Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.9. - 31.10. 2012

 

Křešín - KV KCHCH + Krása a výkon 1. 9. 2012

Rozhodčí: Vladimír Panuška

 

psi - třída mladých

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAJC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

feny - třída mladých

ULA RAŠAJA Bohemia Genao 

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V1, CAJC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída pracovní

LAJJINA Bohemia Genao 

* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V1, CAC, NF, BOB

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon 2012 - CZ

feny - třída vítězů

JAMUNA Bohemia Genao

* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132 V1, CAC

Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout - Djahirah Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon 2012 - senior - CZ 
 
 

Německo - Homburg 1. 9. 2012

Rozhodčí: Hlebarov, B

 

psi - třída mladých

Faris Yaman Sabiih al Sahra V1, Jg. VDH+CAC, Jg. BOB

Německý junior šampion

Finjan Mahanajim V2, Res. Jg. VDH+CAC

Futuk Mahanajim V3

psi - mezitřda

Enkidu Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC

psi - třída otevřená

Baahir Schuru-esch-Schams V1, VDH, Res. CAC

psi - třída pracovní

Cenna Mahanajim V1, VDH

psi - třída šampionů

Djebel Mahanajim V1, VDH

Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams V2, Res. VDH

psi - třída veteránů

Lubaid Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH+CAC, Vet. BOB, NP, Vet. BIS

Bahi Mahanajim V2, Res. Vet. VDH+CAC

feny - mezitřída

Chika Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, NF, BOB

Bella El Guerrouj V2, Res. VDH+CAC

feny - třída otevřená

Chuzaymah Mahanajim V1, VDH

Alima Schuru-esch-Schams V2, Res. VDH

Emine Schuru-esch-Schams V3

feny - třída pracovní

Halawa Ain Dayal Sheik el Arab V1, VDH

Ebbi Mahanajim V2, Res. VDH

feny - třída šampionů

Tahuara's Baylah bint Yaman V1, VDH

Chana Mahanajim V2, Res. VDH

feny - třída veteránů

Bassila Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH+CAC


 

Polsko - FCI Eurosighthound 8. 9. 2012
Rozhodčí: Marie-Christine Delabelle, Belgie
 
psi - třída mladých
Eydin Schuru-esch-Schams V1, Junior CAC, Junior Eurosighthound winner '12
Urkan Rašaja Bohemia Genao 0
psi – třída otevřená
Zultan Schuru-esch-Schams V1, CAC
Hour V2
psi - třída šampionů
Ghazoot Bashshar V1 , CAC, NP, Eurosighthound winner '12, PL-Champion
Chazir Sabiih al Sahra V2
feny - třída mladých
Fanniya Mahanajim V1, Junior CAC, Junior BOB, Junior Eurosighthound winner '12
Es-Setareh Schuru-esch-Schams 2
Ula Rašaja Bohemia Genao VD3
feny - mezitřída
Chameh Schuru-esch-Schams V1 , CAC, Eurosighthound winner 2012, NF, BOB

  
Polsko - Klubová show 9. 9. 2012
Rozhodčí: Magnus Hagstedt, Švédsko
 
psi - třída mladých
Eydin Schuru-esch-Schams V1, Junior CAC, Junior BOB, Junior PL-Club winner '12
Urkan Rašaja Bohemia Genao D2
psi - třída otevřená
Hour D
psi - třída šampionů
Ghazoot Bashshar V1, CAC, NP, PL-Club winner '12, NP, BOB
feny - třída mladých
Es-Setareh Schuru-esch-Schams V1, Junior CAC, Junior PL-Club winner '12
Ula Rašaja Bohemia Genao D2
feny - mezitřída
Chameh Schuru-esch-Schams V1, CAC, NF, PL-Club winner '12
 
 

Švýcarsko - Lostallo 22. 9. 2012

Rozhodčí: Eli M. Klepp, Norsko
 

psi - třída mladých

Bersheba's BAZIN V1, junior CAC, junior BOB, 2. BIS junior

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

Bersheba's BAZOU VD2

07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

psi - mezitřída

TAHIR Bohemia Genao V1, CAC

* 14. 05. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

psi - třída otevřená

Bersheba's ATALIS V1, CAC, NP, BOB, 3. BIS

* 10. 01. 2011

Bersheba’s Wahad - Magistére Viva

feny - mezitřída

TAHIRA Bohemia Genao V1, CAC

* 14. 05. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura


 

Brno - NV 29. 9. 2012

Rozhodčí: Tibor Havelka, Slovensko
 

psi - třída mladých

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAJC, BOJ

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - mezitřída

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 53002 Pardubice

feny - třída mladých

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída šampionů

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, NV, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica Slovensko

Český Grand šampion

 

 

Polsko - WROCLAW 29. 9. 2012

Rozhodčí: ?
 

psi - třída šampionů

PHARAO Bohemia Genao

* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183 V1, CAC, CACIB, BOB, 3. BIG

Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30


 

Rakousko - Tulln 30. 9. 2012

Rozhodčí: ze Slovinska

 

psi - mezitřída

BASIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 SPKP 7 VD1

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Vlado Ferko, Slovensko


 

Rakousko - Tulln - MVP, Bundessiegerausstellung 30. 9. 2012

Rozhodčí: Espen Engh, Špaňělsko

 

psi - mezitřída

BASIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 SPKP 7 V1, CAC, res. CACIB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Vlado Ferko, SK

psi - třída otevřená

ZULTAN Schuru-esch-Schams

* 30. 05. 2009 PKR 7099 V1, CAC, CACIB, BOB, 5. BOG

Pandas Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Anna Zawadzka, PL

Interchampion

feny - mezitřída

TANISHA Bohemia Genao

* 14. 05. 2011 ÖHZB/SL 37/REG D1

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ

m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich, A

feny - třída otevřená

CHARAZED

* 15. 10. 2009 ÖHZB/SL 36/REG VD1

? - ?

ch. Mohamed Nabli, Tunis- Hammamet

m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich, A

feny - třída šampionů

VASHTAA Schuru-esch-Schams

* 12. 03. 2008 VDH/DWZB/SL 1498 V1, CAC, NF, CACIB

Zarif Schuru-esch-Schams - Begum Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Beatricie Salzgeber, Fabrikstrasse 20, CH-9478 Azmoos

feny - třída veteránů

DARYA Schuru-esch-Schams

* 2506. 2001 VDH/DWZB/SL 1179 VD1

Sharik Schuru-esch-Schams - Chamba Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Beatricie Salzgeber, Fabrikstrasse 20, CH-9478 Azmoos

 


Rakousko - Tulln - ÖKWZR Trophy 30. 9. 2012

Rozhodčí: Kurt Summer, Rakousko

 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, Junior BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina, CZ

psi - mezitřída

BASIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 SPKP 7 V1, CAC, Vítez Trophy, NP, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Vlado Ferko, SK

feny - mezitřída

TANISHA Bohemia Genao

* 14. 05. 2011 ÖHZB/SL 37/REG V1, CAC

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ

m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich, A

feny - třída otevřená

CHARAZED

* 15. 10. 2009 ÖHZB/SL 36/REG V1, CAC, NF

? - ?

ch. Mohamed Nabli, Tunis- Hammamet

m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich, A

 

 

Makedonie - Skoplje 13. 10. 2012

Rozhodčí: ?

 

feny - třída otevřená

BADRIYAH ag Dalvit

* 05. 11. 2009 70001 Arh V1, CAC, CACIB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Kristian Besu, Ruže Šulman 46/15/ 23000 Zrenjanin, Srbsko

 

  

České Budějovice - MVP 13. 10. 2012

Rozhodčí: Jung. Radana Marešová
 

psi - třída mladých

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAJC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

Český junior šampion

psi - mezitřída

BAKARI El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 D1    
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 53002 Pardubice

feny - třída mladých

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V1, CAJC, BOJ, BOB

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

 

 

Maďarsko - Komárom, MVP 20. 10. 2012

Rozhodčí: Dr. György Tesics, Maďarsko 
 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11V1, Junior winner, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m: Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

feny - třída otevřená

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, CACIB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146 

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica Slovensko

Maďarský šampion

 

 

Maďarsko - Komárom, MVP 21. 10. 2012

Rozhodčí: Dr. Tomas Jakkel, Maďarsko 
 

psi - třída mladých

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, Junior winner, BOB, Best Derby

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

Maďarský junior šampion.