Jdi na obsah Jdi na menu
 


výstavy 1.7. - 31.12. 2017

 

Klatovy - NV 2. 7. 2017

rozhodčí:

 

psi - třída mladých

CAAMIL El GUERROUJ

ČMKU/SL/ 320 * 14. 06. 2016 V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 4.

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

 

 

Kolín - oblastní, Krása a výkon 8. 9. 2017

rozhodčí: Petr Řehánek

 

pes – třída pracovní

VAHAB BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/245 * 13. 06. 2012 V1, VT, OV

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

šampion pro krásu a výkon

 

 

Německo - Köln, 08.07.2017

Rozhodčí: E. Sistermann, DE

 

pes – třída mladých

Ifran Ibn Najid Mahanajim

VDH/DWZB SL 1866 | 10.04.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, DWZRV-Jugendverband, Landssieger 2017

Tall´Aziz Najid min Alamaira Al Zarifa - Gulperi Mahanjim

ch. Dr. Sabine, Josefine Barbara & Jan-Philip Schlenkr

m. Nicole Mörch, DE

Kaddour Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1876 | 18.05.2016 v2, JgdResVDH, JgdResCAC

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

pes – mezitřída

Jamal Baqiir Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1846 | 25.12.2015 v1, VDH, CAC

Ghazoot Baqiir - Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Gesine Knopf + Steffen Aumüller, DE

pes – třída šampionů

Gamal Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1727 | 24.01.2013 v3

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor und Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

Tall ´Aziz Najid min al-amira-al-Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1670 | 03.01.2012 v2, ResVDH

Tarek Cha Name de la Cite du Guerrier - Semaya min al-amira-al-Zarifa

ch. Iris Karczewski

m. Nicole Mörch, DE

Enkidu Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1638 | 19.05.2011 v1, VDH, BR, BOB, DWZRV-Verbandssieger2017

Xelim Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. + m. I.u.E.Schritt/Dr.E.Zimmermann

pes – třída otevřená

Jamil Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1847 | 25.12.2015 v1, VDH, ResCAC

Ghazoot Baquiir - Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Michaela Treitel, DE

pes – třída veteránů

Chazir Sabiih al Sahra 

VDH/DWZB SL 1520 | 24.10.2008 Platz 2, VetResVDH, VetResCAC

Arif Madina al-fadila - Dina Schuru-esch-Schams

ch. + m. Gregor & Marcus Arndt, DE

Yordam Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1533 | 08.01.2009 Platz 1, VetVDH, VetCAC, VetBOB, DWZRV-Veteranenverb, Landssieger 2017

Hashim Schuru-esch-Schams - Parvana Schuru-esch-Schams

ch. + m. I.u.E.Schritt/Dr.E.Zimmermann

feny - třída mladých

Kimani Junah Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1883 | 18.05.2016 v3

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Christiane Hilkenbach, DE

Raschida Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1863 | 21.02.2016 v2, JgdResVDH, JgdResCAC

Najib Schuru-esch-Schams - Chameh Schure-esch-Schams

ch. Fam. Schritt Ingeborg und Eckhard

m. Herr Merkel + Maria Theresa Pilawa, DE

Karda-Nur Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1882 | 18.05.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, JgdBOB, DWZRV-Jugendverband, Landssieger 2017

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor und Marcus Arndt

m. Hanna Otten, DE

feny - mezitřída

Jadida Labibah Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1851 | 25.12.2015 v1, VDH

Ghazoot Baqiir - Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. + m. Gregor & Marcus Arndt, DE

Jara Djamila Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1852 | 25.12.2015 v3

Ghazoot Baqiir -Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Ilka Rhode, DE

Jamuna Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1855 | 25.12.2015 v2, ResVDH

Ghazoot Baqiir - Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída šampionů

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

Malala Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1776 | 17.12.2013 v1, VDH, BH, BOS, DWZRV-Verbandssieger 2017

ch. I.+ E.Schritt/Dr.E.Zimmermann

m. Kristina Kosmas, DE

Khalina Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1750 | 07.06.2013 v2, ResVDH

Enkidu Schuru-esch-Schams - Tahmina Schuru-esch-Schams

ch. Ingeborg und Eckhard Schritt/Dr. Zimmermann

m. Marianne Gelbert, DE

Junah Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1715 | 05.08.2012 v

Armin el Guerrouj - Zalma Schuru-esch-Schams

ch. I.u.E. Schritt/ Dr.E. Zimmermann

m. Christiane Hilkenbach, DE

Imani Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1699 | 28.07.2012 v4

Xelim Schuru-esch-Schams - Wahida Schuru esch Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt

m. Gabi Popov, DE

Dafina Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1594 | 21.05.2010 v3

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Labibah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída pracovní

Tala-al Numani min Alamira Al Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.2-1673 | 03.01.2012 v1, VDH

Tarek Chah Name de la Cite du Guerrier - Semaya min Alamira Al Zarifa

ch. + m. Iris Karczewski, DE

feny - třída otevřená

Parvati Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1834 | 30.05.2015 v2, ResVDH, ResCAC

Kamran Schuru-esch-Schams - Zalma Schuru-esch-Schams

ch. + m. I.u.E. Schritt, Dr. E. Zimmermann

Gasama Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013 v3

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

Kamina Bint Vallada Sheik El Arab

VDH/DWZB SL 1807 | 09.06.2014  vd

Chazir Sabiih al Sahra - Vallada Bohemia Genao

ch. Patricia Lauer

m. Carmen Wöffler, DE

Inaya Fanniya Sabiih al Sahra 

VDH/DWZB SL 1782 | 20.03.2014 vd4

Batal Sabiih al Sahra - Fanniya Mahanajim

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Alexandra Merhoff, DE

Nawara Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1794 | 02.06.2014 v1, VDH, CAC

Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab - Emira Schuru-esch-Schams

ch. + m. I.+E.Schritt/Dr. E. Zimmermann, DE

feny - třída veteránů

Safiya min Alamira Al Zarifa

VDH/DWZB SL Imp.1-1465 | 28.03.2007 Platz 1, VetVDH, VetCAC, DWZRV-Veteranenverb, Landssieger 2017

Volkan Schuru-esch schams - Sina

ch. + m. Iris Karczewski, DE

 

 

Mladá Boleslav - NV 16. 7. 2017

rozhodčí: Vlastimila Ronovská

 

psi - třída mladých

CAAMIL El GUERROUJ

ČMKU/SL/ 320 * 14. 06. 2016 V1

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

pes - mezitřída

BABEKAN WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/310 * 27. 03. 2016 VD1

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

pes - třída otevřená

BENAZIR WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/311 * 27. 03. 2016 V1

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

feny - třída mladých

BELAKANE WON HABULE

ČMKU-Z.Reg.SL/315 * 27. 03. 2016 V1,CAJC,BOJ, BOB, JBIG1.,BIG2.

Tasnim Bohemia Genao - Batal Emir ag Dalvit

ch. Kateøina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33, Rtyně v Podkrkonoší

feny - mezitřída

AYIRA WON HABULE

ČMKU/SL/308 * 22. 10. 2015 V1, CAC + CAC ČMKU, Národní vítěz

Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra

ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Olga Sýkorová, Soukenická 841/23, Liberec 46001

Český junior šampion

 

 

Praha – Holešovice - Evropská 22. 7. 2017

rozhodčí: Benjamín Sánchez García, Španělsko

 

psi - třída mladých

CAAMIL El GUERROUJ

ČMKU/SL/ 320 * 14. 06. 2016  V1, CAJC, EVM

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

ch. Lucie Srpová ejkovická 98/1, 15521, Praha 5

KADDOUR SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1876 18. 05. 2016 V2

Dahab Sabiih al Sahra – Junah Schuru ech Schams

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Claudia Luminger

pes – mezitřída

JAMAL BAQIIR SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1846 25.12.2015 V1, CAC

Gazoot Baqiir – Djamila Libiibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Gisene Knopf a Steffan Aumuller

BENAZIR WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/311 * 27. 03. 2016 V2, res.CAC

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

pes - třída otevřená

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8

pes – třída pracovní

VAHAB BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/245 * 13. 06. 2012 V1, CAC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CAC, BOS, EV

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

BATAL EMÍR AG DALVIT

CMKU-ZReg./SL/205 * 05. 11. 2009 V3

Atakor ag Dalvit - Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

GAMAL SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1727 * 24. 01. 2013 V2, res.CAC

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

CHAZIR SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1520 * 24. 10. 2008 VI, vet. EU

Arif Madila al-fadila – Dina Schuru esch Schams

ch. + m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

feny - třída mladých

BELAKANE WON HABULE

ČMKU-Z.Reg.SL/315 * 27. 03. 2016 V2

Tasnim Bohemia Genao - Batal Emir ag Dalvit

ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33, Rtyně v Podkrkonoší

KIMANI JUNAH SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1883 18 .05. 2016

Dahab Sabiih al Sahra – Junah Schuru ech Schams

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Christiane Hilchenbach

feny - mezitřída

ARRIA BINT GHALA WON HABULE

ČMKU/SL/307 * 22. 10. 2015 V2, res.CAC

Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

JADIDA LABIBAH SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1851 25.12.2015 V1, CAC

Gazoot Baqiir – Djamila Libiibah Sabiih al Sahra

ch. + m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

feny - třída otevřená

BEDOUINE Balkan Sighthound

SPKP 8 * 9. 4. 2014 V1, CAC, BOS, EV, BOB

Chebkali del Sayad el Gazel - Badriyah ag Dalvit

ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko

m. Ing. Ivan Pádej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko

feny - třída vítězů

BEYLA El GUERROUJ

CMKU/SL/218 * 10. 10. 2010 V1, CAC

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

JUNAH SCHURU ESCH SCHAMS

VDH/DWZB SL 1715 5.8.2012 V2, res.CAC

Armin El Guerrouj – Zalma Schuru esch Schams

ch. Schritt

m. Christiane Hilkembach

feny - třída otevřená

PAOLA BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/184 * 30.5. 2009 V1, CAC, Vet.EV, BOB

Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

 

 

Praha – Speciální výstava 23. 7. 2016

rozhodčí: Rony Doedijns, Holandsko

 

psi - třída mladých

CAAMIL El GUERROUJ

ČMKU/SL/ 320 * 14. 06. 2016 VD1

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

KADDOUR SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1876 18. 05. 2016 VD2

Dahab Sabiih al Sahra – Junah Schuru ech Schams

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Claudia Luminger

pes - třída otevřená

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC, VSV, BOS

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8

psi - třída vítězů

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CAC

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

GAMAL SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1727 * 24. 01. 2013 V2, res.CAC

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

m. Claudia Luminger

psi - třída pracovní

VAHAB BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/245 * 13. 06. 2012 V1, CAC, 3.BISpracovní

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

psi - třída veteránù

CHAZIR SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1520 * 24. 10. 2008 V1

Arif Madila al-fadila – Dina Schuru esch Schams

ch. + m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

feny - třída mladých

BELAKANE WON HABULE

ČMKU - Z.Reg.SL/315 * 27. 03. 2016 V1, CAJC, BOJ, VSVM

Tasnim Bohemia Genao - Batal Emir ag Dalvit

ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33, Rtyně v Podkrkonoší

C´CHARKIA El GUERROUJ

* 14. 06. 2016 ČMKU/SL/ 322 VD2

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

ch. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

m. Vanda Pfanty

feny - mezitřída

JADIDA LABIBAH SABIIH AL SAHRA

VDH/DWZB SL 1851 25.12.2015 V1, CAC

Gazoot Baqiir – Djamila Libiibah Sabiih al Sahra

ch. + m. Gregor a Marcus Arndt, Stettiner Strasa 20a, D- 50126 Bergheim

BASHIRA El GUERROUJ

CMKU/SL/215 * 10. 10. 2010 V1, CAC, BOB

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

PAOLA BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/184 * 30.5. 2009 V1, BOV

Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

 

 

Hořovice – Klubová výstava KCHCH 29. 7. 2016

rozhodčí: Vladimír Panuška

 

psi - třída mladých

CAAMIL El GUERROUJ

ČMKU/SL/ 320 * 14. 06. 2016 V1, CAJC, VHM, BOJ, 4BIS

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

psi - třída pracovní

VAHAB BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/245 * 13. 06. 2012 V1, CAC

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Šampion pro krásu a výkon KCHCH

psi - třída vítězů

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC, VH, BOS

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V2, res.CAC

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

URKAN Rašaja BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/239 * 29. 11. 2011 VD3

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Jiřina Štanclová

feny - mezitřída

BELAKANE WON HABULE

ČMKU-Z.Reg.SL/315 * 27. 03. 2016 V1, CAC

Tasnim Bohemia Genao - Batal Emir ag Dalvit

ch. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

m. Romana Vlčková, Úpická 166, 542 33, Rtyně v Podkrkonoší

Český junior šampion.

feny – třída vítězů

USAMYA Rašaja BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/239 * 29. 11. 2011 V2, res.CAC

Dayazell Daadjib Emsalah Farouq of Love Arab Beauty - Jamuna Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Šampion pro krásu a výkon KCHCH

BASHIRA El GUERROUJ

CMKU/SL/215 * 10. 10. 2010 V1, CAC, VH, BOB, 1BIS, 3BISx

Qasab Al Dahab Schuru - esch - Schams - Afya el Guerrouj

ch. + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

feny – třída veteránů

PAOLA BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/184 * 30.5. 2009 V1, BOV, BIS3veterán

Cenna Mahanajim - Amana el Guerrouj

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

 

 

Německo - Gelsenkirchen, 5. 8. 2017

Rozhodčí: R. Peters-Brandt, SE

 

psi - třída veteránů

Injah Ibn Djari Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008 Platz 1

Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

psi - třída mladých

Kaddour Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1876 | 18.05.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, BR, JgdBOB, BOS

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

psi - třída šampionů

Gamal Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1727 | 24.01.2013 v1, VDH

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor und Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

Kalif Chazir Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1796 | 09.06.2014 v2, ResVDH

Chazir Sabiih al Sahra - Vallada Bohemia Genao

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

psi - třída otevřená

Hidir Mahanajim

VDH/DWZB SL 1821 | 26.04.2015 v1, VDH CAC

El Jessim Mahanajim - Daudine de Slouaz

ch. Dr. S. Schlenkrich

m. Bardo Röhrig + Sabine Schlenkrich, DE

feny - třída veteránů

Zemira Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1543 | 30.05.2009 Platz 1, VetVDH, VetCAC, VetBOB

Padash Schuru-esch-Schams - Lina Schuru-esch-Schams

ch. E.u.I.Schritt/Dr.Erich Zimmermann

m. Nicola und Peter Gladisch, DE

feny - třída mladých

Isra Mahanajim

VDH/DWZB SL 1872 | 10.04.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC

Tall´Aziz Najid min Alamira al Zarifa - Gulperi Mahanajim

ch. Dr. Sabine, Josefine und Jan Philip Schlenkrich

m. Sabine Schlenkrich, DE

feny - mezitřída

Jamuna Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1855 | 25.12.2015 v1, VDH, CAC, BH, BOB

Ghazoot Baqiir - Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída šampionů

Gasama Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013 v1, VDH

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

 

 

Mladá Boleslav – MVP 13. 8. 2017

rozhodčí : Dupas Jean Jacques, Francie

 

fena – mezitřída

ARRIA BINT GHALA WON HABULE

ČMKU/SL/307 * 22. 10. 2015 V1, CAC, CACIB, BOB

Kásir Bohemia Genao - Ghala Laziba Sabiih al Sahra

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

fena – třída otevřená

ALTAIRA IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/272 * 05. 10. 2013 V1

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

fena – třída šampionů

Victory Bohemia Genao V1, CAC, res.CACIB

ČLP/SL/250 * 13. 06. 2012

Zultan Schuru-esch-Schams - Djawida Ejji Fatira of Love Arab Beauty

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02

Český šampion

 

 

Greppin - Roitzsch 26. 8. 2017

Rozhodčí: C. Juhasz, HU

 

psi – třída šampionů

Ghazoot Chazzin

SE 11326/2015 | 02.12.2014 v1, VDH, BR, BOS, Landessieger Niedersachsen/Sachsen-Anhalt 2017

Al Suwiid Cemal - Ghazoot Baqilah

ch. Inger Gelius

m. Ellen Fechner, DE

psi – třída otevřená

Akila Ibn El Bohemia Genao

CMKU LP/SL/266 | 05.10.2013 v1, VDH, CAC

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková

m. Mgr, Vladislava Kolářová, CZ

feny - třída veteránů

Ghaliyah al Din Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1436 | 26.10.2006 Platz 1, VetVDH, VetCAC, VetBOB, VetBIS,  Landesveteranensieger Niedersachsen/Sachsen-Anhalt2017

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - Djahra al Dinn Sheik el Arab

ch. Patricia Lauer

feny - třída štěňat

Ubaida Schuru esch - Schams

VDH/DWZB SL 1928 | 22.03.2017 vvsp1, BabyBOB, BabyBIS

Kamran Schuru esch - Schams - Zalma Schuru esch - Schams

ch. E.u.I. Schritt/ Dr. E.Zimmermann

m. V.u.M. Kurze, DE

feny - třída mladých

Imla Izzi Mahanajim

VDH/DWZB VDH/DWZB SL 1870 | 10.04.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, JgdBOB, Landesjugendsieger Niedersachsen/Sachsen-Anhalt 2017

Tall´ Aziz Najid min Alamira Al Zarifa - Gulperi Mahanajim

 Dr. Sabine, Josefine Barbara& Jan- Philip Schlenkr

m. Carmen Wöffler, DE

feny - mezitřída

Raschida Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1863 | 21.02.2016

Najib Schuru-esch-Schams - Chameh Schure-esch-Schams

ch. Schritt Ingeborg und Eckhard

m. Herr Merkel + Maria Theresa Pilawa, DE

feny - třída šampionů

Nadia Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1791 | 02.06.2014 v1, VDH

Jalil Ibn Jahrousse Sheik el Arab - Emira Schuru-esch-Schams

ch. Eckhard & Ingeborg Schritt, Dr.E.Zimmermann

m. Kathrin Müller, DE

feny - třída otevřená

Kamina Bint Vallada Sheik El Arab

VDH/DWZB SL 1807 | 09.06.2014 v2, ResVDH

Chazir Sabiih al Sahra - Vallada Bohemia Genao

ch. Patricia Lauer

m. Carmen Wöffler, DE

Hedwa Mahanajim

VDH/DWZB SL 1825 | 26.04.2015 v1, VDH, CAC, BH, BOB, Landessieger Niedersachsen/Sachsen-Anhalt 2017

El Jessim Mahanajim - Daudine de Slouaz

ch. Dr. Sabine Schlenkrich

m. Inge Haßelmeier, DE

 

 

Německo - Münster 27. 8. 2017

Rozhodčí: K. Strack, D

 

psi - třída veteránů

Injah Ibn Djari Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008 Platz 1, VetVDH, VetCAC, BR, VetBOB, BOS

Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

feny - třída mladých

Kirin Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1877 | 18.05.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, BH, JgdBOB, BOB

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-Esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Michael Titze + Ruth Titze, DE

feny - mezitřída

Jamuna Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1855 | 25.12.2015 v1, VDH, ResCAC

Ghazoot Baqiir - Djamila Labibah Sabiih al Sahra

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída šampionů

Gasama Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1729 | 24.01.2013 v1, VDH

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Nina Berg, DE

feny - třída otevřená

Kimani Junah Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1883 | 18.05.2016 v1, VDH, CAC

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Christiane Hilkenbach, DE

 

 

Slovinsko - Dolsko, Speciální 9. 9. 2017

rozhodčí: Željko Gajič, SLO

 

psi - třída šampionů

AMIR IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/268 * 05. 10. 2013 V1, CAC SLO, BOB

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mirka Houšková, K. Šafáře 22, 370 05 České Budějovice

Slovinský šampion

 

 

Německo - Tapfheim 16. 9. 2017

Rozhodčí: Dr. E.Zimmermann, DE

 

psi - třída veteránů

Injah Ibn Djari Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1504 | 27.04.2008 Platz 2, VetResVDH

Djari el Hor Sheik el Arab - Rais Siyada Rainine

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

Dhoumah Ibn Baskaran Ksar Ghilane

VDH/DWZB SL 1478 | 26.08.2007 Platz 1, VetVDH, VetCAC, BR, VetBOB, BOB, Landesveteranensieger Südbayern 2017

Baskaran Ksar Ghilane - Adana Ksar Ghilane

ch. Cora Nürnberger

m. Ylenia Gasparini, DE

psi - třída mladých

Habibi Hafid al Vaha Ksar Ghilane

VDH/DWZB SL 1894 | 21.06.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, Landesjugendsieger Südbayern 2017

C ́Ameero Ksar Ghilane - Es-Setareh Schuru-esch-Schams

ch. Cora Nürnberger/Ylenia Gasparini

m. Isabell Gasparini + Ylenia Gasparini, DE

psi - třída šampionů

Kalif Chazir Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1796 | 09.06.2014 v1, VDH, Landessieger Südbayern 2017

Chazir Sabiih al Sahra - Vallada Bohemia Genao

ch. Patricia Lauer

m. Gabriele Holtschulte-Bänker, DE

feny - třída veteránů

Laziba Bohemia Genao

VDH/DWZB SL 1494 | 20.05.2007 Platz 1, VetVDH, VetCAC, Landesveteranensieger Südbayern 2017

Fateh Ibn Abu Sheik el Arab - C`Casba Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková

m. Patricia Lauer, DE

feny - třída mladých

Izz al-Din Ksar Ghilane

VDH/DWZB SL Reg.2-43 | 13.11.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, BH, JgdBOB, BOS, Landesjugendsieger Südbayern 2017

Mahal Nazar Schuru-esch-Schams - V ́Hadiyyah Shi ́Rayan

ch. + m. Cora Nürnberger + Ylenia Gasparini, DE

feny - třída šampionů

Sahsheer Uhnari

KC AR01968906 | 23.04.2014 v1, VDH, Landessieger Südbayern 2017

Dagash Ksar Ghilane - Falconcrag Sahsheer

ch. B. L. & Mrs. C. C. Davies

m. Cora Nürnberger + Ylenia Gasparini, DE

feny - třída otevřená

Kira al-nisa Sheik el Arab

VDH/DWZB SL 1808 | 09.06.2014 v1, VDH, CAC

Chazir Sabiih al Sahra - Vallada Bohemia Genao

ch. Patricia Lauer + Patricia Lauer, DE

 

 

SLOVENJ GRADEC - MVP 16. 9. 2017

rozhodčí: Gabriela Maria Veiga, P

feny - třída šampionů

Ula Rašaja Bohemia Genao V1, CAC, CACIB BOB


 

SLOVENJ GRADEC - MVP 17. 9. 2017

rozhodčí: Valerio Nataletti, I

feny - třída šampionů

Ula Rašaja Bohemia Genao V1

 

 

Německo - Gelsenkirchen krása a výkon 23. 9. 2017

Rozhodčí: Prof. Dr. Friedrich, DE

 

psi - třída mladých

Kaddour Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1876 | 18.05.2016 v1, JgdVDH, JgdCAC, BR, JgdBOB, BOS

Dahab Sabiih al Sahra - Junah Schuru-esch-Schams

ch. Gregor & Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

psi – třída šampionů

Gamal Sabiih al Sahra

VDH/DWZB SL 1727 | 24.01.2013 v1, VDH

Chazir Sabiih al Sahra - Laziba Bohemia Genao

ch. Gregor und Marcus Arndt

m. Claudia Lüniger, DE

Šampion pro krásu a výkon

feny – třída šampionů

Malala Schuru-esch-Schams

VDH/DWZB SL 1776 | 17.12.2013 v1, VDH, BH, BOB

Enkidu Schuru-esch-Schams - Chameh Schuru-esch-Schams

ch. I.+ E.Schritt/Dr.E.Zimmermann

m. Kristina Kosmas, DE

 

 

Brno - NV 24. 9. 2017
rozhodčí: Marta Růžičková

 

pes - třída otevřená

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC + CAC ČMKU, NV , BOB

El Abu Azhar Bohemia Genao - Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8

Český grandšampion

Šampion ČMKU

 

 

Polsko - RYBNÍK 1. 10. 2017

rozhodčí: Tomaš Borkowski, PL

 

pes - třída šampionů

Vahab Bohemia Genao V1, CWC, BOB

Polský šampion

 

 

České Budějovice - MVP 8. 10. 2017
rozhodčí: Vladimír Panuška

 

pes - třída otevřená

AKILA IBN EL BOHEMIA GENAO

ČLP/SL/266 * 05. 10. 2013 V1, CAC, CACIB , BOB, BIG 4.

El Abu Azhar Bohemia Genao Paola Bohemia Genao

ch. Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

m. Mgr. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8

feny - třída šampionů

HANIFA EL BOHEMIA GENAO DE LA BERONDIÉRE

ČLP/SL/263/-13/12* 27. 12. 2012 V1, CAC, CACIB, BOS

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

Splněny podmínky C.I.B.P.

 

 

 

Praha – MVP 4.  11. 2017

rozhodčí: Vlastislav Vojtek, Slovensko

 

psi - třída mladých

CAAMIL EL GUERROUJ

ČMKU/SL/320 * 14. 06. 2016 V1, CAJC, BOJ, BOB, Vítěz Prahy

Badawi Nuri al Baida - Beyla El Guerrouj

ch + m. Lucie Srpová, Čejkovická 98/1, 15521, Praha 5

 

 

Praha – MVP 5. 11. 2017

rozhodčí: Ingrid Krah-Heiermann, Německo

 

psi - třída veteránů

BATAL EMÍR AG DALVIT

CMKU - ZReg./SL/205 * 05. 11. 2009 V1,  BOS, BOV

Atakor ag Dalvit Dahija Bohemia Genao

ch. Lenka Malinovská, Lipová 196/15, Ladná, okr. Břeclav 69146

m. Marcela Kočová, Murmanská 1469/8, 100 00 Praha 10

feny - třída otevřená

BÁTUL WON HABULE

ČMKU - Z Reg/SL/31* 27. 03. 2016 V1, CAC, CACIB + CAC ČMKU, BOB, Vítěz Prahy

Batal Emir ag dalvit - Tasnim Bohemia Genao

ch. + m. Kateřina Pokorná, Hrubý Rohozec 15, 511 01 Turnov

 

 

Slovensko - Sighthound Specialty Show, Viničné 18. 11. 2017

rozhodčí: Joao Vasco Pocas, PRT

 

feny - třída otevřená

BEDOUINE Balkan Sighthound

SPKP 8 * 9. 4. 2014 V1, CAC, VSV, BOB

Chebkali del Sayad el Gazel Badriyah ag Dalvit

ch. Kristijan Besu, Ruže Šulman 46/15, 23000 Zrenjanin, Srbsko

m. Ing. Ivan Pádej, Dechtice 334, Dechtice 919 53, Slovensko

Slovenský šampion

 

 

IHA Wels, 2. 12. 2017

Rozhodčí: Ehrenreich Günther

 

psi - třída šampionů

Akila Ibn El Bohemia Genao V1, CACA, CACIB, BOB

m. Vladislava Kolářová, Taussigova 1172, 180 00, Praha 8

Interšampion

feny - třída otevřená

Binnaz Shubah la warda V1, CACA, CACIB, BOS

ch. + m. Ulrich Rosenzweig, 9020 Klagenfurt am Wörthersee (Kärnten), Österreich

Rakouský šampion

 

 

Polsko - Swiebodzice 2. 12. 2017

rozhodčí: Jaroslaw Grunt

 

feny - třída šampionů

HANIFA EL BOHEMIA GENAO DE LA BERONDIÉRE

ČLP/SL/263/-13/12* 27. 12. 2012 V1, CWC, NF, BOB

Idris Bohemia Genao - Kámina Bohemia Genao

ch. Thierry a Marie-France Debaye, 6 Rue Batin, 71270 Torpes, Francie 71 Saone et loire

m. Věra Malátková, Karle 61, 568 02 + Jana Tomešková, 664 67 Syrovice 247

 

 

Slovensko - Nitra MVP 10. 12. 2017 

r. ?

 

feny - třída mladých

Al´Sahara Sinai Baltijos Deimantas V1, CAJC, JBOB, BOB

m. Jelena Carik

feny - třída otevřená

Bedouine Balkan Sighthound V1, CAC, CACIB

m. Ivo Pádej

Interšampion