Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.12. 2005

 

Brno - MVP 2. 7. 2005
Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
 
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                              
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                           V1, CAC, CACIB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                        V1, CAC, CACIB, BOB 
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Nemočíce - klubová KSCH 16. 7. 2005
Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
     
psi - třída mladých
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                                 VD
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK
psi - mezitřída
EZGARET Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/77                                                 V1, CAC, NP, KV, Nejlepší pár psů
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
psi - třída otevřená
ELGON Bohemia Genao                              
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/75                                                 V1, CAC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Karel Syřiště, Lužická 759, 509 01 Nová Paka
ARIS EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/37                               V2
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
m. Božena Píšová, Gagarinova 394, 530 09 Pardubice
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                     V1, CAJC, KVM
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                     V2
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 28141 Ratboř
psi - mezitřída
BILGIS EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/71                                               V2, res.CAC
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. David Šinkovský, 8 Května 81, 789 61 Bludov
ERIDU Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/79                                                  V1, CAC, Nejlepší pár psů
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída otevřená
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                               V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
SanTÉ                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/63/-02/02                         V2                                                  
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída vítězů
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                               V4
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
AISHA EL-KOU
* 15. 05. 1998 CMKU-Z Reg./SL/39                                 V3
Hicham de la Cité du Guerrier - Ithren de Tin-Tazarift
ch. + m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                               V2, res.CAC,
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                              V1, CAC, KV, NF, BOB               
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Mladá Boleslav - NV 23. 7. 2005
Rozhodčí: Vladimíra Panušková
 
psi - mezitřída
EZGARET Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/77                                                V1, CAC, NV
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                     VD1
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                    VD2
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
feny - mezitřída
ERIDU Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/79                                               V1, CAC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                           V1, CAC, NV, BOB               
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Německo - Blomberg - NV - klubová 24. 7. 2005
Rozhodčí: Agneta Kappers, S
 
psi - třída mladých
Atakor ag Dalvit                                                      V1
ch. Malinovská, CZ, m. Zmijarová, CZ
X'Shahin Ibn Hissar Nuri al Baida                         V2
ch. Gross von Hübbenet, D, m. Trauthan, D
psi - mezitřída
Bersheba's Sharqui                                                 V1, CAC, VDH-A
ch. Grams, CH, m. Dällenbach, CH
Kaisoun Min Ahrar al Maghrib                               V2, R-CAC, R-VDH-A 
ch. + m. Masurat-Walden, D
psi - třída otevřená
Kabir Min Ahrar al Maghrib                                    V1, CAC, VDH-A
ch. + m. Masurat-Walden, D
Janko Min Ahrar al Maghrib                                  VD2
ch. Masurat-Walden, D, m. Kollmeier, D
psi - třída šampionů
Dukal Umm Bersheba‘s el Abid                            V1, CAC, VDH-A, KV, BOB
m. Grams, CH
Jenmal Min Ahrar al Maghrib                                V2, R-CAC, R-VDH-A
ch. + m. Masurat-Walden, D
psi - třída veteránů
Ashmun Al Afric                                                        V1, Vet.BOB
ch. Helga Loth, m. Ehle/Walden, D
psi - třída čestná
Hissar Min Ahrar al Maghrib                                  V1, Vítěz třídy čestné
ch. + m. Masurat-Walden, D 
feny - třída mladých
X'Dahri Nuri al Baida                                                V1
ch. + m. Gross von Hübbenet, D
Akaba ag Dalvit                                                         V2
ch. + m. Malinovská, CZ
X'Ayla Nuri al Baida                                                  V3
ch. Gross von Hübbenet, D, m. Jacob-Meyer, D
feny - mezitřída
Bersheba's Sharooz                                                V1, CAC, VDH-A, NF
ch. Grams, CH, m. Rosenzweig, D
Kalila Min Ahrar al Maghrib                                    V2, R-CAC, R-VDH-A
ch. Masurat-Walden, D, m. Schär, CH
feny - třída otevřená
Dahija Bohemia Genao                                            V1, CAC, VDH-A
ch. Tomešková, CZ, m. Malinovska, CZ
Korka Min Ahrar al Maghrib                                   V2, R-CAC, R-VDH-A
ch. Masurat-Walden, D, m. Melon, B
feny - třída šampionů
Bersheba's Hayy Djonmanah                                V1, CAC, VDH-A, KV
ch. + m.Grams, CH
C'Chemala Bohemia Genao                                   V2, R-CAC, R-VDH-A
ch. Tomešková, CZ, m. Malinovská, CZ
Jesira Min Ahrar al Maghrib                                  V3
ch. + m. Masurat-Walden, D
V'Fannanya Nuri al Baida                                        V4
ch. + m. Gross von Hübbenet, D
Vasana Nuri al Baida                                               V
ch. Gross von Hübbenet, D , m. Jacob-Meyer, D
feny - třída veteránů
Habiba Min Ahrar al Maghrib                                 V1
ch. Masurat-Walden, D, m. Zellweger, CH
Chebba el Maschrak                                               V2
ch. Engelhardt, m. Walden, D
feny - třída čestná
Bersheba's Naizah bin                                            V1, Vítěz třídy čestné
ch. + m. Grams, CH
Bersheba's Jalajil                                                    V2
ch. Grams, CH, m. Rosenzweig, D
Ifrane Min Ahrar al Maghrib                                V3
ch. + m. Masurat-Walden, D
 
 
Bratislava - klubová 19. 8. 2005
Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková, Slovensko
 
psi - třída mladých
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                                  V1, CAJC, KVM
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                  V1, CAC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                      V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                       V2
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída otevřená
DAHIJA Bohemia Genao
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57                                              V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao                 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
Slovenský šampion
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                             V1, CAC, KV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
C’CHEMALA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49                                             V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
Slovenský šampion
 
 
Bratislava - MVP 20. 8. 2005
Rozhodčí: Hajič Željko, Slovensko
 
psi - třída mladých
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                               V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK   
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                               0
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Pes po nehodě, nemůže být posouzený.
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                     
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                   V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                           V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
DAKIYA Schuru-esch-Schams
* 25. 06. 2001 VDH/DWZB SL 1181                              V2, res.CAC, res.CACIB
Chamba Schuru-esch-Schams - Sharik Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München, D
 
 
Bratislava - MVP 21. 8. 2005
Rozhodčí: Rodrigo Podesta, Chile
 
psi - třída mladých
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                               V1, CAJC
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK
Slovenský junior šampion
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                              V1, CAC, CACIB, BOB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída šampionů
DAKIYA Schuru-esch-Schams
* 25. 06. 2001 VDH/DWZB SL 1181                              V1, CAC, CACIB
Chamba Schuru-esch-Schams - Sharik Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München, D
 
 
Mladá Boleslav - MVP 3. 9. 2005
Rozhodčí: Antonín Mudra
 
psi - mezitřída
EZGARET Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/77                                             V1, CAC, CACIB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
psi - třída otevřená
TIMGAD Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/67/-03/02                               V1, CAC                          
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. J. Šátral, Praha
feny - třída mladých
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                VD1
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - mezitřída
ERIDU Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/79                                          V2, res.CAC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
KAYA Schu-esch-Schams
* 09. 03. 2004                                                            V1, CAC
Xenos Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Schulte/Mann, D
feny - třída šampionů
AL´MAS Adfal al Rijah
* 29. 05. 1998                                                           V1, CAC, CACIB, BOB
Daoud Schuru-esch-Schams - Ilqa Schuru-esch-Schams
ch. Blumrich + Kleine, D
m. Schulte/Mann, D
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                      V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Francie - Macon, MVP 4. 9. 2005
Rozhodčí: C. Magré
 
psi - třída otevřená
Magistére Uassim                                              V1, CACS, CACIB, BOB
* 02. 06. 2003
Magistére P'Tit Boheme - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Gross, Francie
feny - třída mladých
Genet Bohemia Genao                                      V1, BOS
* 03. 10. 2004
Asban Dau al Gamar - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, Čechy
m. Marie - France a Thierry Debaye, Francie
 
 
Brno - NV 24. 9. 2005
Rozhodčí: František Bouček
 
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                            V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                    V2, res.CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Francie - Grenoble, NV 2. 10. 2005
Rozhodčí: Jouanchicot
 
feny - třída mladých
GENET BOHEMIA GENAO                                      V1
* 03. 10. 2004 Tat:103, LOF 2073/575, ID: 250269800682080  
Asban Dau al Gamar - C’Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Marie-France a Thierry Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire
 
 
České Budějovice - MVP 8. 10. 2005
Rozhodčí: Erdös László, Maďarsko
 
psi - mezitřída
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                      V1, CAC, CACIB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                     
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                           V1, CAC, res.CACIB
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                   V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                      V2, res.CAC
Dukal Umm Bersheba’s El Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
 
 
Francie - Strasbourg MVP 23. 10. 2005
Rozhodčí: Jean Louis Grünheid, Francie
 
psi - třída otevřená
Magistere Uassim                                            V1, RCACS
m. Gross
Vareros                                                               V2
m. Geaugey
Intissar's Fehed                                                V3
m. Mottem
psi - mezitřída
Vasir del Sayad el Gazel                                 V1 CACS, RCACIB
m. Ayuso
psi - třída šampionů
Intissar's Emal                                                  V1, CACIB, BOB
m. Mottem
feny - třída mladých
Genet Bohemia Genao                                    V1
m. Debaye
feny - mezitřída
Urika N'assifa D'Imi-N-Tanout                       VD1
m. Dolot
feny - třída otevřená
R'Aasifa al Tizgha D'Imi-N-Tanout               VD1
m. Dolot
 
 
Nitra - speciální 5. 11. 2005
Rozhodčí: Ligita Zake, Litva
 
psi - mezitřída
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                      V1, CAC, NP
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                          V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Slovenský junior šampion
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                  V1, CAC, NF, VSV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Nitra - MVP 6. 11. 2005
Rozhodčí: Ing. Štefan Štefík, Slovensko
 
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                          V1, CAC, CACIB, BOB
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                  V1, CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Praha - NV 12. 11. 2005
Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová
 
psi - třída otevřená
TIMGAD Genao de Domus Bohemia           
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/67/-03/02                          V1, CAC, NV                         
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. J. Šátral, Praha
Český šampion
feny - třída mladých
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                        V1, CAJC
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                            V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                                
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                    V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 54233 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Francie - Metz 5. 11. 2005
Rozhodčí: Sinko
 
psi - třída otevřená
Magistére Uassim                                            V1, CACS, CACIB
m. Gross
feny - třída mladých
Genet Bohemia Genao                                     V1
m. Debaye
feny - mezitřída
Urika N'assifa D'Imi-N-Tanout                       VD1
m. Dolot
feny - třída otevřená
R'Aasifa al Tizgha D'Imi-N-Tanout                V1, CACS, CACIB
m. Dolot