Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.12. 2016

31. 10. 2016

 

Kolín - OBLASTNÍ VÝSTAVA + KRÁSA A VÝKON  9. 7. 2016

rozhodčí: ­Božena Ovesná

 

psi - třída pracovní

Vahab Bohemia Genao V1, VT

Šampion pro krásu a výkon

psi - třída šampionů

Urkan Rašaja Bohemia Genao V1, VT, Oblastní vítěz

feny - třída otevřené

Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére V1, VT

feny - třída pracovní

Zahra Bohemia Genao V1, VT

Šampion pro krásu a výkon

feny - třída vítězů

Victory Bohemia Genao V1, VT, OBLASTNÍ VÍTĚZ

 

 

Mladá Boleslav - NV 17. 7. 2016

rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

 

feny - třída dorostu

ARRIA BINT GHALA WON HABULE 

ČMKU/SL/307 * 22. 10. 2015 VN1

Kásir Bohemia Genao Ghala Laziba Sabiih al Sahra

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

 

 

HOŘOVICE - KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHCH a krása a výkon 23. 7. 2016

rozhodčí: Zdena Holmerová

 

psi - třída otevřená

Amir Ibn El Bohemia Genao V1, CAC

psi - třída pracovní

Vahab Bohemia Genao V1, CAC, VH, BOB

ČESKÝ ŠAMPION A KLUBOVÝ ŠAMPION KCHCH

psi - třída šampionů

Urkan Rašaja Bohemia Genao V1, CAC

feny - třída otevřená

Hanifa el Bohemia Genao den la Berondiére V1, CAC

feny - třída pracovní

Zahra Bohemia Genao VD1

feny - třída vítězů

Victory Bohemia Genao V1, CAC, VH, BOS

KLUBOVÝ ŠAMPION KCHCH

 

 

Slovensko - Mojmírovice - KV 13. 8. 2016

rozhodčí: Marina Ostrovskaya, Rusko

 

feny - třída  otevřená

BEDOUINE Balkan Sighthound     

SPKP 8 * 9. 4. 2014 V1, CAC, KV, BOB

Chebkali del Sayad el Gazel Badriyah ag Dalvit

ch: Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko

m. Ing. Ivan Pádlej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko

 

 

Mladá Boleslav - MVP 14. 8. 2016

rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš, Slovensko

 

psi - třída štěňat 

BENAZIR WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/311 * 27. 03. 2016 VN1

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov  

feny - třída mladých

AYIRA WON HABULE

ČMKU/SL/308 * 22. 10. 2015 V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG4

Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra

ch.  Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, Liberec 46001

feny - třída otevřená

GHALA LAZIBA SABIIH AL SAHRA

ČLP/SL/264/-13/13/14 VDH/DWZB SL 1728 * 24. 01. 2013 VD1

Chazir Sabiih al Sahra Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim     

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

 

 

Kolesa - Kladruby nad Labem 3. 9. 2016

rozhodčí: Karin Hedberg, Svédsko

 

psi - třída šampionů

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO  

ČLP/SL/268   * 05. 10. 2013 V1, CAC, VSV, BOS

El Abu Azhar Bohemia Genao Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

BATAL EMIR AG DALVIT

CMKU - ZReg./SL/205 * 05. 11. 2009 V2, res.CAC

Atakor ag Dalvit  Dahija Bohemia Genao          

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

BAKARI El  GUERROUJ                              

CMKU/SL/211  * 10. 10. 2010 V3

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams Afya el Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Elena Kouřilová, Jindřišská 1441, 530 02 Pardubice

feny - třída šampionů

BASHIRA El  GUERROUJ

CMKU/SL/215  * 10. 10. 2010 V1, CAC, VSV, BOB

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams Afya el Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

 

 

Slovensko - Stráňavy 11. 9. 2016

rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk Wierzchowska, Polsko

 

feny - třída otevřená

BEDOUINE Balkan Sighthound     

SPKP 8 * 9. 4. 2014 V1, VT, Oblastní vítěz

Chebkali del Sayad el Gazel Badriyah ag Dalvit

ch: Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko

m. Ing. Ivan Pádlej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko

 

 

Rakousko - Grafenegg, Osterreichischer OKWZR KV 18. 9. 2016

rozhodčí: Lotta Brun

 

psi - třída šampionů

AMIR IBN EL Bohemia Genao V1, CAC, BOS

 * 05. 10. 2013

El Abu Azhar Bohemia Genao Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice    

feny - třída otevřená

AMEL Subah al Warda V1, CAC, BH, BOB

 * 25. 03. 2013

Bersheba´s Wahad - Chahrazed

ch. + m. Ulrich Rosenzweig, 9020 Klagenfurt am Wörthersee (Kärnten), Österreich

 

 

IDS Wroclav 24. 9. 2016

rozhodčí: Krystyna Opara

 

psi - třída otevřená

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO  

ČLP/SL/266  * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB, BOS

El Abu Azhar Bohemia Genao Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8       

feny - třída otevřená

PAOLA BOHEMIA GENAO                                                                                                               

ČLP/SL/184 * 30.5. 2009 V1, CAC, CACIB, BOB

Cenna Mahanajim Amana el Guerrouj 

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice    

 

 

Rakousko - Tulln, Osterreichischer OKWZR KV 1. 10. 2016

rozhodčí: Dr. Orietta Zilli, Itálie

 

psi - třída otevřená

GHAZOOT CHAZZIN

SE/11326/2015   * 02. 12. 201V1, CACA, res. CACIB

m. Ellen Fechner

psi - třída šampionů

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO  

ČLP/SL/268  * 05. 10. 2013 V1, CACA, CACIB, BR, BOS, MEEW

m. Mirka Houšková

feny - třída mladých

PARVATI SCHURU - ESCH - SCHAMS

VDH/DWZB/SL/1834   * 3005. 201V1, JB, MEEYW

m. Kristina Kosmas

feny - třída otevřená

MALALA SCHURU - ESCH - SCHAMS

VDH/DWZB/SL/1776   * 17. 12. 201V1, CACA, res.CACIB

m. Kristina Kosmas

feny - třída mladých

MAHALIA SCHURU - ESCH - SCHAMS

VDH/DWZB/SL/1773   * 17. 12. 2013  V1, CACA, CACIB, BH, BOB, MEEW

m. Kristina Kosmas

 

 

Rakousko - TullnBundessieger 2. 10. 2016

rozhodčí: Graham Hill, UK

 

psi - třída otevřená

GHAZOOT CHAZZIN

SE/11326/2015   * 02. 12. 201V1, CACA, res.CACIB

m. Ellen Fechner

psi - třída šampionů

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO  

ČLP/SL/268  * 05. 10. 2013 V1, CACA, CACIB, BS, BR, BOS

m. Mirka Houšková

feny - třída mladých

PARVATI SCHURU - ESCH - SCHAMS

VDH/DWZB/SL/1834   * 3005. 201V1, JB, BJS

m. Kristina Kosmas

feny - třída otevřená

MALALA SCHURU - ESCH - SCHAMS

VDH/DWZB/SL/1776   * 17. 12. 201V1, CACA, res.CACIB

m. Kristina Kosmas

feny - třída mladých

MAHALIA SCHURU - ESCH - SCHAMS

VDH/DWZB/SL/1773   * 17. 12. 201 V1, CACA, CACIB, BS, BH, BOB

m. Kristina Kosmas

 

 

Polsko - Rybník 1. 10. 2016

rozhodčí: L. Salamon, Polsko

 

psi - třída vítězů

Vahab Bohemia Genao V1, CWC, NP, BOB

Polský šampion

 

 

České Budějovice - MVP 8. 10. 2016

rozhodčí: Otakar Vondrouš

 

psi - třída šampionů

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO  

ČLP/SL/266  * 05. 10. 2013 V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

El Abu Azhar Bohemia Genao Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8       

 

 

Německo - Dortmund, MVP 8. 10. 2016

rozhodčí: ?

 

psi - třída mladých

Jamil Sabiih al Sahra V1, Jgd VDH, Jgd CAC, HS

psi - třída šampionů

Gamal Sbiih al Sahra V1, VDH, NP, HS

feny - třída mladých

Jahida Labibah Sabiih al Sahra V1, Jgd VDH, Jgd CAC, Jgd BOB, NF, BOB, HS

 

 

Praha - MVP 29. 10. 2016

rozhodčí: Coppel Christophe,Francie

 

psi - třída dorostu

BENAZIR WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/311 * 27. 03. 2016 VN1

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov  

psi - třída šampionů

BATAL EMÍR AG DALVIT

CMKU - ZReg./SL/205 * 05. 11. 2009 V1, CAC, CACIB, BOS

Atakor ag Dalvit  Dahija Bohemia Genao          

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

feny - třída dorostu

BÁTUL WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/31* 27. 03. 2016 VN1

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - třída mladých

AYIRA WON HABULE

ČMKU/SL/308 * 22. 10. 2015 V1, CAJC, BOJ

Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra

ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, Liberec 46001

feny - třída šampionů

BEYLA El  GUERROUJ                              

CMKU/SL/218  * 10. 10. 2010 V1, CAC, CACIB, BOB

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams Afya el Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

 

 

Slovensko - Speciální výstava 4. 11. 2016

rozhodčí: Weron Grzegorz, Polsko

 

psi - třída vítězů

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO   

ČLP/SL/266  * 05. 10. 2013 V1, CAC, VSV, BOS

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao 

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8       

feny - třída vítězů

VICTORY BOHEMIA GENAO 

ČLP/SL/250 * 12. 06. 2012 V1, CAC, VSV, BOB

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty  

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Slovenský šampion

 

 

Slovensko - Bratislava, MVP 5. 11. 2016 

rozhodčí: Gabriela Ridarčíková

 

psi - třída šampionů

Vahab Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOB

splněny podmínky pro C.I.B.P. a  C. I. B.
Akila Ibn El Bohemia Genao V2, res.CAC

 

 

Slovensko - Bratislava, MVP 6. 11. 2016 

rozhodčí: Gianni Fulgenzi, Itálie

 

psi - třída šampionů

Vahab Bohemia Genao V1, CAC, CACIB, BOB

 

 

Slovinsko - Vrtojba 12. 11. 2016
rozhodčí: Collet Mulldoon, Irsko

psi - třída šampionů 
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO   
ČLP/SL/268   * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB, BOB
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice


Slovinsko - Vrtojba 13. 11. 2016
rozhodčí: Jose Homemde Mello, P

psi - třída šampionů 
AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO   
ČLP/SL/268   * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB, BOB
El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao 
ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247
m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

 

Amerika - Orlando, Florida 2016 National Specialty Results 15. 12. 2016
Rozhodčí: Robert Hutton


Taban Bohemia Genao
Lazrig - Bersheba's Shabbura 
14. 5. 2011 Best in Specialty Show
m. Erika N. Wyatt
ch. Jana Tomešková
Mere Wind Aziiza 
Dune des Sources de l'Oum-er-Rbia - Asalah Laila-Tiaba
25. 7. 2012 Best of Opposite Sex / Best of Winners
m. Julie L. tenBensel and Erika N. Wyatt
ch. Rachel McCoy
Ocerico Dahi
Taban Bohemia Genao - Fellouja
24. 12. 2013 Select Dog
m. Karen Fuhrmann a Erika N. Wyatt
ch. Erika N. Wyatt
Dune des Sources de l'Oum-er-Rbia
Saphir - Fellouja
8. 7. 2009 Winners Dog
m. Erika N. Wyatt
ch. Mohammed Soujaa
Ocerico Alinghi
Dakir Kaheela de Moreau - Ya'Richa Nuri-al-Baida
29. 1. 2007 Best Veteran
m. Andreas and Daniela Bruhwiler
ch. Erika N. Wyatt a Robert Young
Ocerico Baha al'Din
Badir Kaheela de Moreau - Fantasy's Starry Night
14. 9. 2010 Reserve Winners Dog
m. Andreas and Daniela Bruhwiler
ch. Erika N. Wyatt a Philip B. Senior
Ocerico Djordana de Moreau
Taban Bohemia Genao - Fellouja
24. 12. 2013 Reserve Winners Bitch
m. Erika N. Wyatt and Ermine Moreau-Sipiere
ch. Erika N. Wyatt