Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.6. - 30.6.2014

22. 12. 2014
 
 
Švédsko - Ljungbyhed - GRAINS CLUB SHOW 1. 6. 2014
Rozhodčí: Francisco Ruiz-Rodriguez, Španělsko
 

psi - třída mladých

Al Suwid Cemal V1, Junior CAC, BOS, Junior BOB, 3.BIS 

feny - třída otevřená

Bashira El Guerrouj V1, CQ, CAC, BOB, 4.BIS

Švédský šampion.

 

 

Náměšť nad Oslavou - Speciální výstava chrtů 7. 6. 2014
Rozhodčí: Beatrix Maerkim Casanova, Švýcarsko

 

psi - třída vítězů

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, VSV

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 53002 Pardubice 

feny - mezitřída

ALZENA Balkan Kennel

* 29. 01. 2013 UR JR100002 Arh VD1

o. Lazrig - Badriyah ag Dalvit

ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 230 00 Zrenjanin, Srbsko

m. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 691 46

feny - třída vítězů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, VSV, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída veteránů

ARETA El Guerrouj

* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, Nejlepší veterán, 1.BIS veterán

Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerriér

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 54233 Rtyně v Podkrkonoší

 

 

Německo - Gelsenkirchen 7. 6. 2014

Rozhodčí: M. Zlojutro, HR

 

psi - třída mladých

Laman Schuru-esch-Schams v3

VDH/DWZB SL 1755 | 11.07.2013

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.Zimmermann

m. Ulrike Bergander, DE

Gamal Sabiih al Sahra v2, Jgd.Res.VDH, Jgd.Res.CAC

VDH/DWZB SL 1727 | 24.01.2013

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

Leroy Schuru-esch-Schams v1, Jgd.VDH, Jgd.CAC

VDH/DWZB SL 1758 | 11.07.2013

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru esch Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.Zimmermann

m. Jasmin Sluiters, DE

psi - třída otevřená

El Faiz Mahanajim v1, VDH, CAC

VDH/DWZB SL 1550 | 31.07.2009

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Chana Mahanajim

ch. Dr. Sabine Schlenkrich

m. Sandro Hölter, DE

psi - třída vítězů

Injah Ibn Djari Sheik el Arab v1, VDH, NP

VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008

Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

psi - třída veteránů

Djari el Hor Sheik el Arab V1, Vet.VDH, Vet.CAC, Vet.BOB

VDH/DWZB SL 1280 | 26.11.2003

Djamil el Ahtal - Yashaya Jameilon Qeil Jezira

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

feny - třída dorostu

Mahalia Schuru-esch-Schams vvsp1 (velmi nadějný)

VDH/DWZB SL 1773 | 17.12.2013

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.Zimmermann

m. Ingeborg Schritt + Kristina Kosmas, DE

feny - třída mladých

Gasema Sabiih al Sahra v1, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jgd.BOB

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

Lamya Schuru-esch-Schams v2, Jgd.Res.VDH, Jgd.Res.CAC

VDH/DWZB SL 1765 | 11.07.2013

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.Zimmermann

m. Asha Muradi - Piening + Andre Piening, DE

feny - třída otevřená

Dafina Sabiih al Sahra v1

VDH/DWZB SL 1594 | 21.05.2010

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída šampionů

Chameh Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1621 | 02.11.2010 v1, VDH, NF, BOB, 2.BIS

Yordam Schuru-esch-Schams - Tahmina Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr. Zimmermann

m. Ingeborg Schritt + Kristina Kosmas, DE

Xultana Schuru-esch-Schams v2, Res.VDH

VDH/DWZB SL 1515 | 01.10.2008

Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.Zimmermann

m. Andre Piening + Asha Muradi - Piening, DE

 

 

Lanškroun - Krajská 8. 6. 2014

Rozhodčí: Otakar Vondrouš

 

psi - třída otevřená

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, VT, Krajský vítěz

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice 

feny - třída mladých

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 V1, VT 

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída vítězů

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V1, VT, Krajský vítěz

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída veteránů

JAMUNA Bohemia Genao

* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132 V1, VT 

Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout - Djahirah Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

 

 

Brno - MVP 22. 6. 2014
Rozhodčí: Otakar Vondrouš
 
psi - třída otevřená
VAGAR Bohemia Genao
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 V1, CAC, CACIB, BOB
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída otevřená
VICTORY Bohemia Genao
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 V2, res. CAC, res.CACIB
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02
ZAFIRA Bohemia Genao
* 25. 06. 2012 ČLP/SL/256 V1, CAC, CACIB
Pharao Bohemia Genao - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Hudcová, Brno
 
 

Německo - Gelsenkirchen 22. 6. 2O14

Rozhodčí: Elmar Sistermann, Německo

 

psi - třída mladých

Leroy Schuru esch Schams

VDH/DWZB SL 1758 | 11.07.2013 vd1

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru esch Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.E.Zimmermann

m. Jasmin Sluiters, DE

psi - třída otevřená

Tall´Aziz Najid min Alamira Al Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1670 | 03.01.2012 v1, VDH, CAC, NP

Tarek Cha Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-amira-al-Zarifa

ch. Iris Karczewski

m. Nicole Mörch, DE

psi - třída vítězů

Injah Ibn Djari Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008 v1, VDH

Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

feny - třída dorostu

Malisha Schuru esch Schams

VDH/DWZB SL 1775 | 17.12.2013 vvsp2

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.E.Zimmermann

m. Annette Löw, DE

Mahalia Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1773 | 17.12.2013 vvsp,1 JüngstenBOB, JüngstenBIS

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.E.Zimmermann

m. I.Schritt + Kristina Kosmas, DE

feny - třída mladých

Gasema Sabiih al Sahra 

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013 v1, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jgd.BOB

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

Německý junior šampion.

feny - třída otevřená

Tala-al Numani min Alamira Al Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1673 | 03.01.2012 v1, VDH, CAC

Tarek Chah Name de la Cite du Guerrier - Semaya min Alamira Al Zarifa

ch. + m. Iris Karczewski, DE

feny - třída vítězů

Chameh Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1621 | 02.11.2010 v1, VDH, NF, BOB

Yordam Schuru-esch-Schams - Tahmina Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt + Dr.Zimmermann

m. Ingeborg Schritt + Kristina Kosmas, DE

Dafina Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1594 | 21.05.2010 v2, res.VDH

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE
 
 

Klatovy - NV 29. 6. 2014

Rozhodčí: Elmar Sisterman, Německo

 

psi - třída mladých
LAMI Schuru-esch-Schams 
* 11. 07. 2013 CMKU/SL/274 V1, CAJC

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

psi - třída šampionů

EYDIN Schuru-esch-Schams

* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11 V1, CAC, NV, BOB

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch.: Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m.Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

feny - třída mladých

GHALA LAZIBA Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 ČLP/SL/264/-13/13 V1, CAJC, BOJ

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec15, 511 01 Turnov

Český junior šampion.

feny - třída otevřená

TASNIM Bohemia Genao 

* 14. 05. 2011 ČLP/SL/Z Reg./232 VD1

Lazrig - Bersheba´s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov