Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.8. 2012

4. 8. 2013

 

Klatovy - NV 1. 7. 2012

Rozhodčí: Korózs Andráz, Maďarsko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, junior BOB, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

 

 

Polsko - Ustroň - NV 1. 7. 2012

Rozhodčí: Ewa Stolarská, Polsko

 

psi - mezitřída

BASIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 SPKP 7 V1, CWC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Vlado Ferko, Slovensko

feny - třída otevřená

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CWC, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, Slovensko

Polský šampion.

 

 
Mladá Boleslav - NV 14. 7. 2012

Rozhodčí: Vlastimila Ronovská, Slovensko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, junior BOB, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

 

 

Srbsko - Irig 15. 7. 2012

Rozhodčí: ?

 

feny - třída otevřená

BADRIYAH ag Dalvit

* 05. 11. 2009 70001 Arh V1, CAC, CACIB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Kristian Besu, Ruže Šulman 46/15/ 23000 Zrenjanin, Srbsko

 

 

Švýcarsko - Rifferswil 15. 7. 2012

Rozhodčí: Agneta Kappers, SE

 

psi - třída dorostu

Bersheba's BAZIN VN1

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

Bersheba's BAZOU VN2

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

psi - třída mladých

TAHIR Bohemia Genao V1, Junior CAC, Junior BOB

* 14. 05. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

psi - mezitřída

Bersheba’s ATALIS V1, CAC, NP

* 10. 01. 2011

Bersheba’s Wahad - Magistére Viva

psi - třída otevřená

Bersheba’s YAZAN V1, CAC

* 22. 08. 2009

Bersheba’s Mubarriz - Bersheba’s Wasala

psi - třída veteránů

Bersheba´s SHARQUI V1, CAC-veterán

* 10. 08. 2003

Dukal Umm Bersheba´s el Abid - Bersheba´s Jalajil

Švýcarský veterán šampion.

feny - třída dorostu

Bersheba's BASILAH VN1

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

Bersheba's BOULBOUL VN2

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

Bersheba's BUKARA VN3

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

feny - třída mladých

TAHIRA Bohemia Genao V1, junior CAC

* 14. 05. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

Švýcarský junior šampion.

feny - třída šampionů

Bersheba´s WALFAH V1, CAC, NF, BOB

* 26. 04. 2007

Bersheba’s Shourkan - Magistére Shari

Bersheba´s WASALA V2, res.CAC

* 26. 04. 2007

Bersheba’s Shourkan - Magistére Shari 

Bersheba´s X´MAYMOONAH V3

* 14. 02. 2008

Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz

NADA Bohemia Genao VD4

* 10. 09. 2008

Salmon - Bersheba’s Shabbura

feny - třída veteránů

Bersheba´s SHAYMA V1, CAC-veterán, veterán BOB

* 10. 08. 2003

Dukal Umm Bersheba´s el Abid - Bersheba´s Jalajil

 

 

Německo - Hünstetten 21. 7. 2012

Rozhodčí: Heinische, LUX
 

psi - třída mladých

Faris Yaman Sabiih al Sahra V1, Jg. VDH+CAC, NP

Gayyim Schuru-esch-Schams VD2

Duran Schuru-esch-Schams VD3

psi - třída otevřená

As-Samir Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC

Rayyan Schuru-esch-Schams V2, Res. CAC

psi - třída šampionů

Xafir Schuru-esch-Schams V1, VDH

psi - třída veteránů

El Jahrousse Sheik el Arab VD1

feny - třída dorostu

Tala-Al Neyla Min Alamira al Zarifa VN1, Nejlepší dorost

feny - třída mladých

Emira Schuru-esch-Schams V1, Jg. VDH+CAC, Jg. BOB

Esmee Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH+CAC

feny - mezitřída

Bella el Guerrouj V1, VDH, CAC

Chika Schuru-esch-Schams V2, Res. VDH

feny - třída otevřená

Yusra Schuru-esch-Schams V1, VDH

feny - třída pracovní

Samira Min Alamira al Zarifa V1, VDH, Res. CAC

Halawa Ain Dayal Sheik el Arab V2, Res. VDH

feny - třída šampionů

Zaadi Schuru-esch-Schams V1, VDH, NF, BOB

Shakirah Schuru-esch-Schams V2, Res. VDH

Shana Schuru-esch-Schams V3

Tahuara's Baylah bint Yaman V4

feny - třída veteránů

Bassila Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH+CAC, Vet. BOB

 

 

Praha - Konopiště - Středoevropská 28. 7. 2012

Rozhodčí: Benjamin Sanchez, Španělsko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, Středoevropský vítěz mladých, Junior BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

Český junior šampion.

psi - mezitřída

BÁHIR El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/210 V1, CAC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší

psi - třída otevřená

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, Středoevropský vítěz, NP
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 53002 Pardubice

Český šampion.

feny - mezitřída

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, Středoevropský vítěz, NF, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída otevřená

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

MALIKA Bohemia Genao

* 07. 03. 2008 ČLP/SL/ 159 V2, res.CAC

Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov


 

Litomyšl - Klubová výstava KSCH 4. 8. 2012

Rozhodčí: Jana Tomešková

 

psi - třída dorosu

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 VN1, Nejlepší dorost

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - mezitřída

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, KV

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

SAROUKH Bohemia Genao

* 12. 10. 2010 SPKP 6 V2, res.CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, Slovensko

psi - třída otevřená

RAKIN Bohemia Genao

* 17. 09. 2009 SPKP 5 V1, CAC

Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, Slovensko

AL HAKEN Laila Tiaba

* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/162 V2, res.CAC

Kabir min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit

ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř - Kolín

m. Markéta Doubravová + Jiří Vild Vlasákova 2760, 276 01 Mělník

SIMBA Bohemia Genao

* 12. 10. 2010 ČLP/SL/223 V3

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Markéta Šimková, Slezákova 13, 613 00 Brno

feny - třída dorostu

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 VN1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - mezitřída

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída otevřená

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, KV, BOB, BIS

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída vítězů

ALLISHA Laila Tiaba

* 12. 05. 2008 CMKU-Z Reg./SL/166 V1, CAC

Kabir min Ahrar al Maghrib - Agalella ag Dalvit

ch. Markéta Doubravová, Bezručova 80, 281 41 Ratboř - Kolín

m. Lucie Konrádová, Sobotín 69, 788 16 Šumperk

 

 

Slovensko - Nitra - EV 11. 8. 2012

Rozhodčí: Geir Kristiansen, Norsko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, Evropský vítěz mladých

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

psi - mezitřída

BASIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 SPKP 7 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Vlado Ferko, Slovensko

psi - třída šampionů

RAKIN Bohemia Genao

* 17. 09. 2009 SPKP 5 V1, CAC, Evropský vítěz

Batal Sabiih al Sahra - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Josef Serenča, Ševčenkova 3, 851 01, Bratislava, Slovensko

psi - třída čestná

Magistere B’CHIRAAGH

* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1, Vítěz třídy čestné

Magistere Sarkar - Magistere Phayrouz

ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie

m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice

psi - třída veteránů

AHAGGAR ag Dalvit

* 12. 06. 2004 SPKP RG1 V1, veterán BOB, veterán Evropský vítěz , 3.BIS-veterán

Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266

m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko

feny - třída mladých

TAZKIA Bohemia Genao

* 14. 05. 2011 ČLP/SL/Z Reg./234 V1, CAJC, Evropský vítěz mladých, Junior BOB

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Janika Hirvi, Vienna, Rakousko

feny - třída šampionů

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CACEvropský vítěz, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, Slovensko

PAOLA Bohemia Genao

30. 05. 2009 ČLP/SL/184 V2, res. CAC

Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice


 

Maďarsko - Esztergom, NV 12. 8. 2012

Rozhodčí: István Lászlo, Maďarsko

 

feny - třída otevřená

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, BOB, 1.BIG

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, Slovensko


 

Slovensko - Nitra - KV 12. 8. 2012

Rozhodčí: Tomás Jakkel, Maďarsko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAJC, KVM, Junior BOB, BOB, 3.BIS-Junior

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

psi - mezitřída

SAROUKH Bohemia Genao

* 12. 10. 2010 SPKP 6 VD1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Josef Serenča, Ševčenkova 3, 85101, Bratislava, Slovensko

psi - třída čestná

Magistere B’CHIRAAGH

* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 VD1

Magistere Sarkar - Magistere Phayrouz

ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie

m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice

psi - třída veteránů

AHAGGAR ag Dalvit

* 12. 06. 2004 SPKP RG1 V1, Nejlepší veterán, KV, 2.BIS-veterán

Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266

m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko

Šampion pro krásu a výkon v coursingu - SK.

feny - třída mladých

TAZKIA Bohemia Genao

* 14. 05. 2011 ČLP/SL/Z Reg./234 VD1

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Janika Hirvi, Vienna, Rakousko

 

 

Německo - Landstuhl 18. 8. 2012

Rozhodčí: J. Melchior, LU

 

psi - třída otevřená

Chalil Sabiih al Sahra

* 24. 10. 2008 VDH/DWZB SL 1521 V2, ResVDH

Arif Madina al Fadila - Dina Schuru-esch-Schams

ch. Gregor a Marcus Arndt

m. Michael Dreher, DE

El Faiz Mahanajim

* 31. 07. 2009 VDH/DWZB SL 1550 V1, VDH, ResCAC

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim

ch. Dr. Sabine Schlenkrich

m. Sandro Hölter, DE

psi - třída pracovní

Cenna Mahanajim

* 04. 06. 2005 VDH/DWZB SL 1362 V1, VDH, CAC

Awwalan Mahanajim - Rouicha de Slouaz

ch. Dr. Sabine Schlenkrich

m. Astrid Rollnik, DE

Farid Sheik el Arab

* 11. 12. 2004 VDH/DWZB SL 1333 V2, ResVDH

Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

m. Patricia Dürk, DE

psi - třída vítězů

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab

* 11. 12. 2004 VDH/DWZB SL 1329 V1, VDH, NP, BOB

Abu Azhar Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. + m. Patricia Lauer, DE

psi - třída veteránů

El Jahrousse Sheik el Arab

* 24. 01. 2004 VDH/DWZB SL Imp.2-1286 V1, VetVDH, VetCAC

Abu Azhar Sheik el Arab - Bint Saariyah Sheik el Arab

ch. Patricia Lauer

m. Heike Simböck, DE

Německý veterán šampion.

feny - třída mladých

Emira Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 VDH/DWZB SL 1641 V1, JgdVDH, JgdCAC

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. + m. I. a. E.Schritt/Dr. E. Zimmermann

Německý junior šampion.

Farah Labibah Sabiih al Sahra

* 25. 09. 2011 VDH/DWZB SL 1667 V2, JgdResVDH, JgdResCAC

Yaman Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor a Marcus Arndt

m. Doris Heisel-Neumann, DE

feny - třída otevřená

Alima Schuru-esch-Schams

* 15. 02. 2010 VDH/DWZB SL 1580 V1, VDH, CAC

Lubaid Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. + m. I. a. E. Schritt/Dr. E. Zimmermann

Jannah Bint Djahra Sheik el Arab

* 20. 05. 2010 VDH/DWZB SL 1610 V2, ResVDH, ResCAC

El Jahrousse Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab

ch. Patricia Lauer

m. Patricia Dürk, DE

feny - třída vítězů

Shakirah Schuru-esch-Schams

* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1459 V1, VDH, NF

Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. I. a. E. Schritt/Dr. E. Zimmermann

m. Christa a Sepp Händel, DE

Šampion pro krásu a výkon 2012 - D - na dráze.

Laziba Bohemia Genao

* 20. 05. 2007 VDH/DWZB Sl 1494 V2, ResVDH

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C`Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková

m. Patricia Lauer, DE

 

 

Srbsko - Zrenjanin 25. 8. 2012

Rozhodčí: ?

 

feny - třída otevřená

BADRIYAH ag Dalvit

* 05. 11. 2009 70001 Arh V1, CAC

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Kristian Besu, Ruže Šulman 46/15/ 23000 Zrenjanin, Srbsko

 

 

Mladá Boleslav - MVP 25. 8. 2012

Rozhodčí: Heinesche Laurent, LU

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

feny - třída otevřená

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/213 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

Německo - Trautskirchen 25. 8. 2012

Rozhodčí: Dr. Erich Zimmermann, D

 

psi - třída šampionů

Djebel Mahanajim V1, VDH, NP

* 21. 03. 2008 VDH/DWZB SL Imp.2-1503

Saphir - Bishara Mahanajim

ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, D

feny - mezitřída

Bella El Guerrouj V1, VDH, CAC

* 10. 10. 2010 VDH/DWZB SL 1627

Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, CZ

m. Heiko a Monika Hasenstab, D

feny - třída šampionů

Shakirah Schuru-esch-Schams V1, VDH, NF, BOB

* 16. 03. 2007 VDH/DWZB SL 1459

Nazif Schuru-esch-Schams - Gamala Schuru-esch-Schams

ch. Schritt / Zimmermann, D

m. Christa a Sepp Händel, D

Vashtaa Schuru-esch-Schams V2, Res. VDH

* 12. 03. 2008 VDH/DWZB SL 1498

Zarif Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams

ch. Schritt / Zimmermann, D

m. Beatrice Salzgeber, CH

Chana Mahanajim V3

* 04. 06. 2005 VDH/DWZB SL 1365

Awwalan Mahanajim - Rouicha de Slouaz

ch. + m. Sabine Schlenkrich, D

feny - třída veteránů

Darya Schuru-esch-Schams V1, Vet.VDH, Vet.CAC, Vet.BOB

* 25. 06. 2001 VDH/DWZB SL 1179

Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams

ch. Schritt / Zimmermann, D

m. Beatrice Salzgeber, CH