Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1. - 31.6. 2005

 

Šampion šampionů 2004
 
C’CHABIA Bohemia Genao                                            Top dogs 2004 - 74 bodů              
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                          
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Trenčín - MVP 30. 1. 2005
Rozhodčí: Rita van Mechelen, B
 
psi - třída dorostu
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                                            VN1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK
ATAKOR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./83                                               N2
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
psi - třída otevřená
TAREK Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                                              V1, CAC, CACIB                           
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
feny - třída dorostu
AZIRA ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./87                                               N1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída šampionů
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                                       V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Brno - MVP 12. 2. 2005
Rozhodčí: Ing. Dana Kupková
 
psi - třída dorostu
ATAKOR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./83                                              N1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
psi - třída mladých
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                          V1, CAJC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
BASIM EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/70                                                       V2
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. JUDr. Petra Adámková, Šimůnkova 1602/3, 182 00, Praha
psi - třída otevřená
TAREK Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                                            V1, CAC, CACIB                     
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
psi - třída veteránů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                              V1, Nejlepší veterán
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 - Nusle
feny - třída dorostu
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                                VN1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
AZIRA ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./87                                               VN2
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                               N3
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
feny - třída mladých
BILKIS EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/71                                                        V1
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. David Šinkovský, 8 Května 81, 789 61 Bludov
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                                     V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída šampionů
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                                      V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                            V2, res.CAC, res.CACIB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                                          V3
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 5. 3. 2005
Rozhodčí: Karel Hořák
 
psi - třída dorostu
ATAKOR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./83                                             N
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
psi - třída mladých
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                        V1, CAJC, KVM
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
psi - třída otevřená
TAREK Genao de Domus Bohemia
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                                          V1, CAC, KV     
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
Český šampion
feny - třída štěňat
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                                       VN1
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - třída dorostu
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                           VN1, 3.BIS-dorost
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
AZIRA ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./87                                           VN2
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                           VN3
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                            N4
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                                   V1, CAC, KV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída vítězů
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                                  V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Nitra - CAC 13. 3. 2005
Rozhodčí: Dušan Barlík, Slovensko
 
psi - mezitřída
Intissar’s KLINGON  
* 03. 12. 2003                                                                       V1, CAC
Intissar’s Jarod - Intissar's Ashira
ch. Karin Schirmer, Itálie
m. Birgit Laminger, Rakousko
psi - třída šampionů
PHAIQ de la Cité du Guerrier
* 22. 03. 1999                                                                      V1, CAC, BOB
Intissar's Ahlam - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Francie
m. Birgit Laminger, Rakousko
 
 
Ostrava - NV 18. 3. 2005
Rozhodčí: Ing. Leoš Jančík
 
psi - třída mladých
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                                     V
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK
psi - mezitřída
URKHAN EL ZAIM D'Imi-N-Tanout                                                                                          
* 07. 12. 2003 CMKU/SL/81/-04/03                                      VD   
Oggar al Hakam D'Imi-N-Tanout - Ophyr al Nefoud D'Imi-N-Tanout 
ch. Francoise Marin, 377 00 Saint Pierre Des Corps 37 - Indre el Loire Particulier, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída otevřená
TAREK Genao de Domus Bohemia                             
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/66/-03/02                                      V        
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
feny - třída mladých
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                        VD
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - mezitřída
Bersheba's Shabbura                                      
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                             VD
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                              V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída vítězů
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                              V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Berlin - MVP 10. 4. 2005
Rozhodčí: Wifrede Schwerm-Hahne, D
 
feny - třída mladých
Kaya Schuru-esch-Schams                                      V1, J VDH, NF, BOB
Xenos Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Schrit + Zimmerman, m. Schulte/Mann
feny - třída otevřená
Jishara Min Dárazja Lóewwla                                  VD1
Montasar Min Dárazja Lóewwla - Atika Madina al-Fadila
ch. + m. S. von Rij - L. von Beerle, NL
feny - třída šampionů
Al´mas Adfal al Rijah                                                   V1, VDH, CACIB
Daoud Schuru-esch-Schams - Ilqa Schuru-esch-Schams
ch. Blumrich + Kleine, m. Schulte/Mann
Dahija Bohemia Genao                                               V2, res.VDH, res.CACIB
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao
ch. Tomešková, m. Malinovská
  
 
České Budějovice - MVP 23. 4. 2005
Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová
 
psi - mezitřída
URKHAN EL ZAIM D'Imi-N-Tanout                                                                                          
* 07. 12. 2003 CMKU/SL/81/-04/03                                     V1, CAC, res.CACIB
Oggar al Hakam D'Imi-N-Tanout - Ophyr al Nefoud D'Imi-N-Tanout 
ch. Francoise Marin, 377 00 Saint Pierre Des Corps 37 - Indre el Loire Particulier, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída otevřená
TALAL Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/65/-03/02                                      V1, CAC, CACIB                             
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                         V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - mezitřída
Bersheba's Shabbura                                       
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                               V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
TINGIS Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/-03/02                                       V1, CAC, res.CACIB                           
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Český šampion
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                                 V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                       V2, res.CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Praha - MVP 30. 4. 2005
Rozhodčí: František Bouček
 
psi - mezitřída
URKHAN EL ZAIM D'Imi-N-Tanout                                                                                          
* 07. 12. 2003 CMKU/SL/81/-04/03                                    V1, CAC, res.CACIB
Oggar al Hakam D'Imi-N-Tanout - Ophyr al Nefoud D'Imi-N-Tanout 
ch. Francoise Marin, 377 00 Saint Pierre Des Corps 37 - Indre el Loire Particulier, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída otevřená
TIMGAD Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/67/-03/02                                      V1, CAC, CACIB, BOS                             
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. J. Šátral, Praha
feny - třída dorostu
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                                   VN1
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 28141 Kolín
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                       V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                       V2
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                        VD3
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - mezitřída
Bersheba's Shabbura                                      
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                            V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
TINGIS Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/69/03/02                                    V1, CAC                    
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Jitka Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída šampionů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                    V1, CAC, CACIB, BOB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                             V2, res.CAC, res.CACIB             
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                             V3
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Bánská Bystřice - NV 8. 5. 2005
Rozhodčí: Ing. Dušan Barlík, Slovensko
 
psi - třída mladých
AHAGGAR ag Dalvit                 
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                                 V1, CAJC, Vítěz Slovenska - Mladých
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko 
feny - třída otevřená
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                                 V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB, 3.BIG
Dukal Umm Bersheba’s El Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
 
   
Hluboká nad Vltavou - krajská 15. 5. 2005
Rozhodčí: Karel Hořák
 
psi - třída mladých
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                              V1, VT
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
psi - třída otevřená
EZGARET Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/77                                              V1, VT, Krajský vítěz
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída otevřená
ERIDU Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/79                                              V1, VT, Krajský vítěz
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
soutěž - dítě a pes
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                          Soutěž – dítě a pes - 2. místo
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov + dítě do 4 let - Jan Čermák
 
 
Litoměřice - MVP 21. 5. 2005
Rozhodčí: Ing. Radana Marešová
 
psi - třída veteránů
Rais Siyada NILDA 
* 01. 01. 1997 CMKU/SL/29/-97/97                                  V1, Nejlepší veterán
Jazz ( Lucas) - Rais Siyada Ghzala
ch. Angignard Jean & Carl., Francie-33830 Bělin
m. Lucie Srpová, Sezimova 7, 140 00 Praha 4 – Nusle
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                   V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Český Junior šampion
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                    V2
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                           V1, CAC, CACIB, BOB 
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                 V2, res.CAC, res.CACIB        
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                            V3
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
 
 
Nitra - MVP 29. 5. 2005
Rozhodčí: Ing. Štefan Štefík, Slovensko
 
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                 V1, CAC, CACIB, BOB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Slovenský junior šampion
feny - třída otevřená
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                                  V1, CAC, CACIB
Dukal Umm Bersheba’s El Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
 
 
Rakousko -Tulln, evropská 3. 6. 2005
Rozhodčí: Corbett Norman Huidobro, Španělsko
 
psi - třída mladých
Kitmir Schuru-esch-Shams                                           V1, JBOB, EVJunior
Kaschem Kalrih Schuru-esch-Shams                          V2
psi - mezitřída
Intissar's Kimba                                                                V1, CAC
Intissar's Klingon                                                              V2, RCAC
psi - třída otevřená
Tib'n Shahid Saaaim of Love Arab Beauty                 V1, CAC, CACIB, EV
Hashim Schuru-esch-Shams                                         V2, RCAC, RCACIB
psi - třída šampionů
Tib'N Shahid Saaim of Love Arab Beauty                    V1, CAC
Phaiq de la Cité du Guerrier                                           V2, RCAC
psi - třída pracovní
Raham Chan Name de la Cité du Guerrier                  V1, CAC
feny - třída mladých
Lina Schuru-esch-Shams                                                V1, JBOB, EVJunior
Acheuléen ag Dalvit                                                         V2
feny - třída šampionů
Taswi'Irah Talia Bahia of Love Arab Beauty              V1, CAC, CACIB, EV, BOB
El Lana Schuru-esch-Shams                                          V2, RCAC
Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                        V3
C'Chabia Bohemia Genao                                                V4
feny - třída pracovní
Ta'ayyana Waasama Aswidah of Love Arab Beauty V1, RCAC, RCACIB
 
 
Náměšť nad Oslavou - speciální 18. 6. 2005
Rozhodčí: Jean Louis Grünheid, Francie
 
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                    V1, CAC, VSV
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Český junior šampion
feny - třída dorostu
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                                     VN1
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                        V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                        V2
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                                 V1, CAC, VSV, BOB 
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší