výstavy 1.7. - 31.12. 2016
Kolín - OBLASTNÍ VÝSTAVA + KRÁSA A VÝKON 9. 7. 2016
rozhodčí: Božena Ovesná
psi - třída pracovní
Vahab Bohemia Genao V1, VT
Šampion pro krásu a výkon
psi - třída vítězů
Urkan Rašaja Bohemia Genao V1, VT, Oblastní vítěz
feny - třída otevřené
Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére V1, VT
feny - třída pracovní
Zahra Bohemia Genao V1, VT
Šampion pro krásu a výkon
feny - třída vítězů
Victory Bohemia Genao V1, VT, Oblastní vítěz
Mladá Boleslav - NV 17. 7. 2016
rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná
feny - třída dorostu
ARRIA BINT GHALA WON HABULE
ČMKU/SL/307 * 22. 10. 2015 VN1
Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra
ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
HOŘOVICE - KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHCH a krása a výkon 23. 7. 2016
rozhodčí: Zdena Holmerová
psi - třída otevřená
Amir Ibn El Bohemia Genao V1, CAC
psi - třída pracovní
Vahab Bohemia Genao V1, CAC, VH, BOB
ČESKÝ ŠAMPION
ŠAMPION KCHCH
psi - třída vítězů
Urkan Rašaja Bohemia Genao V1, CAC
ŠAMPION PRO KRÁSU A VÝKON KCHCH
ŠAMPION KCHCH
feny - třída otevřená
Hanifa el Bohemia Genao den la Berondiére V1, CAC
feny - třída pracovní
Zahra Bohemia Genao VD1
feny - třída vítězů
Victory Bohemia Genao V1, CAC, VH, BOS
ŠAMPION KCHCH
Slovensko - Mojmírovice - Klubová, Krása a výkon 13. 8. 2016
rozhodčí: Marina Ostrovskaya, Rusko
feny - třída otevřená
BEDOUINE Balkan Sighthound
SPKP 8 * 9. 4. 2014 V1, CAC, KV, BOB
Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit
ch: Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko
m. Ing. Ivo Pádlej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko
šampion pro krásu a výkon
Mladá Boleslav - MVP 14. 8. 2016
rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš, Slovensko
psi - třída štěňat
BENAZIR WON HABULE
ČMKU - Z Reg/SL/311 * 27. 03. 2016 VN1
Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao
ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
feny - třída mladých
AYIRA WON HABULE
ČMKU/SL/308 * 22. 10. 2015 V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG4
Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra
ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
m. Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, Liberec 46001
feny - třída otevřená
GHALA LAZIBA SABIIH AL SAHRA
ČLP/SL/264/-13/13/14 VDH/DWZB SL 1728 * 24. 01. 2013 VD1
Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao
ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim
m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
Kolesa - Kladruby nad Labem 3. 9. 2016
rozhodčí: Karin Hedberg, Svédsko
psi - třída šampionů
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CAC, VSV, BOS
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
BATAL EMIR AG DALVIT
CMKU - ZReg./SL/205 * 05. 11. 2009 V2, res.CAC
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
BAKARI El GUERROUJ
CMKU/SL/211 * 10. 10. 2010 V3
Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj
ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice
feny - třída šampionů
BASHIRA El GUERROUJ
CMKU/SL/215 * 10. 10. 2010 V1, CAC, VSV, BOB
Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
Slovensko - Stráňavy, Oblastní + Krása a výkon 11. 9. 2016
rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska, Polsko
psi - třída veteránů
AHAGGAR ag Dalvit V1, VTV
* 12. 06. 2004 SPKP
Dukal Umm Bersheba’s el Abid - C´Chemala Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, 742 55, Albrechtičky 266
m. Emília Petrovská, Hlinská 38, 010 01 Žilina, Slovensko
feny - třída otevřená
BEDOUINE Balkan Sighthound
SPKP 8 * 9. 4. 2014 V1, VT, Oblastní vítěz
Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit
ch: Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko
m. Ing. Ivo Pádlej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko
šampion pro krásu a výkon RHS
Rakousko - Grafenegg, Osterreichischer OKWZR KV 18. 9. 2016
rozhodčí: Lotta Brun
psi - třída šampionů
AMIR IBN EL Bohemia Genao V1, CAC, BOS
* 05. 10. 2013
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
feny - třída otevřená
AMEL Subah al Warda V1, CAC, BH, BOB
* 25. 03. 2013
Bersheba´s Wahad - Chahrazed
ch. + m. Ulrich Rosenzweig, 9020 Klagenfurt am Wörthersee (Kärnten), Österreich
IDS Wroclav 24. 9. 2016
rozhodčí: Krystyna Opara
psi - třída otevřená
AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB, BOS
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8
feny - třída otevřená
PAOLA BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/184 * 30.5. 2009 V1, CAC, CACIB, BOB
Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Brno - NV 25. 9. 2016
rozhodčí: Ing .Jaroslav Matyáš, Slovensko
feny – třída otevřená
BADRIJA Bohemia Genao
* 31. 12. 2013 ČLP/SL/Z Reg. 276 V1, CAC, CACIB, BOB
Lazrig - Ghaziya-al Shama Sheik el Arab
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Ludmila Kosová, Mokrá, Mokrá-Horákov, okr. Brno
Rakousko - Tulln, Osterreichischer OKWZR KV 1. 10. 2016
rozhodčí: Dr. Orietta Zilli, Itálie
psi - třída otevřená
GHAZOOT CHAZZIN
SE/11326/2015 * 02. 12. 2014 V1, CACA, res. CACIB
m. Ellen Fechner
psi - třída šampionů
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CACA, CACIB, BR, BOS, MEEW
m. Mirka Houšková
feny - třída mladých
PARVATI SCHURU - ESCH - SCHAMS
VDH/DWZB/SL/1834 * 30. 05. 2015 V1, JB, MEEYW
m. Kristina Kosmas
feny - třída otevřená
MALALA SCHURU - ESCH - SCHAMS
VDH/DWZB/SL/1776 * 17. 12. 2013 V1, CACA, res.CACIB
m. Kristina Kosmas
feny - třída mladých
MAHALIA SCHURU - ESCH - SCHAMS
VDH/DWZB/SL/1773 * 17. 12. 2013 V1, CACA, CACIB, BH, BOB, MEEW
m. Kristina Kosmas
Rakousko- Tulln, Bundessieger 2. 10. 2016
rozhodčí: Graham Hill, UK
psi - třída otevřená
GHAZOOT CHAZZIN
SE/11326/2015 * 02. 12. 2014 V1, CACA, res.CACIB
m. Ellen Fechner
psi - třída šampionů
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CACA, CACIB, BS, BR, BOS
m. Mirka Houšková
feny - třída mladých
PARVATI SCHURU - ESCH - SCHAMS
VDH/DWZB/SL/1834 * 30. 05. 2015 V1, JB, BJS
m. Kristina Kosmas
feny - třída otevřená
MALALA SCHURU - ESCH - SCHAMS
VDH/DWZB/SL/1776 * 17. 12. 2013 V1, CACA, res.CACIB
m. Kristina Kosmas
feny - třída mladých
MAHALIA SCHURU - ESCH - SCHAMS
VDH/DWZB/SL/1773 * 17. 12. 2013 V1, CACA, CACIB, BS, BH, BOB
m. Kristina Kosmas
Polsko - Rybník 1. 10. 2016
rozhodčí: L. Salamon, Polsko
psi - třída vítězů
Vahab Bohemia Genao V1, CWC, NP, BOB
Polský šampion
České Budějovice - MVP 8. 10. 2016
rozhodčí: Otakar Vondrouš
psi - třída šampionů
AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8
Německo - Dortmund, MVP 8. 10. 2016
rozhodčí: ?
psi - třída mladých
Jamil Sabiih al Sahra V1, Jgd VDH, Jgd CAC, HS
psi - třída šampionů
Gamal Sbiih al Sahra V1, VDH, NP, HS
feny - třída mladých
Jahida Labibah Sabiih al Sahra V1, Jgd VDH, Jgd CAC, Jgd BOB, NF, BOB, HS
Praha - MVP 29. 10. 2016
rozhodčí: Coppel Christophe,Francie
psi - třída dorostu
BENAZIR WON HABULE
ČMKU - Z Reg/SL/311 * 27. 03. 2016 VN1
Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao
ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
psi - třída šampionů
BATAL EMIR AG DALVIT
CMKU - ZReg./SL/205 * 05. 11. 2009 V1, CAC, CACIB, BOS
Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao
ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146
m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10
feny - třída dorostu
BÁTUL WON HABULE
ČMKU - Z Reg/SL/314 * 27. 03. 2016 VN1
Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao
ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
feny - třída mladých
AYIRA WON HABULE
ČMKU/SL/308 * 22. 10. 2015 V1, CAJC, BOJ
Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra
ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov
m. Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, Liberec 46001
feny - třída šampionů
BEYLA El GUERROUJ
CMKU/SL/218 * 10. 10. 2010 V1, CAC, CACIB, BOB
Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj
ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5
Slovensko - Speciální výstava 4. 11. 2016
rozhodčí: Weron Grzegorz, Polsko
psi - třída vítězů
AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC, VSV, BOS
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8
feny - třída vítězů
VICTORY BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/250 * 12. 06. 2012 V1, CAC, VSV, BOB
Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02
Slovenský šampion
Slovensko - Bratislava, MVP 5. 11. 2016
rozhodčí: Gabriela Ridarčíková
psi - třída šampionů
Vahab Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOB
splněny podmínky pro C.I.B.P. a C. I. B.
Akila Ibn El Bohemia Genao V2, res.CAC
Slovensko - Bratislava, MVP 6. 11. 2016
rozhodčí: Gianni Fulgenzi, Itálie
psi - třída šampionů
Vahab Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOB
Slovinsko - Vrtojba 12. 11. 2016
rozhodčí: Collet Mulldoon, Irsko
psi - třída šampionů
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB, BOB
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Slovinsko - Vrtojba 13. 11. 2016
rozhodčí: Jose Homemde Mello, P
psi - třída šampionů
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO
ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB, BOB
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice
Amerika - Orlando, Florida 2016 National Specialty Results 15. 12. 2016
Rozhodčí: Robert Hutton
Taban Bohemia Genao
Lazrig - Bersheba's Shabbura
14. 5. 2011 Best in Specialty Show
m. Erika N. Wyatt
ch. Jana Tomešková
Mere Wind Aziiza
Dune des Sources de l'Oum-er-Rbia - Asalah Laila-Tiaba
25. 7. 2012 Best of Opposite Sex / Best of Winners
m. Julie L. tenBensel and Erika N. Wyatt
ch. Rachel McCoy
Ocerico Dahi
Taban Bohemia Genao - Fellouja
24. 12. 2013 Select Dog
m. Karen Fuhrmann a Erika N. Wyatt
ch. Erika N. Wyatt
Dune des Sources de l'Oum-er-Rbia
Saphir - Fellouja
8. 7. 2009 Winners Dog
m. Erika N. Wyatt
ch. Mohammed Soujaa
Ocerico Alinghi
Dakir Kaheela de Moreau - Ya'Richa Nuri-al-Baida
29. 1. 2007 Best Veteran
m. Andreas and Daniela Bruhwiler
ch. Erika N. Wyatt a Robert Young
Ocerico Baha al'Din
Badir Kaheela de Moreau - Fantasy's Starry Night
14. 9. 2010 Reserve Winners Dog
m. Andreas and Daniela Bruhwiler
ch. Erika N. Wyatt a Philip B. Senior
Ocerico Djordana de Moreau
Taban Bohemia Genao - Fellouja
24. 12. 2013 Reserve Winners Bitch
m. Erika N. Wyatt and Ermine Moreau-Sipiere
ch. Erika N. Wyatt