Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.12. 2015

13. 7. 2015

 

 

Kolín - Oblastní výstava + Krása a výkon 11. 7. 2015

Rozhodčí: Marta Růžičková

 

psi - třída  otevřená

VAHAB Bohemia Genao
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/245 V1, VT

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Šampion pro krásu a výkon

psi - třída vítězů

URKAN RAŠAJA Bohemia Genao
* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236
V1, VT, Oblastní vítěz

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice
feny - třída otevřená

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263 V1, VT, Oblastní vítěz

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Šampion pro krásu a výkon

feny - třída veteránů

LAJJINA Bohemia Genao

* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149 V1, VTV, Nejlepší veterán, BIS

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 

 

 

Německo - Köln, 11. 07. 2015

Rozhodčí: D. Hintzenberg-Freisleben, DE

 

psi - třída veteránů

Chafir al Hakim Sheik el Arab místo 1, VetVDH, VetCAC, Verbandsveteranensieger

Rais Siyada Gerza - Aljana Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1231 | 21.07.2002

ch. Patricia Lauer

m. Heike Simböck, DE

Madani Schuru-esch-Schams místo 2, VetResVDH, VetResCAC

Hashim Schuru-esch-Schams - Chahrazad Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1337 | 04.02.2005

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Gesine Knopf, DE

Orion Schuru-esch-Schams místo 3

Chafi Schuru-esch-Schams - Zenaida Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1372 | 17.12.2005

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Karin Schröder + Jochen Schroeder, DE

psi - třída mladých

Nathan Schuru esch Schams v1, JgdVDH, JgdCAC, JgdBOB, Verbandsjugendsieger

Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab - Emira Schuru esch Schams

VDH/DWZB SL 1788 | 02.06.2014

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Jasmin Sluiters, DE

Kirran Sheik el Arab vd2

Chazir Sabiih Al Sahra - Vallada Bohemia Genao

VDH/DWZB SL 1805 | 09.06.2014

ch. Patricia Lauer

m. Astrid Rollnik, DE

psi - mezitřída

Leroy Schuru esch Schams v1, VDH

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru esch Schams

VDH/DWZB SL 1758 | 11.07.2013

ch. Schritt/Zimmermann

m. Jasmin Sluiters, DE

psi - třída vítězů

Faris Yaman Sabiih al Sahra vd 3

Yaman Schuru-esch-Schams - Labibah Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1666 | 25.09.2011

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Filippo Nuccio, DE

Tall ´Aziz Najid min al-amira-al-Zarifa v2, ResVDH

Tarek Cha Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-amira-al-Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1670 | 03.01.2012

ch. Iris Karczewski

m. Nicole Mörch, DE

Enkidu Schuru-esch-Schams v1, VDH, NP, Verbandssieger

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1638 | 19.05.2011

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Eckhard Schritt, DE

psi - třída otevřená

Gamal Sabiih al Sahra v3

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

VDH/DWZB SL 1727 | 24.01.2013

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

Kamran Schuru-esch-Schams v1, VDH, CAC

Enkidu Schuru-esch-Schams - Tahmina Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1745 | 07.06.2013

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Antje Gerlach, DE

Tall ´Aziz Namir min al-amira-al-Zarifa v2, ResVDH, ResCAC

Tarek Chah Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-amira-al-Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1668 | 03.01.2012

ch. Iris Karczewski

m. Nicole Mörch, DE

feny - třída veteránů

Ghaliyah al Din Sheik el Arab místo 1, VetVDH, VetCAC, VetBOB, Verbandsveteranensieger

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Dinn Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1436 | 26.10.2006

ch. Patricia Lauer

m. Carmen Wöffler, DE 2

feny - třída dorostu

Odile Schuru-Esch-Schams vvsp1, JüngstenBOB

Yordam Schuru-Esch-Schams - Xafira Schuru-Esch-Schams

VDH/DWZB SL 1816 | 10.12.2014

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Sarah Rodin, DE

feny - třída mladých

Inaya Fanniya Sabiih al Sahra v3

Batal Sabiih al Sahra - Fanniya Mahanajim

VDH/DWZB SL 1782 | 20.03.2014

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Alexandra Merhoff, DE

Nawara Schuru-esch-Schams v1, JgdVDH, JgdCAC, Verbandsjugendsieger

Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab - Emira Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1794 | 02.06.2014

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Eckhard Schritt, DE

Sahsheer Uhnari v2, JgdResVDH, JgdResCAC

Dagash Ksar Ghilane - Falconcrag Sahsheer

KC AR01968906 | 23.04.2014

ch. B. L. & C. C. Davies

m. Cora Nürnberger + Ylenia Gasparini, DE

feny - mezitřída

Mahalia Schuru-esch-Schams v1, VDH, ResCAC

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1773 | 17.12.2013

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Kristina Kosmas, DE

feny - třída vítězů

Dafina Sabiih al Sahra v2, ResVDH

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1594 | 21.05.2010

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

Chaima Sabiih Al Sahra vd

Arif Madina al-fadila - Dina Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1525 | 24.10.2008

ch. Gregor u.Marcus Arndt

m. Ilka Rhode, DE

Junah Schuru-esch-Schams v3

Armin el Guerrouj - Zalma Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1715 | 05.08.2012

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Christiane Hilkenbach, DE

Tala-al Numani min Alamira Al Zarifa v4

Tarek Chah Name de la Cite du Guerrier - Semaya min Alamira Al Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1673 | 03.01.2012

ch. + m. Iris Karczewski ,DE

Hanifa Schuru-esch-Schams v1, VDH

Wakid Schuru-esch-Schams - Yusra Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1682 | 22.03.2012

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Eckhard Schritt, DE

feny - třída pracovní

Xafira Schuru-esch-Schams v2, ResVDH

Sabur Schuru-esch-Schams - Inaya Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1514 | 01.10.2008

h. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Sarah Rodin, DE

Djamila Labibah Sabiih Al Sahra v1, VDH

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1595 | 21.05.2010

ch. Gregor u.Marcus Arndt

m. Ilka Rhode, DE

feny - třída otevřená

Gasama Sabiih al Sahra v2, ResVDH

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

Gulperi Mahanajim v3

Bahi Mahanajim - Chuzaymah Mahanajim

VDH/DWZB SL Imp.2-1735 | 01.03.2013

ch. + m. Dr. S. Schlenkrich,DE

Lubanah Schuru-esch-Schams vd

Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1763 | 11.07.2013

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Ruth Titze, DE

Galia-Gislet Mahanajim vd4

Bahi Mahanajim - Chuzaymah Mahanajim

VDH/DWZB SL Imp.2-1736 | 01.03.2013

ch. + m. Dr. Sabine Schlenkrich, DE

Khalina Schuru-esch-Schams v1, VDH, CAC, NF, BOB, Verbandssieger

Enkidu Schuru-esch-Schams - Tahmina Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1750 | 07.06.2013

ch. Schritt/Dr. Zimmermann

m. Marianne Gelbert, DE + Oskar Bernreuther, DE

 

 

Polsko - Czestochowa, MVP 25. 7. 2015 

Rozhodčí: Tatjana Urek

psi - třída otevřená
AMIR IBN EL Bohemia Genao
 V1, CWC, CACIB, BOB
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/268
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

 

Polsko - Czestochowa, KV 26. 7. 2015

Rozhodčí: Barbra Novak

psi - třída otevřená
AMIR IBN EL Bohemia Genao V1, CWC, KV, BOB
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/268
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

 

Hořovice - KLUBOVÁ KCHCH + Krása a výkon - (bez titulu KV) 25. 7. 2015

Rozhodčí: František Bouček

psi - třída otevřená

Lami Schuru-esch-Schams V1, CAC
* 11. 07. 2013 CMKU/SL/274/-13/13
Dabur Sabiih al Sahra - Shana Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

Vahab Bohemia Genao V2, res.CAC
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/245
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

psi - třída vítězů

Eydin Schuru-esch-Schams V1, CAC, NP, Vítěz Hořovic, BOB
* 19. 05. 2011 CMKU/SL/235/-11/11
Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams
ch. Ingeborg a Eckhard Schritt + Dr. Erich Zimmermann, Jagdhaus am Pass 65510 Hunstetten-Bechtheim, D
m. Vlasta Kostřížová, Školní 29E, 330 02, Dýšina

Urkan Rašaja Bohemia Genao V2, res.CAC
* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - rovinný dostih do vrchu

feny - trída otevřená

Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére V1, CAC, Vítěz Hořovic
* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263
Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao
ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - rovinný dostih do vrchu

feny - trída vítězů

Usamya Rašaja Bohemia Genao VD 1
* 29. 11. 2011 ČLP/SL/241
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

feny - trída veteránů

Lajjina Bohemia Genao V1, Nejlepší veterán, BOS, BIS 3. veterán
* 20. 05. 2007 ČLP/SL/149
Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C´Casba Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon KCHCH - senior - rovinný dostih do vrchu.

 

Pardubice - KV KSCH 15. 8. 2015
mezinárodní rozhodčí: Dušan Barlík, Slovensko
 
psi - mezitřída
AMIR IBN EL Bohemia Genao
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/268 V1, CAC
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
psi - třída vítězů
URKAN RAŠAJA Bohemia Genao
* 29. 11. 2011 ČLP/SL/236 V2, res.CAC, KV
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jiřina Štanclová, K Blahobytu 2498, 530 02, Pardubice
BATAL EMIR ag Dalvit
* 05. 11. 2009 CMKU-ZReg/SL/205 V1, CAC, BOS
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
feny - mezitřída
ALTAIRA IBN EL Bohemia Genao
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/272 V1, CAC
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
+ Pavel Kábrt, , Husovo náměstí 6, 512 51 Lomnice nad Popelkou

feny - třída otevřená
BASHIRA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída vítězů
BEYLA El Guerrouj
* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, NF, KV, BOB
Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5
feny - třída veteránů
TANIT Genao de Domus Bohemia  
* 22. 11. 2002 CMKU/SL/68/-03/02 V2          
Phaiq de la Cité du Guerrier - C'Chebket Bohemia Genao
ch. Věra Cerruti, Francie
m. Vladimír Eliáš, U Paliárky 5, 150 00 Praha
ARETA El Guerrouj
* 08. 09. 2005 CMKU/SL/118 V1, Nejlepší veterán
Intissar’s Firoush - Raicha el Nejma de la Cité du Guerriér
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
m. Romana Vlčková, Úpická 166, 54233 Rtyně v Podkrkonoší

 

Bratislava - MVP, DUO CACIB 2015, 22. 8. 2015 
Rozhodčí: Tibor Havelka, Slovensko

psi - mezitřída
Bomani Balkan Sighthound
* 9. 4. 2014 SPKP 8, JR 700002 VD1
Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit
ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko
m. Maya Velická, Slovensko
feny - třída mladých
Bedouine Balkan Sighthound
* 9. 4. 2014 SPKP 9 V1, CAJC, Junior BOB, BOB
Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit
ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko
m. Ing. Ivo Pádej, Dechtice č. 334, Dechtice 91953, Slovensko
Slovenský junior šampion

 

Mladá Boleslav - MVP 29. 8. 2015
Rozhodčí: Maria Luise Doppeireiter, Rakousko

psi - trída otevřená
VAHAB Bohemia Genao V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, BOB, Kvalifik. CRUFT
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/245
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída pracovní
ULA RAŠAJA Bohemia Genao VD1
* 29. 11. 2011 ČLP/SL/239 
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02
feny - třída veteránů
JAMUNA Bohemia Genao V1, NV, BOV, BOS
* 14. 12. 2005 ČLP/SL/132
Urkhan el Zaim D’ Imi-n-Tanout - Djahirah Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 66467 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Táborská 689, 56002 Česká Třebová 
Český veterán šampion

 

Brno - Moravskoslezská Národní výstava 19. - 20. 9. 2015 
Rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay

psi - mezitřída
Sahsheer´s Shakaar V1, CAC, NV, BOS
feny - mezitřída
Anissa Qalb Elassad V1, CAC
feny - třída otevřená
Bilgis Bohemia Genao V1, CAC
feny - třída vítězů
Vallada Bohemia Genao V1, CAC, NV, BOB

Český šampion.

 

 

Polsko - Wroclaw 26. 9. 2015

Rozhodčí:Olga Sinko Kuprianova, Slovinsko

 

psi - třída  otevřená

VAHAB Bohemia Genao
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/245 V1, CWC, CACIB, BOB

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

feny - třída otevřená

HANIFA EL BOHEMIA GENAO de la Bérondiére

* 27. 12. 2012 ČLP/SL/263 V1, CWC, CACIB

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Polský šampion

 

 

České Budějovice - MVP 10. 10. 2015

Rozhodčí: ?

 

feny - třída otevřená

BASHIRA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

feny - třída šampionů

BEYLA El Guerrouj

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/218 V1, CAC, res.CACIB

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

 

Praha - MVP, Duo CACIB 31. 10. 2015
Rozhodčí: František Bouček

psi - třída otevřená 
AKILA IBN EL Bohemia Genao D1
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/266

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00 Praha 8

psi - třída šampionů
BATAL EMIR ag Dalvit V1, CAC, CACIB, BOB
* 05. 11. 2009 CMKU-ZReg/SL/205
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

 

Praha - MVP, Duo CACIB 1. 11. 2015
Rozhodčí: Jean Louis Grunheid, Francie

psi - třída otevřená 
AKILA IBN EL Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOS, BOB
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/266

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00 Praha 8

psi - třída šampionů
BATAL EMIR ag Dalvit V1, CAC, res.CACIB
* 05. 11. 2009 CMKU-ZReg/SL/205
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

feny - třída šampionů

BASHIRA El Guerrouj  V1, CAC, CACIB

* 10. 10. 2010 CMKU/SL/215

Qasab Al Dahab Schuru-esch-Schams - Afya El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 155 21, Praha 5

 

Nitra - MVP Winner show 28. 11. 2015
Rozhodčí: Vuorinen Jarmo, Finsko 
 
psi - třída otevřená 
AMIR IBN EL Bohemia Genao V1
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/268
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice 
psi - třída pracovní
Vahab Bohemia Genao VD1
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/245
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída Šampionů
Victory Bohemia Genao V1
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

 

Nitra - MVP Slovakia Cup 29. 11. 2015
Rozhodčí: Erdos Lászlo, Maďarsko

psi - třída pracovní
VAHAB Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOB
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/245
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
psi - třída šampionů
SIMBA Bohemia Genao V1, CAC, res. CACIB
* 12. 10. 2010 ČLP/SL/223 
Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Ghaziya al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Markéta Šimková, Slezákova 13, 613 00 Brno
feny - třída otevřená
VALLADA Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOS
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/248 
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Jitka Tomešková-Trnková, 664 67 Syrovice 247
feny - třída šampionů
VICTORY Bohemia Genao V1, CAC, res.CACIB
* 13. 06. 2012 ČLP/SL/250 
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02


 
Rakousko Wels Duo Cacib MVP 5. 12. 2015 
Rozhodčí: Gyorgy Tesics, Maďarsko

psi - třída otevřená
AMIR IBN EL Bohemia Genao V1
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/268
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Miroslava Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice 
feny - mezitřída 
AFRAH IBN EL  Bohemia Genao V1, CACA, CACIB, BOB 
* 05. 10. 2013 ČLP/SL/271 
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. + m. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247