Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.4. - 31.5. 2011

 
 
Německo - Hildesheim 2. 4. 2011
Rozhodčí: Schwerm-Hahne, Německo
 
psi - třída mladých
BAAHIR Schuru-esch-Schams                              VD1
*  03. 04. 2010 SL 1583
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. H.& P. Rühl. Falkensteiner Str. 37, 35516 Münzenberg + Ingeborg & Eckhard Schritt
psi - třída otevřená
XELIM Schuru-esch-Schams                                V1, VDH, CAC, LS, NP, BOB
*  01. 10. 2008 SL 1512
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg & Eckhard Schritt, Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim, D
QASAB AL DAHAB Schuru-esch-Schams          V2, res.VDH, res.CAC 
11. 05. 2006 SL 1403
Hashim Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Rühl, H.& P. Falkensteiner Str. 37, 35516 Münzenberg                 
LÁZIB Bohemia Genao                                          V3
*  20. 05. 2007 SL 1493
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Casba Behomia Genao
ch. Jana Tomešková, CZ
m. Ursula & Volker Zahn, Parkstr. 16, 30952 Ronnenberg
GHAZAWAN EL ZARKA Sheik el Arab                 VD4
*  26. 10. 2006 SL 1432
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djara al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer, D
m. Ursula & Volker Zahn, Parkstr. 16, 30952 Ronnenberg
psi - třída šampionů
LUBAID Schuru-esch-Schams                            V1, VDH
*  01. 07. 2004 SL 1311
Othello Schuru-esch-Schams - Zinya Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. H.& P. Rühl, Falkensteiner Str. 37, 35516 Münzenberg
BATAL Sabiih al Sahra                                          V2, res.VDH
*  12. 06. 2007 SL 1468
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, 55234 Albig
feny - třída mladých
BHARANI BINT OPHIRA Schuru-esch-Schams  VD1
*  03. 04. 2010 SL 1587
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, 55234 Albig
feny - třída otevřená
TAHMIRA Schuru-esch-Schams                        V1, VDH, CAC
*  14. 08. 2007 SL 1485
Madani Schuru-esch-Schams - Zaja Schuru-esch-Schams
ch. + m. Ingeborg & Eckhard Schritt, Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim, D
feny - třída veteránů
ZENAIDA Schuru-esch-Schams                        V1, vet.VDH, vet.CAC, LS, NF, vet.BIS
*  11. 01. 2000 SL 1117
Platon Schuru-esch-Schams - Nadida Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg & Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Daniela & Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a , 55234 Albig
 
 
Ostrava - NV 9. 4. 2011
Rozhodčí: Věra Sosnová
 
psi - mezitřída
PHARAO Bohemia Genao
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183                                     V1, CAC, NV, BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                                       V1, CAC , NV
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko
feny - třída otevřená
ALLISHA Laila Tiaba
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166                       V1, CAC
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk
Český šampion.
 
 
Německo - Oberhausen - výroční 9. 4. 2011
Rozhodčí: Erich Zimmermann, Německo
 
psi - třída mladých (5)
As-Samir Schuru-esch-Schams                       V1, Jun.VDH, Jun.CAC, Jun.LS, Jun.Výroční vítěz
* 15. 02. 2010 SL 1575
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck
Tahuara’s Bassam                                               V2, Res.Jun.VDH, Res.Jun.CAC
* 30. 01. 2010 SL 1566
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. + m. Peter a Heide Friedrich, Altrheinstraße 99, 67575 Eich 
Tahuara’s Bissan                                                  V3
* 30. 01. 2010 SL 1568
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. Heide Friedrich, D
m. Cornelia Schmölz, Pfarrer-Egger-Weg 6, 86424 Dinkelscherben
Tahuara’s Bashir                                                   V4
* 30. 01. 2010 SL 1572
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. + m. Peter a Heide Friedrich, Altrheinstraße 99, 67575 Eich
Tahuara’s Basha’ir                                                V
* 30. 01. 2010 SL 1569
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. Peter a Heide Friedrich, D
m. Baumann + Bittighofer, Theordor-Heuss-Str. 2/2, 75203 Königsbach-Stein
psi - třída otevřená (8)
Xafir Schuru-esch-Schams                                V1, VDH, CAC
* 01. 10. 2008 SL 1513
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Anja + Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, 63579 Freigericht 
Shirokko Schuru-esch-Schams                        V2, Res.VDH, Res.CAC
* 16. 03. 2007 SL 1453
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. MVDr. Petr a Lenka Vodičkovi, Milhostov 24, CZ-35301 Mariánské Lázně 
Chalil Sabiih al Sahra                                            V3
* 24. 10. 2008 SL 1521
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt, D
m. Michael Dreher, Am Stockfeld 55, 66539 Neunkirchen
Šampion pro krásu a výkon.
Rekord na dráze!
Wali ad-Din Schuru-esch-Schams                     V4
* 20. 07. 2008 SL 1509
Saphir - Narmina Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Uwe a Tina Klemmer, Hanfstr. 7, 73265 Dettingen
Eman Khan de la Cité du Guerrier                     V
* 26. 01. 2009 LOF 10 SLOU. 2235
Tarkan Chah Name de la Cité du Guerrier - Tahira al Madi de la Cité du Guerrier
ch. Laurence Gouzy, F
m. Matthias a Nicole Mörch, Im Kellerfeld 10, 51766 Engelskirchen
Rayyan Schuru-esch-Schams                            V
* 06. 09. 2006 Sl 1417
Hamadi Schuru-esch-Schams - Yegane Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Anja a Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, 63579 Freigericht
psi - třída pracovní (1)
Batal Sabiih al Sahra                                            V1, VDH
* 12. 06. 2007 SL 1468
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt, D
m. Daniela a Marc Siegel, Walther-Rathenau-Str. 36, 65428 Rüsselsheim 
psi - třída šampionů (3)
Padash Schuru-esch-Schams                          V1, VDH, LS, Výroční vítěz, NP, BOB, BIS
* 03. 02. 2006 SL 1376
Tarlan qara Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Uwe a Tina Klemmer, Hanfstr. 7, 73265 Dettingen/Teck 
Kohinoor Schuru-esch-Schams                      V2, Res. VDH
* 09. 03. 2004 SL 1287
Xenos Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Hilkenbach/Heddergott, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck
Madani Schuru-esch-Schams                          V3
* 04. 02. 2005 SL 1337
Hashim Schuru-esch-Schams - Chahrazad Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Aumüller/Knopf, Ridderstr. 36, 41464 Neuss
psi - třída veteránů (4)
Tarek Chah Name de la Cité du Guerrier       V1, Vet.VDH, Vet.CAC, Nejlepší veterán
* 04. 01. 2002 SL 1249
Intissar's Firoush - Oujda de la Cité du Guerrier
ch. Michel a Laurence Gouzy, F
m. Nicole a Matthias Mörch, Im Kellerfeld 10, 51766 Engelskirchen 
Baschar Schuru-esch-Schams                        V2, Res.Vet.VDH, Res.Vet.CAC
02. 04. 2001 SL 1144
Othello Schuru-esch-Schams - Bidda Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Hilkenbach/Heddergott, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck 
Chabib Schuru-esch-Scham                            V3
* 05. 04. 2001 SL 1153
Philos Schuru-esch-Schams - Kamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Aumüller/Knopf, Ridderstr. 36, 41464 Neuss
Parikhan Schuru-esch-Schams (14 let)         V4
05. 04. 1997 SL 995
Zimba Schuru-esch-Schams - Safi Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Cornelia Schmölz, Pfarrer-Egger-Weg 6, 86424 Dinkelscherben
feny - třída mladých (4)
Azhara Schuru-esch-Schams                         V1, Jun.VDH, Jun.CAC, Jun.LS, Jun. Výroční vítěz
* 15. 02. 2010 SL 1581
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Annetta Steger, Oberkälberstein 37, 83483 Bischofswiesen 
Bharani bint Ophira Schuru-esch-Schams V2, Res.Jun.VDH, Res.Jun.CAC
* 03. 04. 2010 SL 1587
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, 55234 Albig 
Bashira Schuru-esch-Schams                       V3
* 03. 04. 2010 SL 1585
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München
feny - mezitřída (3)
Zaadi Schuru-esch-Schams                           V1, VDH, Res.CAC
* 30. 05. 2009 SL 1547
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Marianne Gelbert, Loipersdorf 15, 85301 Schwitenkirchen
Zemira Schuru-esch-Schams                       V2, Res.VDH
* 30. 05. 2009 SL 1543
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Nicola Gladisch, Im Siepen 26, 45 731 Waltrop
feny - třída otevřená (6)
Vashtaa Schuru-esch-Schams                     V1, VDH, CAC, LS, NF, Výroční vítěz
* 13. 03. 2008 SL 1498
Zarif Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Beatrice Salzgeber, Fabrikstr. 20, CH-9478 Azmoos
Shimah Schuru-esch-Schams                      V2, Res.VDH
* 16. 03. 2007 SL 1457
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Annetta Steger, Oberkälberstein 37, 83483 Bischofswiesen
Amaya Sabiih al Sahra                                    V3
* 01. 10. 2006 SL 1426
Hashim Schuru-esch-Schams - Gulirana Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt, D
m. Thomas Liedtke, Werrengasse 4/2, 71229 Leonberg
Yasmina Schuru-esch-Schams                    V4
* 08. 01. 2009 SL 1538
Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Theo + Karin Sporrer, Zeisigweg 3, 90768 Fürth
Narmina Schuru-esch-Schams                     V
* 04. 04. 2005 SL 1349
Orfeo Schuru-esch-Schams - Xaada Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstr. 37, 71292 Friolzheim
feny - třída šampionů (3)
Shana Schuru-esch-Schams                         V1, VDH
* 16. 03. 2007 SL 1455
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstr. 37, 71292 Friolzheim
Shakirah Schuru-esch-Schams                   V2, Res.VDH
* 16. 03. 2007 SL 1459
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, 90513 Zirndorf
Šampion pro krásu a výkon.
Xafira Schuru-esch-Schams                         V3
* 01. 10. 2008 SL 1514
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Sarah Rodin, Kappellenstraße 71, 65193 Wiesbaden 
feny - třída veteránů (6)
Dakiya Schuru-esch-Schams                       V1, Vet.VDH, Vet.CAC
* 25. 06. 2001 SL 1181
Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München
Darya Schuru-esch-Schams                         V2, Res.Vet.VDH, Res.Vet. CAC
* 25. 06. 2001 SL 1179
Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Beatrice Salzgeber, Fabrikstrasse 20, CH-9478 Azmoos
Zenaida Schuru-esch-Schams                    V3
* 11. 01. 2000 SL 1117
Platon Schuru-esch-Schams - Nadida Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Daniela a Marc Siegel, Walther-Rathenau-Str. 36, 65428 Rüsselsheim 
Shadzadi Schuru-esch-Schams                  V4
* 21. 03. 1998 SL 1047
Mas`nd Schuru-esch-Schams - Lugala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstr. 37, 71292 Friolzheim
Xelia Schuru-esch-Schams                         V
* 22. 06. 1999 SL 1110
Kalim Schuru-esch-Schams - Hawwa Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D
m. Alexander Rücker, Kapellenstr. 71, 65193 Wiesbaden
 
 
České Budějovice - MVP 23. 4. 2011
Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
psi - třída dorostu
BAKARI El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                              VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída dorostu
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                             VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - mezitřída
PUSSY Bohemia Genao
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/188                                 V1, CAC, res.CACIB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Gabriela Sajvaldová, Tetčická 57, 664 47 Střelice
ZAADI Schuru-esch-Schams
* 30. 05. 2009 SL 1547                                      V2, res.CAC
Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. 
Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Marianne Gelbert a O. Berneuther, Loipersdorf 15, 853 01 Schwitenkirchen
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                              V1, CAC, CACIB, BOB
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
České Budějovice - klubová KCHCH 24. 4. 2011
Rozhodčí: Ing. Radana Marešová
 
psi - třída dorostu
BÁHIR El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210                              VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
 
 
Mladá Boleslav - Pojizerská 30. 4. 2011
Rozhodčí: Libuše Ubrová
 
psi - třída mladých
BATAL EMÍR ag Dalvit
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                     V1, VTM, Nejlepší mladý
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
 
 
Bánská Bystrica - CAC 1. 5. 2011
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                                    V1, CAC, BOB
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01, Povážská Bystrica, Slovensko
 
 
Polsko - Varšava, klubová + coursing 7. 5. 2011
Rozhodčí: Leona Dams - Reyneart, Belgie
 
feny - třída šampionů
LAJJINA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                                 V1, CWC, KV, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
 
 
Bratislava - speciální 13. 5. 2011
Rozhodčí: Miroslav Zidar, Slovinsko
 
psi - mezitřída
RAKIN Bohemia Genao
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                                 V1, CAC, VSV, BOB
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, SK
feny - třída otevřená
KÁLIHA Bohemia Genao
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/139                                 neposouzena
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
 
 
Bratislava - MVP 14. 5. 2011
Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
 
psi - třída dorostu
BASIR El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/212                             VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ + Vlado Ferko, SK
feny - třída otevřená
KÁLIHA Bohemia Genao
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/139                                V1, CAC, CACIB, BOB
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
 
 
Praha, MVP 14. 5. 2011
Rozhodčí: Mattera Cassandre, Francie
 
psi - třída dorostu
BAKARI El Guerrouj 
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                            N
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída dorostu
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                            VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída otevřená
LADUNÍJA KASBA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/148                               VD1
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
+ Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, 460 01 Liberec 6 - Rochlice
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                            V1, CAC, CACIB, BOB, 2.BIG
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Litoměřice, NV 21. 5. 2011
Rozhodčí: Dr. Roberto Schill, RO
 
psi - třída dorostu
BAKARI El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                            VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída dorostu
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                            VN
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída šampionů
AFYA El Guerrouj
* 08. 09. 2005CMKU/SL/113                             V1, CAC, NV, BOB, 4.BIG
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Litoměřice, MVP 22. 5. 2011
Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
feny - třída otevřená
LADUNÍJA KASBA Bohemia Genao
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/148                               Přišla pozdě
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
+ Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, 460 01 Liberec 6 - Rochlice
 
 
Holandsko - Oss - CACIB 27. 5. 2011
Rozhodčí: Kupriyanova - Sinko
 
psi - třída šampionů
INJAH IBN DJARI Sheik el Arab                    V1, CAC, CACIB, NP, BOB
* 27. 04. 2008 SL 1504
Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
ch. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, 456 99 Herten, DD
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, Breite Str. 26, 59379 Selm
Interšampion.
feny - třída otevřená
DAUDINE de Slouaz                                        V1, res.CAC, res.CACIB
* 15. 08. 2008 SL 1557
Erfoud des Hammadates de Merzouga - Artemise de Slouaz
ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, 18 - Cher, F
m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, 45699 Harten, D
feny - třída šampionů
LAZIBA Bohemia Genao                               V1, CAC, CACIB, NF
* 20. 05. 2007 SL 1494
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C’Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ
m. Patricia Lauer, Gartenstraße 59, 45699 Harten, D
Holandský šampion.
 
 
Německo - Offenbach - CAC 28. 5. 2011
Rozhodčí: Peper, Německo
 
psi - třída mladých
Baahir Schuru-esch-Schams                        0
* 03. 04. 2010 VDH/DWZB SL 1583
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Schritt/Dr. Zimmermann, D
m. H.& P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg + Schritt
psi - třída otevřená
Xafir Schuru-esch-Schams                          V1, VDH, CAC, NP
*  01. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1513
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Schritt/Dr. Zimmermann, D
m. Anja & Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, DE-63579 Freigericht
Chalil Sabiih al Sahra                                     VD2
*  24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1521
Arif Mina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Michael Dreher, Am Stockfeld 55, DE-66539 Neunkirchen
Rayyan Schuru-esch-Schams                      D3
*  06. 09. 2006 VDH/DWZB SL 1417
Hamadi Schuru-esch-Schams - Yegane Schuru-esch-Schams
ch. Schritt/Dr. Zimmermann, D
m. Anja & Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, DE-63579 Freigericht
psi - třída veteránů 
Bahi Mahanajim                                               V1, Vet.VDH, Vet.CAC, Vet.BOB
* 13. 06. 2002 VDH/DWZBSL Imp 1215
Dukal Umm Bersheba's el Abid - Asira Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. David & Daniela Kraft, Stedter Weg 60, DE-61350 Bad Homburg
feny - třída dorostu
Bella El Guerrouj                                              V1, junior BOB
*  10. 10. 2010 CMKU/SL 217/10
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, CZ
m. Monika & Heiko Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod
feny - mezitřída
Ebbi Mahanajim                                               V1, VDH
*  31. 07. 2009 VDH/DWZB SL 1553
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. Daniela Kraft, Stedter Weg 60, DE-61350 Bad Homburg
Tahuara’s Baylah bint Yaman                        V2
* 30. 01. 2010VDH/DWZB SL 1573
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. Heide Friedrich, D
m. Uschi Bellendir-Schneider, Lehmkautenweg 19, DE-35325 Mücke-Windhain + F. Nuccio
feny - třída otevřená
Zalma Schuru-esch-Schams                        V1, VDH, CAC, NF, BOB
*  30. 05. 2009 VDH/DWZB SL 1545
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Schritt/Dr. Zimmermann, D
m. Eckhard Schritt, Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim
Emine Mahanajim                                            V2, res.VDH, res.CAC
*  31. 07. 2009 VDH/DWZB SL 1554
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D
m. Monika a Heiko Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod
Chalida Sabiih al Sahra                                   Disq.
*  24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1527
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor & Marcus Arndt, D
m. Doris Heisel-Neumann, Wingertsweg 4, DE-65428 Rüssselsheim
feny - třída šampionů
Xafira Schuru-esch-Schams                         V1, VDH
* 01. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1514
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Schritt/Dr. Zimmermann, D
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-65193 Wiesbaden + Sarah Rodin
feny - třída veteránů
Bassila Schuru-esch-Schams                       V1, Vet.VDH, Vet.CAC
*  02. 04. 2001 VDH/DWZB SL 1150
Othello Schuru-esch-Schams - Bidda Schuru-esch-Schams
ch. Schritt/Dr. Zimmermann, D
m. Uschi Bellendir-Schneider, Lehmkautenweg 19, DE-35325 Mücke-Windhain