Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.8. - 31.8. 2010

25. 12. 2010
 
 
Lednice - klubová KSCH 7. 8. 2010
Rozhodčí: Tibor Havelka
 
psi - třída mladých                                                                                 
BATAL EMÍR ag Dalvit                                                           
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                                            VD2
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
RAKIN Bohemia Genao                                                           
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                                                          V1, CAJC, KVM
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, Slovensko
psi - mezitřída                                                                                      
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty 
* 29. 09. 2008 LOF-2203                                                            V1
Rahman Chah Name de la Cite du Guerrier
- Asma al Bahera Chadma of Love Arab Beauty
ch. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, Francie-06600 Antibes
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída vítězů     
Magistére B'CHIRAAGH                                                           V1, CAC, KV
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06         
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Gervais Cazin/Alain Brigel Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
ARMIN El Guerrouj                                                         
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/111                                                      V2
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
psi - třída čestná                                                                                                                                
EL ABU AZHAR Bohemia Genao                                       
* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73                                                             V1, Vítěz třídy čestné
Abu Azhar Sheik el Arab - C‘Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková,
K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
ISHAM Bohemia Genao                                                    
* 16. 10. 2005 ČLP/SL/Z Reg./120                                             V2
Awwalan Mahanajim - Bersheba's Shabbura
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř 
feny - třída mladých
BASSIRA ag Dalvit                                                                        
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                                                           V1, CAJC, KVM
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko
PUSSY Bohemia Genao                                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/188                                                        V2
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Gabriela Sajvaldová, Tetčická 57, 664 47 Střelice
feny - mezitřída                                                                                                         
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty                    
* 29. 09. 2008 LOF-2209                                                          V1, CAC
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier
- Asma al Bahera Chadma of Love Arab Beauty
ch. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, Francie-06600 Antibes
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená    
AGALELLA ag Dalvit                                                            
* 12. 06. 2004 ČLP/SL/Z Reg./84                                              V3
Dukal Umm Bersheba's el Abid - C‘Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
ANISA El Guerrouj   
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/116                                                     V4
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Martin Hetflejš, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
ALLISHA Laila Tiaba                                                    
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                                         V1, CAC
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk     
KÁLIHA Bohemia Genao                    
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/139                                                      V2, Res.CAC
Urkhan el Zaim D‘Imi-N-Tanout - C‘Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída vítězů                           
APPOLINE El Guerrouj                                             
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117                                                   V1, CAC, KV, BOB, BIS
Intissar's Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
chovatelská skupina                                                                                                                                   
BOHEMIA GENAO                                                                  2. místo
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
Nejkrásnější pár psů                                                
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty/
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty                 2. místo
ch. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, Francie-06600 Antibes
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Rakousko, Grafenegg - Evropská výstava 14. 8. 2010
Rozhodčí: Gabriele Schröter, Německo
 
psi - mezitřída
CHAZIR Sabiih al Sahra  
* 24. 10. 2008                                                                         V1, CAC
Arif al Madina al Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. + m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 209, DE-50126 Bergheim
psi - třída otevřená    
DJAWAD DAZIDHAN EL FAHIM of Love Arab Beauty   
* 29. 09. 2008                                                                         VD1
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Bahera of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
psi - třída šampionů
CHAMS AL DINS EL ARABI of Love Arab Beauty          
* 30. 07. 2007                                                                        V1, CAC, Vítěz Eurosighthound
Amjad el Badri Choukrallah of Love Arab Beauty - Ta’Ayyanna Waasana Aswidah of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
feny - třída mladých
PAOLA Bohemia Genao                         
* 30. 05. 2009                                                   V1, Jun. BOB, Vítězka mladých Eurosighthound, BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                               
ch. Jana Tomešková, CZ-66467 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, CZ-37005 České Budějovice
ZAADI Schuru-esch-Schams                                 
* 30. 05. 2009                                                                          V2
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, 85301 DE-Schwitenkirchen
feny - třída otevřená                                                                                                        
DAJAJAH ESSAI FARIDA of Love Arab Beauty                
* 29. 09. 2008                                                                         VD1
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Bahera of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
feny - třída šampionů                                                                 
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL of Love Arab Beauty
* 30. 09. 2006                                                                          V2, res. CAC
Nujum Sa’ada Chiron - Ta’ayyana Waasama Aswidah of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes   
SHAKIRAH Schuru-esch-Schams                                       
* 16. 03. 2007                                                                          V1, CAC, Vítězka Eurosighthound
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, DE-90513 Zirndorf
feny - třída pracovní                                                                                                       
DAKIYA Schuru-esch-Schams
* 25. 06. 2001                                                                         V1, CAC
Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, DE-80995 München
feny - třída veteránů                          
ZINYA Schuru-esch-Schams                                                         
* 30. 05. 2009                                                                       V1, Nejlepší veterán
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, DE-90513 Zirndorf
TASWILRAH TALIA BAHIA of Love Arab Beauty  
* 04. 06. 2002                                                                      V2
Nadjie eI Aziz de la Cité du Guerrier - Love Joy de la Horde d'Or
ch. + m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes   
 
 
Rakousko, Grafenegg - klubová výstava 15. 8. 2010
Rozhodčí: Jean Luis Grünheid, Francie
 
psi - třída otevřená                                                                  
DJAWAD DAZIDHAN EL FAHIM of Love Arab Beauty     
* 29. 09. 2008                                                                         V1, CAC, BOB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Bahera of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
psi - třída šampionů                                                                                                       
CHAMS AL DINS EL ARABI of Love Arab Beauty             
* 30. 07. 2007                                                                        V1, CAC
Amjad el Badri Choukrallah of Love Arab Beauty - Ta’Ayyanna Waasana Aswidah of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
feny - třída mladých                                                                                            
PAOLA Bohemia Genao                                                     
* 30. 05. 2009                                                                         V1, Junior BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                               
ch. Jana Tomešková, CZ-66467 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, CZ-37005 České Budějovice
ZAADI Schuru-esch-Schams                                          
* 30. 05. 2009                                                                          V2
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, DE-85301 Schwitenkirchen
feny - třída otevřená
DAJAJAH ESSAI FARIDA of Love Arab Beauty                 
* 29. 09. 2008                                                                         V1, CAC
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Bahera of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
feny - třída šampionů                                                                                   
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL of Love Arab Beauty
* 30. 09. 2006                                                                          V1
Nujum Sa’ada Chiron - Ta’ayyana Waasama Aswidah of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes   
SHAKIRAH Schuru-esch-Schams                                   
* 16. 03. 2007                                                                         V2, res. CAC
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, DE-90513 Zirndorf
feny - třída pracovní                                                                                                                                
DAKIYA Schuru-esch-Schams                                            
* 25. 06. 2001                                                                         V1, CAC
Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, DE-80995 München
feny - třída veteránů                                                                                                             
ZINYA Schuru-esch-Schams                                              
* 30. 05. 2009                                                                       V1, Nejlepší veterán
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass DE-65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, DE-90513 Zirndorf
TASWILRAH TALIA BAHIA of Love Arab Beauty             
* 04. 06. 2002                                                                      V2
Nadjie eI Aziz de la Cité du Guerrier - Love Joy de la Horde d'Or
ch. + m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes   
 
 
Německo - Gelsenkirchen - CAC 21. 8. 2010
Rozhodčí: Tromp-Pruijn, Holandsko
                                                                                                                                                                                                                                
psi - třída otevřená
Injah Ibn Djari Sheik el Arab                                            V1, CAC, VDH 
* 27. 04. 2008 SL 1504
Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Harten, D
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breite Str. 26, 59379 Selm, D
psi - třída šampionů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab                                           V1, VDH, NP
* 11. 12. 2004 SL 1329
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
m. + ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Harten, D
psi - třída veteránů
Chafir al Hakim Sheik el Arab                                        V1, Vet.CAC, Vet.VDH 
* 21. 07. 2002 SL 1231
Rais Siyada Gerza - Aljana Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Harten, D
m. Heike Simböck, Holthauser Str. 68, 44339 Dortmund, D
feny - třída otevřaná
Daudine de Slouaz                                                           V1, CAC, VDH
* 15. 08. 2008 SL 1557
Erfoud des Hammadates de Merzouga - Artemise de Slouaz
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, France 18 - Cher
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Harten, D
feny - třída šampionů
Laziba Bohemia Genao                                                  V1, VDH, NF, BOB
* 20. 05. 2007 SL 1494
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C’Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Harten, D
feny - třída veteránů
Chami Shams Sheik el Arab                                        V1, Vet.CAC, Vet.VDH
* 21. 07. 2002 SL 1233
Rais Siyada Gerza - Aljana Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Harten, D
m. Patricia Dürk, Tannenhof 7, 59063 Hamm, D 
 
 
Bratislava - CACIB 22. 8. 2010
Rozhodčí: Zsuzsanna Vácsi - Balogh, Maďarsko
 
feny - třída mladých
BASSIRA ag Dalvit                                             
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                                                   V1, CAJC
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao 
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko
 
 
Mladá Boleslav - MVP 28. 8. 2010
Rozhodčí: Jarmo Vuorinen, Finsko
 
psi - třída mladých
PHARAO Bohemia Genao                                  
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183                                                 VD1
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
 
 
Švýcarsko - Lotzwil 28. 8. 2010
Rozhodčí: Annette Bystrup, Dánsko
 
psi - třída mladých
Bersheba´s YAZAN                                                      VD1
psi - třída otevřená
Bersheba´s WAHAD                                                    V2, res.CAC
psi - třída šampionů
Bersheba´s SHOUKRAN                                              V1, CAC
feny - mezitřída
NADA Bohemia Genao                                                 VD1
feny - třída otevřená
Bersheba´s X‘MAYMOONAH                                      V3
Bersheba´s WASALA                                                  V2, rec.CAC
feny - třída šampionů
Bersheba´s SHAROOZ                                                V1, CAC, NF, BOB, KV
Chovatelská skupina
Bersheba´s 5 Sloughi