. 2003
Rozhodčí: ?
 
feny - mezitřída
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                                V1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
feny - třída otevřená
DAHIJA Bohemia Genao                                             
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                              V1
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída šampionů
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                            V1
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                 VD2
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
České Budějovice - MVP 11. 10. 2003
Rozhodčí: ?
 
psi - třída mladých
TALAL Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/65/-03/02                                     V1, CAJC                             
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. G. Kříž, Praha
feny - třída mladých
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                                     V1, CAJC              
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
DJAHIRAH Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/60                                               V1, CAC, res.CACIB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Martin Sedlačík, Brno
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                              V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší