Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.9. - 31.12. 2014

22. 12. 2014
 
 
Německo - Eilenburg 13. 9. 2014
Rozhodčí: Urschitz, Rakousko
 
feny - třída otevřená
Esma Aliya Sabiih al Sahra V1, VDH, Res. CAC
feny - třída pracovní
Emine Mahanajim V1, VDH, CAC
feny - třída šampionů
Ghaliyah al Din Sheik el Arab V1, VDH, NF, BOB
Bella el Guerrouj V2, Res. VDH
feny - třída veteránů 
Czaby Ksar Ghilne V1, Vet. VDH, Vet. CAC, Vet. BOB
 

 

Německo - Kőln 13. 9. 2014

Rozhodčí: M. Melchoir, LU

 

psi - třída mladých

Leroy Schuru-esch-Schams V1, Jgd VDH, Jgd CAC, Jgd BOB, Landesjugensieger Rheinland 

psi - třída vítězů
El Jessim Mahanajim V1, VDH, Landessieger Rheinland 

Walid Schuru-esch-Schams V2, Res.VDH

feny - třída puppy
Inaya Fanniya Sabiih al Sahra Velmi nadějný, Baby BOB

feny - třída mladých
Mahalia Schuru-esch-Schams Velmi nadějný, Jg. BOB

feny - mezitřída

Gasama Sabiih al Sahra V1, VDH, CAC

Emeryah Nawri Nuri al Baida V2, res.VDH, res.CAC

feny - třída vítězů

Chameh Schuru-esch-Schams V1, VDH, CAC, NF, BOB, Landesjugensieger Rheinland 

Dafina Sabiih al Sahra V2, res.VDH

Badany Andaleh Nuri al Baida V3

 

 

Častolovice - Klubová KSCH 13. 9. 2014

Rozhodčí: František Bouček

 

psi - třída otevřená

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V2, res.CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice 

BAKARI El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/211 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

psi - třída vítězů

BATAL EMÍR ag Dalvit

* 05. 11. 2009 CMKU-ZReg/SL/205 V1, CAC, KV, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

feny - třída mladých

ALTAIRA IBN EL Bohemia Genao

* 05. 10. 2013 ČLP/SL/272 V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - mezitřída

GHALA LAZIBA Sabiih al Sahra

* 24. 01. 2013 ČLP/SL/264/-13/13 V1, CAC

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec15, 511 01 Turnov

feny - třída otevřená

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 V1, CAC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída vítězů

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, KV

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V2, res.CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - třída veteránů

ARETA El Guerrouj

* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, Nejlepší veterán, BOV

Intissars Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerriér

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 54233 Rtyně v Podkrkonoší

 

 

USA - 13. 9. 2014

Rozhodčí: Donna Rommelfaenger

 

psi - třída otevřená

Ocerico Dahi Winner
* 24. 12. 2013

Taban Bohemia Genao - Fellouja

ch. Erika N. Chen-Walsh
m. Karen Fuhrmann a Erika N. Chen-Walsh

Ain Zafir Ejaz Res. Winner

* 11. 8. 2010

Ain Zafir Bariiq - Ain Zafir Djamila
ch. Egil Fjellheim

m. Erika N. Chen-Walsh a Ermine Moreau-Sipiere

psi - třída vítězů

Taban Bohemia Genao BIS

* 14. 5. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch.Jana Tomešková

m. Erika Chen-Walsh

Plumed Serpent’s Bashir Select Dog

* 12. 6. 2008

Dakir Kaheela de Moreau - Farasha Schuru-esch-Schams

ch. Raksha

m. John a Nadya Overton

feny - třída otevřená

Amiass Shubah al Warda Winner
* 25. 3. 2012

Bersheba's Wahad - Chahrazed
ch. Ulrich Rosenzweig

m. Erika N. Chen-Walsh

Mere Wind Aziiza Res. Winner

* 25. 7. 2012

Dune des Sources de l’Oum-er-Rbia - Asalah Laila-Tiaba

ch. Rachel McCoy

m. Julie L. tenBensel a Erika N. Chen-Walsh

feny - třída vítězů

Ocerico Anisette BOS

* 29. 1. 2007

Dakir Kaheela de Moreau - Ya’Richa Nuri al Baida

ch. Erika N. Chen-Walsh

m. Ariel L. Ulner a Erika Chen-Walsh

 

USA - 2014 Non - Licensed Classes

Taban Bohemia Genao Best Stud Dog

* 14. 5. 2011

Lazrig - Bersheba’s Shabbura

ch. Jana Tomešková

m. Erika Chen-Walsh

Ocerico Arion Best Altered

* 29. 1. 2007
Dakir Kaheela de Moreau - Ya’Richa Nuri al Baida

ch. + m. Erika N. Chen-Walsh

Ocerico Alinghi Best Veteran

* 29. 1. 2007

Dakir Kaheela de Moreau - Ya’Richa Nuri al Baida

ch. Erika N. Chen-Walsh

m. Daniela a Andreas Bruhwiler

Fellouja Best Brood Bitch
* 27. 10. 2007

Saphir - Smara
ch. Mohammed Soujaa

m. Erika N. Chen-Walsh

Ain Zafir Ejaz Best Brace
*  11. 8. 2010

Ain Zafir Bariiq - Ain Zafir Djamila
ch. Egil Fjellheim

m. Erika N. Chen-Walsh a Ermine Moreau-Sipiere

+ Amiass Shubah al Warda Best Brace
* 25. 3. 2012

Bersheba's Wahad - Chahrazed
ch. Ulrich Rosenzweig

m. Erika N. Chen-Walsh

 

 

České Budějovice - MVP 20. 9. 2014 
Rozhodčí: Ing. Radana Marešová

 

feny - třída vítězů

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

Český Grand šampion.

 

 

Polsko - Bytoma, NV 20. 9. 2014

Rozhodčí: Vlastimil Vojtek, Slovensko

 

feny - mezitřída

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 20. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 V1, CWC

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch: Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída otevřená

VICTORY Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 V1, CWC, BOS, BOB

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Polský šampion.

 

Německo - Gelsenkirchen 27. 9. 2014
Rozhodčí: Frau Melchior, LUX

psi - třída otevřená
Tall ´Aziz Najid min al-amira-al-Zarifa v1, VDH, CAC
Tarek Cha Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-amira-al-Zarifa
VDH/DWZB SL Imp.2-1670 | 03.01.2012
ch. Iris Karczewski
m. Nicole Mörch, DE
psi - třída vítězů
Injah Ibn Djari Sheik el Arab v1, VDH, NP, BOB
Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine
VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008
ch. Patricia Lauer
Gabriele Holtschulte-Bänker, DE
psi - třída veteránů
Djari el Hor Sheik el Arab  v1, VetVDH, VetCAC, VetBOB
Djamil el Ahtal - Yashaya Jameilon Qeil Jezira
VDH/DWZB SL 1280 | 26.11.2003
ch. Patricia Lauer
m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE
feny - mezitřída
Gasama Sabiih al Sahra v1, VDH, CAC, NF
Chazir Sabiih al Sahra -
Laziba Bohemia Genao
VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013
ch. Gregor & Marcus Arndt
m. Nina Berg, DE
feny - třída vítězů
Dafina Sabiih al Sahra v1, VDH
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams
VDH/DWZB SL 1594 | 21.05.2010
ch. Gregor & Marcus Arndt
m. Nina Berg, DE

 

Brno - NV 27. 9. 2014

Rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

 

psi - třída otevřená

SIMBA Bohemia Genao

* 12. 10. 2010 ČLP/SL/223 V1, CAC,. NV, BOB

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Markéta Šimková, Slezákova 13, 613 00 Brno

psi - třída vítězů

VAGAR Bohemia Genao

* 13. 06. 2012 ČLP/SL/244 V1, CAC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Český šampion.

feny - třída otevřená

FLORA

* 27. 10. 2010 CMKU/SL/265/-13/10 V1, CAC

Semch de la Baume Cromagnon - Z-Azia

ch. M. Astier de Villate, Francie

m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída vítězů

UBLA RAŠAJA BOhemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 V1, CAC, NV

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

 

 

 

