Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 30.7.2011

 
Německo - Darmstadt - CAC 3. 7. 2011
Rozhodčí: Langer, Německo
 
psi - třída mladých
Baahir Schuru-esch-Schams
* 03. 04. 2010 VDH/DWZB SL 1583                         VD
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. H. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg + E. u. I. Schritt
psi - mezitřída
El Jessim Mahanajim  
* 31. 07. 2009 VDH/DWZB SL 1548                         V1, VDH
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich
m. Daniele Rudat, Arndtstr.6, DE-58300 Wetter
Asil Schuru-esch-Schams
* 15. 02. 2010 VDH/DWZB SL 1576                          D
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Dagmar a Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, DE-35447 Reiskirchen
psi - třída vítězů
Batal Sabiih al Sahra
* 12. 06. 2007 VDH/DWZB SL 1468                         V1, VDH
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
psi - třída pracovní
Sabur Schuru-esch-Schams
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1451                          V1, VDH
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Dagmar a Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, DE-35447 Reiskirchen
psi - třída otevřená
Chalil Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1521                          V1, VDH, CAC, NP
Arif Mina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt
m. Michael Dreher, Am Stockfeld 55, DE-66539 Neunkirchen
Cadin Mahanajim
* 04. 06. 2005 VDH/DWZB SL 1363                          VD4
Awwalan Mahanajim - Rouicha de Slouaz
ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg
Djebel Mahanajim
* 21. 03. 2008 VDH/DWZB SL Imp.2-1503                V3
Saphir - Bishara Mahanajim
ch + m. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg
Chazir Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1520                         V2, Res.VDH, Res.CAC
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-schams
ch. + m. Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim
feny - třída dorostu
Bella El Guerrouj
* 10. 10. 2010 VDH/DWZB SL 217/10                      VN1
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, CZ
m. Monika Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod
feny - třída mladých
Bharani bint Ophira Schuru-esch-Schams
* 03. 04. 2010 VDH/DWZB SL 1587                         V1, JVDH, JCAC
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
feny - mezitřída
Tahuara´s Baylah bint Yaman
* 30. 01. 2010 VDH/DWZB SL 1573                         V1, VDH
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. Heide Friedrich
m. Uschi Bellendir-Schneider, Lehmkautenweg 19, DE-35325 Mücke-Windhain + F. Nuccio
El Hatani Ksar Ghilane
* 04. 09. 2009 VDH/DWZB Sl 1564                          VD2
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, Alzeyer Pforte 14, DE-55234 Albig
feny - třída vítězů
Chana Mahanajim
* 04. 06. 2005 VDH/DWZB SL 1365                         V1, VDH
Awwalan Mahanajim - Rouicha de Slouaz
ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg
feny - třída otevřená
Xafira Schuru-esch-Schams
* 01. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1514                         V1, VDH, CAC, NF, BOB
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-65193 Wiesbaden + Sarah Rodin
Emine Mahanajim
* 31. 07. 2009 VDH/DWZB SL 1554                         V2, Res.VDH, Res.CAC
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim
ch. Dr. Sabine Schlenkrich
m. Monika Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod
Zalma Schuru-esch-Schams
* 30. 05. 2009 VDH/DWZB SL 1545                         V3
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Eckhard Schritt, Jagdhaus am Pass, DE-65510 Hünstetten-Bechtheim/T
feny - třída veteránů
Zenaida Schuru-esch-Schams
* 11. 01. 2000 VDH/DWZB SL 1117                        V1, Vet.VDH, Vet.CAC
Platon Schuru-esch-Schams - Nadida Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-55234 Albig
Bassila Schuru-esch-Schams
* 02. 04. 2001 VDH/DWZB SL 1150                        V2, Vet.Res.VDH, Vet.ResCAC
Othello Schuru-esch-Schams - Bidda Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Uschi Bellendir-Schneider, Lehmkautenweg 19, DE-35325 Mücke-Windhain
 
 
Polsko - Bielsko - (Ustroń), NV 3. 7. 2011
Rozhodčí: Wieslaw Boryczko, Polsko
 
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit                                               
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                                        V1, CWC, BOB
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko

 

 
Francie - Národní šampionát 7. 7. 2011
Rozhodčí: Engh, Špaňělsko
 
psi - třída mladých
FOEHN D'ORIEN AL RIMAL D'AL MAHDI                   VD1
ch. + m. LATAPIE Françoise
psi - třída mezitřída
ECLAIR-ERFOUD DE SLOUAZ                                     V1, CACS, NP
ch. HEIDMANN Francoise
m. GUERBI William
MAGISTÉRE FAYOUM                                                 VD2
ch. + m. CAZIN Gervais
psi - třída otevřená
DJEBEL DU DOMAINE DE L'EGLANTIERE                  V1, CACS
ch. LE JEUNE Kiliáne
m. CREVITS Anne
CHAKIR CHAMS D'IMI-N-TANOUT                           V2, RCACS
ch. MARIN Françoise
m. CAPRON Jean-Claude
DAZIR CHAMS D'AL MAHDI                                      VD3
ch. + m. LATAPIE Françoise
BERSHEBA'S WAKOOR                                               VD4
ch. GRAMS Dieter
m. CADOSCH Eliane
psi - třída šampionů
MAGISTÉRE B'CHIRAAGH                                         VD1
ch. CAZIN Gervais
m. JANOVSKÁ Lucie
feny - třída mladých
FANTASIA AL RIMAL D'AL MAHDI                          VD1
ch. + m. LATAPIE Françoise
FARAH AHLEM SIHAM SAHARA                               D2
ch. RAPOSO Mariana
m. CADOSCH Eliane
feny - mezitřída
ESSAMRA-OUH-EL-KHEIR SIHAM SAHARA           V1, CACS
ch. RAPOSO Mariana
m. CREVITS Anne
feny - třída otevřená
DJENNAAH-DHEBIA EL FAKHIRA OF LOVE ARAB BEAUTY V1, RCACS
ch. MARTIN Carol
m. PELLEN Pascal / FLOURIOT Jean-Marc
 
 
 
Francie - světová výstava 8. 7. 2011
Rozhodčí: El Barouni Abderrahim, Maroko
 
psi - třída dorostu (1)
BAKARI EL GUERROUJ                                                 VN1 
m. KOUŘILOVÁ Elena
ch. SRPOVÁ Lucie
psi - třída mladých (1)
AS-SAMIR SCHURU-ESCH-SCHAMS                         V1
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN
m. HILKENBACH Christiane
psi - mezitřída (3)
ECLAIR-ERFOUD DE SLOUAZ                                     V1
ch. HEIDMANN Françoise
m. GUERBI William
RAMIZ BOHEMIA GENAO                                            V2
ch. TOMEŠKOVÁ Jana
m. MARTIN Carol
RAKIN BOHEMIA GENAO                                             V3
ch. TOMEŠKOVÁ Jana
m. TOMEŠKOVÁ Jana + SERENČA Jozef
psi - třída otevřená (3)
YORDAM SCHURU-ESCH-SCHAMS                            V1, CACS, CACIB
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN
m. SCHRITT Eckhard et Ingeborg
DAZIR CHAMS D'AL MAHDI                                       V2, RCACS, RCACIB
ch. + m. LATAPIE Françoise  
DJEBEL DU DOMAINE DE L'EGLANTIERE                   V3
ch. LE JEUNE Liliane     
m. CREVITS Anne
psi - třída šampionů (8)
KOHINOOR SCHURU-ESCH-SCHAMS                         V1
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN  
m. HILKENBACH Christiane
BERSHEBA'S WAKOOR                                                 V2
ch. GRAMS Dieter   
m. CADOSCH Eliane
CALIF AL FAHD D'IMI-N-TANOUT                              V3
ch. + m. MARIN Françoise
MAGISTÉRE ARAK                                                        V4
ch. CAZIN Gervais   
m. ZIDDOUR Christophe
PADASH SCHURU-ESCH-SCHAMS                             V
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN  
m. KLEMMER Uwe et Tina
ERFOUD DES HAMMADATES DE MERZOUGA           V
m. HEIDMANN Francoise
ch. BASCIANO Nadia   
MAGISTÉRE BADRI                                                      V
ch. + m. CAZIN Gervais
MAGISTÉRE B'CHIRAAGH                                          V
ch. CAZIN Gervais
m. JANOVSKÁ Lucie
psi - třída veteránů (1)
BASCHAR SCHURU-ESCH-SCHAMS                          V1
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN   
m. HILKENBACH Christiane
feny - třída dorostu (2)
BEYLA EL GUERROUJ                                                  VN1, Nejlepší dorost
ch. + m. SRPOVÁ Lucie
BASHIRA EL GUERROUJ                                              VN2
ch. + m. SRPOVÁ Lucie
feny - třída mladých (6)
ALIMA SCHURU-ESCH-SCHAMS                               V1, Nejlepší mladý
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN
m. SCHRITT Eckhard et Ingeborg
BADANY ANDALEH NURI AL BAIDA                          V2
ch. GROSS VON HUBBENET Liz   
m. PETERSEN Anke
FANTASIA AL RIMAL D'AL MAHDI                           V3
ch. + m. LATAPIE Francoise
FARAH AHLEM SIHAM SAHARA                               V4
ch. RAPOSO Mariana
m. CADOSCH Eliane  
BHARANI BINT OPHIRA SCHURU-ESCH-SCHAMS V 
ch.  SCHRITT/ ZiMMERMANN
m. SIEGEL Daniela a Marc
MAGISTÉRE FADJEDA BINT VELFA                          V
ch. CAZIN Gervais
m. DUFOUR Natasha
feny - třída mladých (3)
ESSAMRA-OUH-EL-KHEIR SIHAM SAHARA          V1
ch. RAPOSO Mariana 
m. CREVITS Anne
E'FAIKA-ERFOUD DE SLOUAZ                                  V2
ch. + m. HEIDMANN Françoise
BERSHEBA’S YOUBA                                                  V3
ch. GRAMS Dieter
m. OKHRYMENKO Světlana
feny - třída otevřená (5)
VASHTAA SCHURU-ESCH-SCHAMS                       V1, CACS, RCACIB
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN  
m. SALZGEBER Beatrice
XAFIRA SCHURU-ESCH-SCHAMS                           V2, RCACS
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN  
m. RODIN Sarah
YUSRA SCHURU-ESCH-SCHAMS                            V4
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN    
m. LUEBBEN Birgit
XANTHE SCHURU-ESCH-SCHAMS                          V
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN 
m. EISENBEISS-PFEIFFER Sabine
DJENNAAH-DHEBIA EL FAKHIRA OF LOVE ARAB BEAUTY V
ch. MARTIN Carol   
m. PELLEN Pascal / FLOURIOT Jean-Marc
feny - třída šampionů (9)
AFYA EL GUERROUJ                                                V1, CACS, CACIB, BOB, Evropský vítěz
m. + ch. SRPOVÁ Lucie
VANA SCHURU-ESCH-SCHAMS                             V3
m. + ch. SCHRITT / ZIMMERMANN   
BEDUINE CHEHERAZAD EL DJEBEL OF LOVE ARAB BEAUTY V4
ch. + m. MARTIN Carol  
PAOLA BOHEMIA GENAO                                       V5 
ch. TOMEŠKOVÁ Jana
m. TOMEŠKOVÁ Jana + HOUŠKOVÁ Miroslava
SHAKIRAH SCHURU-ESCH-SCHAMS                   V 
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN
m. HANDEL Christa et Sepp
CHAH'ARAZAD D'IMI-N-TANOUT                        V
ch. + m. MARIN Françoise
CHAKOURA N'TARDA D'IMI-N-TANOUT             V
ch. MARIN Françoise
m. REMARS Josiane
AIN ZAFIR BADRA                                                 V
ch. URKE Line     
m. BJORG Brenne
feny - třída veteránů (2)
DARYA SCHURU-ESCH-SCHAMS                        V1
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN   
m. SALZGEBER Beatrice
ZENAIDA SCHURU-ESCH-SCHAMS                     V2
ch. SCHRITT / ZIMMERMANN   
m. SIEGEL Daniela a Marc
 
 
 
Kolín - Oblastní 9. 7. 2011
Rozhodčí: Otakar Vondrouš
 
psi - mezitřída
BATAL EMÍR ag Dalvit                             
* 05. 11. 2009 CMKU-ZReg./SL/205                        V1, VT, Oblastní vítěz
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
 

 

Srbsko - Irig 17. 7. 2011 

Rozhodčí: ?

 

feny - třída otevřená

BADRIYAH ag Dalvit

* 05. 11. 2009 70001 Arh                                       V1, CAC, CACIB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Kristian Besu, Ruže Šulman 46/15, 230 00 Zrenjanin, Srbsko
 
 
Mladá Boleslav - NV 17. 7. 2011
Rozhodčí: Vladimír Panuška
 
psi - třída mladých
BÁHIR El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210                                  V1, CAJC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
BAKARI El Guerrouj                                
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                                  V2
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - mezitřída
PHARAO Bohemia Genao                                  
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183                                     V1, CAC, NV
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
feny - třída mladých
BEYLA El Guerrouj                                
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                                V1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
 
 
Německo - Landstuhl - CAC 23. 7. 2011
Rozhodčí: Christian Magré, Francie
 
psi - třída mladých
Asil Schuru-esch-Schams
* 15. 02. 2010 VDH/DWZB SL 1576                      V1, jun.VDH, jun.CAC, jun.BOB
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. E. a I. Schritt/Dr. E. Zimmermann
m. Dagmar a Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, DE-35447 Reiskirchen
psi - mezitřída
El Rieh Ksar Ghilane
* 04. 09. 2009 VDH/DWZB SL 1561                       V1, VDH
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
psi - třída otevřená
Chalil Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1521                      V1, VDH, Res.CAC
Arif Mina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt
m. Michael Dreher, Am Stockfeld 55, DE-66539 Neunkirchen
psi - třída vítězů
Shirokko Schuru-esch-Schams  
* 16. 04. 2007 CMKU SL/154/-07/07                       V1, VDH, NP, BOB
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. E. a I. Schritt/Dr. E. Zimmermann
m. MVDr. Petr a Lenka Vodičkovi, Milhostov 24, CZ-35301 Marianské Lázně
psi - třída pracovní
Sabur Schuru-esch-Schams
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1451                      V1, VDH, CAC
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. E. a I. Schritt/Dr. E. Zimmermann
m. Dagmar a Alexander Fobe, Hermann-Löns-Weg 10, DE-35447 Reiskirchen
psi - třída veteránů
Anamur Ksar Ghilane
* 07. 05. 2002 VDH/DWZB SL 1211                      V1, Vet.VDH, Vet.CAC
Jasur Schuru-esch-Schams - Oya Schuru-esch-Schams
ch. + m. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
feny - třída mladých
El Hatani Ksar Ghilane
* 04. 09. 2009 VDH/DWZB Sl 1564                       VD1
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib
ch. + m. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
feny - třída otevřená
Chalisa Sabiih al Sahra
* 24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1526                     V1, VDH, CAC, NF
Arif Madina al-Fadila - Dina Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt
m. Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix
 
 
Konopiště u Prahy - Speciální 30. 7. 2011
Rozhodčí: Vladimír Panuška
 
psi - třída mladých
BÁHIR El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210                                 V1, CAJC, VSV mladých, II.BIS mladých
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
BAKARI El Guerrouj                                
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                                 VD2
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - mezitřída
BATAL EMÍR ag Dalvit                             
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                       V1, CAC
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
psi - třída vítězů
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06                       V1, CAC, VSV, BOB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
feny - třída mladých
BEYLA El Guerrouj                                
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                                  V1, CAJC, VSV mladých, III.BIS mladých
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída čestná
AFYA El Guerrouj                                           
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113                                  V1, Vítěz třídy čestné, IV.BIS čestné třídy
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5