Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.10. - 31.12. 2013

22. 12. 2014

 

České Budějovice, MVP 5. 10. 2013

Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko

 

psi - třída mladých

VULKÁN Bohemia Genao

* 12. 06. 2012 ČLP/SL/247 V1, CAJC, BOJ

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Markéta Šimková, Slezákova 13, 613 00 Brno

psi - mezitřída

VAGAR Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 V1, CAC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Český junior šampion.

psi - třída otevřená

SIMBA Bohemia Genao

* 12. 10. 2010 ČLP/SL/223 V1, CAC, CACIB

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Markéta Šimková, Slezákova 13, 613 00 Brno

USAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/237 VD2

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

psi - třída šampionů

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, res.CACIB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02, Pardubice

feny - třída mladých

VALLADA Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/248 V1, CAJC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jitka Tomešková-Trnková, 664 67 Syrovice 247

feny - mezitřída

ZAHRA Bohemia Genao

* 25. 06. 2012 ČLP/SL/258 V1, CAC

Pharao Bohemia Genao - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB, BIG1

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída veteránů

AFYA El Guerrouj

* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, BOV

Firoush Intissar’s - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5 

 

 

Polsko - Rybník 5. 10. 2013

Rozhodčí: Maciej Kozber, Polsko

 

psi - mezitřída

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CWC, BOS

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

Polský šampion.

feny - třída mladých

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 V1, CAJC, BOJ

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247 + Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - mezitřída

USAMYA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/241 V1, CWC, BOB, BIG4.

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Polský šampion.

 

 

Německo - Hannover, CACIB 27. 10. 2013

Rozhodčí: Gabriele Schröter, Německo
 

feny - třída mladých

Gasama Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 VDH/DWZB SL 1729 V1, Jgd CAC, Jgd VDH, Jgd BOB

Chazir Sabiih al Sarah - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Nina Berg, DE

feny - třída otevřená

Dafina Sabiih al Sahra

* 21. 05. 2010 VDH/DWZB SL 1594 V1, CAC, VDH, CACIB, NF, BOB

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Nina Berg, DE

 

 

Praha - MVP 2. 11. 2013
Rozhodčí: Tibor Havelka, Slovensko

 

psi - třída mladých

VULKÁN Bohemia Genao

* 12. 06. 2012 ČLP/SL/247 V1, CAJC, BOJ

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Markéta Šimková, Slezákova 13, 613 00 Brno

psi - třída otevřená

BATAL EMÍR ag Dalvit                             
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, CAC, CACIB
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao     

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

Český šampion.

feny - třída mladých

GHALA LAZIBA Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 VDH/DWZB SL 1728 D1

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - třída otevřená

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, res.CACIB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB, BIG5

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída veteránů

AFYA El Guerrouj

* 08. 09. 2005 CMKU/SL/113 V1, BOV

Firoush Intissar’s - Raicha el Nejma de la Cité du Guerrier

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

 

Praha - MVP 3. 11. 2013
Rozhodčí: Edith Soltesz, Rakousko

 

psi - třída otevřená

BATAL EMÍR ag Dalvit                             
* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, CAC, CACIB
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao 

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

Německo - Karlsruhe, CACIB 9. 11. 2013

Rozhodčí: Krah-Heiermann

 

psi - mezitřída

Hamaal Schuru-esch-Schams

* 22. 03. 2012 VDH/DWZB SL 1676 V1

Wakid Schuru-esch-Schams - Yusra Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D

m. Dirk + Blanik, Magdalena Jaschke, D

psi třída šampionů

Jadid Azhar Sheik el Arab

* 20.05.2010 VDH/DWZB SL 1607 V1, VDH, CACIB, NP, BOB

El Jahrousse Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab

ch. Patricia Lauer, D

m. Astrid Rollnik, D

feny - mezitřída

Junit Schuru-esch-Schams

* 05.08.2012 VDH/DWZB SL 1713 V1, VDH, CACIB, NF

Armin el Guerrouj - M: Zalma Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D

m. Stefan Bittighofer + Sandra Baumann, D

feny - třída mladých

Vallada Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/248 VD2

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247, CZ

m. Jitka Tomešková-Trnková, 664 67 Syrovice 247, CZ

feny - třída otevřená

Fariba Schuru-esch-Schams

* 26.07.2011 VDH/DWZB SL 1657 V1, VDH, Res. CAC, res.CACIB

Chamoun Schuru-esch-Schams -Parvana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, D

m. Sybille Regitz, D

Fanniya Mahanajim

* 26.06.2011 VDH/DWZB SL 1652 V2, Res. VDH

Cadin Mahanajim - Fellouja

ch. Dr. Sabine Schlenkrich, D

m. Karola Cosan, D

 

 

Švýcarsko - Geneve 16. 11. 2013

Rozhodčí: B. Elsener Herrmann

 

feny - třída otevřená 

TAHIRA Bohemia Genao VD1

 * 14. 05. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Dieter Grams, Kaltenboden, CH 8824, Schönenberg

 

 

Slovensko - Nitra, SV 29. 11. 2013
Rozhodčí: Miodrag Vreteničič, Monte Negro

 

psi - třída otevřená

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - třída šampionů

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11  V1, CAC, VSV, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m: Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

feny - třída mladých

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 VD1

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída otevřená

USAMYA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/241 V1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02


 

Slovensko - Nitra, MVP 30. 11. 2013

Rozhodčí: Miroslav Vreteničič Miodrag, ME

 

psi - třída otevřená

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236  VD1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - třída šampionů

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11  V1, CAC, CACIB, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

Slovenský šampion.

feny - třída mladých

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 V1, CAJC, BOS

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - mezitřída

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 VD1

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02
 

 

Slovensko - Nitra, MVP 1. 12. 2013

Rozhodčí: Nodalli Bruno, Itálie

 

 

psi - třída otevřená 

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAC, res.CACIB

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - třída šampionů

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAC, CACIB, BOB, 3.BIG

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

Interšampion.

feny - třída mladých

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 VD1

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - mezitřída

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 

 

 

Německo - Kassel, CAC 7. 12. 2013 

Rozhodčí: Gabriele Schröter, Německo

 

psi - mezitřída

Djadi Nuri al Baida V1, VDH, CAC, NP

psi - třída otevřená

Chiragh Schuru-esch-Schams V1

feny - mezitřída

Junah Schuru-esch-Schams V1, VDH, Res. CAC

Vallada Bohemia Genao V2, Res. VDH

feny - třída otevřená

Fanniya Mahanajim V1, VDH, CAC, NF, BOB

feny - třída šampionů

Xafira Schuru-esch-Schams V1, VDH

 

 

 

Rakousko - 7. 12. 2013

Rozhodčí: Novak Andreja

 

feny - třída mladých

Amel Shubah al warda vv1 (velmi nadějný)

ch. + m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich

feny - třída otevřená
Tanisha Bohemia Genao V2, Res. CAC, Res.CACIB

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich
Chahrazed V1, CAC, CACIB

ch. Mohamed Nabli, Hammamed-Tunis

ch. + m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich

feny - třída šampionů

Beyla El Guerrouj V1, CAC, CACIB, NF, BOB

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

Rakousko - 8. 12. 2013

Rozhodčí: Fritz Björn

 

feny - třída mladých

Aradeh Shubah al warda vv1 (velmi nadějný)

ch. + m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich

feny - třída otevřená
Tanisha Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOB

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

ch. + m. Mag. Ulrich Rosenzweig, 9201 Krumpendorf am Wörthersee (Kärnten), Österreich

Rakouský šampion.