Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.8. - 31.12. 2008

 
Německo - Hildesheim, Landessieger show - NV 2. 8. 2008
Rozhodčí: Stuifbergen-Hoetjes, NL
 
psi - třída mladých
Lázib Bohemia Genao                                V1, JrCAC, JrBOB, JrLS
* 20. 05. 2007
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Geano
ch. Jana Tomešková, 664 67 CZ-Syrovice 247 
m. Lauer
Německý junior šampion DWZRV.
psi - mezitřída
Ghazawan el Zarka Sheik el Arab           VD1
* 26. 10. 2006
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Harten
m. Zahn
psi - třída otevřená
X' Shahin Ibn Hissar Nuri al Baida          V1, VDH, CAC
* 22. 04. 2004
Hissar Min Ahrar al Maghrib - Vasana Nuri ala Baida
ch. Liz Gross von Hübbenet, Auf dem Schelland 7, DE-Vlotho
m. Trauthan
psi - třída šampionů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab                     V1, VDH, BOS, LS
* 11. 12. 2004
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. + m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Harten
feny - třída mladých
Laziba Bohemia Genao                             V1, JrCAC, JrLS
* 20. 05. 2007
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Geano
ch. Jana Tomešková, 664 67 CZ-Syrovice 247 
m. Lauer
feny - mezitřída
Halawa Ain Dayal Sheik el Arab              V1, VDH, RCAC
* 20. 01. 2007
Dayal al Sihr Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Harten
m. Wöffler
feny - třída otevřená
Chadeeh Ksar Ghilane                               V1, VDH, CAC, BH, BOB, LS
* 21. 06. 2006
Vaha Schuru-esch-schams - Cimba Schuru-esch-Schams
ch. Cora Nünberg + Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
m. Müller
Haseeba Rainine Sheik el Arab               VD2
* 20. 01. 2007
Dayal al Sihr Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Harten
m. Trauthan
feny - třída šampionů
Djahra al Din Sheik el Arab                      V1, VDH
* 26. 11. 2003
Djamil el Athal - Yashaya Jameilon Qeil Jezira
ch. + m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Harten
 
 
Slovensko - Bratislava, Klubová KCHCH 15. 8. 2008
Rozhodčí: Gerard Jipping, Holandsko 
 
psi - třída otevřená
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                VD1
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice 
psi - třída šampionů                                       
ARMIN El Guerrouj                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                           V1, CAC, KV         
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída dorostu
Bersheba´s X´MOFEEDAH                             
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08   VN1
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové   
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                              VD1
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - mezitřída
GHAZIYA AL SHAMA Sheik el Arab      
* 26. 10. 2006 CMKU/SL/152/-07/06              V1, CAC, KV, BOB                                         
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247             
feny - třída pracovní
JAMUNA Bohemia Genao                            
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                              VD1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                           V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Slovensko - Bratislava, MVP 16. 8. 2008
Rozhodčí: Gerard Jipping, NL 
 
psi - třída otevřená
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                VD1
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice 
psi - třída šampionů                                       
ARMIN El Guerrouj                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                           V1, CAC, CACIB         
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída dorostu
Bersheba´s X´MOFEEDAH                             
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08   VN1
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové   
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                              V1, CAJC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída otevřená
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                           V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
JAMUNA Bohemia Genao                            
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                              VD2
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
 
 
Slovensko - Bratislava, MVP 17. 8. 2008
Rozhodčí: Jean Louis Grünheid, Francie
 
psi - třída mladých                                        
CHEBKALI del Sayad el Gazel                 
* 22. 05. 2007 SPKP/2                                     V1, CAJC, BOB
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
psi - třída otevřená
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                V1, CAC, CACIB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice 
feny - třída dorostu
Bersheba´s X´MOFEEDAH                             
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08              VN1
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové   
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                              V1, CAJC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                            
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                             V1, CAC, CACIB
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
 
 
Mladá Boleslav - speciální 23. 8. 2008
Rozhodčí: Jean Louis Grünheid, Francie
 
psi - mezitřída
LATIF Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/145                              V1, CAC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Lubomír König, Česká Lípa
KÁSIR Bohemia Genao                                   
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137                              V2, res.CAC
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao  
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
psi - třída otevřená                    
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                V1
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice 
HASSAN AL AGBAR Sheik el Arab           
* 20. 01. 2007 CMKU/SL/153/-07/07               V2
Dayal al Sihr Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída vítězů        
ISHAM Bohemia Genao                                   
* 16. 10. 2005 ČLP/SL/Z Reg./122                    V1, CAC, VSV, BOB
Awwalan Mahanajim - Bersheba’s Shabbura 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř                                 
ARMIN El Guerrouj                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                           V2, res.CAC        
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída dorostu
Bersheba´s X´MOFEEDAH                             
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08     VN1
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové   
feny - třída mladých
LAZIMA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/151                              V1, CAJC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
LADUNÍJA KASBA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/148                              V2
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
+ Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, 460 01 Liberec 6 - Rochlice
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                          V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
FARAH Bohemia Genao                                    
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                               V2, res.CAC
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
feny - třída vítězů
ARETA El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                          V1, CAC, VSV
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Mladá Boleslav - MVP 30. 8. 2008
Rozhodčí: Božena Ovesná
 
psi - mezitřída
SHIROKKO Schuru - esch - Schams                  
* 16. 03. 2007 CMKU/SL/154/-07/07              V1, CAC, res.CACIB
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
 Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr a Lenka Vodičkovi, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
Český junior šampion
KÁSIR Bohemia Genao                                   
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137                             V2
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao  
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
psi - třída šampionů        
ARMIN El Guerrouj                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                          V1, CAC, CACIB, BOB        
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - mezitřída
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1, CAC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                          V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
ARETA El Guerrouj                                        
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                          V1, CAC, CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                          V2, res.CAC, res.CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Německo - Trautskirchen,  NV 6. 9. 2008
Rozhodčí: Fischer, Německo 

psi - mezitřída
Shirokko Schuru-esch-Schams             V1, VDH, CAC
m. MVDr. Vodička, CZ
psi - třída otevřená
Cenna Mahanajim                                     VD1
m. Rollnik, D
Padash Schuru-esch-Schams                D2
m. Klemmer, D
psi - třída šampionů        
Oskai Schuru-esch-Schams                   V1, VDH, BOS
m. Klemmer, D
feny - třída otevřená
Shakirah Schuru-esch-Schams             V1, VDH, CAC, BOB
m. Händel, D
feny - třída veteránů
Zinya Schuru-esch-Schams                   V1, VetCAC 
m. Händel, D
 
 
Německo - Trautskirchen, NV 7. 9. 2008
Rozhodčí: Król, Polsko

 
psi - mezitřída
Shirokko Schuru-esch-Schams            V1, VDH, CAC, BOB
m. MVDr. Vodička, CZ
psi - třída otevřená
Cenna Mahanajim                                     V1, VDH, RCAC
m. Rollnik, D
Padash Schuru-esch-Schams               Disq.
m. Klemmer, D
psi - třída šampionů        
Oskai Schuru-esch-Schams                  V1, VDH
m. Klemmer, D
feny - třída otevřená
Shakirah Schuru-esch-Schams           V1, VDH, CAC, BOS
m. Händel, D
feny - třída veteránů
Zinya Schuru-esch-Schams                  V1, VetCAC
m. Händel, D
 
 
Německo - Landstuhl, Landesieger Show, NV 13. 9. 2008 
Rozhodčí: Dr. Erich Zimmermann, Německo

 
psi - třída mladých
Batal Sabiih al Sahra                                V1, JrCAC, JrBOB, JrLS
m. Siegel, D
psi - mezitřída
Shirokko Schuru-esch-Schams            V1, VDH, CAC, BOB, LS
m. MVDr. Vodička, CZ
psi - třída otevřená
Rayyan Schuru-esch-Schams               V1, VDH, RCAC
m. Schneider, D
C' Ameero Ksar Ghilane                          V2, RVDH
m. Gasparini, D
Pandur Schuru-esch-Schams               V3
m. Haber, D
Jamil Schuru-esch-Schams                  V4
m. Siegel, D
psi - třída šampionů        
Padash Schuru-esch-Schams              V1, VDH
m. Klemmer, D
Labid Schuru-esch-Schams                  V2, RVDH
m. Nuccio, D
psi - třída veteránů
Yaman Schuru-esch-Schams                V1, VetCAC
m. Nuccio, D
feny - třída mladých
Tofla Schuru-esch-Schams                   V1, JrCAC, JrLS
m. Siegel, D
Saliha Schuru-esch-Schams                 V2, RJrCAC
m. Ripple, D
feny - třída otevřená
Jumanah Schuru-esch-Schams           V1, VDH, CAC
m. Bellendir-Schneider, D
feny - třída šampionů
Bassila Schuru-esch-Schams              V1, VDH, BOS, LS
m. Bellendir-Schneider, D
Zenaida Schuru-esch-Schams             V2, RVDH
m. Siegel, D
 
 
Liberec - klubová KCHCH 13. 9. 2008
Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
feny - mezitřída
LAJJINA Bohemia Genao                              
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1, CAC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
 