Německo - Gelsenkirchen 27. 9. 2014

Rozhodčí: Frau Melchior, LUX

 

psi - třída otevřená

Tall ´Aziz Najid min al-amira-al-Zarifa v1, VDH, CAC

VDH/DWZB SL Imp.2-1670 | 03.01.2012

Tarek Cha Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-amira-al-Zarifa

ch. Iris Karczewski

m. Nicole Mörch, DE

psi - třída vítězů

Injah Ibn Djari Sheik el Arab v1, VDH, NP, BOB

VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008

Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

psi - třída veteránů

Djari el Hor Sheik el Arab V1, VetVDH, VetCAC, VetBOB

VDH/DWZB SL 1280 | 26.11.2003

Djamil el Ahtal - Yashaya Jameilon Qeil Jezira

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

feny - mezitřída

Gasama Sabiih al Sahra v1, VDH, CAC, NF

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída vítězů

Dafina Sabiih al Sahra v1, VDH

VDH/DWZB SL 1594 | 21.05.2010

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

 

 

Brno - NV 24. 10. 2014

Rozhodčí: Dupas Jean Jacques, Francie

 

psi - třída mladých

Manu Schuru-esch-Schams

* 17. 12. 2013 V1, CAJC, BOJ

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Eva Bostjancic, Na Trati 2 Ljublana, Slovinsko

psi - mezitřída
LAMI Schuru-esch-Schams 
* 11. 07. 2013 V1, CAC, NV, BOB

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

 

 
Brno - Evropská výstava 24. 10. 2014
Rozhodčí: František Bouček
 
psi - třída mladých
Ibadan Magistere V1, CAJC, EV mladých, BOJ, BOS
m. Christophe Ziddour
Manu Schuru-esch-Schams V2
m. Bostjancic Eva
psi - mezitřída
Lami Schuru-esch-Schams V1, CAC, RCACIB
m. Kostřížová Vlasta
Český šampion.
psi - třída šampionů
Batal Emír ag Dalvit V1, CAC, CACIB, EV
m. Kočová Marcela
Bakari El Guerrouj V2, RCAC
m. Kouřilová Elena
psi - třída veteránů
Arak Magistere V1, EV veteránů
m. Christophe Ziddour
feny - třída otevřená
Bashira El Guerrouj V1, CAC
m. Srpová Lucie
Dakhla de la Horde D Or V2, RCAC
m. Christophe Ziddour
feny - třída šampionů
Bassira ag Dalvit V1, CAC, CACIB, EV, BOB
m. Pádej Ivan
Beyla El Guerrouj V2, RCAC, RCACIB
m. Srpová Lucie
feny - třída veteránů
Afya El Guerrouj V1, EV veterán, BOV
m. Srpová Lucie
 
 

Praha - MVP 1. 11. 2014

Rozhodčí: Dušan Barlík, Slovensko

 

psi - třída šampionů

BATAL EMÍR ag Dalvit

* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, CAC, CACIB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

Český Grand šampion.

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, CACIB, BOB, 5. BIG

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

Praha - MVP 2. 11. 2014

Rozhodčí: John Wauben, Holandsko

 

psi - třída šampionů

BATAL EMÍR ag Dalvit

* 05. 11. 2009 CMKU-Z Reg./SL/205 V1, CAC, CACIB, BOB

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

 

 

Slovensko - Nitra 29. 11. 2014

Rozhodčí: Veiga Maria Gabriela, Portugalsko

 

psi - třída dorostu

BOMANI Balkan Kennel

* 9. 4. 2014 SPKP 8 VN1

Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit

ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko

m. Maya Velická, Slovensko

feny - třída šampionů

USAMYA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/241 V1, CAC, CACIB

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Interšampion.

 

 

Slovensko - Nitra 30. 11. 2014

Rozhodčí: Marki Casanova Beatrix, Švýcarsko

 

feny - třída otevřená

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 VD

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

 

 

Polsko - Swiebodzice, NV 6. 12. 2014

Rozhodčí: Christian Kast, CY

 

feny - mezitřída

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 20. 12. 2012 ČLP/SL/263/-13/12 V1, CWC, BOB

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída otevřená

ULA RAŠAJA Bohemia Genao

* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 VD 1

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

 

 

Rakousko - Wels MVP 6. 12. 2014

Rozhodčí: Finney Timothy

 

psi - mezitřída
LAMI Schuru-esch-Schams 
* 11. 07. 2013 CMKU/SL/274/-13/13 V1, CACA, CACIB, BOB

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

 

 

Rakousko - Wels MVP 7. 12. 2014

Rozhodčí: Finney Marion 
 

psi - mezitřída
LAMI Schuru-esch-Schams 
* 11. 07. 2013 CMKU/SL/274/-13/13 V1, CACA, CACIB, BOB

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim,D

m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina