Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.9. - 31.12. 2010

 
Francie - Macon - MVP 4. 9. 2010 
Rozhodčí: J. L. Brassat-Lapeyriere
 
psi - třída mladých
Bersheba's Yaabundi                                        V1
m. Debaye
psi - mezitřída
Djalan du Domaine de l'Eglantiere                V1, BOB
m. Nicolas
feny - třída otevřená
Kámina Bohemia Genao                                  V1BOS
m. Debaye
 
  
Luxembourg - MVP - CACIB 5. 9. 2010 
Rozhodčí: Marie-Josée Melchieor, LUX

psi - třída mladých
Ramiz Bohemia Genao                                      V1, Jr-CAC
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, CZ-66467 Syrovice 247
m. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
Luxembourgský junior šampion.
psi - třída šampionů
Chams al Dins el Arabi of Love Arab Beauty V1, CAC, CACIB, BOS 
Amjad el Badri of Love Arab Beauty - Taayyana Waasama of Love Arab Beauty
ch. + m. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
Batal Sabiih al Sahra                                         V2, RCAC, RCACIB
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig 
feny - třída mladých
Elanur bint Batal Ksar Ghilane                        
VD1 
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. Cora Nürnberger-Yilmax /Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, D 66957 Schweix
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
feny - třída šampionů
Beduine Cheherazad el Djebel of Love Arab Beauty V1, CAC, CACIB, BOB
Nujum Sa’ada Chiron - Taayyana of Love Arab Beauty 
ch. + m. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
Tofla Schuru-esch-Schams                             V2, RCAC, RCACIB
Zaja Schuru-esch-Schams - Madani Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
feny - třída veteránů
Zenaida Schuru-esch-Schams                       V1, Vet.CAC
Platon Schuru-esch-Schams - Nadida Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,
Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
Luxembourgský veterán šampion.
 
 
Slovenský Prešov - NV 12. 9. 2010
Rozhodčí: Barbara Larská, Polsko
 
feny - třída vítězů
LAJJINA Bohemia Genao                              
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                   V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB 
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová  
Slovenský šampion.
 
 
Německo - Rheinland, NV + krása a výkon v Köln Verbindung 18. 9. 2010
Rozhodčí: Gabriele Schröter, Německo

psi - třída mladých
El Rieh Ksar Ghilane V1, Jr-VDH, Jr-CAC, Jr-Landessieger Rheinland 2010, Jr-BOB
* 04. 09. 2009 SL 1561
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Cora Nürnberger-Yilmax /Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, D 66957 Schweix
psi - mezitřída
Xafir Schuru-esch-Schams                       V1, VDH
* 01. 10. 2008 SL 1513
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt / Dr. Erich Zimmermann, D
m. Anja & Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, D 63579 Freigericht
Chalil Sabiih al Sahra                                  V2, RVDH
* 24. 10. 2008 SL 1521
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Michael Dreher, 32 a Rue Nationale, F 57350 Spicheren
psi - třída otevřená
Rayyan Schuru-esch-Schams                 V1, VDH, CAC
* 06. 09. 2006 SL 1417
Hamadi Schuru-esch-Schams - Yegane Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt / Dr. Erich Zimmermann, D
m. Anja & Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, D 63579 Freigericht
Xelim Schuru-esch-Schams                    V2, RVDH
* 01. 10. 2008 SL 1512
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg & Eckhard Schritt, Jagdhaus am Pass, D 65510 Hünstetten-Bechtheim
psi - třída vítězů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab                    V1, VDH, Landessieger Rheinland 2010, BOS
* 11. 12. 2004 SL 1329
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine 
ch. + m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D 45699 Herten
psi - třída pracovní
El Jahrousse Sheik el Arab                      V1, VDH, RCAC
* 24. 01. 2004 SL Imp. 2-1286
Abu Azhar Sheik el Arab - Bint Saariyah Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, D
m. Heike Simböck, Holthauser Str. 68, D 44339 Dortmund
psi - třída veteránů
Chafir al Hakim Sheik el Arab                 V1, Vet-VDH, Vet-CAC
* 21. 07. 2002 SL 1231
Rais Siyada Gerza - Aljana Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, D
m. Heike Simböck, Holthauser Str. 68, D 44339 Dortmund
feny - třída mladých
Enn Mahanajim                                          V1, Jr-VDH, Jr-CAC, Jr-Landessieger Rheinland 2010
* 31. 07. 2009 SL 1551
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. Claus Gehling, Hofgartenstr. 15a, D 53757 Sankt Augustin
El Hatami Ksar Ghilane                             VD2
* 04. 09. 2009 SL 1564
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Cora Nürnberger-Yilmax + Ylenia Gasparini, Alzeyer Pforte 14, D 55234 Albig
feny - mezitřída
Xultana Schuru-esch-Schams               V1, VDH
* 01. 10. 2008 SL 1515
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt / Dr. Erich Zimmermann, D
m. Asha & Andre Murati, Von Steinfurt Str. 18, D 59302 Oelde
Chalisa Sabiih al Sahra                            V2, RVDH
* 24. 10. 2008 SL 1526
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, D 66957 Schweix
Chamaia Sabiih al Sahra                         VD3
* 24. 10. 2008 SL 1528
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Jochen & Anita Steves, Am Steinacker 6, D 35781 Weilburg
feny - třída otevřená
Vana Schuru-esch-Schams                  V1, VDH, RCAC
* 12. 03. 2008 SL 1500
Zarif Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg & Eckhard Schritt, Jagdhaus am Pass, D 65510 Hünstetten-Bechtheim
feny - třída vítězů
Zaphira Nuri al Baida                              V1, VDH
* 04. 11. 2006 SL 1443
V'Sahib Nuri al Baida - Waqi Nuri al Baida
ch. Liz Gross von Hübbenet, D
m. Anke Petersen, Am Rheinblick 13, D 40668 Meerbusch
feny - třída pracovní
Laziba Bohemia Genao                         V1, VDH, CAC, NF, Landessieger Rheinland 2010, BOB
* 20. 5. 2007 SL 1494
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ
m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, D 45699 Herten
Šampion pro krásu a výkon 2010 - D - v coursingu.
S nejvyšším počtem bodů za krásu a výkon a
splnila podmínky pro Německého Dostihového šampiona!
Semaya min Alamira Al Zafira             V2, RVDH  
* 28. 03. 2007 SL Imp. 1-1466
Volkan Schuru-esch-Schams - Sina
ch. + m. Iris Karczewski, Auf der Gethe 6, D 45549 Sprockhövel
feny - třída veteránů
Vaha Schuru-esch-Schams              V1, Vet-VDH, Vet-CAC, Vet-BOB
* 03. 03. 1999 SL 1093
Farouk Bo-Ammar - Chimara Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt/Dr.Erich Zimmermann
m. Cora Nürnberger-Yilmax, Alzeyer Pforte 14, D 55234 Albig
 
 
Švýcarsko - Lostallo CAC 25. 9. 2010
Rozhodčí: Sanda Terzic, HR
 
psi - třída mladých
Bersheba´s YAZAN                                V1, J-CAC, J-BOB, BOB, J-BIS
feny - třída otevřená
Bersheba´s WASALA                             V1, CAC
NADA Bohemia Genao                           V3
 
 
Švýcarsko - Lostallo CAC - Jubilejní   25. 9. 2010
Rozhodčí: Natasa Blanusa, HR
 
psi - třída mladých
Bersheba´s YAZAN                                V1, J-CAC, J-BOB, BOB
feny - třída otevřená
Bersheba´s WASALA                             V1, CAC
NADA Bohemia Genao                           V2, Res.CAC
 
 
Rakousko - Tulln 25. 9. 2010
Rozhodčí: Lisbeth Mach, CH
 
psi - třída šampionů
FATEH IBN ABU Sheik el Arab                
* 11. 12. 2004 VDH/DWZB XLI SL 1329     V1, CACA, CACIB, BOB 
Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. + m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, Německo
feny - třída mladých
PAOLA Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                         V1, Junior BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                               
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, Čechy
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, CZ-37005 České Budějovice, Čechy
Rakouský junior šampion
feny - mezitřída
ZAADI Schuru-esch-Schams                V1, CACA, CACIB
* 30. 05. 2009 VDH/DWZB XLI SL 1547
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, Německo
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, 85301 Schwitenkirchen, Německo 
feny - třída šampionů
DAUDINE de Slouaz                                 V1, CACA
* 15. 08. 2008 VDH/DWZB XLI SL 1557
Erfoud des Hammadates de Merzouga - Artemise de Slouaz
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, 18 - Cher, Francie
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, Německo
 
 
Brno - NV 25. 9. 2010
Rozhodčí: Otakar Vondrouš
 
psi - třída mladých
RAKIN Bohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                        V1, CAJC
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, SK      
feny - mezitřída
PUSSY Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/188                          V1
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj                                                                               
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Gabriela Sajvaldová, Tetčická 57, 664 47 Střelice
feny - třída otevřená 
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2209                            V1, CAC
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06-Alpes Maritimes, F-06600 Antibes
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída šampionů
MAYSUN Bohemia Genao                             
* 07. 03. 2008 ČLP/SL/161                         V2, res.CAC
Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao              
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
LAJJINA Bohemia Genao                                  
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                          V1, CAC, NV, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová  
Šampion pro krásu a výkon 2010 - CZ - v coursingu.     
 
 
Slovenia - Celje - Euro Speciální 1. 10. 2010
Rozhodčí : Per Iversen, N
 
psi - třída mladých
RAMIZ Bohemia Genao                                                     VD1
* 17. 9. 2009, ČLP/SL/192
BATAL SAHIB AL SAHRA - GHAZIYA AL SHAMA SHEIK EL ARAB
ch. TOMEŠKOVÁ JANA, CZ
m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
psi - třída otevřená
Intissar´s LATHAR                                                    VD1
* 11. 12. 2003, LOI 04/54936
TARIK KAHEELA DE MOREAU - OMELIA DE MOREAU
ch. SCHIRMER KARIN, IT
m. MARCONI SILVIA, REG RABBIOSO 14, 15018 SPIGNO MONFERRATO, IT
psi - třída šampionů
Magistere ARAK                                                                  V1, CAC, BOS
* 26. 8. 2005, LOF10SLOU2068/507
MAGISTERE PHARID - MAGISTERE SOUAD
ch. CAZIN GERVAIS, FR
m. CHRISTOPHE ZIDDOUR, 556 CHEMIN DE CREMAT, 06200 NICE, FR
psi - třída veteránů
RAHMAN CHAH NAME de la Cité du Guerriér                    V1, Nejlepší veterán
* 18. 10. 2000, 2AFW200
TAYEB KAHEELA DE MOREAU - MECHRA DE LA CITE DU GUERRIER
ch. GOUZY LAURENCE, FR
m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
feny - mezitřída
DAKHLA de la Horde d´Or                                                     V1, CAC
* 20. 12. 2008, LOF10S232LOU.2
AZULAI DE LA HORDE D'OR - A OUAGA
ch. REY-PRZEZDZIECKI AGNES, FR
m. CHRISTOPHE ZIDDOUR, 556 CHEMIN DE CREMAT, 06200 NICE, FR
feny - třída šampionů
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL of Love Arab Beauty V1, CAC, BOB
* 30. 9. 2006, LOF 2101/599
NUJUM A'ADA CHIRON - TA'AYYANA WAASAMA ASWIDAH OF LOVE ARAB BEAUTY
ch. + m. CAROL MARTIN, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
feny - třída veteránů
TASWI´IRAH TALIA BAHIA of Love Arab Beauty               V1, vet. BOB
* 4. 6. 2002, 2BMK115
NADJIE L AZIZ DE LA CITE DU GUERRIER - LOVE DJOY DE LA HORDE D'OR
ch. + m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
 
 
Slovenia - Celje - EV 2. 10. 2010
Rozhodčí: Carla Molinari, Polsko
 
psi - třída mladých
RAMIZ Bohemia Genao                                                        VD1
* 17. 9. 2009, ČLP/SL/192
BATAL SAHIB AL SAHRA - GHAZIYA AL SHAMA SHEIK EL ARAB
ch. TOMEŠKOVÁ JANA, CZ
m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
psi - třída otevřená
Intissar´s LATHAR                                                       V1, CAC-SLO, CACIB, EV
* 11. 12. 2003, LOI 04/54936
TARIK KAHEELA DE MOREAU - OMELIA DE MOREAU
ch. SCHIRMER KARIN, IT
m. MARCONI SILVIA, REG RABBIOSO 14, 15018 SPIGNO MONFERRATO, IT
psi - třída šampionů
Magistere ARAK                                                                  V1, CAC-SLO, res.CACIB
* 26. 8. 2005, LOF10SLOU2068/507
MAGISTERE PHARAID - MAGISTERE SOUAD
ch. CAZIN GERVAIS, FR
m. CHRISTOPHE ZIDDOUR, 556 CHEMIN DE CREMAT, 06200 NICE, FR
psi - třída veteránů
RAHMAN CHAH NAME de la Cité du Guerriér                  V1, Nejlepší veterán, vet. EV
* 18. 10. 2000, 2AFW200
TAYEB KAHEELA DE MOREAU - MECHRA DE LA CITE DU GUERRIER
ch. GOUZY LAURENCE, FR
m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
feny - třída mladých
ZAVANNA Schuru-esch-Schams                                      V1, CAJC, Nejlepší mladý, Junior EV
* 30. 05. 2009 SLR SLH 000001
PADASH SCHURU-ESCH-SCHAMS - LINA SCHURU-ESCH-SCHAMS
ch. INGEBORG a ECKHARD SCHRITT + DR. ERICH ZIMMERMANN, DE
m. EVA BOŠTJANČIČ, NA TRATI 2, 1210 LJUBLJANA, SLO
feny - mezitřída
DAKHLA de la Horde d´Or                                                  V1, CAC- SLO, res.CACIB
* 20. 12. 2008, LOF10S232LOU.2
AZULAI DE LA HORDE D'OR - A OUAGA
ch. REY-PRZEZDZIECKI AGNES, FR
m. CHRISTOPHE ZIDDOUR, 556 CHEMIN DE CREMAT, 06200 NICE, FR
feny - třída otevřená
DOUBA BEH ESMAHAN FARHARA of Love Arab Beauty  V1, CAC-SLO
* 29. 9. 2008, LOF2205
RAHMAN CHAH NAME DE LA CITE DU GUERRIER - ASMAAL BAHERA CHAIMA OF LOVE ARAB BEAUTY
ch. + m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
feny - třída šampionů
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL of Love Arab Beauty V1, CAC-SLO, CACIB, EV, BOB
* 30. 9. 2006, LOF 2101/599
NUJUM A'ADA CHIRON - TA'AYYANA WAASAMA ASWIDAH OF LOVE ARAB BEAUTY
ch. + m. CAROL MARTIN, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
feny - třída veteránů
TASWI´IRAH TALIA BAHIA of Love Arab Beauty          V1, vet. EV
* 4. 6. 2002, 2BMK115
NADJIE L AZIZ DE LA CITE DU GUERRIER - LOVE DJOY DE LA HORDE D'OR
ch. + m. MARTIN CAROL, 1697 CHEMIN DE ST MAYMES, 06600 ANTIBES, FR
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 9. 10. 2010
Rozhodčí: R. Reyniers, B
 
feny - mezitřída
PAOLA Bohemia Genao                          VD2                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
ZAADI Schuru-esch-Schams                V1, CAC, res.CACIB
* 30. 05. 2009 VDH/DWZB XLI SL 1547
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch.
 Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, 85301 Schwitenkirchen
feny - třída otevřená
ALLISHA Laila Tiaba                                VD1
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                   
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř 
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk     
feny - třída šampionů
APPOLINE El Guerrouj                            V1, CAC, CACIB, BOB 
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/117            
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier                                            
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
 
 
Německo - Dortmund - Bundessieger 16. 10. 2010
Rozhodčí: Wiersma, NL
 
psi - třída mladých
El Jessim Mahanajim                            V1, J.VDH, CAC, Bundesjugendsieger 2010
psi - mezitřída
Chazir Sabiih al Sahra                           V1, VDH
psi - třída otevřená
Yordam Schuru-esch-Schams           V1, VDH, CAC, Res.CACIB
Djebel Mahanajim                                 
V2, Res.VDH, CAC
psi - třída šampionů
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab               V1, VDH, CACIB, Bundessieger 2010, NP, BOB
Madani Schuru-esch-Schams            
VD2
feny - třída mladých
Zalma Schuru-esch-Schams              V1, J.VDH, CAC, Bundesjugendsiegerin 2010
Zemira Schuru-esch-Schams            VD2
feny - mezitřída
Yusra Schuru-esch-Schams              V1, VDH
feny - třída otevřená
Wahida Schuru-esch-Schams            V1, VDH, Res.CAC, CACIB
Tahani Schuru-esch-Schams             
V2, Res.VDH
feny - třída pracovní
Chana Mahanajim                                 V1, VDH, CAC, CACIB, Bundessiegerin 2010, NF

Laziba Bohemia Genao                        V2, Res.VDH

 
 
Nitra - speciální KCHCH 19. 11. 2010
Rozhodčí: Iveta Vojtková, Slovensko
 
psi - třída mladých
RAKIN Bohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                         V1, CAJC, VSV-junior, 1. BIS-junior 
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, SK
feny - třída mladých
BASSIRA ag Dalvit                                             
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                            V1, CAJC, VSV-junior                          
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, SK
feny - mezitřída
PAOLA Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                         V1, CAC, VSV, BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj     
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
PUSSY Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/188                         V2, res.CAC
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj       
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Gabriela Sajvaldová, Tetčická 57, 664 47 Střelice
 
 
Belgie - Leuven - CACIB 31. 10. 2010
Rozhodčí: ?
 
psi - třída otevřená
Injah Ibn Djari Sheik el Arab                  V1, CAC, CACIB, NP, BOB 
* 27. 04. 2008
Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breite Str. 26, DE-59379 Selm
psi - třída šampionů
Djari el Hor Sheik el Arab                      V1, CAC, res.CACIB
* 26. 11. 2003
Djamil el Ahtal - Yashaya Jameilon Qeil Jezira
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breite Str. 26, DE-59379 Selm
feny - třída otevřená
Laziba Bohemia Genao                         V1, CAC, CACIB, NF
* 20. 05. 2007
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ-664 67 Syrovice 247
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
feny - třída šampionů
Daudine de Slouaz                                 V1, CAC, res.CACIB
* 15. 08. 2008
Erfoud des hammadates de Merzouga - Artemise de Slouaz
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, France 18 - Cher
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, DE-45699 Herten
 
 
Nitra - MVP 20. 11. 2010
Rozhodčí: ?
 
psi - třída mladých
RAKIN Bohemia Genao                                    
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                       V1, CAJC, BOB        
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, SK
feny - třída mladých
BASSIRA ag Dalvit                                             
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                          V1, CAJC                                    
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao    
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, SK
Slovenský junior šampion.
feny - mezitřída
PAOLA Bohemia Genao                                     
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                        V1, CAC
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj      
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
 
 
Nitra - MVP 21. 11. 2010
Rozhodčí: ?
 
psi - třída mladých
RAKIBohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                       V1, CAJC
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 85101, Bratislava, Slovensko
Slovenský junior šampion.
psi - třída otevřená
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2203                         V1, CAC, CACIB, BOB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes 
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - mezitřída
PAOLA Bohemia Genao                                     
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                       V1, CAC, res.CACIB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída otevřená
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 LOF-2209                        V1, CAC, CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 -Alpes Maritimes, F-06600 Antibes 
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Rakousko - Wells 4. 12. 2010
Rozhodčí: Erdosz Láczló, Maďarsko
 
feny - mezitřída
PAOLA Bohemia Genao
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                       V1, CACA, CACIB, BOB
Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, Čechy
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247 + Miroslava Hošková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice, CZ
ZAADI Schuru-esch-Schams
* 30. 05. 2009 VDH/DWZB XLI SL 1547   V2, res.CACA, res.CACIB
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, 85301 Schwitenkirchen, DE

 

Rakousko - Wells 5. 12. 2010
Rozhodčí: Erdosz Láczló, Maďarsko
 
feny - mezitřída
PAOLA Bohemia Genao
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                      V1, CACA, CACIB, BOB
Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, Čechy
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247 + Miroslava Hošková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice, CZ
ZAADI Schuru-esch-Schams
* 30. 05. 2009 VDH/DWZB XLI SL 1547  VD2
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, 85301 Schwitenkirchen, DE
 
 
Holandsko - Wijchen - MVP - CACIB - Weihnachtsausstellung 11. 12. 2010
Rozhodčí: Stuifbergeb-Hoetjes, NL
 
psi - třída šampionů
Injah Ibn Djari Sheik el Arab
* 27. 04. 2008 SL 1504                         V1, CAC, CACIB, NP, BOB
Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breite Str. 26, 59379 Selm, D
feny - třída šampionů
Laziba Bohemia Genao 
* 20. 05. 2007 SL 1494                        V1, CAC, CACIB, NF
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C'Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ
m. Patricia Lauer, Gartenstr. 59, 45699 Herten, D
Interšampion.