Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 21.7. - 30.9. 2013

 

 

Švýcarsko - Rifferswil 21. 7. 2013

Rozhodčí: František Bouček, Čechy

 

psi - mezitřída

Bersheba's BAZIN V1, CAC 

* 07. 11. 2011  

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao 

psi - třída otevřená 

TAHIR Bohemia Genao V1, CAC, NP

* 14. 05. 2011   

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

Bersheba’s ATALIS V2, res.CAC

* 10. 01. 2011 

Bersheba’s Wahad - Magistére Viva 

Bersheba’s YAZAN V3 

* 22. 08. 2009 

Bersheba’s Mubarriz - Bersheba’s Wasala 

psi - třída veteránů 

Bersheba´s SHABAZ V1, CAC-veterán 

* 10. 08. 2003 

Dukal Umm Bersheba´s el Abid - Bersheba´s Jalajil  

feny - mezitřída

Bersheba's BASILAH V1, CAC 

* 07. 11. 2011 

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao 

feny - třída otevřená 

TAHIRA Bohemia Genao V1, CAC, NF, BOB, BIS 

* 14. 05. 2011  

Lazrig - Bersheba’s Shabbura 

Bersheba´s X´GHAZALA V2, res.CAC 

* 14. 02. 2008 

Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz 

feny - třída šampionů 

Bersheba´s WASALA V1, CAC

* 26. 04. 2007

Bersheba’s Shourkan - Magistére Shari

Bersheba´s WALFAH V2, res.CAC

* 26. 04. 2007

Bersheba’s Shourkan - Magistére Shari

Bersheba´s X´MAYMOONAH V3

* 14. 02. 2008

Bersheba´s Qárib - Bersheba´s Sharooz 

feny - třída veteránů 

Bersheba´s SHAYMA V1, CAC-veterán, Nejlepší veterán 

* 10. 08. 2003

Dukal Umm Bersheba´s el Abid - Bersheba´s Jalajil

 

 

Praha - Konopiště - Středoevropská 27. 7. 2013

Rozhodčí: Timothy Finney, Irsko

 

psi - třída mladých

VAGAR Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 V1, CAJC, Středoevropský vítěz junior

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247

psi - mezitřída

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - třída otevřená

BATAL EMÍR ag Dalvit

* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, CAC, Středoevropský vítěz

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao  

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

psi - třída šampionů

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

psi - třída čestná

Magistere B’CHIRAAGH

* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1

Magistere Sarkar - Magistere Phayrouz

ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie

m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 100 00 Praha 10, Strašnice

feny - třída mladých

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 V1, CAJC, Středoevropský vítěz junior, BOJ

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída otevřená

MALIKA Bohemia Genao

* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 VD2

Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, Středoevropský vítěz, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5


 

Praha - Konopiště - Klubová KCHCH 28. 7. 2013

Rozhodčí: Roland Sporr, Rakousko

 

psi - třída mladých

VAGAR Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 V1, CAJC, Vítěz Konopiště junior 

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247

psi - mezitřída

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAC, Vítěz Konopiště

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

psi - třída čestná

Magistere B’CHIRAAGH

* 20. 07. 2006 CMKU/SL/134/-07/06 V1

Magistere Sarkar - Magistere Phayrouz

ch. Cazin Gervais a Alain Brigel, Olives 46230 Belfort du Quercy, Francie

m. Lucie Janovská, Srbínská 1560-6, 10000 Praha 10, Strašnice

feny - třída mladých

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 V1, CAJC, Vítěz Konopiště junior 

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - mezitřída

USAMYA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/241 VD1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - CZ.

feny - třída otevřená

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, Vítěz Konopiště, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5


 

Častolovice - Klubová KSCH 3. 8. 2013

Rozhodčí: Iveta Vojteková, Slovensko
 

psi - třída vítězů

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, KV

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

feny - třída dorostu

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 VN2

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

GHALA LAZIBA Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 ČLP/SL/264/-13/13 VN1, Nejlepší dorost

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - třída mladých

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 V1, CAJC, KV mladých

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Český junior šampion

feny - třída otevřená

MALIKA Bohemia Genao

* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 V2, res.CAC

Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, KV, BOB, res. BIS

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5


 

Slovensko - Bratislava, klubová KCHCH-SK 10. 8. 2013

Rozhodčí: Andreja Nowak, SLO

 

psi - třída otevřená

SAROUKH Bohemia Genao

* 12. 10. 2010 SPKP 6 V1, CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Josef Serenča, Ševčenkova 3, 85101, Bratislava, Slovensko

psi - třída šampionů

BASIR El Guerrouj

* 10. 10. 2010 SPKP 7 V1, CAC, KV

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Vlado Ferko, Slovensko

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - SK.

Slovenský šampion. 

psi - třída veteránů

AHAGGAR ag DALVIT

* 12. 6. 2004 SPKP RG1 V1, Nejlepší veterán

Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, 742 55 Albrechtičky 266

m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko

feny - třída šampionů

BASSIRA ag Dalvit

* 05. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, KV, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ivan Pádej, Odborov 242, 017 01, Povážská Bystrica, Slovensko
 

 

Mladá Boleslav - NV 24. 8. 2013

Rozhodčí: Antonín Mudra
 

psi - třída vítězů

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, NV, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

feny - třída otevřená

MALIKA Bohemia Genao

* 07. 03. 2008 ČLP/SL/159 V1, CAC

Asban Dau al Gamar - Eridu Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

Český šampion

feny - třída vítězů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, NV

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

BRNO - NV 7. 9. 2013

Rozhodčí: Tibor Havelka, Slovensko

 

psi - třída mladých

VAGAR Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 VD1

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247

psi - mezitřída

USAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/237 V1, CAC, NV

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída mladých

VALLADA Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/248 V1, CAJC, BOJ, BOB

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jitka Tomešková-Trnková, 664 67 Syrovice 247

feny - mezitřída

UBLA RaŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/238 V1, CAC, NV

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty -Jamuna Bohemia Genao

ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

 

 

Německo - Trautskirchen, Krása a výkon 7. 9. 2013

Rozhodčí: U. Lennartz, DE
 

psi - třída vítězů

Jadid Azhar Sheik el Arab V1, VDH, LS, NP

* 20.05.2010| VDH/DWZB SL 1607

El Jahrousse Sheik el Arab - Djahra al Din Sheik el Arab

ch. Patricia Lauer, DE

m. Astrid Rollnik, DE

psi - třída veteránů

Cenna Mahanajim V1, VetVDH, VetCAC, VetBOB

* 04.06.2005| VDH/DWZB SL 1362

Awwalan Mahanajim - Rouicha de Slouaz

ch. Dr. Sabine Schlenkrich, DE

m. Astrid Rollnik, DE

Šampion pro krásu a výkon-coursing

feny - třída mladých

Imani Schuru-esch-Schams V1, JgdVDH, JgdCAC, JgdBOB, LJS

* 28.07.2012| VDH/DWZB SL 1699

Xelim Schuru-esch-Schams - Wahida Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg SchrittDr.E.Zimmermann, DE

m. Gabi Popov, DE

feny - třída otevřená

Fariba Schuru-esch-Schams V1, VDH, Res. CAC

* 26.07.2011| VDH/DWZB SL 1657

Chamoun Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt/Dr.E.Zimmermann, DE

m. Sybille Regitz, DE

Bella El Guerrouj V2, Res. VDH

* 10.10.2010| VDH/DWZB SL 1627

Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams -Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, CZ

m. Heiko & Monika Hasenstab, DE

feny - třída pracovní

Xafira Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC

* 01.10.2008| VDH/DWZB SL 1514

Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt/Dr. Zimmermann, DE

m. Sarah Rodin + Alexander Rücker, DE

Daudine de Slouaz V2, Res. VDH

* 15.05.2008| VDH/DWZB SL 1557

Erfoud des Hammadates des Merzouga - Artemise de Slouaz

ch. F. Heidmann, F

m. Patricia Lauer, DE

feny - třída šampionů

Emine Mahanajim V1,VDH, LS, NF, BOB

* 31.07.2009| VDH/DWZB SL 1554 

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim

ch. Dr. Sabine Schlenkrich, DE

m. Heiko & Monika Hasenstab, DE

Šampion pro krásu a výkon DE - coursing.

Laziba Bohemia Genao V2, Res. VDH

* 20.05.2007| VDH/DWZB SL 1494

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C`Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomesková, CZ

m. Patricia Lauer, DE

 

 

Německo - Köln, 15. 09. 2013

Rozhodčí: Friedrich, Německo

 

psi - třída dorostu

Ghasan Sabiih al Sarah velmi nadějný 1

VDH/DWZB SL 1723 | 24.01.2013

Chazir Sabiih al Sarah - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Simone Krombach, DE

psi - mezitřída

Hamaal Schuru-esch-Schams V1, VDH, ResCAC

VDH/DWZB SL 1676 | 22.03.2012

Wakid Schuru-esch-Schams - Yusra Schuru-esch-Schams

ch. E.& I.Schritt/Dr. E. Zimmermann

m. Dirk Jeschke + Magdalena Blanik, DE

Tall ´Aziz Najid min al-amira-al-Zarifa V2, ResVDH

VDH/DWZB SL Imp.2-1670 | 03.01.2012

Tarek Cha Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-Amira-al-Zarifa

ch. Iris Karczewski

m. Nicole Mörch, DE

psi - třída otevřená

Enkidu Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, NF, BOB, BIS Landessieger Rheinland 2013

VDH/DWZB SL 1638 | 19.05.2011

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. I.&.E.Schritt/Dr.E.Zimmermann

m. Eckhard Schritt, DE

feny - třída dorostu

Emeryah Nawari Nuri al Baida velmi nadějný 1, J-BOB, J-BIS

VDH/DWZB SL 1721 | 04.01.2013

Cenna Mahanajim - Zaphira Nuri al Baida

ch. Liz Gross von Hübbenet

m. Anke Petersen, DE

feny - třída otevřená

Gamra Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC

VDH/DWZB SL 1664 | 22.08.2011

Xelim Schuru-esch-Schams - Vana Schuru-esch-Schams

ch. I..&.E. Schritt/Dr. E. Zimmermann

m. Eckhard Schritt + Melanie Schritt-Weuffen, DE

Fanniya Mahanajim V2, ResVDH, ResCAC

VDH/DWZB SL 1652 | 26.06.2011

Cadin Mahanajim - Fellouja

ch. Dr. Sabine Schlenkrich

m. Karola Cosan, DE

feny - třída vítězů

Chameh Schuru-esch-Schams V1, VDH, NP, Landessieger Rheinland 2013

VDH/DWZB SL 1621 | 02.11.2010

Yordam Schuru-esch-Schams - Tahmina Schuru-esch-Schams

ch. I.&E.Schritt/Dr.E.Zimmermann

m. Ingeborg Schritt + Kristina Kosmas, DE

Xafira Schuru-esch-Schams V2, ResVDH

VDH/DWZB SL 1514 | 01.10.2008

Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams

ch. I. .&.E.Schritt/Dr. E. Zimmermann

m. Sarah Rodin + Alexander Rücker, DE

Badany Andaleh Nuri al Baida V3

VDH/DWZB SL 1602 | 06.04.2010

Faijad el Ahtal - Y´Jala´Jala Nuri al Baida

ch. Liz Gross von Hübbenet

m. Anke Petersen, DE

 

 

Švýcarsko - Lostalo 21. 9. 2013

Rozhodčí: T. Deres-Tyagunova, Rusko

 

psi - třída otevřená

Bersheba's BAZOU VD1 

* 07. 11. 2011

Bersheba’s Shabaz - Nada Bohemia Genao

psi - třída šampionů

Bersheba’s ATALIS V1, CAC, NP, BOB

* 10. 01. 2011

Bersheba’s Wahad - Magistére Viva

feny - třída otevřená

TAHIRA Bohemia Genao V1, CAC, NF

* 14. 05. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

feny - třída šampionů

Bersheba’s WASALA V1, CAC

* 26. 04. 2007

Bersheba’s Shourkan - Magistére Shari

 

 

Francie - Basancon 22. 9. 2013

Rozhodčí: ?

 

psi - třída mladých

Hoggar N'Ajjer de la Bérondière V1

* 07. 03. 2012

Djamil de la Bérondiére - Chadia Del Sayad el Gazel

ch. Debaye, F

m. Dhenin, F

feny - třída dorostu

Hadjara el Djemilla de la Bérondière Velmi nadějný

* 27. 12. 2012

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. + m. Debaye, F

feny - třída otevřená

Parviza Bohemia Genao V1, CACS, CACIB, BOB

* 30. 05. 2009

Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj

ch. Tomešková, CZ

m. Debaye, F

 

 

Rakousko - Tulln- MVP 28. 9. 2013

Rozhodčí: Casanova Beatrix, Švýcarsko

 

psi - třída otevřená

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CACA, CACIB, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

 

 

Rakousko - Trophy Winner 29. 9. 2013

Rozhodčí: Barbara Ruth Smith, S

 

psi - třída otevřená

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CACA, BOB, Trophy Winner

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina