Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.5. - 30.5. 2012

 

Praha - MVP + Pohár střední a východní Evropy, nominace na Cruft's 2013 - 5. 5. 2012

Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, JBOB, Vítěz střed. a východ. Evropy ml., nom. Cruft's 2013

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

psi - mezitřída

BÁHIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210 V1, CAC, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy, nom. Cruft's 2013

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší

feny - mezitřída

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, res.CACIB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída otevřená

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, Vítěz střed. a východ. Evropy, nom. Cruft's 2013, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

MALIKA Bohemia Genao

* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 D2

Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov


 

Švýcarsko - IHA St. Gallen 12. 5. 2012

Rozhodčí: Jean Jacques Dupas, Francie
 

psi - třída dorostu

Bersheba's BAZOU VN1, Nejlepší dorost

ch. Grams, CH, m. Kilicat/Blättler, CH

psi - třída mladých

TAHIR Bohemia Genao VD1

ch. Tomešková, CZ, m. Dällenbach, CH

psi - mezitřída

Bersheba’s ATALIS V1, CAC, CACIB, BOB

ch. Grams, CH,m. Kilicat/Blättler, CH

Bersheba’s ANTAR VD2

ch. Grams, CH, m. van der Wees/Camenisch, CH

psi - třída otevřená

Tillieville WUKARI V1, CAC, R.CACIB

ch. + m. Mothersill, CH

Intissar´s PASCHA VD2

ch. Schirmer, I, m. Mottet, CH

psi - třída veteránů

IMRAN Schuru-esch-Schams V1, Vet.CAC

ch. Schritt, D, m. Mothersill, CH

feny - třída štěňat

TALA-AL NEYLA Min Alamira al Zafira VN1, Nejlepší štěně

ch. Karczewski, D, m. Schremp, CH

feny - třída otevřená

VASHTAA Schuru-esch-Schams V1, CAC, CACIB

ch. Schritt, D, m. Salzgeber, CH

feny - třída veteránů

DARYA Schuru-esch-Schams V1, Vet.CAC

ch. Schritt, D, m. Salzgeber, CH


 

Plzeň - Krajská 12. 5. 2012

Rozhodčí: Miroslav Václavík

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, Vítěz třídy mladých

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

 

 

Mladá Boleslav - speciální KCHCH 12. 5. 2012

Rozhodčí: Kurt Summer, Rakousko
 

psi - mezitřída

BÁHIR El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210 V1, CAC, VSV
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
BAKARI El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 VD2    
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 53002 Pardubice

psi - třída otevřená

BATAL EMÍR ag Dalvit
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

psi - třída veteránů

EL ABU AZHAR Bohemia Genao

* 20. 1. 2004 ČLP/SL/73 V1, BOV

Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

feny - mezitřída

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída otevřená

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, VSV, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

MALIKA Bohemia Genao

* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 V2, res.CAC

Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 511 01 Turnov

feny - třída veteránů

C’CASBA Bohemia Genao

* 31. 12. 2000 CMKU/SL/45 V1, Nejlepší veterán, BOV

X‘Ksar des Hammadates de Merzouga - Baraka Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Dvořákova 330, 51101, Turnov


 

Německo - VDH Europasieger 13. 5. 2012

Rozhodčí: Lee-Grevelt, Holandsko
 

psi - třída mladých

Enkidu Schuru-esch-Schams V1, Jg. VDH+CAC, EJS

Duran Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH+CAC

psi - mezitřída

Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab V1, VDH

Dabur Sabiih al Sahra VD2

psi - třída otevřená

El Rieh Ksar Ghilane V1, VDH, CAC

El Jessim Mahanajim V2, Res. VDH+CAC

As-Samir Schuru-esch-Schams V3

psi - třída pracovní

Djebel Mahanajim V1, VDH

psi - třída šampionů

Yordam Schuru-esch-Schams V1, VDH, CACIB, ES

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab V2, Res. VDH, Res. CACIB

Baskaran Ksar Ghilane VD3

psi - třída veteránů

Kohinoor Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH+CAC

feny - třída mladých

Fanniya Mahanajim V1, Jg. VDH+CAC, EJS

Es-Setareh Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH+CAC

feny - mezitřída

Chameh Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, Res. CACIB

feny - třída otevřená

Tahuara's Baylah bint Yaman V1, VDH

Německý - VDH Šampion

feny - třída pracovní

Chana Mahanajim V1, VDH, Res. CAC

feny - třída šampionů

Wahida Schuru-esch-Schams V1, VDH, CACIB, ES, BOB

Laziba Bohemia Genao V2, Res. VDH

 

 

Rakousko - Salzburg - světová 18. 5. 2012

Rozhodčí: Dr. Oriette Zilli, Itálie

 

psi - třída mladých

ENKIDU Schuru-esch-Schams V1, JSV

* 19. 05. 2011 VDH/DWZB/SL 1638

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

DURAN Schuru-esch-Schams V2

* 24. 01. 2011 VDH/DWZB/SL 1629

Shirokko Schuru-esch-Schams - Warqa Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Gisene Knopf, D

psi - mezitřída

BASIR El Guerrouj V1, CACA, Res. CACIB

* 10. 10. 2010 SPKP 5

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ

m. Vlado Ferko, SK

BÁHIR El Guerrouj V2, Res. CACA

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší, CZ

psi - třída otevřená

ZULTAN Schuru-esch-Schams V1, CACA

* 30. 05. 2009 PKR 7099

Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Anna Zawadzka, PL

Tillieville WUKARI V2, Res. CACA

* 09. 04. 2009 SHSB/LOS 685452

Tillieville Xiam Ehz -Y'Abeydou Nuri al Baida

ch. Ingela Näslund, Krlinge 318, 881 94 Solleftel, Švédsko

m. Ian a Susanne Mothersill, Neueggstrasse 20, CH-Oetwil am See

EL RIEH Ksar Ghilane V3

* 04. 09. 2009 VDH/DWZB SL 1561

Batal Sabiih al Sahra - Kaisouna Min Ahrar al Maghrib

ch. Cora Nürnberger, Alzeyer Pforte 14, DE-55234 Albig

m. Ylenia Gasparini Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix

AS-SAMIR Schuru-esch-Schams V4

* 15. 02. 2010 VDH/DWZB/SL 1575

Gamala Schuru-esch-Schams - Lubaid Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, 46286 Dorsten-Lembeck, D 

SERAB Schuru-esch-Scham V

* 16. 03. 2007 VDH/DWZB/SL 1454

Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Eva Lichtenberg, D

BATAL EMÍR ag Dalvit
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

BAAHIR Schuru-esch-Schams V

* 03. 04. 2010 VDH/DWZB/SL 1583

Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. H. a P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg + Schritt

psi - třída šampionů

PANDAS Schuru-esch-Schams V1, CACA, CACIB, SV, NP, BOB

* 03. 02. 2006 VDH/DWZB/SL 1376

Tarlan Quara Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Uwe a Tina Klemmer, Hanfstrasse 7, DE-Dettingen/Teck

Magistére ARAK V2, Res. CACA

* 26. 08. 2005 LOF 10 SLOU 2068 /507

Magistére Pharid- Magistére P'Souad

ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, F

m. Christophe Ziddour, 556 Chemin De Cremat, 06200 Nice, F

YORDAM Schuru-esch-Schams V3

* 08. 01. 2009 VDH/DWZB/SL 1533

Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams

ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

LUBAID Schuru-esch-Schams V4

* 01. 07. 2004 VDH/DWZB/SL 1311

Othello Schuru-esch-Schams - Zanya Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. H. a P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg

ECLAIR ERFOUD de Slouaz V

* 17. 10. 2009 LOF 10 SLOU 2281

Erfoud des Hammadates de Merzouga - Bachira des Crocs de la Molinere

ch. Francoise Heidmann, 181 50 Germigny L’Exempt, France 18 - Cher

m. William Guerbi, F

XAFIR Schuru-esch-Schams V

* 01. 10. 2008 VDH/DWZB/SL 1513

Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-sch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Anja a Ralph Schneider, Am Vorspessart 3, DE-63579 Freigericht

QASAB AL DAHAB Schuru-esch-Schams V

* 11. 05. 2006 VDH/DWZB/SL 1403

Hashim Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. H. a P. Rühl, Falkensteiner Str. 34, DE-35516 Münzenberg 

BASKARAN Ksar Ghilane V

* 27. 10. 2004 VDH/DWZB/SL 1321

Zalif Schuru-esch-Schams - Vaha Schuru-esch-Schams

ch. Cora Nürnberger, Alzeyer Pforte 14, DE-55234 Albig

m. Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix

psi - třída veteránů

KOOHINOR Schuru-esch-Schams V1, Vet.SV

* 09. 03. 2004 VDH/DWZB/SL 1287

Xenos Schuru-esch-Schams - Sema-nur Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Christiane Hilkenbach, Im Zitter 19, DE-Dorsten-Lembeck

Intissar's LATAR V2

* 11. 12. 2003 LOI 04/54936

Tarik Kahela de Moreau - Odelia de Moreau

ch. Karin Shirmer, I

m. Silvia Marcori, Reg Rabbioso 14, 150 18 Spigno Monferrato, I

El ABU AZHAR Bohemia Genao V3

* 20. 01. 2004 ČLP/SL/73

Abu Azhar Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ

m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice, CZ

feny - třída štěňat

GHADA Schuru-esch-Schams VN1

* 22. 08. 2011 VDH/DWZB/SL 1663

Xelim Schuru-esch-Schams - Vaha Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Annette Löw, D

feny - třída mladých

ES-SETAREH Schuru-esch-Schams V1, JWS

* 19. 05. 2011 VDH/DWZB/SL 1646

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Ylenia Gasparini, Hilster Mühle 3, DE-66957 Schweix

ESMEE Schuru-esch-Schams V2

* 19. 05. 2011 VDH/DWZB/SL 1643

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. + m. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstrasse 37, 71292 Friolzheim, D

FARIBA Schuru-esch-Schams V3

* 26. 07. 2011 VDH/DWZB/SL 1657

Chamoun Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Sybille Regitz, D

FANNIYA Mahanajim V4

* 26. 06. 2011 VDH/DWZB/SL 1652

Cadim Mahanajim - Fellouja

ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg

m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim

feny - třída mladých

BEYLA El Guerrouj V1, CACA

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ

CHAMEH Schuru-esch-Schams V2, Res. CACA

* 02. 11. 2010 WDH/DWZB/SL 1621

Chamoun Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Kristina Kosmas, D

FE´TAIGA de la Horde D´Or V3

* 22. 09. 2010 LOF 10 SLOU.2325

Magistére Badri- Destella de la Horde d'Or

ch. + m. Agnes a Rey Przezdziecki, La Colle Sur Loup,Chemin Des Campons Villa Abaibour, France 06480

feny - třída otevřená

BASSIRA ag Dalvit V1, CACARes. CACIB

* 05. 11. 2009 SPKP RG4

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146, CZ

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, SK

Ghazoot BAQILAH V2, Res. CACA

* 26. 04. 2010 SE 33417/2010

Moulay El-Mehdi Al Kamsha - Tillieville Xahna Douh

ch. + m. Inger Gelius a Morgan Persson Gelius, Hjulbäck 30, S-78053 Nås

DESTELLA de la Horde D'Or V3

* 20. 12. 2008 LOF 10 SLOU.2333/638

Azulai de la Horde d'Or - A Aouga

ch. + m. Agnes a Rey Przezdziecki, La Colle Sur Loup,Chemin Des Campons Villa Abaibour, France 06480

BASHIRA El Guerrouj V4

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5, CZ

VASHTAASchuru-esch-Schams V

* 12. 03. 2008 VDH/DWZB/SL 1498

Zarif Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Beatricie Salzgeber, D

AZHARA Schuru-esch-Schams V

* 15. 02. 2010 VDH/DWZB/SL 1581

Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Dr. Annetta Stager, Oberkälberstein 37, 83483 Bischofswiesen, D

ZAVANNA Schuru-esch-Schams V

* 30. 05. 2009 SLR SLU 000001

Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Eva Boštjančič, Na Trati 2, 1210 Ljubljana, SLO

BASHIRA Schuru-esch-Schams V

* 03. 04. 2010 VDH/DWZB/SL 1585

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Ophira Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München, D 

feny - třída šampionů

SHANA Schuru-esch-Schams V1, CACA, CACIB, SV

16. 03. 2007 VDH/DWZB/SL 1455

Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Dagmar a Dr. Wolfgang Vetter, Brühlstrasse 37, 71292 Friolzheim, D

SHAKIRAH Schuru-esch-Schams V2, Res. CACA

* 16. 03. 2007 VDH/DWZB/SL 1459

Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Christa a Sepp Händel, Vestrerstr. 16, 90513 Zirndorf, D 

A OUAGA V3

* 01. 09. 2005 LOF 10 SLOU.2151/595

? - ?

ch. ?

m . Christophe Ziddour, F - 556 Chemin de Cremat, 06200 Nice

XAFIRA Schuru-esch-Schams V4

* 01. 10. 2010 VDH/DWZB/SL 1514

Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Sarah Rodin, Kappellenstrasse 71, 65193 Wiesbaden, D

DAHKLA de la Horde D'Or V

* 20. 12. 2008 LOF 10 SLOU.2232

Azulai de la Horde d'Or - A Aouga

ch. Agnes a Rey Przezdziecki, La Colle Sur Loup,Chemin Des Campons Villa Abaibour, France 06480

m . Christophe Ziddour, F - 556 Chemin de Cremat, 06200 Nice

feny - třída veteránů

XELIA Schuru-esch-Schams V1, Vet. SV

* 22. 06. 1999 VDH/DWZB/SL 1110

Kalim Schuru-esch-Schams - Hawwa Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Alexander Rücker, Kapellenstraße 71, DE-Wiesbaden

DARYA Schuru-esch-Schams V2

* 25. 06. 2001 VDH/DWZB/SL 1179

Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Beatricie Salzgeber, Fabrikstrasse 20, CH-9478 Azmoos, D

DAKIYA Schuru-esch-Schams V3

* 25. 06. 2001 VDH/DWZB/SL 1181

Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann,

Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Melanie Gill, Pappelallee 33, 80995 München, D

 

 

Litoměřice - MVP 26. 5. 2012

Rozhodčí: Věra Sosnová
 

feny - mezitřída

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5


 

Německo - Tüttleben - NV 26. 5. 2012

Rozhodčí: Gabriela Schröter, Německo
 

feny - mezitřída

Bella El Guerrouj

* 10. 10. 2010 V1, VDH, Res.CAC

Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Monika Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod

feny - třída otevřená

Emine Mahanajim

* 31. 07. 2009  V1, CAC, VDH, NF, BOB

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim

ch. Dr. Sabine Schlenkrich, Höllsteinstr. 104, DE-61350 Bad Homburg

m. Monika Hasenstab, Auf den Brüchen 16, DE-56477 Rennerod

Djamila Labibah Sabiih al Sahra

* 21. 05. 2010 V2, Res.VDH

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. + m. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim

Chaima Sabiih al Sahra

* 24. 10. 2008 V3

Arif Madina al Fadila - Dina Schuru-esch-Schams

ch. + m. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Str. 20a, DE-50126 Bergheim

 

 
Srbsko - Melenci 26. 5. 2012

Rozhodčí: ?

 

feny - třída otevřená

BADRIYAH ag Dalvit

* 05. 11. 2009 70001 Arh V1, CAC

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Kristian Besu, Ruže Šulman 46/15/ 23000 Zrenjanin, Srbsko

 

 

Maďarsko - Komárom - MVP 27. 5. 2012

Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko
 

feny - třída otevřená

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, CACIB, BOB, nominace na Cruft's 2013

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017  01, Povážská Bystrica, Slovensko