Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1. - 31.6. 2006

 

Praha - Šampion šampionů 2005, - 7. 1. 2006
Rozhodčí: ?
 
C’CHABIA Bohemia Genao                                     Top dogs 2005  - 5. místo - 49 bodů
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                           
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Olomouc - NV 14. 1. 2006
Rozhodčí: DrSc. Jaromír Dostál
 
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                   V1, CAC, NV, BOB
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                    VD2
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                           V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Trenčín - MVP 29. 1. 2006
Rozhodčí: Petr Řehánek
 
psi - mezitřída
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                              V1, CAC, CACIB, BOB, BIG - 3.
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK    
 

Francie - Troyes, MVP 5. 2. 2006
Rozhodčí: Claude Voilet
 
feny - mezitřída
GENET BOHEMIA GENAO                                           V1, CACS, CACIB, BOB
* 03. 10. 2004 Tat: 103, LOF 2073/575, ID: 250269800682080  
Asban Dau al Gamar - C’Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Marie-France a Thierry Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire
 
 
Brno - MVP 11. 2. 2006
Rozhodčí: Tibor Havelka, Slovensko
 
feny - mezitřída
AKABA ag Dalvit
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86                                 VD1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao                    
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída otevřená
ACHEULÉEN ag Dalvit                     
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                 V1, CAC, res.CACIB
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Český šampion
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                         V1, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Francie - Bourg en Bresse, MVP 19. 2. 2006
Rozhodčí: Pierre Derouet
 
psi - třída dorostu
Ben Bahram Azrou                                                  VN1
* 01. 06. 2005
Magistère Sarkar - Ben Bahram Rehba Bint Relizane
ch. Lignon a Canivenq, m. Eliane Cadosh 
psi - třída otevřená
Vasir del Sayad el Gazel                                        V1, CACS, CACIB, BOS
* 13. 07. 2004
Asban Dau al Gamar - Oudja del Sayad el Gazel
ch. + m. Jessie Ayuso
feny - mezitřída
Genet Bohemia Genao                                           V1, CACS, CACIB, BOB
* 03. 10. 2004
Asban Dau al Gamar - C’Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, m. Thierry & Marie-France Debaye
feny - třída otevřená
Vaida del Sayad el Gazel                                       V1
* 13. 07. 2004
Asban Dau al Gamar - Oudja del Sayad el Gazel
ch. + m. Jessie Ayuso
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 4. 3. 2006
Rozhodčí: Ing. Dana Kupková
 
psi - třída štěňat
ACHILLE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/110                                         VN1, NŠ
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m.
Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
psi - třída mladých
FEJSAL Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/91                                              V1, CAJC
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Aleš Hlaváč, České Budějovice          
feny - třída štěňat
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                        VN1,
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ANISA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116                                         VN2
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                         VN3
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída mladých
MADIDA Schuru-esch-Schams
* 04. 02. 2005 CMKU/SL/126/-05/05                             V1, CAJC, KVM
Hashim Schuru-esch-Schams - Chahrazad Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr Vodička, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                  VD1
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                              
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                          V1, CAC, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                                V2, res.CAC
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Nitra - NV 19. 3. 2006
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
psi - mezitřída
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                            V1, CAC, NV, BOB
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko    
 
          
Mladá Boleslav - Krajská 1. 4. 2006
Rozhodčí: Zdena Holmerová
 
feny - mezitřída
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                            V1, VT, Krajský vítěz
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - třída otevřená
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                               V1, VT
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
 
 
Francie - Colmar MVP 1. 4. 2006
Rozhodčí: Derouet
 
feny - mezitřída
GENET BOHEMIA GENAO                                        V1
* 03. 10. 2004 Tat: 103, LOF 2073/575, ID: 250269800682080  
Asban Dau al Gamar - C’Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Marie-France a Thierry Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire
 
 
Ostrava - NV 8. 4. 2006
Rozhodčí: Marta Růžičková
 
feny - třída štěňat
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                   VN1
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                           V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                   V1, CAC, NV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Německo - Schwarzenfeld, NV 8. 4. 2006
Rozhodčí: Getzinger, A

psi - třída otevřená
Dschahan Sheik el Arab                                  V1, VDH, CAC, LS, BOS
ch. Patricia Lauer, D
m. Bravin, D
feny - třída mladých
Namira Schuru-esch-Schams                        V1, JrBOB
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Gill, D
Madida Schuru-esch-Schams                       V2
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. MVDr. Vodička, CZ
feny - třída otevřená
Xana Schuru-esch-Schams                           V1, VDH, CAC, LS, BOB
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Krapfl, D
feny - třída šampionů
Dakiya Schuru-esch-Schams                        V1, VDH
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Gill, D
Chirina Schuru-esch-Schams                      V2, RVDH
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Rupp, D
feny - třída veteránů
Gihallah Min Dárazja Lóewwla                     V2
ch. S. von Rij + L. von Beerle, NL
m. Händel, D
 
 
České Budějovice - MVP 22. 4. 2006
Rozhodčí: František Bouček
 
psi - třída dorostu
ACHILLE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/110                                  VN
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m.
Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída dorostu
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                 VN
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ANISA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116                                  VN
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ARETA El Guerrouj                                        
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                 VN
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída mladých
MADIDA Schuru-esch-Schams
* 04. 02. 2005 CMKU/SL/126/-05/05                     V1, CAJC, BOB
Hashim Schuru-esch-Schams - Chahrazad Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr Vodička, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                        VD1
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                V1, CAC, CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                       V2, res.CAC, res.CACIB
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Praha - MVP 29. 4. 2006
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - třída dorostu
ISHAM Bohemia Genao
* 16. 10. 2005 ČLP/SL/Z Reg./122                         VN1
Awwalan Mahanajim - Bersheba’s Shabbura 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
psi - třída otevřená
EZGARET Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/77                                       V1, CAC, CACIB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
Český šampion
feny - třída dorostu
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                  VN3
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ANISA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116                                  VN2
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                   VN1
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - mezitřída
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                             V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída otevřená
ERIDU Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/79                                         V1, CAC
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                              V2, res.CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
feny - třída šampionů
BASMALA Mahanajim
* 13. 06. 2002 MET.AR.AG 42/H/03                          V1, CAC, CACIB, BOB
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - Asira Mahanajim
ch.  Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, Německo
m. Werner a Ursula Metzler, Maďarsko
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                      V2, res.CAC, res.CACIB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier
* 08. 4. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                              V3
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Michel & Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tournan, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Rakousko - Krenglback, NV 14. 5. 2006
Rozhodčí: Vladimír Vojtek, Slovensko
 
feny - dorostu
AMANA El Guerrouj                                      
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/114                                      VN1   
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5,
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice  
psi - třída otevřená
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                             
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                         V1, CACA, BOB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
 
 
Litoměřice - MVP 20. 5. 2006
Rozhodčí: Věra Sosnová
 
feny - třída dorostu
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                         VN1
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída mladých
MADIDA Schuru-esch-Schams
* 04. 02. 2005 CMKU/SL/126/-05/05                           V1, CAJC
Hashim Schuru-esch-Schams - Chahrazad Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr Vodička, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
Český junior šampion
feny - třída otevřená
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                                   VD1
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                          V2, CAC, CACIB, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Francie - Lyion MVP 4. 6. 2006
Rozhodčí: Besson
 
feny - mezitřída
GENET BOHEMIA GENAO                                             V1, CACS
* 03. 10. 2004 Tat: 103, LOF 2073/575, ID: 250269800682080  
Asban Dau al Gamar - C’Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Marie-France a Thierry Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire
 
 
Konopiště - speciální + krása a výkon 17. - 18. 6. 2006
Rozhodčí: Péter Harsányi, Maďarsko
 
psi - třída dorostu
ISHAM Bohemia Genao
* 16. 10. 2005 ČLP/SL/Z Reg./122                                     VN1
Awwalan Mahanajim - Bersheba’s Shabbura 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
psi - třída mladých
ACHILLE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/110                                              V1, CAJC, VSVM
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m.
Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
psi - třída otevřená
Salmon                                          
* 04. 06. 2002 CMKU-Z Reg./SL/62/-02/02                         V1, CAC, VSV 
Merzegui - Gtaya 
ch. import Tunis
m. Judr. Petra Adámková, Šimůnková 1602/3, 182 00 Praha
URKHAN EL ZAIM D'Imi-N-Tanout                                                                                          
* 07. 12. 2003 CMKU/SL/81/04/03                                     V2, res.CAC     
Oggar al Hakam D'Imi-N-Tanout - Ophyr al Nefoud D'Imi-N-Tanout 
ch. Francoise Marin, 377 00 Saint Pierre Des Corps 37 - Indre el Loire Particulier, Francie
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída mladých
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                            V1, CAJC, VSVM
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                           V2
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
APPOLINE El Guerrouj                                
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                           V3
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
ANISA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116                                          V4
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - mezitřída
MADIDA Schuru-esch-Schams
* 04. 02. 2005 CMKU/SL/126/-05/05                              V1, CAC
Hashim Schuru-esch-Schams - Chahrazad Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr Vodička, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                             V2, res.CAC
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - třída otevřená
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                V1, CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
+ Mladá Boleslav 18. 6. 2006 - dostih 2. místo
Šampion pro krásu a výkon 2006 - CZ - na dráze
ACHEULÉEN ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./85                              V2, res.CAC
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Bersheba's Shabbura                                      
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                   V3
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH - 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
BILGIS EL-KOU
* 09. 11. 2003 CMKU/SL/71                                     V4
Phaiq de la Cité du Guerrier - Aisha EL-KOU
ch. Elena Kouřilová, Husova 1674, 530 03 Pardubice
m. David Šinkovský, 8 Května 81, 789 61 Bludov
feny - třída vítězů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                    V1, CAC, VSV, BOB
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Brno - MVP 24. 6. 2006
Rozhodčí: Vlastimila Panušková
 
psi - třída otevřená
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                      V1, CAC
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, SK   
feny - třída mladých
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                               V1, CAJC, BOB
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
APPOLINE El Guerrouj                                
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                               V2
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - mezitřída
FARAH Bohemia Genao
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                                      V1, CAC, res.CACIB
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - třída otevřená
AGALELLA ag Dalvit                    
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                         V1, CAC, CACIB
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
feny - třída šampionů
C’CHABIA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/46                                V1, CAC
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Francie - Semur en Auxois, MVP 25. 6. 2006
Rozhodčí: Jean-Louis Brassat-Lapeyriere
 
psi - třída mladých
HOR BOHEMIA GENAO                                     V1
* 08. 08. 2005 Tat: 107, LOF 2108/502, ID: 250269800800012
Urkhan el Zaim D'Imi-N-Tanout - Bersheba's Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247 
m. Marie-France a Thierry Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, F - 71 Saone et loire
feny - mezitřída
GENET BOHEMIA GENAO                                 V1, CACS, BOB
* 03. 10. 2004 Tat: 103, LOF 2073/575, ID: 250269800682080  
Asban Dau al Gamar - C’Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Marie-France a Thierry Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, F - 71 Saone et loire