Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.8. - 31.8. 2011

10. 6. 2012
 
Německo - Donaueschingen 6. 8. 2011
Rozhodčí: K. Blütecher
 
psi - třída mladých
As-Samir Schuru-esch-Schams                       V1, JVDH, JCAC, J-Winner Donauesching 2011
* 15. 02. 2010 VDH/DWZB SL 1575
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, DE-Dorsten-Lembeck + Schritt
psi - mezitřída
Tahuara´s Bassam                                              V1, VDH, CAC, Ital. CAC
* 30. 01. 2010 VDH/DWZB SL 1566
Yaman Schuru-esch-Schams - Mayssa Schuru-esch-Schams
ch. + m. Heide a Peter Friedrich, Altrheinstraße 99, DE-Eich
psi - třída otevřená
Tillieville Wukari                                                  V1, VDH, Res.CAC, Res.Ital. CAC
* 09. 04. 2009 SHSB 685452
Tillieville Xiam Ehz - Y´Abeydou Nuri al Baida
ch. Ingela Näslund
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
Waliy ad-Din Schuru-esch-Schams                 VD2
* 20. 07. 2008 VDH/DWZB SL 1509
Saphir - Narmina Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Uwe a Tina Klemmer, Hanfstrasse 7, DE-Dettingen/Teck
psi - třída vítězů
Shirokko Schuru-esch-Schams                      V1, VDH, BR, BOS, Winter Donauesching 2011
* 16. 04. 2007 CMKU SL/154/-07/07
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. MVDr. Petr a Lenka Vodička, Milhostov 24, CZ-Mariánske Lázně
Padash Schuru-esch-Schams                         V2, Res.VDH
* 03. 02. 2006 VDH/DWZB SL 1376
Tarlan quara Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Uwe a Tina Klemmer, Hanfstrasse 7, DE-Dettingen/Teck
Sayyad min Alamira al Zarifa                           V3
* 28. 03. 2007 SHSB A08530
Volkan Schuru-esch-Schams - Sina
ch. Iris Karczewski
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
Kohinoor Schuru-esch-Schams                      0
* 09. 03. 2004 VDH/DWZB SL 1287
Xenos Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, DE-Dorsten-Lembeck
psi - třída pracovní
Batal Sabiih al Sahra                                          V1, VDH, Ital CAC
* 12. 06. 2007 VDH/DWZB SL 1468
Chafi Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams
ch. Gregor a Marcus Arndt
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-Albig
feny - třída mladých
Badany Andaleh Nuri al Baida                       V1, JVDH, JCAC, JBOB, J-Winner Donauesching 2011
* 06. 04. 2010 VDH/DWZB SL 1602
Faijad El Ahtal - Y‘Jala Jala Nuri al Baida
ch. Liz Gros von Hübbenet
m. Anke Petersen, Liegnitzerstrasse 43 a, DE-Meerbusch
Azhara Schuru-esch-Schams                        V2, JRes.VDH, JRes.CAC
* 15. 02. 2010 VDH/DWZB SL 1581
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Annetta Steger, Oberkälberstein 37, DE-Bischofswiesen
Bharani bint Ophira Schuru-esch-Schams V3
* 03. 04. 2010 VDH/DWZB SL 1587
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-Albig
feny - mezitřída
Elanur bint Batal Ksar Ghilane                        Disq.
* 04. 09. 2009 VDH/DWZB SL 1563
Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Arar al Maghrib
ch. Cora Nürnberger a Ylenia Gasparini
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-Albig
feny - třída otevřená
Zavanna Schuru-esch-Schams                     V1, VDH, CAC, Ital. CAC
* 30. 05. 2009 SLR SIh-00001
Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Eva Bostjancic, Na Trtati 2, SL-Ljubljana
Shimah Schuru-esch-Schams                      VD2
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1457
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Annetta Steger, Oberkälberstein 37, DE-Bischofswiesen
feny - třída vítězů
Shakirah Schuru-esch-Schams                   V1, VDH, BH, BOB, Winter Donauesching 2011
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1459
 Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Christa a Josef Händel, Vestnerstr. 16, DE-Zirndorf
Zaphira Nuri al Baida                                      V2, Res.VDH
* 04. 11. 2006 VDH/DWZB SL 1443
Waqi Nuri al baida - V‘Sahib Nuri al Baida
ch. Liz Gros von Hübbenet
m. Anke Petersen, Liegnitzerstrasse 43 a, DE-Meerbusch
Shana Schuru-esch-Schams                       V3
* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1455
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Dagmar Vetter, Brühlstr. 37, DE-Friolzheim
Xafira Schuru-esch-Schams                       V4
* 01. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1514
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-Wiesbaden + Sarah Rodin
Tofla Schuru-esch-Schams                       VD
* 14. 08. 2007 VDH/DWZB SL 1486
 Madani Schuru-esch-Schams - Zaya Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Daniela a Marc Siegel, Am alten Brunnen 5a, DE-Albig
feny - třída veteránů
Xelia Schuru-esch-Schams          V1, VetVDH, VetCAC, VetBOB, Vet.-Winner Donauesching 2011
* 22. 06. 1999 VDH/DWZB SL 1110
Kalim Schuru-esch-Schams - Hawwa Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-Wiesbaden
 
 
Kladno - Krajská 13. 8. 2011
Rozhodčí: Antonín Mudra
 
psi - mezitřída
BATAL EMÍR ag Dalvit
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, VT, Krajský vítěz
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
 
 
Přívrat - Krása a výkon, klubová KSCH bez KV 13. 8. 2011
Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
psi - třída mladých
BAKARI El Guerrouj                              
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                          V1, CAJC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
psi - třída otevřená
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 CMKU/SL/225/-10/08/10          V1, CAC
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247 
psi - třída vítězů
Magistére B’CHIRAAGH                               
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06               V1, CAC, NP
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
Šampion pro Krásu a výkon 2011 - CZ - v coursingu.
feny - třída vítězů
LAJJINA Bohemia Genao                                  
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1, CAC, NF, BOB
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Šampion pro Krásu a výkon 2011 - CZ - v coursingu.
feny - třída čestná
JAMUNA Bohemia Genao                            
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132                             V1, Vítěz třídy čestné
Urkhan el Zaim D’Imi-N-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová 
 
 
Bratislava - KV SKCHCH 19. 8. 2011
Rozhodčí: L’udmila Fintorová, Slovensko
 
psi - třída mladých
BASIR El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/212                          V1, CAJC, Nejlepší mladý
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5 + Vlado Ferko, Slovensko
psi - třída otevřená
RAKIN Bohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/191                             V1, CAC, KV, BOB
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, Slovensko
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06              V1, CAC
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit                                             
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                               V1, CAC, KV
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko
feny - třída čestná
LAJJINA Bohemia Genao                                  
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149                             V1, Vítěz třídy čestné
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 560 02 Česká Třebová
Šampion pro Krásu a výkon 2011 - SK - v coursingu.
 
 
Bratislava - MVP 20. 8. 2011
Rozhodčí: Jean Jacques Dupas, Francie
 
psi - třída mladých
BASIR El Guerrouj                                  
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/212                         V1, CAJC, Nejlepší mladý
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5 + Vlado Ferko, Slovensko
psi - třída otevřená
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 CMKU/SL/225/-10/08/10         V1
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06             V1, CAC, CACIB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
psi - třída čestná
AHAGGAR ag Dalvit                  
* 12. 06.2004 SPKP RG1                               VD
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská,Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit                                               
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                              V1, CAC, CACIB, BOB
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko
feny - třída šampionů
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 CMKU/SL/226/-10/08             V1, CAC, res.CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Bratislava - MVP 21. 8. 2011
Rozhodčí: MVDr. Michaela Pavlásková, Slovensko
 
psi - třída mladých
BASIR El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/212                        V1, CAJC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5 + Vlado Ferko, Slovensko
Slovenský junior šampion
psi - třída otevřená
DAYAZELL DAADJIB EMSALAH FAROUQ of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 CMKU/SL/225/-10/08/10       V1, CAC, res.CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída šampionů
Magistére B’CHIRAAGH                              
* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06            V1, CAC, CACIB, BOB
Magistére Sarkar - Magistére Phayrouz
ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie
m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice
psi - třída čestná
AHAGGAR ag Dalvit                
* 12. 06.2004 SPKP RG1                              V1, Vítěz třídy čestné
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao   
ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
feny - třída šampionů
DJAWIDA EJJI FATIRA of Love Arab Beauty
* 29. 09. 2008 CMKU/SL/226/-10/08            V1, CAC, CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
m. Carol Martin + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
 
 
Mladá Boleslav - MVP 27. 8. 2011
Rozhodčí: Vlastimila Ronovská
 
psi - třída mladých
BÁHIR El Guerrouj                              
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210                        V1, CAJC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Český junior šampion.
feny - třída otevřená
LADUNÍJA KASBA Bohemia Genao                             
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/148                           VD1
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov
+ Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, 460 01 Liberec 6 - Rochlice
feny - třída šampionů
PAOLA Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                           V1, CAC, CACIB, BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
 
 
Švýcarsko - Lotzwil Clubsiegershow SCOW 27. 8. 2011
Rozhodčí: Arne Foss, Holandsko
 
psi - třída štěňat
Tahir Bohemia Genao                                   VN1
ch. Tomešková, Čechy
m. Dällenbach
psi - třída dorostu
Bersheba's Atalis                                           VN1, Nejlepší dorost
ch. Grams, Švýcarsko
m. Kilicat/Blättler
psi - třída mladých
Faïq del Sayad el Gazel                           V1
ch. Ayuso, Francie
m. Ehrenzeller
Faraon el Saghir del Sayad el Gazel             VD2
ch. Ayuso, Francie
m. Bissig
Bazou Nuri al Baida                                           VD3
ch. Liz Gross von Hübbenet, Německo
m. Pfenninger
psi - třída otevřená
Tillieville Wukari                                                V1, CAC, NP, BOB
ch. Näslund, Švédsko
m. Mothersill   
Bersheba's Yazan                                             V2, Res.CAC
ch. + m. Grams, Švýcarsko
psi - třída šampionů
Sayyad min Alamira al Zarifa                           V1
ch. Karczewski, Německo
m. Mothersill
psi - třída pracovní
Imran Schuru-esch-Schams                           V1
ch. Schritt, Německo
m. Mothersill
psi - třída veteránů
Hatanij el Djerid                                                  V1 VCAC, VBOB, BOS, KV
ch. + m. Bächtiger, Švýcarsko
Bersheba's Sharqui                                           V2, Res.Vet..CAC
ch. Grams, Švýcarsko
m. Dällenbach
feny - třída štěňat
Tahira Bohemia Genao                                     VN1, Nejlepší štěně
ch. Tomešková, Čechy
m. Grams
feny - třída mladých
Farida de la Bérondière                                    V1, CAC-junior, Nejlepší mladý
ch. Debaye, Francie
m. Bächtiger
feny - třída pracovní
Samira min Alamira al Zafira                          VD
ch. Karczewski, Německo
m. Schrempp
feny - třída šampionů
Bersheba's Wasala                                           V1, CAC, NF, KV
ch. + m. Grams, Švýcarsko
Nada Bohemia Genao                                       V2, Res.CAC
ch. Tomešková, Čechy
m. Grams
feny - třída veteránů
Gamrah el Djerid                                               V1
ch. Bächtiger, Švýcarsko
m. Wiedemeier