výstavy 1. 7. - 31. 8. 2009
Německá výroční - speciální Darmstadt 4. 7. 2009
Rozhodčí: Brixhe, B
psi - třída dorostu (1)
CHALIL Sabiih al Sahra VN1
m. Dreher
psi - třída mladých (3)
WALID Schuru-esch-Schams V1, JrVDH, JrCAC, JrBOB, JrJAS, BOB, BIS
m. Schrit
WALIAD-DIN Schuru-esch-Schams V2, res.JrVDH, res.JrCAC
m. Klemmer
XAFIR Schuru-esch-Schams V3
m. Schneider
psi - mezitřída (2)
DJEBEL Mahanajim V1,VDH
m. Dr. Schlenkrich
VEKIL Schuru-esch-Schams VD2
m. Hochreuter/Caratti
psi - třída otevřená (10)
RUWAID Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, JAS
m. Ineichen
BATAL Sabiih al Sahra V2, res.VDH
m. Siegel
QUASAB Schuru-esch-Schams V3
m. Rühl
SHIROKKO Schuru-esch-Schams V4
m. MVDr. Vodička
GHAYAL IBN FATEH Sheik el Arab V
m. Grübl
GHALI EL AHMED Sheik el Arab VD
m. Krombach
psi - třída pracovní (4)
FATEH IBN ABU Sheik el Arab V1, VDH, res.CAC
m. Lauer
BASKARAN Ksar Ghilane V2, res.VDH
m. Gasparini
FARID Sheik el Arab V3
m. Dürk
BAHI Mahanajim VD4
m. Kraft
psi - třída šampionů (7)
HASHIM Schuru-esch-Schams V1, VDH
m. Schritt
PADASH Schuru-esch-Schams V2, res.VDH
PADASH Schuru-esch-Schams V2, res.VDH
m. Klemmer
LUBAID Schuru-esch-Schams V3
LUBAID Schuru-esch-Schams V3
m. Rühl
TAREK CHAN NAME de la Cité du Guerrier V4
TAREK CHAN NAME de la Cité du Guerrier V4
m. Mörch
DSCHAHAN Sheik el Arab V
psi - třída veteránů (1)
CHABIB Schuru-esch-Schams V1, VetVDH, VetCAC
m. Aumüller/Knopf
feny - třída dorostu (3)
CHALISA Sabiih al Sahra VN1
m. Salzgeber
CHALIDA Sabiih al Sahra VN2
m. Heisel-Neumann
CHAIMA Sabiih al Sahra VN3
CHAIMA Sabiih al Sahra VN3
m. Rhode
feny - třída mladých (2)
WAHIDA Schuru-esch-Schams V1, JrVDH, JrCAC, JrJAS, JrBOS
m. Schritt
VASHTAA Schuru-esch-Schams V2, res.JrVDH, res.JrCAC
m. Salzgeber
feny - mezitřída (4)
VANA Schuru-esch-Schams V1, VDH, res.CAC
m. Schritt
TABITA Schuru-esch-Schams V2, res.VDH
m. MVDr. Vodička
TOFLA Schuru-esch-Schams V3
m. Siegel
DJEMBEJ Ksar Ghilane VD4
m. Nagel
feny - třída otevřená (10)
FAIRUZ el Ahtal V1, VDH, CAC
m. Riedel
SHAKIRAH Schuru-esch-Schams V2, res.VDH
m. Händel
INAYA Schuru-esch-Schams V3
m. Krüger
RABIYA Schuru-esch-Schams V4
m. Ebert
LAZIBA Bohemia Genao V
m. Lauer
feny - třída šampionů (8)
RANYA Schuru-esch-Schams V1, VDH, BOS, JAS
m. Dr. Zimmermann
OPHIRA Schuru-esch-Schams V2, res.VDH
m. Schritt/Siegel
MAYSSA Schuru-esch-Schams V3
m. Friedrich
ISMAH Schuru-esch-Schams V4
m. Bertram
CHAMI SHAMS Sheik el Arab V
m. Lauer
feny - třída veteránů (7)
ZENAIDA Schuru-esch-Schams V1, VetVDH, Vet.CAC
m. Siegel
ZINJA Schuru-esch-Schams V2, res. Vet.CAC
m. Händel
YEGANE Schuru-esch-Schams V3
m. Dr. Zimmermann
TAMRA Schuru-esch-Schams V4
m. Krüger
Francie - Pierrelatte - NV 5. 7. 2009
Rozhodčí: Guy Mansencal, Francie
psi - třída otevřená
KÁMINA Bohemia Genao V1, CAC, VT
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/141, Puce: 978000000555505, LOF: 2199/610
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Debaye Thierry a Marie-France, 6 Rue Batin, 71270 Tropez, Francie 71 Saone et loire
Mladá Boleslav - NV 18. 7. 2009
Rozhodčí: ?
feny - třída vítězů
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, CAC, NV, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Francie - Valençay - Nationale d'Elevage SLAG 18. 7. 2009
Rozhodčí: Marie-Jeanne Beletout
psi - třída mladých
Dayazell Daadjib Emsalah Farouk of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF: 2203 čip 250269400184515 V6
Rahman Chah Name de la Cité du Guerriér - Asma Al Bahera Chaima of Love Arab Beauty
ch. + m. Carole Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
Německo - Münster - VRW, NV + krása a výkon 18. 7. 2009
Rozhodčí: Sistermann, D
Rozhodčí: Sistermann, D
psi - třída otevřená
Sabur Schuru-esch-Schams V1, VDH-Anw, CAC, BOB
Sabur Schuru-esch-Schams V1, VDH-Anw, CAC, BOB
* 16. 03. 2007 SL 1451
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann
Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim/T
m. Dagmar a Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, DE-35447 Reiskirchen
Batal Sabiih al Sahra V2, RVDH-Anw, RCAC
m. Dagmar a Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, DE-35447 Reiskirchen
Batal Sabiih al Sahra V2, RVDH-Anw, RCAC
* 12. 06. 2007 SL 1468
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
Lázib Bohemia Genao V3
* 20. 05. 2007 SL 1493
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C’Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ-664 67 Syrovice 247
m. Ursula a Volker Zahn, Parkstraße 16, DE-30952 Ronnenberg
Ghazawan el Zarka Sheik el Arab V4
Ghazawan el Zarka Sheik el Arab V4
* 26. 10. 2006 SL 1432
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, DE-45699 Herten
m. Ursula a Volker Zahn, Parkstraße 16, DE-30952 Ronnenberg
psi - třída vítězů
Djari el Hor Sheik el Arab V1, VDH – Anw
Djari el Hor Sheik el Arab V1, VDH – Anw
* 26. 11. 2003 SL 1280
Djamil el Athal - Yashaya Jameilon Qeil Jezira
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, DE-45699 Herten
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breitestr. 26, DE-59379 Selm
feny - mezitřída
Tofla Schuru-esch-Schams V1, VDH-Anw, RCAC
Tofla Schuru-esch-Schams V1, VDH-Anw, RCAC
* 14. 08. 2007 SL 1486
Madani Schuru-esch-Schams - Zaja Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt, Dr. Erich Zimmermann
Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim/T
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
feny - třída otevřená
Laziba Bohemia Genao V1, VDH - Anw, CAC, BOS
Laziba Bohemia Genao V1, VDH - Anw, CAC, BOS
* 20. 05. 2007 SL 1494
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C’Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ-664 67 Syrovice 247
m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, DE-45699 Harten
Šampion pro krásu a výkon 2009 - D - na dráze. Rekord na dráze 480m. za 33,47s.
Lanškroun - Klubová výstava KSCH 21. 7. 2009
Rozhodčí: Ing. DrSc. Jaromír Dostál
psi - třída mladých
AL HAKEEM Laila Tiaba V1, CAJC, KV mladých, Nejlepší mladý
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/162
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravá, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Markéta Doubravová + Jiří Vild, Vlasákova 2760, 276 01 Mělník
ch. Markéta Doubravá, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Markéta Doubravová + Jiří Vild, Vlasákova 2760, 276 01 Mělník
ALMAS Laila Tiaba VD2
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/163
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Miroslav Glacner, Rýmařov
psi - třída otevřená
ATAKOR ag Dalvit V1
ATAKOR ag Dalvit V1
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./83
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Ivana Zmijarová, Podlesí 115, 757 01 Meziříčí
KÁSIR Bohemia Genao V2
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
Ain Zafir BOURKAN VD3
* 05. 10. 2006 CMKU/SL/135/-07/06
Azamut Dau al Gamar - Magistere Saphire
ch. Line Urke, SolhØgda, 6260 Skodje, Norsko
m. Soňa Buriánová, Náměšť vad Oslavou
psi - třída vítězů
ISHAM Bohemia Genao V1, CAC, KV
ISHAM Bohemia Genao V1, CAC, KV
* 16. 10. 2005 ČLP/SL/Z Reg./122
Awwalan Mahanajim - Bersheba’s Shabbura
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
feny - třída mladých
ALLISHA Laila Tiaba V1, CAJC, KV mladých
ALLISHA Laila Tiaba V1, CAJC, KV mladých
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk
feny - mezitřída
MAHA Bohemia Genao VD1
MAHA Bohemia Genao VD1
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/156
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Tomáš Chalupa, Heleny Malířové 9, 638 00 Brno
feny - třída otevřená
AKABA ag Dalvit V1, CAC
AKABA ag Dalvit V1, CAC
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./86
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao
ch. + m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
ANISA El Guerrouj V2, Res.CAC
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
APPOLINE El Guerrouj V3
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída pracovní
JAMUNA Bohemia Genao V1, CAC
JAMUNA Bohemia Genao V1, CAC
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída vítězů
AFYA El Guerrouj V1, CAC, KV, BOB, BIS
AFYA El Guerrouj V1, CAC, KV, BOB, BIS
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113
Firoush Intissar’s - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
DAHIJA Bohemia Genao V2, Res.CAC
* 08. 08. 2001 CMKU/SL/57
Asban Dau al Gamar - Baraka Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
feny - třída veteránů
C´CHEMALA Bohemia Genao V1, Nejlepší veterán
C´CHEMALA Bohemia Genao V1, Nejlepší veterán
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/49
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
Bulharsko - SOZOPOL 24. 7. 2009
Rozhodčí: ?
psi - třída otevřená
HASSAN AL AGBAR Sheik el Arab
* 20. 01. 2007 CMKU/SL/153/-07/07 V1, CAC, CACIB
Dayal al Sihr Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - mezitřída
MAYSUN Bohemia Genao
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/161 V1, CAC, res.CACIB
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
GHAZIYA AL SHAMA Sheik el Arab
* 26. 10. 2006 CMKU/SL/152/-07/06 V1, CAC, CACIB, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Bulharsko - SOZOPOL 25. 7. 2009
Rozhodčí: ?
psi - třída otevřená
HASSAN AL AGBAR Sheik el Arab
* 20. 01. 2007 CMKU/SL/153/-07/07 V1, CAC, CACIB
Dayal al Sihr Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Bulharský šampion.
feny - mezitřída
MAYSUN Bohemia Genao
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/161 V1, CAC, CACIB, BOB
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Bulharský šampion.
Německo - Bremen - CACIB 1. 8. 2009
Rozhodčí: Josef Pohling, Německo
psi - třída otevřená
Lail Min Ahrar al Maghrib
* 19. 06. 2007 VDH 07/0470096 V1, CAC, VDH-A, res.CACIB
Kaisoun Min Ahrar al Maghrib - Jesira Min Ahrar al Maghrib
ch. Gisela Masurat-Walden
Kaisoun Min Ahrar al Maghrib - Jesira Min Ahrar al Maghrib
ch. Gisela Masurat-Walden
m. Norbert Karsunke
Layas Min Ahrar al Maghrib
* 19. 06. 2007 VDH 07/0470097 VD2
Kaisoun Min Ahrar al Maghrib - Jesira Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Gisela Masurat-Walden
Kaisoun Min Ahrar al Maghrib - Jesira Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Gisela Masurat-Walden
psi - třída šampionů
Djari el Hor Sheik el Arab
* 26. 11. 2003 VDH/DWZB SL 1280 V1, CAC, VDH-A, CACIB, BOB
Djamil el Ahtal - Yashara Jameilon Qeil Jazira
ch. Patricia Lauer
ch. Patricia Lauer
m. Gabriele Holtschulte-Bänker
feny - třída otevřená
Louyouneè Min Ahrar al Maghrib
* 19. 06. 2007 VDH 07/0470102 V1, CAC, VDH-A, res.CACIB
Kaisoun Min Ahrar al Maghrib - Jesira Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Gisela Masurat-Walden
ch. + m. Gisela Masurat-Walden
Laziba Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 VDH/DWZB SL 1494 V2, res.CAC, res.VDH-A
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková
m. Patricia Lauer
feny - třída šampionů
Farimeh An-Nur Sheik el Arab
* 11. 12. 2004 VDH/DWZB SL 1336 V1, CAC, VDH-A, CACIB, BOS
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer
ch. Patricia Lauer
m. Gabriele Bürhaus
feny - třída veteránů
Ifrane Min Ahrar al Maghrib
* 13. 05.1998 VDH 98 / 0470079 V1, vet.CAC, vet .VDH-A
Ashmun al Afric - Chebba el Maschrak
ch. + m. Gisela Masurat-Walden
Ashmun al Afric - Chebba el Maschrak
ch. + m. Gisela Masurat-Walden
Německo - Bremen - CAC 2. 8. 2009
Rozhodčí: Luis Dedaes, Belgie
psi - třída vítězů
Djari el Hor Sheik el Arab
* 26. 11. 2003 VDH/DWZB SL 1280 V1, CAC, VDH-A
Djamil el Ahtal - Yashara Jameilon Qeil Jazira
ch. Patricia Lauer
ch. Patricia Lauer
m. Gabriele Holtschulte-Bänker
feny - třída otevřená
Laziba Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 VDH/DWZB SL 1494 V1, CAC, VDH-A
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková
m. Patricia Lauer
feny - třída vítězů
Farimeh An-Nur Sheik el Arab
* 11. 12. 2004 VDH/DWZB SL 1336 V1, CAC, VDH-A, BOB
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer
ch. Patricia Lauer
m. Gabriele Bürhaus
Německo - Gelsenkirchen - CAC + krása a výkon 8. 8. 2009
Rozhodčí: Gabriele Schröter, Německo
Rozhodčí: Gabriele Schröter, Německo
psi - třída mladých
Chazir Sabiih al Sahra V1, Jr-CAC, Junior BOB
m. Arndt
psi - třída pracovní
Chafir al Hakim Sheik el Arab V1, CAC, VDH-Anw.
m. Simböck
Šampion pro krásu a výkon 2009 - D - v coursingu.
psi - třída vítězů
El Jahrousse Sheik el Arab V1, VDH-Anw., NP
m. Simböck
feny - třída otevřená
Laziba Bohemia Genao V1, CAC, VDH-Anw., NF, BOB
m. Lauer
Šampion pro krásu a výkon 2009 - D - v coursingu.
Tahani Schuru-esch-Schams V2, Res CAC, Res VDH-Anw.
m. Brauer
Mojmírovice - SVCH 8. 8. 2009
Rozhodčí: Maciej Lipiec, Polsko
psi - třída otevřená
CHEBKALI del Sayad el Gazel
* 22. 05. 2007 SPKP/2 V1, CAC
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
psi - třída pracovní
AHAGGAR ag Dalvit
* 12. 06. 2004 SPKP RG1 V1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
feny - mezitřída
Bersheba´s X´MOFEEDAH
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08 V1
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové
feny - třída otevřená
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
LAJJINA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V2
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC, VSV, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
APPOLINE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117 V2
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice¨
Mojmírovice - klubová KCHCH 9. 8. 2009
Rozhodčí: Jean Brixhe, B
psi - třída otevřená
CHEBKALI del Sayad el Gazel
* 22. 05. 2007 SPKP/2 V1, CAC, KV
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
psi - třída pracovní
AHAGGAR ag Dalvit
* 12. 06. 2004 SPKP RG1 D
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1, CAC
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
Slovenský šampion.
feny - mezitřída
Bersheba´s X´MOFEEDAH
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08 VD1
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové
feny - třída otevřená
ANISA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116 V2, res.CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, CAC, KV, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší.
LAJJINA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V3
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V2, res.CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
APPOLINE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117 V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
Přívrat - klubová KCHCH + krása a výkon 15. 8. 2009
Rozhodčí: Marta Růžičková
psi - třída mladých
CHAMIS Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 CMKU/SL/181/-09/08 V1, CAJC
Arif al Madina al Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 209, D- 50126 Bergheim
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída vítězů
Magistére B’CHIRAAGH
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1, CAC, BOB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
CHEBKALI del Sayad el Gazel
* 22. 05. 2007 SPKP SL/2 V2, res.CAC
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
Šampion pro krásu a výkon 2009 - CZ - v coursingu.
feny - mezitřída
Bersheba´s X´MOFEEDAH
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08 V2, res.CAC
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 367/27, Hradec Králové
MAYSUN Bohemia Genao
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/161 V1, CAC
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
GHAZIYA AL SHAMA Sheik el Arab
* 26. 10. 2006 CMKU/SL/152/-07/06 V1, CAC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída pracovní
JAMUNA Bohemia Genao
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132 V1, CAC
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Šampion pro krásu a výkon 2009 - CZ - v coursingu.
feny - třída vítězů
LAJJINA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V1, CAC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Maďarsko - Osagárd - 15. 8. 2009, krása a výkon
Rozhodčí: ?
psi - třída šampionů
EL ABU AZHAR Bohemia Genao
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73 V1, CAC, BOB
Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Šampion pro krásu a výkon Maďarska 2009 - na dráze.
Konopiště - speciální 22. 8. 2009
Rozhodčí: ?
psi - třída čestná
ARMIN El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111 V1, Vítěz třídy čestné
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída vítězů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC, VSV, BOB, 4.BIS
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
Mladá Boleslav - MVP 29. 8. 2009
Rozhodčí: Kaapers, Švédsko
psi - třída mladých
CHAMIS Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 CMKU/SL/181/-09/08 V1, CAJC
Arif al Madina al Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 209, D- 50126 Bergheim
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída otevřená
KÁSIR Bohemia Genao
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137 V1, CAC,CACIB, BOB
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
feny - mezitřída
Bersheba´s X´MOFEEDAH
* 14. 02. 2008 CMKU-Z Reg./SL/169/-08/08 V1, CAC
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Aleš Pospíšil, Pouchovská 364/27, Hradec Králové
Český junior šampion.
MAYSUN Bohemia Genao
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/161 V2, res.CAC
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch.+ m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117 V1, CAC, res.CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, CAC, CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V2, res.CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší