Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.9. - 31.12.2011

7. 7. 2012
 
Konopiště u Prahy - Středoevropská 3. 9. 2011
Rozhodčí: Edith Soltesz, Rakousko
 
psi - třída mladých
BÁHIR El Guerrouj                              
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210                              V1, CAJC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
psi - mezitřída
BATAL EMÍR ag Dalvit                             
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                   V1, CAC, Středoevropský vítěz
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
psi - třída otevřená
LAZRIG                                                               V1, CAC
* 25. 11. 2008 ČLP-Z Reg./SL/219/10/08
Gh’zal - Richa
ch. Mohamed Nabli, Hammamet - Tunis
m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída mladých
BEYLA El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                              V1, CAJC, Středoevropský vítěz mladých, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
Český junior šampion.
feny - třída šampionů  
PAOLA Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/184                                  V1, CAC, Středoevropský vítěz, BOB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída čestná
AFYA El Guerrouj                                           
* 08. 09. 2005CMKU/SL/113                              V1, Vítěz třídy čestné
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Německo - Homburg - CAC 4. 9. 2011
Rozhodčí: Libuše Ubrová, CZ

psi - třída mladých
Baahir Schuru-esch-Schams                      V1, Jg. VDH, CAC, Jg. BOB
Chalis Schuru-esch-Schams                       V2, Res. Jg. VDH, CAC
psi - mezitřída
Tahuara's Basha'ir                                        V1, VDH
psi - třída otevřená
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams      V1, VDH, CAC
El Jessim Mahanajim                                    V2, Res. VDH, CAC
El Fa'iz Mahanajim                                         V3
psi - třída šampionů
Padash Schuru-esch-Schams                     V1, VDH, NP, BOB
Lubaid Schuru-esch-Schams                      V2, Res. VDH
Xafir Schuru-esch-Schams                          V3
Djebel Mahanajim                                          V4
psi - třída veteránů
Bahi Mahanajim                                             V1, Vet. VDH, CAC
feny - třída mladých
Bella El Guerrouj                                            V1, Jg. VDH, CAC
Chika Schuru-esch-Schams                        V2, Res. Jg. VDH, CAC
feny - třída otevřená
Zalma Schuru-esch-Schams                       V1, VDH, CAC, NF
Emine Mahanajim                                          V2, Res. VDH, CAC
Tahuara's Baylah bint Yaman                     VD3
Ebbi Mahanajim                                              VD4
feny - třída šampionů
Shakirah Schuru-esch-Schams                  V1, VDH
Chana Mahanajim                                          V2, Res.VDH
feny - třída veteránů
Bassila Schuru-esch-Schams                     V1, Vet. VDH, Vet. CAC, Vet. BOB
 
 
Brno - NV 17. 9. 2011
Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko
 
psi - třída mladých
BASIR El Guerrouj                                
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/212                          V1, CAJC, Junior BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5 + Vlado Ferko, Slovensko
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit                                               
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                              V1, CAC
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242/1, 017 01 Povážská Bystrica, Slovensko
feny - třída otevřená
ALLISHA Laila Tiaba                                       
* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166              V1, CAC, NV, BOB
Kabir Min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit 
ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 28141 Ratboř - Kolín
m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 78816 Šumperk
 
 
Francie - Besançon 18. 9. 2011
Rozhodčí: Leneuf
 
feny - mezitřída
FARAH OUM KLEIR de la Bérondière
* 13. 5. 2010 LOF:2300                                V1, CAC, CACIB
Azulaï de la Horde D'Or - Genet Bohemia Genao
ch. + m. Debaye Thierry a Marie-France, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire 
PARVIZA Bohemia Genao                                    
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/186                           V2, res.CAC, res.CACIB
Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj                                                                              
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Debaye Thierry a Marie-France, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire 
psi - třída mladých
FAKHOOR de la Bérondière
* 19. 11. 2010 LOF:2338                              V1, Nejlepší mladý
Valdos - Genet Bohemia Genao
ch. + m. Debaye Thierry a Marie-France, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire 
psi - mezitřída
RABAH Bohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/190                          V2, Res.CAC, Res.CACIB       
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Debaye Thierry a Marie-France, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire 
 
 
Švýcarsko - Lostallo 24. 9. 2011
Rozhodčí: Pirkko Konttinen, Finsko
 
psi - třída štěňat
Tahir Bohemia Genao
* 14. 05. 2011 ČLP/SL/Z Reg./228                VN1, Nejlepší štěně, BIS-štěňat - 1.místo
Lazrig - Bersheba’s Shabbura
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Dällenbach, CH
feny - třída štěňat
Tahira Bohemia Genao
* 14. 05. 2011 ČLP/SL/Z Reg./229                VN1
Lazrig - Bersheba’s Shabbura
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Grams, CH
 
 
Maďarsko - Komárom, MVP - Grand Prix 1. 10. 2011
Rozhodčí: Gunter Ehrenrich, Rakousko
                       
feny - mezitřída
BASSIRA ag Dalvit                                                      
* 05. 11. 2009 SPKP RG4                              V1, CAC, CACIB, GP-Winner 2011, BOB
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, SK
 
 
Itálie - Padenghe del Garda Lake, Evropská výstava 1. 10. 2011
Rozhodčí: U. Lennartz, Německo
 
psi - třída mladých
FAROUK FARID OF LOVE ARAB BEAUTY   VD
* 09. 07. 2010
TIB'N SHAHID SAA 'IM OF LOVE ARAB BEAUTY - ARAB BAHARI S AMRA AL BASMA CHAHIB OF LOVE ARAB BEAUTY
ch. + m. Carol Martin
psi - třída otevřená
RAKIN BOHEMIA GENAO                              V1, CAC, VDH, EV, NP
* 17. 09. 2009
BATAL SABIIH AL SAHRA - GHAZYIA AL-SHAMA SHEIK EL ARAB
ch. Jana Tomešková, m. Jana Tomešková + Jozef Serenča
psi - třída šampionů
RAMIZ BOHEMIA GENAO                             V1, VDH
* 17. 09. 2009
BATAL SAHIB OF SAHRA - GHAZIYA AL-SHAMA SHEIK EL ARAB
ch. Jana Tomešková, m. Carol Martin
feny - třída mladých
FE' CHARMEUSE DE LA HORDE D'OR          VD
* 22. 09. 2010
MAGISTÉRE BADRI - DESTELLA DE LA HORDE D'OR
ch. Agnes Rey, m. Piero Girelli
feny - třída otevřená
SHAKIRAH SCHURU-ESCH-SCHAMS          V1, CAC, VDH, EV, NF, BOB
* 16. 03. 2007
NAZIF SCHURU-ESCH-SCHAMS - GAMALA SCHURU-ESCH-SCHAMS
ch. Schritt/Zimmermann,m. Christa a Sepp Händel
DARBALA DHEBIA EFRAZ FAIZA OF LOVE ARAB BEAUTY V2, Res.CAC, Res.VDH
* 29. 09. 2008
RAHMAN CHAH NAME DE LA CITÉ DU GUERRIER - ASMA AL BAHEERA CHAIMA OF LOVE ARAB BEAUTY
ch. Ccrol Martin, m. Collin Vautrin
feny - třída šampionů  
ARAB BAHARI'S AMRA AL BASMA CHABIBA OF LOVE ARAB BEAUTY V1, VDH
* 30. 09. 2005
TASWXI'IRAH TALIA BAHIA OF LOVE ARAB BEAUTY - HASHIM SCHURU-ESCH-SCHAMS
ch. + m. Carol Martin
PAOLA BOHEMIA GENAO                           V2, Res.VDH
* 30. 05. 2009
CENNA MAHANAJIM - AMANA EL GUERROUJ
ch. Jana Tomešková, m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková
feny - třída pracovní
ASMA DITE ARIJA AL BAHERA CHAIMA OF LOVE ARAB BEAUTY V1, CAC, VDH
* 30. 09. 2005
HASHIM SCHURU-ESCH-SCHAMS - TASWIRAH TALIA BAHIA OF LOVE ARAB BEAUTY
ch. + m. Carol Martin
feny - třída veteránů
TASWI'IRAH TALIA BAHIA OF LOVE ARAB BEAUTY V1, Vet.VDH, Vet.CAC, EV, Vet.BOB
* 04. 06. 2002
NADJIE EL AZIZ DE LA CITÉ DU GUERRIER - LOVE DJOY DE LA HORDE D'OR
ch. + m. Carol Martin
Nejlepší chovatelská skupina
RAMIZ BOHEMIA GENAO + FAROUK FARID OF LOVE ARAB BEAUTY + ARAB BAHARI'S AMRA AL BASMA CHABIBA OF LOVE ARAB BEAUTY + ARAB BAHARI'S AMRA AL BASMA CHABIBA OF LOVE ARAB BEAUTY + TASWI'IRAH TALIA BAHIA OF LOVE ARAB BEAUTY
m. Carol Martin
 
 
České Budějovice MVP 8. 10. 2011
Rozhodčí: Wera Hübenthal, Svédsko
 
psi - třída mladých
BAKARI El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211                               VD
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída mladých
BEYLA El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                               V1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 

USA - Asla National specialty 8. 10. 2011

Rozhodčí: Robert Frost

 

psi - třída štěňat

Taban Bohemia Genao Puppy BOB
Lazrig - Bersheba’s Shabbura
* 14. 5. 2011
ch. Jana Tomešková, Čechy
m. Erika Chen-Walsh

psi - třída otevřená

Dune des Sources de l’Oum-Er-Rbia BIS
Saphir - Fellouja

* 8. 7. 2009
ch. Mohamed Soujaa, Meknès, Morocco
m. Erika Chen-Walsh

psi - třída vítězů

Ocerico Baliseros Winner
Badir Kaheela de Moreau - Fantasy’s Starry Night
* 14. 9. 2010
ch. Erika Chen-Walsh and Philip B. Senior
m. Julie L. tenBensel

Ocerico Baha’ Al-Din ResWinner
Badir Kaheela de Moreau - Fantasy’s Starry Night
* 14. 9. 2010
ch. Erika Chen-Walsh and Philip B. Senior
m. Daniela a Andreas Bruhwiler

psi - třída veteránů

Chafi Kaheela de Moreau BOV
Intissar’s Daghar - Ulla Kaheela de Moreau
* 10. 2. 2003
ch. Ermine Moreau-Sipière
m. Erica Tolar

feny - třída otevřená
Plumed Serpent’s Chimera, BOS

Fantasy’s Argos de Moreau - Farasha Schuru-esch-Schams
24. 6. 2009

m. + ch. Raksha

 
 
Německo - Bundessieger 14. 10. 2011
Rozhodčí: U. Lennartz, Německo
 
psi - třída mladých
Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab                V1, Jun.VDH, Jun.CAC
* 20. 05. 2010
El Jahrousse Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer
m. D. Peters
psi - třída otevřená
As-Samir Schuru-esch-Schams                    V1, VDH, CAC
* 15. 02. 2010
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck
psi - třída šampionů
Shirokko Schuru-esch-Schams                    V1, VDH, CACIB, NP, BOB
* 16. 03. 2007
Gamala Schuru-esch-Schams - Nazif Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. MVDr. Petr + Lenka Vodička, Milhostov 24, CZ-35301 Mariánské Lázně  
Yordam Schuru-esch-Schams                     V2, Res.VDH, Res.CACIB
* 08. 01. 2009
Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. + m. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
feny - třída mladých
Janaah bint Djahra Sheik el Arab                 VD
* 20. 05. 2010
El Jahrousse Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab
ch. Patricia Lauer
m. ?
feny - mezitřída
Badany Andaleeh Nuri al Baida                     V1,VDH
* 06. 04. 2010
Faijad El Ahtal - Y‘Jala Jala Nuri al Baida
ch. Liz Gros von Hübbenet
m. Anke Petersen, Liegnitzerstrasse 43 a, DE-Meerbusch
feny - třída otevřená
Alima Schuru-esch-Schams                       V1, VDH,CAC, Res.CACIB
* 15. 02. 2010
Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck
Yusra Schuru-esch-Schams                       V2, Res.VDH, Res.CAC
* 08. 01. 2009
Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Theo + Karin Sporrer, Zeisigweg 3, 90768 Fürth
feny - třída šampionů
Shakirah Schuru-esch-Schams                  V1,VDH, CACIB, NF
* 16. 03. 2007
Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann
m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, 90513 Zirndorf
 
 
Praha - MVP 5. 11. 2011
Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová
 
psi - třída mladých
BÁHIR El Guerrouj                              
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210                              V1, CAJC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
psi - mezitřída
PHARAO Bohemia Genao                                  
* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183                                  V1, CAC, CACIB
Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30
BATAL EMÍR ag Dalvit                                           
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205                    V2
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao             
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
feny - třída mladých
BEYLA El Guerrouj                               
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218                               V1, CAJC, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
 
 
Rakousko - Wels, MVP 3. 12. 2011
Rozhodčí: Sabine Wais, Rakousko
 
psi - třída otevřená
Serab Schuru-esch-Schams
* 16. 03. 2007 VDH/SL 1454                           V1, CACA, CACIB, NP, BOB
Gamala Schuru-esch-Schams - Nazif Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Eva Lichtenberg, Frankfurter Str. 105, DE- Hüttenberg
Tillieville Wukari                       
* 09. 04. 2009 SHSB 685452                         V2, Res.CACA, Res.CACIB
Tillieville Xiam Ehz - Y´Abeydou Nuri al Baida
ch. Ingela Näslund, Krĺnge 318, Sweden - 881 94 Sollefteĺ
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
Ramiz Bohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/192                             V3
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, CZ - 664 67 Syrovice 247
m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
psi - třída šampionů
Sayyad Min Alamira Al Zafira
* 28. 03. 2007 SHSB A 08530                        V1, CACA
Volkan Schuru-esch-Schams - Sina
ch. Iris Karczewski, Auf der Gethe 6, D 45549 Sprockhövel
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
feny - třída otevřená
Diba Esken’iyi Faquziya of Love Arab Beauty
*  29. 09. 2008 LOF 2207                               V1, CACA, Res.CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. + m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes    
Káliha Bohemia Genao                                   
* 04. 04. 2007 ČLP/SL/139                             VD2
Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout - C´Chebket Bohemia Genao  
ch. Jana Tomešková, CZ - 664 67 Syrovice 247
m. Jana Tomešková + Miroslava Houšková, CZ - K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice      
feny - třída šampionů
Xafira Schuru-esch-Schams             
* 01. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1514              V1, CACA, CACIB, NF
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim, D
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-Wiesbaden + Sarah Rodin
 
 
Rakousko - Wels, MVP 4. 12. 2011
Rozhodčí: Stephen Wheeler, Švédsko
 
psi - třída otevřená
Ramiz Bohemia Genao                                   
* 17. 09. 2009 ČLP/SL/192                          V1, CACA, CACIB, NP, BOB
Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, CZ - 664 67 Syrovice 247
m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes         
Tillieville Wukari
* 09. 04. 2009 SHSB 685452                      V2, Res.CACA
Tillieville Xiam Ehz - Y´Abeydou Nuri al Baida
ch. Ingela Näslund, Krĺnge 318, Sweden - 881 94 Sollefteĺ
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
Serab Schuru-esch-Schams
* 16. 03. 2007 VDH/SL 1454                       VD3
Gamala Schuru-esch-Schams - Nazif Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard a Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Eva Lichtenberg, Frankfurter Str. 105, DE- Hüttenberg
psi - třída šampionů
Sayyad Min Alamira Al Zafira         
* 28. 03. 2007 SHSB A 08530                    V1, CACA
Volkan Schuru-esch-Schams - Sina
ch. Iris Karczewski, Auf der Gethe 6, DE-45549 Sprockhövel
m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See
feny - třída otevřená
Diba Esken’iyi Faquziya of Love Arab Beauty
*  29. 09. 2008 LOF 2207                          V1, CACA, Res.CACIB
Rahman Chah Name de la Cité du Guerrier - Asma al Behera Chaima of Love Arab Beaunty 
ch. + m. Carol Martin, 06 - Alpes Maritimes, F-06600 Antibes    
feny - třída šampionů
Xafira Schuru-esch-Schams
* 01. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1514           V1, CACA, CACIB, NF
Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams
ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Erich Zimmermann, DE-Jagdhaus am Pass, 65510 Hünstetten-Bechtheim
m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-Wiesbaden + Sarah Rodin