Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.1. - 31.5. 2010

25. 12. 2010
 
 
Olomouc - NV 9. 1. 2010
Rozhodčí: Antonín Mudra
                                                                            
psi - mezitřída
ALMAS Laila Tiaba                                       
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/163                   V1, CAC, NV
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Miroslav Glacner, Rýmařov
feny - mezitřída
ALLISHA Laila Tiaba                                    
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                   V1, CAC, NV, BOB
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk
 
 
Německo - Nürnberg, MVP 16. 1. 2010
Rozhodčí: Lotte Jörgensen, Dánsko

psi - třída šampionů
Ghayal Ibn Fateh Sheik el Arab                     V1, VDH, CACIB, BOB
ch. Patricia Lauer, D
m. Grübl, D
psi - třída veteránů
Yaman Schuru-esch-Schams                       V1, V-VDH, V-CAC
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Nuccio, D
feny - třída dorostu
Zaadi Schuru-esch-Schams                          VN1
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Gelbert/Bernreuther, D
Zora Schuru-esch-Schams                           
VN2
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Rosenmeier, D
feny - třída mladých
Chalida Sabiih al Sahra                                    VD1
ch. Gregor a Marcus Arndt, D
m. Heisel-Neumann, D
feny - třída otevřená
Amana El Guerrouj                                           VD1
ch. Lucie Srpová, CZ
m. Houšková, CZ
 
 
Praha - Šampion šampionů 30. 1. 2010
Rozhodčí: Otakar Vondrouš, CZ + Libuše Ubrová, CZ
 
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                BOB + 3. BIG skupiny X. FCI   
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ARETA El Guerrouj                                        
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118                                Top dogs 2009 - 5. místo, 171 bodů       
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Brno - MVP 6. 2. 2010
Rozhodčí: Věra Sosnová
                                                                           
feny - mezitřída
ALLISHA Laila Tiaba                                      
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                       V1, CAC, res.CACIB
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř 
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk     
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                  V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                  V1, CAC, CACIB, BOB   
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5 
 
 
Holadsko - Eindhoven- CACIB - MVP 7. 2. 2010
Rozhodčí: Robert Blümel
 
feny - třída otevřená
LAZIBA Bohemia Genao                            
* 20. 05. 2007 VDH/DWZB SL 1494                        V1, CAC, CACIB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ
m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, 456 99 Harten, D
psi - třída pracovní
EL JAHROUSSE Sheik el Arab                            VD
* 24. 01. 2004 SL Imp. 2-1286 WT
Abu Azhar Sheik el Arab - Bint Saariyah Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, 456 99 Herten, D
m. Heike Simböck, Holthauser Str. 68, 443 39 Dortmund,  D
 
 
Slovenský Prešov - MVP 21. 2. 2010
Rozhodčí: Luis Catalan, Polsko
                                                                       
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                       V1, CAC, CACIB, BOB, East Winner
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová  
 
 
Polsko - Katowice - MVP 28. 3. 2010
Rozhodčí: Gerard Jipping, Irsko
                                                                        
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                       V1, CWC, CACIB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
Interšampion.
 
 
Německo - Dresden - MVP 10. 4. 2010
Rozhodčí: Liliane de Ridder-Onghena, Belgie
 
psi - třída mladých
YURDAI Schuru-esch-Schams 
* 08. 01. 2009                                                           VD1
Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Ruppin, D
feny - třída otevřaná
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005                                                           V1, VDH, CAC, CACIB, BOB   
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ
Německý šampion DWZRV.
 
 
Maribor - MVP 17. 4. 2010
Rozhodčí: Lisbeth Mach, Švýcarsko
 
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH                                   
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                           V1, CAC, CACIB, BOB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
 
 
Německo - Volkmarsen - CAC 1. DWZRV Sieger 17. 4. 2010
Rozhodčí: Fischer, D
 
psi - třída dorostu
El Azharu Ksar Ghilane                                          VN1
ch. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, D
m. Siegel
psi - třída otevřená
Batal Sabiih al Sahra                                               V1, VDH, CAC, NP
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Siegel
Sabur Schuru-esch-Schams                                V2, RVDH, RCAC
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Fobe
psi - třída pracovní
El Jahrousse Sheik el Arab                                  VD1
ch. Patricia Lauer, D
m. Simböck
psi - třída vítězů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab                                V1, VDH
ch. + m. Patricia Lauer, D
Farid Sheik el Arab                                                VD2
ch. Patricia Lauer, D
m. Dürk
Chafir al Hakim Sheik el Arab                              VD3
ch. Patricia Lauer, D
m. Simböck
feny - třída dorostu
Elanur Ksar Ghilane                                                0
ch. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, D
m. Siegel
feny - mezitřída
Xafira Schuru-esch-Schams                                 V1, VDH,  CAC
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Rodin
Daudine de Slouaz                                                  V2, RVDH
ch. Francoize Heidmann, F
m. Lauer
feny - třída otevřená
Tofla Schuru-esch-Schams                                  V1, VDH, RCAC
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Siegel
Laziba Bohemia Genao                                          VD2
ch. Jana Tomešková, CZ
m. Lauer
feny - třída vítězů
Zenaida Schuru-esch-Schams                             V1, VDH
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Siegel
Chami Shams Sheik el Arab                                 V2, RVDH  
ch. Patricia Lauer, D
m. Dürk
feny - třída veteránů
Xelia Schuru-esch-Schams                                   V1, Vet.VDH, Vet.CAC, Vet.BOB, NF, BOB
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Rücker
 
 
Francie - Chateaurox - CACIB - MVP 24. 4. 2010
Rozhodčí: Bernard Barjot
 
psi - třída dorostu
ECLAIR ERFOUD DE SLOUAZ                                      VN
* 17. 10. 2009 ID: 250269692840564
Erfoud des Hammadates de Merzouga - Bachira des Crocs de la Molière
ch. Françoise HEIDMANN, m. William GUERBI
psi - mezitřída
D‘jalal-MansouE At Doocloone D’AL MAHDI V1
* 06. 07. 2009  LOF: 2220 ID: 25026981257056
Cheirh-Khan Al Mahdi de la Cité du Guerrier - Alliah Al Mahdi de la Cité du Guerrier
ch. Françoise LATAPIE, m. Susan BAMFORD
psi - třída otevřená
CHAKIR CHAMS D'IMI-N-TANOUT                             V1, CACS
* 16. 08. 2007 LOF: 002126/00519 Tat: 2FTG 950
Ryad Pacha D’Imi-N-Tanout - Tarda Ourika D’Imi-N-Tanout
ch. Françoise MARIN, m. Jean-Claude CAPRON
NÁR BOHEMIA GENAO                                                ND
* 10. 09. 2008 CMKU: ČLP/SL/Z Reg./171 ID: 978000000560496
Salmon - Bersheba’s Shabbura
ch. Jana TOMEŠKOVÁ, m. Solange DEMOULIN
psi - třída pracovní            
TAHAR AL TAREK D'IMI-N-TANOUT                         V1, RCACS
* 23. 05. 2002 LOF: 1911 / 584 Tat: 2 BLW 584
Pandit Schuru-esch-Schams - Ophyr al Nefoud D’Imi-N-Tanout
ch. + m. Françoise MARIN
psi - třída šampionů
MAGISTÉRE BADRI                                                    V1, CACIB, BOB
* 20. 07. 2006 LOF: 002078/00510 ID: 250269400048829
Magistère Sarkar - Magistère Phayrouz
ch. + m. Gervais CAZIN
CALIF AL FAHD D'IMI-N-TANOUT                           V2, RCACIB
* 16. 08. 2007 LOF: 002128/00518 Tat: 2FTG 952
Ryad Pacha D’Imi-N-Tanout - Tarda Ourika D’Imi-N-Tanout
ch. + m. Françoise MARIN
UAZZER AMJAD D'IMI-N-TANOUT                          V3
* 07. 12. 2003 LOF: 1987/484 ID: 250269601011240
Oggar al Hakam D’Imi-N-Tanout - Ophyr al Nefoud D’Imi-N-Tanout
ch. Françoise MARIN, m. Susan BAMFORD
ERFOUD DES HAMMADATES DE MERZOUGA        V4
* 15. 12. 2005 LOF: 002152/00508 Tat: 2EYS 322
Y’Olys - Xenos des Hammadates de Merzouga
ch. Nadia a Pietro Ali BASCIANO, m. Françoise HEIDMANN
psi - třída veteránů
RAIQ CHAMS D'IMI-N-TANOUT                              V1
* 16. 07. 2000 LOF: 001820/00440 Tat: ZPB 642
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D’Imi-N-Tanout
ch. + m. MARIN Françoise
feny - třída dorostu
IZZIANE DE SLOUAZ                                                N
* 17. 10. 2009 ID: 250269602878044
Erfoud des Hammadates de Merzouga - Bachira des Crocs de la Molière
ch. Françoise HEIDMANN, m. William GUERBI / DESCHEEMAEKER
feny - mezitřída
DJENNAAH-DHEBIA EL FAKHIRA OF LOVE ARAB BEAUTY  V1
* 29. 09. 2008 LOF: 002206  ID: 250269400177742      
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Bahera Chaima of Love Arab Beauty
ch. Carol MARTIN, m. Pascal PELLEN / Jean-Marc FLOURIOT
feny - třída otevřaná
CHAKOURA N'TARDA D'IMI-N-TANOUT                V1, CACS, CACIB
* 16. 08. 2007 LOF: 002132/00615 Tat: 2FTG 955
Ryad Pacha D’Imi-N-Tanout - Tarda Ourika D’Imi-N-Tanout
ch. Françoise MARIN, m. Josiane REMARS
MAGISTÉRE Bilkiss                                              V2, RCACS, RCACIB
* 20. 07. 2006 LOF: 2080 / 601 ID: 250269400054213
Magistère Sarkar - Magistère Phayrouz
ch. + m. Gervais CAZIN
MAGISTÉRE Betil                                                  V3
* 20. 07. 2006 LOF: 2081 / 607 ID: 250269400025132
Magistère Sarkar - Magistère Phayrouz
ch. + m. Gervais CAZIN
MAGISTÉRE CHAMADE                                          V4
* 01. 04. 2007 LOF: 002111/00608 ID: 250269400079799
Magistère P’Tit Boheme - Magistère Phayrouz
ch. + m. Gervais CAZIN
Chaaba’h Chucha DE LA CITE DU GUERRIER    V
* 04. 02. 2007 LOF: 2107 / 605 ID: 250269602037459
Tarkan Chah Name de la Cité du Guerrier - Unia el Djemilla de la Cité du Guerrier
ch. Michel GOUZY & Laurence BONNET, m. Susan BAMFORD
MAYSA BOHEMIA GENAO                                      VD
* 07. 03. 2008 CMKU: ČLP/SL/160 ID: 978000000553787
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao
ch. Jana TOMEŠKOVÁ, m. Solange DEMOULIN
feny - třída pracovní
Tarda Ourika D’IMI-N-TANOUT                           V1
* 23. 05. 2002 LOF: 1911 / 584 Tat: 2 BLW 584
Pandit Schuru-esch-Schams - Ophyr Al Nefoud D’Imi-N-Tanout
ch. + m. Françoise MARIN
feny - třída šampionů
MAGISTÉRE CHARIFA                                              V1
* 01. 01. 2007 LOF: 002109/00609 ID: 250269400021654
Uazzar Amjad D’Imi-N-Tanout - Magistère P’Souad
ch. + m. Gervais CAZIN
CHAH'ARAZAD D'IMI-N-TANOUT                            V2
* 16. 08. 2007 LOF: 002130/00617 Tat: 2FTG 953
Ryad Pecha D’Imi-N-Tanout - Tarda Ourika D’Imi-N-Tanout
ch. + m. Françoise MARIN
Una Al Hasna D'IMI-N-TANOUT                           V3
* 07. 12. 2003 LOF: 1989/568
Oggar al Hakam D’Imi-N-Tanout - Ophyr al Nefoud D’Imi-N-Tanout
ch. + m. Françoise MARIN
feny - třída veteránů
OPHYR AL NEFOUD D'IMI-N-TANOUT                     V1
* 06. 09. 1998 LOF: 001723/00495 Tat: XBF 155  
Irham Chams de la Cité du Guerrier - Jaima D’Imi-N-Tanout
ch. + m. Françoise MARIN
 
 
České Budějovice - MVP 24. 4. 2010
Rozhodčí: Vladinír Panuška
 
psi - třída otevřená
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2203                                            V1, CAC, res.CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes 
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, Čechy
psi - třída šampionů                                                 
SHIROKKO Schuru-esch-Schams                   
* 16. 03. 2007 CMKU/SL/154/-07/07                          V1, CAC, CACIB
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. MVDr. Petr a Lenka Vodičkovi, Milhostov 24, 353 01 Mariánské lázně
feny - třída mladých
PAOLA Bohemia Genao                                       
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                                          V1, CAJC
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                               
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - mezitřída 
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2209                                            V1, CAC
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes 
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                       
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                      V1, CAC, res.CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                               
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                      V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída veteránů
C’CASBA Bohemia Genao                                 
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                        V1, Nejlepší veterán
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 25. 4. 2010
Rozhodčí: Dubravka Reicher, Chorvatsko
 
psi - třída otevřená
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2203                                            V1, CAC, KV
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes 
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída mladých
PAOLA Bohemia Genao                                     
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                                         V1, CAJC, BOB, 1.BIS, 2.BIG
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - mezitřída 
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2209                                           VD1
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes 
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247       
feny - třída otevřená
Bersheba's Shabbura                                       
* 10. 08. 2003 ČLP/SL/Z Reg./80/-04/03                     VD1
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Bersheba's Jalajil 
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao                                   
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                        V1, CAC, KV
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
feny - třída pracovní
JAMUNA Bohemia Genao                                  
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                                        V1, CAC
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída veteránů
C’CASBA Bohemia Genao                                 
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                      V1, Nejlepší veterán
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
Český veterán šampion.
 
 
Praha - MVP 1. 5. 2010
Rozhodčí: Iveta Vojteková, Slovensko
 
psi - třída štěňat
BATAL EMÍR ag Dalvit                                            
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                          VN1
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
psi - třída mladých
PHARAO Bohemia Genao                                  
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183                                        VD1
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
psi - třída otevřená 
KÁSIR Bohemia Genao                                      
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137                                        V1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao  
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
feny - třída mladých
PAOLA Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                                       V1, CAJC
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                              
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Český Junior šampion.
feny - mezitřída
ALLISHA Laila Tiaba                                       
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                         V1, CAC, res.CACIB
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk     
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                    V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída veteránů
C’CASBA Bohemia Genao                             
* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45                                      V1, Nejlepší veterán
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
 
                                                                                       
Bánská Bystrica 2. 5. 2010
Rozhodčí: Jan Ryk, Polsko
 
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                                
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                                       V1, CAC
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao                                 
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                       V1, CAC, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
 
 
Švýcarsko - St. Gallen, CACIB 8. 5. 2010
Rozhodčí: Monica Wall, S
 
feny - mezitřída
NADA Bohemia Genao                  
* 10. 09. 2008                                                         V1, CAC      
Salmon - Bersheba´s Shabbura 
ch. Jana Tomešková, 664 67 CZ-Syrovice 247
m. Dieter Grams, CH
feny - třída otevřená
Bersheba´s X´MAYMOONAH                             
* 14. 02. 2008                                                         V2, Res.CAC, Res.CACIB
Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz
ch. Dieter Grams, Kaltenboden, CH-8824, Schönenberg
m. Claudia a Robi Speranza, CH
 
 
Bratislava - Spring Duo Danube 15. 5. 2010
 
psi - třída mladých                                                
ZULTAN Schuru-esch-Schams                   
* 30. 05. 2009 PKR 7099                                         V1, CAJC, Crufts kvalifikace, BOB
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Německo
m. Anna Zawadzka, Polsko
 
 
Bratislava - Central-East European Winter Dog Show 16. 5. 2010
Rozhodčí: Silva Zefiro Jose V. Cardoso, Portugalsko
 
psi - třída mladých                                                
ZULTAN Schuru-esch-Schams                  
* 30. 05. 2009 PKR 7099                                        V1, CAJC, Jun.EV, BOB
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Anna Zawadzka, PL 
feny - třída dorostu
BASSIRA ag Dalvit                                             
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                                       VN1
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, SK
 
 
Litoměřice - MVP 22. 5. 2010
Rozhodčí: František Bouček
 
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                  V1, CAC, res.CACIB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                 V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5     
feny - třída veteránů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier    
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                         V1, Nejlepší veterán
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tourman, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
 
 
Chorvatsko - Umag - MVP 22. 5. 2010
Rozhodčí: Otto Schimpf, A
 
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                                 
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                                    VD1
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                    V1, CAC, CACIB, BOB    
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová  
 
 
Chorvatsko - Umag - MVP 23. 5. 2010
Rozhodčí: Kitty Sjong, Dánsko
 
feny - třída otevřená
JAMUNA Bohemia Genao                                
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                                    V1, CAC, res.CACIB
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                    V1, CAC, CACIB, BOB    
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová  
Chorvatský šampion.