Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.8. 2014

22. 12. 2014
 
 
Německo - VBS 12. 7. 2014
Rozhodčí: Lennartz, Německo

 

psi - třída mladých

Gamal Sabiih al Sahra V1, Jg. VDH, Jg. CAC, Jg. VBS

Leroy Schuru-esch-Schams VD2

Kasban Schuru-esch-Schams VD3

psi - mezitřída

Jao Schuru-esch-Schams V1, VDH, Res. CAC

psi - třída otevřená

Tall'Aziz Najid min Alamira al Zafira V1, VDH

Hamaal Schuru-esch-Schams VD2

psi - třída pracovní

El Jessim Mahanajim V1, VDH, CAC

psi - třída šampionů

Enkidu Schuru-esch-Schams V1, VDH, VBS, NP, BOB

Jadid Azhar Sheik el Arab V2, Res. VDH

Walid Schuru-esch-Schams V3

psi - třída veteránů

Cenna Mahanajim V1, Vet.VDH, Vet. CAC, Vet. VBS

feny - třída dorostu

Mahalia Schuru-esch-Schams VV1, Jü. BOB, Jü. BIS

feny - třída mladých

Khalina Schuru-esch-Schams V1, Jg. VDH, Jg. CAC, Jg. VBS, Jg. BOB

Kasmala Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH, Jg. CAC

Gulperi Mahanajim V3

feny - mezitřída

Emeryah Nawari Nuri al Baida V1, VDH

feny - třída otevřená

Hanifa Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, VBS, NF

Tala-al Numani min Alamira al Zarifa V2, Res. VDH

feny - třída pracovní

Xafira Schuru-esch-Schams V1, VDH, Res. CAC

Tahuara's Baylah bint Yaman V2, Res. VDH

feny - třída šampionů

Wahida Schuru-esch-Schams V1, VDH

Chameh Schuru-esch-Schams V2, Res. VDH

Zaadi Schuru-esch-Schams V3

feny - třída veteránů

Jumanah Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH, Vet. CAC, Vet. VBS, Vet. BOB

 

 

Kolín - Oblastní výstava + Krása a výkon 12. 7. 2014

Rozhodčí: Antonín Mudra

 

psi - třída otevřená

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, VT

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

Šampion pro krásu a výkon

psi - třída vítězů

BATAL EMÍR ag Dalvit

* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, VT, Oblastní vítěz

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

feny - mezitřída

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 V1, VT mladých

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch: Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Šampion pro krásu a výkon - mladých

feny - třída vítězů

USAMYA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/241 V1, VT, Oblastní vítěz

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon.

 

 

Německo - Hunstatten 19. 7. 2014

Rozhodčí: Hintzenberg - Freisleben

 
psi - třída mladých
Kamran Schuru-esch-Schams V1, Jg. VDH, Jg. CAC, Jg. BOB
Khan Schuru-esch-Schams V2, Res. Jg. VDH, Jg. CAC
Leroy Schuru-esch-Schams VD3
psi - třída otevřená
Dahab Sabiih al Sahra V1, VDH, CAC, NP, BOB
Baahir Schuru-esch-Schams VD2
psi - třída šampionů
Qasab al Dahab Schuru-esch-Schams V1, VDH
psi - třída veteránů
Lubaid Schuru-esch-Schams V1, Vet. VDH, Vet. CAC, Vet. BOB
feny - třída mladých
Halima Sabiih al Sahra V1, Jg. VDH, Jg. CAC
feny - mezitřída
Gulperi Mahanajim V1, VDH
feny - třída otevřená
Hadara Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC
ffeny - třída pracovní
Bella El Guerrouj V1, VDH, Res. CAC
feny - třída šampionů
Yusra Schuru-esch-Schams V1, VDH
feny - třída veteránů
Cenna Mahanajim V1, Vet. VDH, Vet. CAC, NF

 

 

Mladá Boleslav - NV 20. 7. 2014

Rozhodčí: Dr. Miroslav Guniš, Slovensko

psi - třída vítězů

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC, NV + CAC-ČMKU, BOB

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

feny - mezitřída

GHALA LAZIBA Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 ČLP/SL/264/-13/13 V1, CAC, NV + CAC-ČMKU

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - třída otevřená

TASNIM Bohemia Genao

* 14. 05. 2011 ČLP/SL/Z Reg./232 VD1

Lazrig - Bersheba´s Shabbura

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

 

 

Hořovice - Klubová KCHCH + krása a výkon 26. 7. 2014

Rozhodčí: Vladimír Panuška

 

psi - třída otevřená

VAGAR Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 V1, CAC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247

psi - třída vítězů

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAC, Vítěz Hořovic

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

Šampion pro krásu a výkon KCHCH.

feny - mezitřída

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263 V1, CAC

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch: Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - junior

feny - třída otevřená

ZAFIRA Bohemia Genao

* 21. 06. 2012 ÄŚLP/SL/256 V1, CAC

Pharao Bohemia Genao - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Markéta Hudcová, Brno

ZAHRA Bohemia Genao

* 21. 06. 2012 ČLP/SL/258 V2, res.CAC

Pharao Bohemia Genao - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída vítězů

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, Vítěz Hořovic, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V2, res.CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon KCHCH

feny - třída pracovní

LAJJINA Bohemia Genao

* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V1, CAC

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Věra Malátková,Táborská 689, 56002 Česká Třebová

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - senior.

feny - třída čestná

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, Vítěz třídy čestné, 1. BIS tř. čestné

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída veteránů

ARETA El Guerrouj

* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, Nejlepší veterán, 3. BIS veterán

Intissars Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerriér

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 54233 Rtyně v Podkrkonoší

JAMUNA Bohemia Genao

* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132 V2

Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout - Djahirah Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Táborská 689, 56002 Česká Třebová 

 

 

Slovensko - Topoľčainky - Klubová výstava + krása a výkon 9. 8. 2014

Rozhodčí: Nina Neswadba, Rakousko

 

feny - třída štěňat

BEDOUINE Balkan Kennel

* 9. 4. 2014 SPKP 9 VN1, 1. Bis puppy

Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit

ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko

m. Ing. Ivan Pádej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko

feny - třída šampionů

BASSIRA ag Dalvit

* 5. 11. 2009 SPKP RG4 V1, CAC, KV, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Ing. Ivan Pádej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko

Šampion pro krásu a výkon.

 

 

Švýcarsko - Rifferswil 10. 8. 2014
Rozhodčí: S. Saxon, USA
 

psi - třída mladých

Bersheba's Chamis V1, Jg. CAC, Jg. BOB

Bersheba's Chojak V2, Res. Jg. CAC

psi - mezitřída

Aksi Shubah al Warda V1, CAC

psi - třída otevřená

Bersheba's Bazou V1, CAC

psi - třída šampionů

Bersheba's Atalis V1, CAC, NP, BOB

psi - třída veteránů

Bersheba's Shabaz V1, Vet. CAC, Vet. BOB, Vet. BIS

feny - třída mladých

Bersheba's Chalada V1, Jg. CAC

Bersheba's Charida V2, Res. Jg. CAC

feny - mezitřída

Amel Shubah al Warda V1, CAC, NF

feny - třída otevřená

Bersheba's Basilah V1, CAC

Tanisha Bohemia Genao V2, Res. CAC

feny - třída šampionů

Chahrazed V1, CAC

Bersheba's Wasala V2, Res. CAC

Bersheba's Wahfah V3

Bersheba's X'Maymoonah V4

feny - třída veteránů

Bersheba's Shayma V1, Vet. CAC

 

 

Slovensko - Bratislava - Duodanube, MVP 16. 8. 2014

Rozhodčí: Péter Harsányi, Maďarsko

 

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB, 3. BIG

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5


 

Slovensko - Bratislava - Duodanube, MVP 17. 8. 2014

Rozhodčí: Ludmila Fintorová, Slovensko

 

feny - třída šampionů

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj 

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

Rakousko - Klubová ÖKWZR 17. 8. 2014

Rozhodčí: ?

 

psi - mezitřída

ABBAS SHUBAH AL WARDA V1, CAC

psi - třída otevřená

ANDAMI SHUBAH AL WARDA V1, CAC, BOS

feny - mezitřída

AMEL SHUBAH AL WARDA V1, CAC

feny - třída otevřená

TANISHA BOHEMAI GENAO V1, CAC

feny - třída šampionů

CHAHRAZED V1, CAC, NF, KV, BOB

chovatelská skupina
SHUBAH AL WARDA BIS
 
 
Německo - Trautskirchen 23. 8. 2014
Rozhodčí: Scholz
 
psi - třída puppy
Ilkay Sabiih al Sahra VV1, Baby BOB, Baby BIS
psi - třída otevřená
Eydin Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, NP
feny - třída otevřená
Fariba Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC
D'Amira Nuri al Baida V2, Res. VDH, Res. CAC
feny - třída šampionů
Shakirah Schuru-esch-Schams V1, VDH, NF, BOB
Amal Hayati Nuri al Baida V2, Res. VDH
 
 
Německo - Erkrath/Hochdahl 23. 8. 2014
Rozhodčí: von Veen Keur, Holandsko
 
psi - třída otevřená
Tall'Aziz Numan min Alamira al Zarifa V1, VDH, CAC, NP
psi - třída šampionů
Injah Ibn Djari Sheik el Arab V1, VDH
feny - třída mladých
Halima Sabiih al Sahra V1, Jg. VDH, Jg. CAC, Jg. BOB, Jg. 3 .BIS
feny - mezitřída
Gasama Sabiih al Sahra V1, VDH, Res. CAC
feny - třída otevřená
Tala-al Numani min Alamira al Zarifa V1, VDH, CAC, NF, BOB, BIS
feny - třída šampionů
Dafina Sabiih al Sahra V1, VDH 
 
 

Mladá Boleslav - MVP 31. 8. 2014

Rozhodčí : Mgr. Božena Ovesná

 

psi - třída otevřená

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V1, CAC, res.CACIB

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

Český šampion.

psi - třída šampionů

PHARAO Bohemia Genao

* 30. 05. 2009 ČLP/SL/183 V1, CAC, CACIB + CAC-ČMKU

Cenna Mahanajim - Amana El Guerrouj

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Radek a Lucie Židková, Seniorů 1288, 463 11 Liberec 30

Interšampion.

feny - třída otevřená

GHALA LAZIBA Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 ČLP/SL/264/-13/13 V1, CAC, CACIB + CAC-ČMKU

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - třída veteránů

ARETA El Guerrouj

* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, Nejlepší veterán, BOB

Intissars Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerriér

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 54233 Rtyně v Podkrkonoší

Český veterán šampion.