Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.6. - 31.7. 2010

25. 12. 2010
 
 
Klatovy - NV 5. 6. 2010
Rozhodčí: Vladimír Panuška, Slovensko
 
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                           
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                     V1, CAC, NV, BOB, 3.BIG
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída veteránů
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier   
* 08. 04. 2000 CMKU/SL/42/-00/00                            V1, Nejlepší veterán
Yao Shuru-esch-Schams - Ifrane al Djain de la Cité du Guerrier
ch. Laurence Gouzy, Domaine du Tailleur, 324 20 Tourman, Francie
m. Srpová Lucie, Sezimova 437/7, 140 00 Praha
Český veterán šampion.
 
 
Německo - Gelsenkirchen- NV - CAC + krása a výkon 5. - 6. 6. 2010
Rozhodčí: Gerritsen, NL
 
psi - třída otevřená
Batal Sabiih al Sahra
* 12. 06. 2007 SL 1468                                               V1, VDH, CAC, NP   
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
Šampion pro krásu a výkon 2010 - D - v coursingu.
Injah Ibn Djari Sheik el Arab
* 27. 04. 2008 SL 1504                                                VD2
Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breite Str. 26, DE-59379 Selm
psi - třída pracovní
Farid Sheik el Arab 
* 11. 12. 2004 SL 1333                                                V1, VDH, Res. CAC
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine 
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
m. Patricia Dürk, Langewanneweg 23, DE-59063 Hamm
psi - třída vítězů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab  
* 11. 12. 2004 SL 1329                                                V1, VDH
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. + m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
feny - mezitřída
Daudine de Slouaz
* 15. 08. 2008 SL 1557                                                V1, VDH, Res. CAC
Erfoud des hammadates de Merzouga - Artemise de Slouaz
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, France 18 - Cher
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
feny - třída otevřená
Laziba Bohemia Genao 
* 20. 05. 2007 SL 1494                                                V1, VDH, CAC, NF, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ-664 67 Syrovice 247
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
Šampion pro krásu a výkon 2010 - D - v coursingu.
Překlad: při lco-coursingu v neděli ukázala čarodějnice Laziba ’’ Hexe ’’ Bohemia Genao,
že nemůže jen pěkná být, ale že je excelentní coursingová závodnice, protože vytvořila ’’ hattrick ’’
se 3 vítězstvími ve 3 závodech, ve 3 posobějdoucích bězích, s nejvyšším denním počtem bodů
obdržela titul a cenu za krásu a výkon, proto se mi obzvlášť líbí.
feny - třída vítězů
Chami Shams Sheik el Arab 
* 21. 07. 2002 SL 1233                                                V1, VDH
Rais Siyada Gerza - Aljana Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59 , DE-45699 Herten
m. Patricia Dürk, Langewanneweg 23, DE-59063 Hamm
feny - třída veteránů
Zenaida Schuru-esch-Schams
* 11. 01. 2000 SL 1117                                               V1, Vet. VDH, Vet. CAC, Vet. BOB
Platon Schuru-esch-Schams - Nadida Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
Rais Siyada Rainine
* 12. 02. 2002 SL 1185                                             V2, Res. Vet. VDH, Res. Vet. CAC
Mellick - Rais Siyada Ghzala 
ch. Jean & Carl Angignard, Francie-33830 Bělin
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
 
 
Švýcarsko - Rifferswil, CAC 12. 6. 2010
Rozhodčí: Eli M. Klepp, N
 
psi - třída mladých
Bersheba´s YAZAN                                                V1, J-CAC, Res.J-BIS
psi - třída otevřená
Bersheba´s WAHAD                                               V1, CAC
psi - třída pracovní                               
Bersheba´s WAKOOR                                            V1, CAC, NP, BOB, BIS
psi - třída šampionů
Bersheba´s SHOUKRAN                                         V1, CAC
feny - mezitřída
NADA Bohemia Genao                                           V1, CAC
feny - třída otevřená
Bersheba´s X‘MAYMOONAH                                 V1, CAC
Bersheba´s SHAYMA                                             V2, Res.CAC
Bersheba´s WASALA                                             V3
feny - třída šampionů
Bersheba´s WAFAH                                                V1, CAC, NF
Chovatelská skupina
Bersheba´s 5 sloughin
 
 
Brno - MVP 19. 6. 2010
Rozhodčí: Ing. Štefan Štefík, Slovensko
 
feny - třída otevřená
ALLISHA Laila Tiaba                                       
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                            V1, CAC, CACIB, BOB
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř 
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk     
APPOLINE El Guerrouj                                 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                       V2
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
MAHA Bohemia Genao                                    
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/156                                          V3            
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao            
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Tomáš Chalupa, Heleny Malířové 9, 638 00 Brno
 
 
Dánsko, Herning - Světová 24. - 27. 6. 2010
Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo, Španělsko
 
psi - třída mladých
Ain Zafir DARGHAN                                                        V1, Certifikat
ch. Line Urke, N-6260 Skodje
m. Elin Rose SE-54293 Mariestad   
psi - třída otevřená
Ghazoot AL ARIIZ                                                           V1
ch. Inger Gelius a Morgan Persson                                        
m. Elin Rose SE-54293 Mariestad   
DJAWAD DAZIDHAN EL FAHIM of Love Arab Beauty V2
ch. + m. Carol Martin, F-06600 Antibes
psi - třída šampionů
HASHIM Schuru - esch - Schams                               V1, World Winner, CACIB 
m. + ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
Magistére ARAK                                                            V2
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, F
m. Christophe Ziddour, F-06200 Nice
KOHINOOR Schuru - esch - Schams                           V3
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christiane Hilkenbach + Heddegott, DE-46286 Dorsten-Lembeck
CHAMS AL DINS EL ARABI of Love Arab Beauty     V4        
ch. + m. Carol Martin, F-06600 Antibes
Moulay El-Mehdi AL ASHRAH                                      V
ch. Kjellake Bjurstom, SE
m. Yvette Charlesdotter, SE-14261 Tranqsund
psi - třída veteránů
BASCHAR Schuru - esch - Schams                            V1, World Veteran Winner  
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christiane Hilkenbach + Heddegott, DE-46286 Dorsten-Lembeck
feny - třída mladých
YUSRA Schuru - esch - Schams                                  V1, World Junior Winner
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Birgit Luebben, DE-26180 Rastede
feny - mezitřída
XANTHE Schuru - esch - Schams                                V1
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Sabine Eisenbeiss-Pfeiffer, DE-30163 Hannover    
DAHKLA de la Horde d’Or                                             V2
ch. Agnés Rey-Przezdziecka, F
m. Christophe Ziddour, F-06200 Nice
feny - třída otevřená
DIBA ESKEN’IYI FAOUZIA of Love Arab Beauty       V1, Certifikat, World Winner, CACIB, BIR
ch. + m. Carol Martin, F-06600 Antibes
SHANA Schuru - esch - Schams                                  V2
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Dr. Wolfgang a Dagmar Vatter, DE-71292, Friolzheim  
feny - třída šampionů
Al Suwiid BEN AZIR                                                         V1
ch. + m. Tiina Wallgren, SE-14170 Segeltorp    
SHAKIRAH Schuru - esch - Schams                            V2
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christa + Sepp Händel, DE-90513 Zirndorf   
Ain Zafir BADRA                                                              V3
ch. Line Urke, N-6260 Skodje                                                                                     
m. Bjorg Brenne, N-3675 Notodden 
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL of Love Arab Beauty V4   
ch. + m. Carol Martin, F-06600 Antibes
ZAHARA Nuri al Baida                                                    V
ch. Liz Gross von Hübbenet, DE-32825 Blomberg                                                     
m. Sven Razbin DE-28205 Bremen
AFYA El Guerrouj                                                            V
ch. + m. Lucie Srpová, CZ-15521 Praha 5
CHADEEH Ksar Ghilane                                                  V
ch. Cora Nürnberger - Yilmaz, D-DE-55234 Albig                                  
m. Dr. Olaf Müller DE-22885 Barsbuttel
LINA Schuru - esch - Schams                                      V
ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
feny - třída veteránů
ZINYA Schuru - esch - Schams                                   V1, World Veteran Winner
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christa + Sepp Händel, DE-90513 Zirndorf
RAHINA EL BAHIA de la Cité du Guerrier                     V2
ch. Laurence Gouzy, F-324 20 Tournan
m. Tiina Wallgren, SE-14170 Segeltorp    
RAICHA EL NEJMA de la Cité du Guerrier                   V3
ch. Laurence Gouzy, F-324 20 Tournan
m. Lucie Srpová, CZ-15521 Praha 5
 
 
Německo - Hannover - krása a výkon WRV 26. 6. 2010
Rozhodčí: Lennartz, Německo
 
psi - třída otevřená
Lázib Bohemia Genao                                                 V1, VDH-Anw., CAC, NP
* 20. 05. 2007 VDH/DWZB SL 1493
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ-664 67 Syrovice 247
m. Ursula a Volker Zahn, Parkstraße 16, D-30952 Ronnenberg
Ghazawan al Zarka Sheik el Arab                           V2, RVDH-Anw., RCAC
* 26. 10. 2006 VDH/DWZB SL 1432
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djara al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
m. Ursula a Volker Zahn, Parkstraße 16, D-30952 Ronnenberg
feny - třída otevřená
Laziba Bohemia Genao                                             V1, VDH-Anw., CAC, NF, BOB
* 20. 05. 2007 VDH/DWZB SL 1494 
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ-664 67 Syrovice 247
m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D-45699 Herten
Německý šampion DWZRV.
 
 
Topol‘čianky - European Sighthound Show 3. 7. 2010
Rozhodčí: Profesor Dr. Peter Friedrich, D
                                                                            
psi - třída mladých                                                
ZULTAN Schuru-esch-Schams                   
* 30. 05. 2009 PKR 7099                                              V1, CAJC
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Anna Zawadzka, Polsko
psi - třída šampionů                                         
CHEBKALI del Sayad el Gazel                      
* 22. 05. 2007 SPKP/2                                                 V1, CAC, BOB
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
Slovenský šampion.
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                      V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                      V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Topol‘čianky - Klubová KCHCH 4. 7. 2010
Rozhodčí: Miklos Levente, H
                                                                            
psi - třída mladých                                                 
ZULTAN Schuru-esch-Schams                   
* 30. 05. 2009 PKR 7099                                           V1, CAJC, KVM, BOB
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Anna Zawadzka, Polsko
psi - třída pracovní
AHAGGAR ag Dalvit                                   
* 12. 06. 2004 SPKP RG1                                           VD1
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
psi - třída šampionů                                        
CHEBKALI del Sayad el Gazel                     
* 22. 05. 2007 SPKP SL/2                                          V1, CAC, KV
Faraon Ibn Jamil el Djerid - Tiamouna de la Horde d´ Or
ch. Jessie a Joel Ayuso, 01340 Foissiat, France 01-Ain Particulier
m. Monika Dubcová, Slovensko
feny - třída otevřená
APPOLINE El Guerrouj                                 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                     VD1
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                     V1, CAC, KV
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Kolín - oblastní + krása a výkon 10. 7. 2010
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
feny - třída pracovní
JAMUNA Bohemia Genao                                 
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                                        V1, VT
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
feny - třída vítězů
LAJJINA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                        V1, VT, Oblastní vítěz    
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Šampion pro krásu a výkon 2010 - CZ - na dráze. 
 
  
Mladá Boleslav - NV 17. 7. 2010
Rozhodčí: Andráš Polgár
                                                                                
psi - třída štěňat
BATAL EMÍR ag Dalvit                                            
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                           VN1
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
psi - třída mladých
PHARAO Bohemia Genao                                  
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183                                         V1, CAJC
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
psi - třída otevřená 
KÁSIR Bohemia Genao                                      
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/137                                         V1, CAC
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao  
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
+ Kristýna Pašková, Bílý Kostel nad Nisou 132, Liberec
Český šampion.
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                     V1, CAC, NV, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Německo - Münster 2. DWZRV Siegerausstellung + krása a výkon 17. 7. 2010
Rozhodčí: L. Jörgensen, Dánsko
 
psi - třída pracovní 
Farid Sheik el Arab                                                 VD1
* 11. 12. 2004 SL 1333
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D
m. Patricia Dürk, Langewanneweg 23, 59063 Hamm, D
psi - třída vítězů
Batal Sabiih al Sahra                                               V1, VDH, BR, BOB  
* 12. 06. 2007 SL 1468
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, 50126 Bergheim, D
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5A, 55234 Albig, D
Šampion pro krásu a výkon 2010 - D - na dráze
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab                                V2, Res. VDH 
* 11. 12. 2004 SL 1329
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. + m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D
Sabur Schuru-esch-Schams                                V3
* 16. 03. 2009 SL 1451
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim, D
m. Dagmar & Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, 35447 Reiskirchen, D
feny - mezitřída
Daudine de Slouaz                                                 V1, VDH, CAC, BH
* 15. 08. 2008 SL 1557
Erfoud des Hammadates des Merzouga - Artemise de Slouaz
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, 18 - Cher, F 
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D
feny - třída otevřená
Tofla Schuru-esch-Schams                                 V1, VDH, Res. CAC
* 14. 08. 2007 SL 1486
Madani Schuru-esch-Schams - Zaja Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim, D
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5A, 55234 Albig, D
feny - třída vítězů
Chana Mahanajim                                                  V1, VDH  
* 04. 06. 2005 SL 1365
Awwalan Mahanajim - Rouicha de Slouaz
ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstraße 104, 61350 Bad Homburg, D
Laziba Bohemia Genao                                        V2, Res. VDH
* 20. 05. 2007 SL 1494  
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C`Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D   
Chami Shams Sheik el Arab                               V3
* 21. 07. 2002 SL 1233
Rais Siyada Gerza - Aljana Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D
m. Patricia Dürk, Langewanneweg 23, 59063 Hamm, D
 
 
Slatiňany - speciální výstava chrtů + krása a výkon 31. 7. 2010
Rozhodčí: Sanda Terzic, GRO
 
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH                                
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                         V1, CAC, VSV, BOB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
Šampion pro krásu a výkon 2010 - CZ - v neoficíálním coursingu.
feny - třída otevřená  
AFYA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                    V2, res.CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ANISA El Guerrouj                                          
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116                                    V1, CAC
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída šampionů
APPOLINE El Guerrouj                                 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                     V1, CAC, VSV
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída veteránů                                                 
C’COTTA Bohemia Genao                                  
* 31.12. 2000 CMKU/SL/51                                        V1, Nejlepší veterán
X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao                                      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Heřmanská, Kostelec 85, 538 03 Heřmanův Měšec