 
Německo - Leipzig, MVP 14. 9. 2008
Rozhodčí: Piesik 

psi - třída otevřená
Armin El Guerrouj                                     V1, VDH, CAC, CACIB, BOS
* 08. 09 2005
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, CZ
feny - mezitřída
Halawa Ain Dayal Sheik el Arab            V1, VDH, CAC, CACIB, BOB 
* 20. 01. 2007
Dayal al Sihr Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, D
m. Wöffler, D
feny - třída otevřená
Afya El Guerrouj                                        Disq.  
* 08. 09 2005
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, CZ
 
 
Polsko - Chorzów, NV 14. 9. 2008 
Rozhodčí: ?
 
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                            V1, CAJC, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
feny - mezitřída
GHAZIYA AL SHAMA Sheik el Arab
* 26. 10. 2006 CMKU/SL/152/-07/06          V1, CWC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Polský šampion
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                           VD1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
 
 
Německo - Haan - Hochdahl, MVP 20. 9. 2008
Rozhodčí: Gabriele Schröter, D
 
psi - třída mladých                                        
Basheer Sabiih al Sahra                         V1, JrBOB
m. Heimes/Lanzen
psi - třída otevřená
Djari el Hor Sheik el Arab                       V1, VDH, CAC, BOB
m. Holtschulte-Bänker
psi - třída pracovní
El Jahrousse Sheik el Arab                    V1, VDH, RCAC
m. Simböck
psi - třída šampionů                                       
Hamadi Schuru-esch-Schams              V1, VDH
m. Rackov
feny - třída mladých
Laziba Bohemia Genao                           VD1
m. Lauer
feny - mezitřída
Semaya min Alamira al Zarifa               V1
m. Karczewski
 
            
České Budějovice - MVP 27. 9. 2008
Rozhodčí: ?
 
psi - třída šampionů        
ARMIN El Guerrouj                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                         V1, CAC, CACIB
Intissar’s Firoush  - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                         V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
Interšampion
 
 
MAĎARSKO - BUDAPEŠŤ, Evropská 3. 10. 2008 
Rozhodčí: Norman-Huidobro Corbett, Špaňělsko
 
psi - třída mladých
CHAMS AL DINS EL ARABI of Love Arab Beauty                  V1, HPJ, Evropský vítěz mladých
ch. +  m. Carol Martin
psi - mezitřída
SHIROKKO Shuru-esch-Schams                                             V1, CAC
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt/Dr. Erich Zimmermann
m. MVDr. Petr Lenka a Vodičkovi
psi - třída otevřená
ISHAM Bohemia Genao                                                            V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
ch. Jana Tomešková
m. Markéta Doubravová  
AMAJ EL BARI EL CHOUKRALLAH of Love Arab Beauty     V2, Res.CAC
ch. + m. Carol Martin
ARMIN El Guerrouj                                                                     V3
ch. +  m. Lucie Srpová
Magistére B´CHIRAAGH                                                           V4
ch. Casin Gervais/Alain Brigel
m. Lucie Janovská
psi - třída šampionů
ERFOUD des Hammadates de Merzouga                             V1, CAC, Res.CACIB
ch. Nadia a Pietr Ali  Basciano
m. Francoise Heidman
OPHELIO Schuru-esch-Schams                                             V2
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt/Dr. Erich Zimmermann
m. Marcin Blazkowski
Y´INJAH Nuri Al Badia                                                              V3
ch. Liz Gross von Hübbenet
m. Bearnthaler
feny - třída mladých
CHALABIA DIHYA EK EZZOHRA of Love Arab Beauty       V1, HPJ, Evropský vítěz mladých
ch. +  m. Carol Martin
LAJJINA Bohemia Genao                                                       V2
ch. Jana Tomešková
m. Věra Malátková
feny - třída otevřená
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL of Love Arab Beauty  V1, CAC
ch. +  m. Carol Martin
AFYA El Guerrouj                                                                      V2, Res.CAC
ch. + m. Lucie Srpová
feny - třída šampionů
ARAB BAHARI AMRA AL BASMA CHABIBA of Love Arab Beauty V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz
ch. + m. Carol Martin
ARETA El Guerrouj                                                                   V2, Res.CAC, res.CACIB
ch. Lucie Srpová
m. Romana Vlčková
PAMIRA Schuru-esch-Schams                                             V3
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt/Dr. Erich Zimmerman
m. Marcin Blazkowski
ELOUIZIA des Hammadates de Merzouga                        V4 
ch. Nadia a Pietro Ali  Basciano
m. Francoise Heidman
TA´AYYANA WAASAMA ASWIDAH of Love Arab Beauty V
ch. Carol Martin
m. V. Thompson
 
 
MAĎARSKO - BUDAPEŠŤ, Klubová 4. 10. 2008 
Rozhodčí: Dr. Abderrahim El Barouni, Maroko
 
psi - třída otevřená                                        
ISHAM Bohemia Genao                                   
* 16. 10. 2005 ČLP/SL/Z Reg./122                   V1, CAC, KV, BOB
Awwalan Mahanajim - Bersheba’s Shabbura 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 28141 Ratboř
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06              V2, res.CAC
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice 
feny - třída otevřená
FARAH Bohemia Genao                                   
* 06. 09. 2004 ČLP/SL/96                              V1, CAC
X’Ksar des Hammadates de Merzouga - Bersheba’s Jordanah Malikia
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Klára Doubravová-Šrámková, Benešova 621, 281 41 Kolín
 
 
Polsko - NV 12. 10. 2008 
Rozhodčí: Maria Zasada, Zabrze
 
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1, CAJC, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
Polský junior šampion
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                             
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                             V1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
 
 
Brno - NV 19. 10. 2008
Rozhodčí: ?
 
psi - třída šampionů        
ARMIN El Guerrouj                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                         V1, CAC, NV
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                         V1, CAC, NV, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Slovensko - Nitra, MVP 2. 11. 2008 
Rozhodčí: Erdosne Balogh Zsuzsanna, H
 
psi - mezitřída                                        
CHEBKALI del Sayad el Gazel                 
* 22. 05. 2007 SPKP/2                                    V1, CAC, CACIB, BOB
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
Slovenský junior šampion
feny - třída mladých
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             VD1
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                             
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                             VD1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
 
 
Praha - MVP 15. 11. 2008
Rozhodčí: Rita Reyniers, B
 
psi - třída dorostu
AL HAKEEM Laila Tiaba                          
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/162               VN1  
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 28141 Ratboř
m. Markéta Doubravová + Jiří Vild, Vlasákova 2760, 276 01 Mělník
psi - mezitřída
SHIROKKO Schuru-esch-Schams
* 16. 03. 2007 CMKU/SL/154/-07/07              V1, CAC, CACIB
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ihgeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr a Lenka Vodičkovi, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
CHEBKALI del Sayad el Gazel
* 22. 05. 2007 SPKP/2                                     VD2
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de La Horde D´or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko  
psi - třída otevřená
Ain Zafir BOURKAN
* 05. 10. 2006 CMKU/SL/135/-07/06               VD1
Azamut Dau al Gamar - Magistére Saphire
ch. Line Urke, SolhØgda, 6260 Skodje, Norsko
m. Soňa Buriánová, Náměšť vad Oslavou
psi - třída šampionů
Magistére B´CHIRAAGH                         
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06               V1, CAC, Res.CACIB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice  
ARMIN El Guerrouj                                
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                          VD2
Intissar´s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída dorostu
ANAWE Laila Tiaba                               
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/167                VN1
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 28141 Ratboř
m. Anna Jušková, Opočno
ALLISHA Laila Tiaba                              
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                VN2
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 28141 Ratboř
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk   
feny - třída mladých
TABITA Schuru-esch-Schams 
* 14. 08. 2007 CMKU/SL/155/-07/07               V1
Madani Schuru-esch-Schams - Zaya Sc
huru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ihgeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr a Lenka Vodičkovi, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně 
feny - mezitřída

LAJJINA Bohemia Genao               
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1, CAC
Fateh Ibn Abu Sheik El Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová  

feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                        
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                          V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar´s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 53002 Pardubice
feny - třída šampionů
ARETA El Guerrouj                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                         V1, CAC
Intissar´s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Srpová Lucie, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5  
m. Romana
Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
AFYA El Guerrouj                                
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                         V2, Res.CAC
Intissar´s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie
Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Chorvatsko - Zagreb, MVP 29. 11. 2008
Rozhodčí: ?
 
feny - mezitřída
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                             
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                             V1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
 
 
Chorvatsko - Zagreb, MVP 30. 11. 2008
Rozhodčí: Ing. Štefan Štefík, Slovensko
 
feny - mezitřída
LAJJINA Bohemia Genao                              
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             VD1
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                             
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                            V1, CAC, CACIB
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
Interšampion
 
 
Rakousko - Wells, MVP 6. 12. 2008
Rozhodčí: ?
 
feny - třída otevřená
AMANA El Guerrouj                                      
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/114                         V1, CACA, CACIB, BOB                      
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice