Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1. - 31.12. 2004

 

Brno - MVP 7. 2. 2004
Rozhodčí: Ing. Leoš Jančík
 
psi - mezitřída
Salmon                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/62/-02/02                     V1                                              
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis 
m. Judr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00 Praha
feny - mezitřída
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                      V1                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída otevřená
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                           V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
Český šampion
feny - třída šampionů
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                          V1, CAC, res. CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 6. 3. 2004
Rozhodčí: Vladimír Panuška
 
psi - mezitřída
Salmon                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/62/-02/02                   V1                                              
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis 
m. Judr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00 Praha
feny - mezitřída
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                   VD1                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                        V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                              V1, CAC, KV, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Nitra - CAC 14. 3. 2004
Rozhodčí: Ing. Štefan Štefík, Slovensko
 
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, BOB           
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
České Budějovice - MVP 24. 4. 2004
Rozhodčí: Ing. Dana Kupková
 
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB, BOB           
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Olšany u Rusínova - speciální 8. 5. 2004
Rozhodčí: Vlastimila Panušková
 
psi - mezitřída
TAREK Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                                  V1, CAC, VSV         
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
feny - třída otevřená
DJAHIRAH Bohemia Genao                                       
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/60                                            V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Martin Sedlačík, Brno
feny - třída otevřená
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                            V1, CAC, VSV, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída pracovní
C’CASBA Bohemia Genao                                       
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                           V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
Litoměřice - MVP 22. 5. 2004
Rozhodčí: Peter Harsanzi, H
 
psi - mezitřída
Salmon                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/62/-02/02                      V1, CAC, CACIB                                              
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis 
m. Judr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00 Praha
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                            V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Nitra - MVP 30. 5. 2004
Rozhodčí: ?
 
psi - třída otevřená
DJAHID Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/52                                            V1, CAC, CACIB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - mezitřída
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                                 V1, CAC            
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Český junior šampion
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                          V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Praha - MVP 12. 6. 2004
Rozhodčí: Seymour H. Steven, Australia
 
feny - třída dorostu
BILKIS EL-KOU                                                          
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/71                                         VN
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. David Šinkovský, 8 Května 81, 789 61 Bludov
feny - mezitřída
TINGIS Genao de Domus Bohemia                   
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                              VD              
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
DJAHIRAH Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/60                                         V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Martin Sedlačík, Brno
Český šampion
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                       V2, res.CAC    
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                             V1, CAC, res.CACIB 
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Brno - MVP 26. 6. 2004
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
psi - mezitřída
TAREK Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                            V1, CAC, CACIB                
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
psi - třída otevřená
DJAHID Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/52                                      V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Český šampion
feny - třída mladých
Bersheba's Shabbura
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                   V1, CAJC     
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - mezitřída
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                           V1, CAC, res.CACIB            
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                    V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Polsko - Krakov, MVP 26. 6. 2004
Rozhodčí: ?
 
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                            V1, CWC, CACIB, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
Interšampion
 
 
Práskačka - klubová KSCH 10. 7. 2004
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
psi - třída štěňat
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                            VN1, Nejlepší štěně
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
psi - třída dorostu
BASIM EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/70                                          VN1
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. JUDr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00, Praha
psi - třída otevřená
AGBAR EL-KOU 
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/36                            V1, CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
Český šampion
ARIS EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/37                            V2, res.CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
m. Božena Píšová, Gagarinova 394, 530 09 Pardubice
Salmon                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/62/-02/02                   VD3                                             
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis 
m. Judr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00 Praha
psi - třída vítězů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                V1, CAC, KV
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch: Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 - Nusle
AZÍZ EL-KOU 
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/38                         V2, res.CAC
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída štěňat
ERIDU Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/79                                              VN1
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída dorostu
BILKIS EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/71                                          VN1
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. David Šinkovský, 8 Května 81, 789 61 Bludov
feny - třída mladých
Bersheba's Shabbura                                      
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                        V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - mezitřída
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                                V1, CAC          
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                          V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                          V2, res CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                   VD3                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída vítězů
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                         V2, res.CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                V1, CAC, KV, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
                                             AZAWAKH
psi - třída otevřená
FULBA Farada Bohemia                                             VD2
* 25. 01. 1999 CMKU/AZ Reg 153
Djanet Farada Bohemia - Gris-Gris
ch. Ing. Dana Kupková, Slapy u Tábora 45
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
Mladá Boleslav - NV 24. 7. 2004
Rozhodčí: Vladimír Panuška
 
feny - mezitřída
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                                 V1, CAC     
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída mladých
Bersheba's Shabbura                                      
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                            V1, CAJC, BOB
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Český junior šampion
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                           V1, CAC, NV
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Bratislava - MVP 16. 8. 2004
Rozhodčí: Tibor Havelka, Slovensko
 
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                          V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Mladá Boleslav - MVP 4. 9. 2004
Rozhodčí: Věra Sosnová
 
psi - třída dorostu
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                VN1
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
psi - třída otevřená
TIMGAD Genao de Domus Bohemia            
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/67/-03/02                                  V1, CAC                             
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. J. Šátral,  Praha
feny - mezitřída
TINGIS Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                                 V1, CAC     
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
TANIT Genao de Domus Bohemia                            
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/68/-03/02                                 V1, CAC       
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247 + Vladimír Eliáš, U Paliárky 5, 150 00 Praha
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                          V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Brno - NV 25. 9. 2004
Rozhodčí: Věra Sosnová
 
feny - třída mladých
BILKIS EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/71                                           VD
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. David Šinkovský, 8 Května 81, 789 61 Bludov
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                        V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
         
České Budějovice - MVP 9. 10. 2004
Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová
 
psi - třída dorostu
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                          VN1
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                            V1, CAC, CACIB, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Nitra - klubová 6. 11. 2004
Rozhodčí:  Wieslava Misterka, Polsko
 
psi - třída mladých
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                           V1, CAJC, KVM
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída otevřená
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                           V1, CAC, KV, BOB
Dukal Umm Bersheba’s El Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
 
 
Nitra - MVP 7. 11. 2004
Rozhodčí: Iveta Vojtková, Slovensko
 
psi - třída mladých
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                              
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                           V1, CAJC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
psi - mezitřída
TAREK Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                             V1, CAC, CACIB            
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
feny - třída otevřená
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                          V2, res.CAC, res.CACIB
Dukal Umm Bersheba’s El Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                       V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída šampionů
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                      V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao               
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Rakousko - Wells - MVP 4. 12. 2004
Rozhodčí: Elmar Sistermann, D
 
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                           V1, CACA, CACIB, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha